Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 20:59   #241
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Molim te, drugi put joj od mene daj i reci joj da nas je malo, ali nas ima.
niti ja ne cijenim prljavca, ali mozda te bas "citirala"
__________________
Asti miša.

Zadnje uređivanje gargamišamel : 12.12.2017. at 18:30.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 19:32   #242
Preporuke za knjige o slasticarstvu. Eng ili hrv jezik. Osnovne i napredne tehnike, sve me interesira. Hvala.

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk
zlakopriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:24   #243
Knjiga o kulinarskim tehnikama

Bokić svima. Naime u zadnje vrijeme mi je kuhanje hobi, volim istraživati malo o svjetskim kuhinjama. Pa me zanima, imate li kakvu online knjigu/pdf za preporučiti (dolaze u obzir i one koje nisu free)? Tu mislim na knjige gdje su razne tehnike baratanja i pripremanja namirnica, osnove svake namirnice - termička obrada, struktura, poznate gastronomske delicije iz pojedine države. Pokušavam naći nešto kvalitetno, ali bezuspješno.
Hvala
krypteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:43   #244
Ako te bas iskljucivo tehnika zanima onda preporucam Craftsy video tecajeve, ima ih nekoliko i free. Imam njihove tecajeve za pite i prhka tijesta, dizana lisnata, pizze, azijske okruglice (ili tako nekako, posto jobs nisam odgledala), mislim da imam i pecenje kruha... ziher imam jos toga, ali sad se ne mogu sjetiti.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:09   #245
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Ako te bas iskljucivo tehnika zanima onda preporucam Craftsy video tecajeve, ima ih nekoliko i free. Imam njihove tecajeve za pite i prhka tijesta, dizana lisnata, pizze, azijske okruglice (ili tako nekako, posto jobs nisam odgledala), mislim da imam i pecenje kruha... ziher imam jos toga, ali sad se ne mogu sjetiti.
I tehnika i namirnice. Nešto tipa naša knjiga što sam vidjela na Gastro stranici - Sve o kuhanju od A do Ž.
Hvala ti puno, pogledat ću to!
krypteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 09:35   #246
Svidja mi se Marcella Hazan: The Essentials of Classic Italian Cooking (Sad kad me Donata pokudi ).
To je dosta poznata knjiga i vjerujem da se da naci online. Debela je ko Biblija (skoro 700 stranica) i svega ima.
Ono sto joj po meni fali su slike.
Nadji pa vidi prije kupovine


EDIT: Moja prva kuharica je bila Dr. Oetkerova Skola kuhanja. Tamo isto imas objasnjeno o namirnicama, tehnici i detaljno opisane recepte. Mozda ti nije toliko zanimljiva jer sadrzi jela nase svakodnevice iako ima i recepata koji se kod nas tipicno manje/ne spremaju.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 16:36   #247
Preporučam set "Modernist cuisine - The art and science of cooking", lako je dostupan i povoljan.
shtifke is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 17:59   #248
Da se ne zahvaljujem svima posebno, jedno veliko HVALA.
Divni ste!
krypteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 15:21   #249
dobila na poklon obiteljsku kuharicu vesne pavlović.

kao to su stara narodna jela pa sam si mislila da bi moglo biti zanimljivo, kad ono očaj. sve na isti kalup - prepržite luk, dodajte crvenu papriku i kiselo vrhnje. od začina čula je jedino za tu crvenu papriku i za peršin sol i papar. a preporučuje čak i konzerve - haše - miješati u hranu. ili gotove juhe iz vrećice. mora da sam ja obavještavana o nekoj drugoj kulinarskoj prošlosti, jer meni je bilo rečeno da nekad nije bilo konzervi ili juha iz vrećeca.

slike koje je priložila (uz svako jelo) su uglavnom takve da izazivaju reakciju odgurivanja tanjura. na nekima je meso kao da je dobrano zagorilo.

naročito me nasmijala slika umaka od kopra, za koji sam ja čitav život mislila da je zelen, a na slici umak je žut, s nekakvim sitnim zelenim točkicama. moj umak od kopra je uvijek zelen. barem ja, kao što sam spomenula, čitav život tu boju zovem zelenom.

uglavnom, recepti su po mojoj procjeni iz razdoblja punog sjaja socijalizma, kad se više nije živjelo siromašno, pa se to trebalo pokazati i na tanjuru - gomiletine mesa, prekrivene raskuhanim povrćem ili zatpane rižom koja ne zna da može biti al dente, a kao ukras decilitri bezličnih umaka, koji su svaki na svojoj slici gotovo identične žute boje. možda zato jer u svaki ide žumanjak/jaje i kiselo vrhnje. ostalo su tek začini, po kojima su njeni umaci dobili ime. stvarna, stara kuhinja se u to vrijeme odbacivala kao "siromašna", valjda za jadnike. uzorna radnička klasa više nije trebala jesti tako sirotinjski, a s druge strane, kulinarstvo kao umjetnost još nije dospjela do tadašnjeg svekolikog pučanstva.

šteta, jer ona stvarna stara jela, za jadnike i siromahe su stvarno fina i zdrava

ovo iz njene knjige je napoj za industrijski tov svinja
kim possible is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 12:20   #250
Kupuju mi se kuharice pa me zanima koju kuharicu Yotthama Ottolenghija preporučujete?

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
zlakopriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2018., 20:04   #251
Smile

Kupujem kuharicu 'Mama zna' od Suzy Josipović ako netko prodaje.
dramaqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 16:34   #252
Imate li preporuku za kuharicu za početnika koji voli jesti i eksperimentirati s hranom? Nije baš totalni početnik, ali kuharica s receptima bi mu dobro došla. Nažalost, ono što vidim je ili usko specijalizirano (pasta, umaci i sl. ili određen tip nacionalne kuhinje) ili previše elaborirano i da skratim, hništa mi se ne sviđa. U obzir dolaze hrvatski i engleski.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 18:39   #253
Uzmi mu Velikog Pellaprata, s tim ne možeš pogriješiti i ima sve šta mu padne na pamet od bešamela do fazana
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 18:45   #254
Smoothie.
Koja je razlika ako sve sastojke stavim u posudu i smućkam štapnin mikserom u odnosu na onaj koji je bas za smoothije koji je sad na akciji u Lidlu? jel mi treba to?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 19:00   #255
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Uzmi mu Velikog Pellaprata, s tim ne možeš pogriješiti i ima sve šta mu padne na pamet od bešamela do fazana
to nije knjiga za početnike.
BOlji izbor je OVA ... mislim da su bile 3 knjige.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 19:23   #256
Meni je ona baš kad sam počimala kuhati bila od velike pomoći. Ono kad piše u normalnom receptu "zdinstajte luk", a ja ne znam kaj je distanje E, onda njega u ruke jer znam da je tamo sve detaljno objašnjeno od tehnike do serviranja.

Osim ako ga nisam skroz zamijenila s nekom drugom kuharicom, ostao je u rodnoj kući pa ne mogu provjeriti.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2018., 00:43   #257
Dr. Oetkerova Skola kuhanja ima i friganje jaja na oko, mislim
Meni je ona super, ali nema neke egzotike medju jelima
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2019., 14:14   #258
Prva kuharica

Pozdrav,

molila bih pomoć oko odabira svoje prve kuharice za početnike odnosno amatere. Htjela bih naučiti bolje kuhati i usavršiti ovih par recepata koje znam. Naravno više bih se bazirala na neka standardna i tradicionalna jela nego nešto modernije i zahtjevnije.

Imate li koju dobru preporuku?
Tweetbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2019., 14:41   #259
JNA kuharica najbolja ikad!

http://kuharica.hvka.org/

Imaš točne normative

primjerice pogledaj ovaj recept za Sekelji gluaš:
http://kuharica.hvka.org/images/304.jpg

Imaš točne mjere svega i kratko opisano kako se navedeno jelo priprema.

Dušu dalo za nesigurna početnika.


Recimo kajgana sa jetrenom paštetom

http://kuharica.hvka.org/images/114.jpg

grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2019., 19:20   #260
Quote:
Tweetbird kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

molila bih pomoć oko odabira svoje prve kuharice za početnike odnosno amatere. Htjela bih naučiti bolje kuhati i usavršiti ovih par recepata koje znam. Naravno više bih se bazirala na neka standardna i tradicionalna jela nego nešto modernije i zahtjevnije.

Imate li koju dobru preporuku?
Vele da 90% hrvatskih recepata počinje s: "Prodinstajte glavicu luka na maslinovom ulju..."

Imam preko nekoliko knjiga, između ostalog one koje su izlazile s novinama, neke smo dobili, neke je žena kupila... Skoro nikad ih ne koristim
U principu što god novog kuham prvo prosurfam po internetu, onda vidim što imam u frižideru i na kraju prilagodim jedno drugom...

Moje je iskustvo da samo za kolače trebaš recept, eventualno za pečenje mesa s kojim nisi dosad imala iskustva. Čušpajzi, saftovi i ostala jednostavnija jela su vrlo prijemčljiva za improvizaciju.

Naravno, nećeš stavljati cimet u sarmu ili senf u zapečeni grah, ali u principu je teško zajebati saft ili čušpajz ako ga ne presoliš ili preljutiš…

A ako skužiš da ti nešto baš nije pasalo, drugi put ćeš prilagoditi svojem ukusu. Isto vrijedi i ako si prvi put kuhala striktno po receptu.
feanor16 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.