Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2006., 10:12   #81
Afrodita?
Da nisi pogrijesila nick?
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 18:55   #82
Quote:
oona kaže:
Afrodita?
Da nisi pogrijesila nick?
bilo je prekasno kad sam uočila
Afrodita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 19:07   #83
prvašići

ima li ovdje mama i tata prvašića i školaraca?
saramala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 19:25   #84
ima
fashiongirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 09:18   #85
Quote:
saramala kaže: Pogledaj post
ima li ovdje mama i tata prvašića i školaraca?
Ima, iako jos uvijek toga nismo ni svjesni. Trebamo iducih dana ici u nabavku skolske torbe.
__________________
epruveto sretan ti majčin dan
SANJAM U BOJAMA
ixox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 09:30   #86
znak kak' je, prošla to prošle jeseni ... biće sve
__________________
Blaga je noć
Weiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 09:57   #87
Ima nas još , čekamo da budući prvašić dođe s mora pa da krenemo u nabavku
__________________
Borna
Goga_fina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 14:17   #88
mi smo torbu vec kupili nije nam se dalo cekat da krene onaj stampedo po trgovinama
fashiongirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 21:28   #89
Quote:
saramala kaže: Pogledaj post
ima li ovdje mama i tata prvašića i školaraca?
bit ce sada ponovo od septembra..moja manja curka krece u skolu!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 16:49   #90
I moja cura kreće u školu na jesen, torbu smo kupili, ostale su još sitnice, a to ćemo kada dođemo s godišnjeg. Ona ne može dočekati školu, sutra bi išla. A meni se još uvijek u razgovoru omakne da kažem: Pa kad krenemo u vrtić na jesen....''Mama pa ja idem u školu! Ti si stvarno luda.''
mamasunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 17:28   #91
joj blago vama čija se djeca vesele
Moj već sada kuka da ga ispišem jer je 'završio školu'
završio je prvi razred
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 17:38   #92
mi isto krećemo ove godine i ja sam više uzbuđena nego on...on jadnik nije ni svjestan di ide...
mi još nismo niš nabavili jer smo još u punom tijeku radne sezone...ali se spremamo za desetak dana skočit do towera...a možda i preko do italije....
imaju vaši klinci neke želje za torbe....
moj bi na spužvu boba ili na aute ili neke motore...ja još nisam ni pogledala šta ima...možda se isplati doć do zagreba šta mislite ....
mi smo ful uzbuđeni...mislim ja!!
krizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 19:27   #93
Ubacit ću se s pitanjem makar su ovo prvoškolci, nadam se da nije neprimjereno, bedasto mi sad otvorit topic "drugoškolci" Daklem, mame čija su djeca završila drugi razred, zanima me da li po programu za drugi razred postoji kakvo cijepljenje i ako da, kakvo točno?

Inače sam da velim da sam danas u Školskoj knjizi vidla tak lijepe torbe, da bi tak rado kupila novu, al' ne dolazi u obzir, jer sam ovoj mojoj prije mjesec dana objašnjavala kak' je to razbacivanje novaca, da je ova koju ima najljepša, najbolja i sve to baš sam luda. Ne znam koja je marka, čini mi se da je pisalo "der, die, das"
__________________
Blaga je noć
Weiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 10:34   #94
Quote:
mamasunce kaže: Pogledaj post
I moja cura kreće u školu na jesen, torbu smo kupili, ostale su još sitnice, a to ćemo kada dođemo s godišnjeg. Ona ne može dočekati školu, sutra bi išla. A meni se još uvijek u razgovoru omakne da kažem: Pa kad krenemo u vrtić na jesen....''Mama pa ja idem u školu! Ti si stvarno luda.''
Moja dobila od susjeda nastavnica jos pocetkom ljeta knjiga za prvi razred, pa je to procitala i izrjesavala, pa je dobila za drugi sto upravo cita, samo je u tom svijetu. Sad su nam susjede rekle da bi bilo mozda dobro da odmah na pocetku predje odmah u drugi razred. Ja nemam pojma sto bih o tome mislio, "izludi" me to dijete, a tek mu je 7 godina, sto ce biti do kraja.
__________________
epruveto sretan ti majčin dan
SANJAM U BOJAMA
ixox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 15:13   #95
reci mi molim te kako se to testira i kada za drugi razred...jer moj isto više manje sve zna..zna zbrajat do 100..tako da ti to sam procijeniš ili?
krizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 08:12   #96
Quote:
krizia kaže: Pogledaj post
reci mi molim te kako se to testira i kada za drugi razred...jer moj isto više manje sve zna..zna zbrajat do 100..tako da ti to sam procijeniš ili?
Ma nemam pojma, i mi smo uzgubljeni. Ne vjerujem baš da smo mi sami dovoljno strucni za tako nesto. Iako ni sam nisam siguran sto bih o tome mislio.
__________________
epruveto sretan ti majčin dan
SANJAM U BOJAMA
ixox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 14:44   #97
da imaš pravo...možda ipak bolje da ide svojim putem i s vršnjacima..pa nek prođe s pet i to je to...jel tako...nego forsirat nešto...
krizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 21:09   #98
I mi isto ove godine idemo u prvi razrad! Posto nam za dva tjedna stize " nova" seka, mi smo vec kupili svu opremu za skolu. Mada je mali na moru i kaze da se ne zeli vratiti i da nemora ici od pocetka u skolu!! Blago meni!
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 21:13   #99
Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
I mi isto ove godine idemo u prvi razrad! Posto nam za dva tjedna stize " nova" seka, mi smo vec kupili svu opremu za skolu. Mada je mali na moru i kaze da se ne zeli vratiti i da nemora ici od pocetka u skolu!! Blago meni!
uf, vama će bome bit udarno, držite se
__________________
Blaga je noć
Weiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 13:10   #100
Quote:
Weiss kaže: Pogledaj post
Inače sam da velim da sam danas u Školskoj knjizi vidla tak lijepe torbe, da bi tak rado kupila novu
Mi ovih dana gledamo torbe i problem, (jos jedan osim cijene). Kakvu torbu kupiti, neki kažu onu krutu kockastu, ali dijete kada to stavi na sebe ne vidi se od torbe ili moze nekakva meksa torba koja mi se cini nesto manja, u vidu kao ruksaka (ima pospužvane tregere da ne žulja)
Neznam sto je pametnije, sto je manje nezdravo za njihova ledja.

Moja odbrojava dane, svaki dan mi govori.
__________________
epruveto sretan ti majčin dan
SANJAM U BOJAMA
ixox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.