Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2007., 10:13   #21
Quote:
Natch kaže:
mislim da je problem nastao u trenutku kad je postalo drustveno normalno (normirano) da zena ima samo jednog zivotnog partnera.
zenke ostalih vrsta nitko ne zakida na tako okrutan nacin.
one se pare s bezbroj muzjaka (naravno, sve u krajnju svrhu reprodukcije, odnosno produzenja vrste), a priroda se pobrinula da im ta tlaka bude i uzitak.
jedino je kod ljudi i jos par simpaticnih vrsta broj partnera s kojima ce zenka spavati u zivotu ogranicen.
rekla bih da je time zenama ucinjena velika nepravda, jer nije realno ocekivati da ce jedan muzjak moci u cijelom zivotu zene ispuniti sve njene potrebe.
Ovaj post mi se bome sviđa
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 10:15   #22
Quote:
Tinchi kaže:
Ovaj post mi se bome sviđa

I...imaš li ti problema?
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 10:16   #23
Otkad radi imam
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 10:18   #24
Quote:
Tinchi kaže:
Otkad radi imam

Pa s obzirom da ti se sviđa Natchin post....
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 10:35   #25
Svidja mi se nacin na koji Natch razmislja
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 12:19   #26
Quote:
Natch kaže:
mislim da je problem nastao u trenutku kad je postalo drustveno normalno (normirano) da zena ima samo jednog zivotnog partnera. zenke ostalih vrsta nitko ne zakida na tako okrutan nacin.
one se pare s bezbroj muzjaka (naravno, sve u krajnju svrhu reprodukcije, odnosno produzenja vrste), a priroda se pobrinula da im ta tlaka bude i uzitak.
jedino je kod ljudi i jos par simpaticnih vrsta broj partnera s kojima ce zenka spavati u zivotu ogranicen.
rekla bih da je time zenama ucinjena velika nepravda, jer nije realno ocekivati da ce jedan muzjak moci u cijelom zivotu zene ispuniti sve njene potrebe.
i ja to kažem
kod ostalih živih bića je sve pojednostavljeno; kod čovjeka - same komplikacije...
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 12:48   #27
Svega se tu nakupilo vidim ja.
Sve što su drugi rekli stoji, pa se neću ponavljati.
Istaknut ću jedino - smanji pritisak na sam sex i suzdrži se komentara na tu temu.
Dodat ću ovo. Klinac ima 3 i po kod mene. Vjerujem da kao gotovo svaka mama svo svoje slobodno vrijeme posvećuješ bebaču. Ništa za zamjeriti, a pogotovo ako se radi o prvom djetetu.
E, tu su se i kod nas javili problemi, nekako smo se udaljili, sexa nije manjkalo ali je prešao u rutinu i postao pomalo isprazan. Danas je situacija puno bolja.
Stvar je bila u tome da sam ja njega u potpunosti zanemarila i počela se odnositi prema njemu kao - tu si da nas služiš i nemaš pravo na svoje želje i potrebe. Zato navečer kad klinca spremiš u krpe, vrijeme je da pomaziš i saslušaš svog velikog medu. A kad se on opet bude počeo osjećati voljeno i potrebno, i druge će stvari doć na svoje!
__________________
Ovaj put nestala je sporo počevši od kraja
i završavajući sa smjehom koji se zadržao neko vrijeme
otkako je sve prošlo.
Alex_sa_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 13:23   #28
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ja samo kazem jedno-zajebi umor i ostala govna kao razlog.zapamti-kad muskarac nece sex-postoji pravi razlog koji mi obicno negiramo cuti.
slazem se
obicno grizna savjesti
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 13:56   #29
Quote:
Alex_sa_x kaže:
Svega se tu nakupilo vidim ja.
Sve što su drugi rekli stoji, pa se neću ponavljati.
Istaknut ću jedino - smanji pritisak na sam sex i suzdrži se komentara na tu temu.
Dodat ću ovo. Klinac ima 3 i po kod mene. Vjerujem da kao gotovo svaka mama svo svoje slobodno vrijeme posvećuješ bebaču. Ništa za zamjeriti, a pogotovo ako se radi o prvom djetetu.
E, tu su se i kod nas javili problemi, nekako smo se udaljili, sexa nije manjkalo ali je prešao u rutinu i postao pomalo isprazan. Danas je situacija puno bolja.
Stvar je bila u tome da sam ja njega u potpunosti zanemarila i počela se odnositi prema njemu kao - tu si da nas služiš i nemaš pravo na svoje želje i potrebe. Zato navečer kad klinca spremiš u krpe, vrijeme je da pomaziš i saslušaš svog velikog medu. A kad se on opet bude počeo osjećati voljeno i potrebno, i druge će stvari doć na svoje!

Alex, pogodila si bit
Dosta se bavim malenim, a vjerojatno premalo s muzem, jer ga uzimam zdravo za gotovo.
Probat cu na tome poraditi
Murphy Brown is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 13:58   #30
Quote:
Murphy Brown kaže:
Alex, pogodila si bit
Dosta se bavim malenim, a vjerojatno premalo s muzem, jer ga uzimam zdravo za gotovo.
Probat cu na tome poraditi

Bavite se malenim zajedno. Tako da ostane energije...za zajedničke aktivnosti...
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 14:00   #31
Quote:
Murphy Brown kaže:
Alex, pogodila si bit
Dosta se bavim malenim, a vjerojatno premalo s muzem, jer ga uzimam zdravo za gotovo.
Probat cu na tome poraditi
A mogla bi i malo smršavit.










mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 14:07   #32
[QUOTE=Murphy Brown]
promijenio je posao prije 3 mjeseca, ima viska 20 kg, sav je u "svom filmu" i uzmimo da je istinita tvrdnja da nema nikog sa strane ( u koju vjerujem - zasad barem ) i da sam mu privlacna
Mali dvogodisnjak nam oduzima veliku vecinu slobodnog vremena, a on nikada nije bio za sex u sitne sate ... i sve se nakupilo pa proizaslo da sam ja jedina koja zeli sex. Dobijem ga na kraju , ali --> koliko ce ovo trajati [QUOTE]
------------------------------------------------------------------
seksualna enrgija mu je očito opala, ono energije što ima troši na prilagođavanje na novom poslu, na dijete, a mora i nositi svoje tijelo i dodatnih 20 kg
tih 20 kg je i 'natukao' da privuče pažnju, najvjerojatnije uopće nije svjestan toga
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 14:09   #33
Quote:
mwm kaže:
A mogla bi i malo smršavit.
Pa da. On se kao zdebljao, samo to znamo. Možda se i ona zdebljala pa se njemu više ne diže na nju.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 14:11   #34
Ja sam puno godina radila sa gomilom muskaraca koji su bili pod stresom, jeli, pili i spavali svoj posao.....a i sama sam bila u toj fazi.. bosovi te buliraju jer njih buliraju oni sa vrha a ti dajes sve od sebe i opet ne stignes napraviti sve u roku..samo zato jer su rokovi postavljeni previse blizu za robote a ne za normalne ljude..to trebas razumjeti..kad je netko pod takvom vrstom pritiska onda se previse umara i dobija kile, nervozan je i razdrazljiv..

Dobro bi ti bilo da popricas s nim o poslu, da ga pustis da spava vise.. i u dogledno vrijeme da imate neki mali odmor, vikend u dvoje i slicno..a neka provjeri i stitnjacu..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 14:13   #35
Quote:
Blue kaže:
Pa da. On se kao zdebljao, samo to znamo. Možda se i ona zdebljala pa se njemu više ne diže na nju.
A vidis, njoj se 'dize' na njega cak i sa tih 20 njegovih suvisnih kila...
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 14:13   #36
Quote:
Blue kaže:
Pa da. On se kao zdebljao, samo to znamo. Možda se i ona zdebljala pa se njemu više ne diže na nju.
Muškarci se debljaju, žene se popune. Elegantno.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 14:14   #37
Quote:
mwm kaže:
Muškarci se debljaju, žene se popune. Elegantno.
Postanu "ženstvenije".
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 14:18   #38
I jednom i drugom narastu sise. Pa sad ti razmisli koje ti zvuci privlacnije.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 14:21   #39
Quote:
Barca kaže:
I jednom i drugom narastu sise. Pa sad ti razmisli koje ti zvuci privlacnije.
Pa i trbušina bolje stoji ženi...ono...uvijek se može vadit da je trudna...
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 14:26   #40
taj višak od 20 kg govori da je čovjek pod stresom, da nije u ravnoteži; problem sa seksom samo je jedna od posljedica
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.