Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 16:36   #5081
Bio u petak prvi put u Batku (onom na Savici) i ostao ugodno iznenađen. Za predjelo uzeli malo mazalica koje su jako fine, a za glavno jelo gurmansku platu s još deset ćevapa. Mesni uštipci izvrsni, gurmanska pljeskavica nešto slabija, ali i dalje fina, ćevapi isto tako. Jedino me punjena vješalica nije pretjerano oduševila.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Old 20.03.2017., 21:55   #5082
Tacos i Burger bar, danas sam se našao u blizini, pa da oprobam.

Malo je.stisnuto mjesto, i iako je bilo praznjikavo, imao sam gužvastičan filing.
Ne znam kak bi bilo da je sve puno..

U svakom slučaju manje bitno. Ono kaj je bitno je da je burger fakat *eba*ki. Mogao bih reći najbolji kaj sam do sada probao u Zagreb gradu. Pecivo su ljudi hvalili sa razlogom, isto odlično: mekano a hrskavo

Kako je netko spomenuo da su hamburgeri veličine kao oni u submarine bbq, naručio sam i krumpire.
Ali, iako sam bio turbo gladan, uz burger nisam mogao pojesti sve krumpire, već sam ih na kraju na silu pojeo jer su odlični.
Tako da nema šanse da je burger kao u submarineu: da ga pojedem kada sam skoro pa sit, i da odem od tamo gladan te pojedem još nekaj usput. Barem ne ovaj tjedni specijal kaj sam probao.

Imaju i točeni craft, probaj garden Ipu, ali me se nije dojmila baš previše.. bolje da sam uzeo Novu rundu Apa..

U svakom slučaju mogu reći da sam još uvijek sit, iako nisam ništa jeo cijeli dan, a burger sam pojeo oko 15h.
Možda ima veze to kaj sam ga tražio (i dobio savršeno pečeni) rare, ili to kaj sam popio jednu pivu prije jeđenja, ali u svakom slučaju ću se vratiti prvom prilikom
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is online now  
Old 21.03.2017., 13:47   #5083
Ovdje se dobije dobar komad mesa, za razliku od submarinea u kojem sam bila prosli tjedan i sve je bilo bas maleno....a cijene su im nakon nove otisle dosta gore....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 22.03.2017., 12:30   #5084
http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...c4e50eb570.jpg

Bieradies u Beču. Odlična rebrica. Inače, sve preporuke za mjesto. Blizu centra (na Judenplatzu), a nije turističko mjesto i cijene su umjerene.

http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...242f9af6a3.jpg

Das Kolin. Neko hipstersko mjesto. Inače burgermanija je prisutna u bivšoj prijestolnici. Ali je zabavno kako koriste vulgaris pecivo (ono gotovo iz vrećice), neki forumaši bi dobili srčani udar od bijesa da se takav burger servira u Zagrebu, koji je svjetlosnih godina ispred Beča po kvaliteti burgera (barem koje sam ja probao).
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje

Zadnje uređivanje L3go : 25.03.2017. at 10:48. Reason: img
German is offline  
Old 22.03.2017., 12:54   #5085
Barbieri s

Bila sam i ići ću opet samo zato što njega nekako simpatiziram i želim dati
ovom mjestu još jednu šansu. Inače, nije bilo sve zajedno na visini zadatka.
Konobar je bio OK i trudio se stići sve iako je rest bio pun. Ne spadamo u one koji vole da im se čim otpiju gutljaj natače vino pa je za naše pojmove posluga bila na nivou, ukoliko držite do ranije navedenog, mogli biste biti razočarani. Barbieri je čitao vrijeme večere sjedio ispred restorana , vidno se dosađujući , a ono što je trebao raditi je gledati kako mu kuhari kuhaju.
Hrana koju smo dobili je bila od loše do korektne i to upravo zbog pripreme a ne zbog osnovnog recepta. Neću sada nabrajati što sam jela jer se spremam ponovo ići a ne želim se osjećati nelagodno ukoliko skuže po hrani o kome se radi. Uglavnom , lokacija je odlična, uređenje ugodno, malo bez duše,
glazba i buka u restoranu u redu, možda na gornjoj granici kada je restoran pun ali još uvijek sasvim u redu. Iskreno želim da mi se ovo mjesto svidi i molim Barbieria ako ovo pročita da još malo poradi s kuharima. Nisu još dorasli da ih se pusti same.
BANANAFISH is offline  
Old 22.03.2017., 13:03   #5086
Quote:
BANANAFISH kaže: Pogledaj post
Hrana koju smo dobili je bila od loše do korektne i to upravo zbog pripreme a ne zbog osnovnog recepta. Neću sada nabrajati što sam jela jer se spremam ponovo ići a ne želim se osjećati nelagodno ukoliko skuže po hrani o kome se radi.
kuzim te, al njima bi trebalo biti nelagodno, ne tebi
gmit is offline  
Old 22.03.2017., 16:24   #5087
idem u subotu u Time restaurant & bar

vidim da je popularan i place to be

ali pitanje je, što jesti? što je dobro?

kakve su cijene tamo? ide nas 4, što mogu očekivati?
abog13 is offline  
Old 22.03.2017., 16:31   #5088
s buteljom, soma kn
DeeJay Dee is offline  
Old 22.03.2017., 18:51   #5089
Quote:
BANANAFISH kaže: Pogledaj post
Bila sam i ići ću opet samo zato što njega nekako simpatiziram i želim dati
ovom mjestu još jednu šansu. Inače, nije bilo sve zajedno na visini zadatka.
Konobar je bio OK i trudio se stići sve iako je rest bio pun. Ne spadamo u one koji vole da im se čim otpiju gutljaj natače vino pa je za naše pojmove posluga bila na nivou, ukoliko držite do ranije navedenog, mogli biste biti razočarani. Barbieri je čitao vrijeme večere sjedio ispred restorana , vidno se dosađujući , a ono što je trebao raditi je gledati kako mu kuhari kuhaju.
Hrana koju smo dobili je bila od loše do korektne i to upravo zbog pripreme a ne zbog osnovnog recepta. Neću sada nabrajati što sam jela jer se spremam ponovo ići a ne želim se osjećati nelagodno ukoliko skuže po hrani o kome se radi. Uglavnom , lokacija je odlična, uređenje ugodno, malo bez duše,
glazba i buka u restoranu u redu, možda na gornjoj granici kada je restoran pun ali još uvijek sasvim u redu. Iskreno želim da mi se ovo mjesto svidi i molim Barbieria ako ovo pročita da još malo poradi s kuharima. Nisu još dorasli da ih se pusti same.
Isti dojam sam i ja stekla. Hrana je bila na razini npr. Seconda a cjenovno dosta visa. Steta, jer imaju dobre namirnice ( to se najbolje vidi kod sirovih stvari, tune i tartara) i potencijal, ali nesto opako fali. Ocekivala sam vise od barbierija, nadam se da ce dovesti u red kuhare.
Npr. Sakota je svaki put, od tri puta koliko sam bila u njegovom baru, bio tamo, i to u kuhinji, bas je radio.
Mislim da je to nuzno, barem na pocetku svakog restorana.
I kad sam ja bila u barbieris, andrej je bio tamo, ali je jeo na sanku i pusio ispred restorana..
L_U_D_A is offline  
Old 23.03.2017., 16:37   #5090
Ako nekog bude zanimao Poreč sad ili za koji mjesec... a nabasa na to ovdje (a ne u lokalnom topicu o Istri)... evo link
Konoba Ćakula
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=921
Deedy is offline  
Old 23.03.2017., 17:04   #5091
Taco's & Burger Barr, Zagreb

Fino, definitivno fino fino fino. I porcija je velika, ja sam pol hamburgera i sve krumpirice nosila sa sobom . Al da je jeftin sport definitivno nije, specijal burger, spek nestonesto burger, krumpirici, cola i piva - 170 HRK.
Moj specijal nema sto nije imao unutra - mayo s mladim lukom, batat krema, mix salate (pickles i komorac), mix suncokretovih i bucinih sjemenki, kikiriki i arbol salsa, przeni rizini rezanci s pimentom. Ovo sam prepisala s fejsa, mayo i pickles . No od svega toga sam uspjela detektirati sjemenke (i super su mi pasale, odlicna ideja), komorac, rezance i svu majonezu i salsu sto su mi se slile po prstima .. Pecivo stvarno je divno, meso sam trazila well done i takvo je doslo.




Za probati se svakako isplati, pohoditi cesto nazalost necu . Konobar drag i pristojan. Prostor je stvarno mali, info za zene - imaju kukice na koje se mogu objesiti torbe ispod stola, fora .
Doria is online now  
Old 24.03.2017., 09:48   #5092
Zlatna školjka u Martićevoj

Jako ugodno izenađenje. Restać pun u 14 sati, jedva nas ugurali.
Jeli su se ravioli punjeni ovčjim sirom u umaku od špinata i oraha i losos na grilu s blitvom s mineralnom i 2,5 deci graševine 196 kuna, dobije se i kuver - salata od mariniranih srdela i kruh koji se ne naplaćuje. Odlična jela i velike porcije. Preporuka svima da odete ako vam je blizu
Ekipa miks managera na poslovnom ručku i penzića iz susjedstva
VK Girl is offline  
Old 24.03.2017., 14:58   #5093
R&B Food Croatia , super rebrica sa pikantnim umakom,, odlično

devouring is offline  
Old 24.03.2017., 19:59   #5094
Mac, Dugave, ZG

Jako ukusne i mekane punjene lignje u šalša šugu za gablec (to su 3 porcije na fotki dolje).
Jedina zamjerka je malo previše riže u fili i za prilog mi restani totalno ne paše (iako fin), bolje bi puno išla palenta recimo, il bar neka pašta, kajjaznam..

Uz 2 zelene salate, litru vina i vode i liptauer i kruh za kuver, 245 kn.

DeeJay Dee is offline  
Old 24.03.2017., 20:08   #5095
Kad neće nitko, moram ja. Nekako mi se čini mala porcija za 3 osobe, eto.

A obični bijeli kruh u restoranima mi je trigger. Mislim, jel postoji netko tko actually voli taj kruh i veseli se kad ga dobije? Ako postoji, ja ga još nisam upoznao. I jel bi ubilo restorane da investiraju koju kunu više po kruhu u fine kukuruzne, ražene, ove-one kruhove?
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 24.03.2017., 21:06   #5096
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Kad neće nitko, moram ja. Nekako mi se čini mala porcija za 3 osobe, eto.

A obični bijeli kruh u restoranima mi je trigger. Mislim, jel postoji netko tko actually voli taj kruh i veseli se kad ga dobije? Ako postoji, ja ga još nisam upoznao. I jel bi ubilo restorane da investiraju koju kunu više po kruhu u fine kukuruzne, ražene, ove-one kruhove?
kako je sve u oku promatrača i jedača
čitala sam neke tvoje upise, i zapamtila sam da si maltene 24 sata bio sit nakon šokotinog burgera... mi smo ga gablecovali, pa se doma normalno ručalo (predvečer )
s obzirom da sam orijentirana na ovaj dio grada, često klopamo u MACu, i ako nekaj nije u pitanju, to su količine... sasvim korektna klopa za korektnu cijenu...nikad nitko gladan nije otišao... jedino kaj nismo od one ekipe koja dijeli po pola. ak je 3, 3 su porcije, a ne 2. uvijek i svuda u MACu , češće odemo s doggy bagom nego praznih ruku.
ništa spektakularno, ali korektno i uvijek prilično obilno.
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Old 24.03.2017., 21:42   #5097
Ovo DJDjevljevo mi se cini sa sugom na venecijanski... odnosno spika na gulas. A ne šalša

A o kolicini ostavimo njemu da kaze. Ako je njemu dovoljno- onda je dovoljno svima.
Iako .. kad ti napune tu sirotu lignnu rizom i jos stave ta tlane restani (sto stvarno jest malo cudna kombinac.ali okej... vjerujem da je ukusno u totalu)- onda ni neces iza biti gladan cak ni nakon te 4 lignje po covjeku.


Ja danas gablecao u Braceri.
Menu riblja juha- przene lignje s krumpir salatom- kolac (medjim.gibanica). I malo njihovog dom.bijelog kuoaznig. Sve za 5. Kao i usluga.
Jos sam i bakice stol do pocastio picem. Tak su mi bile simpa kad su dosle i jedna je rekla odmah prije svega- Meni rakija!
Da sam morao pocastiti rundu rakija. Pa smo se i zapricali malo... kak to inace ide u ofiranju
Iako kad sam vidio da je 1 rakija 20kn, pomislih- Da je svaler bili lako... svaler bi bio svako.
Uljepsale mi dan.
Deedy is offline  
Old 24.03.2017., 22:00   #5098
Deedy , kako lijepo .
Doria is online now  
Old 24.03.2017., 23:29   #5099
Orange, zavela nas prica sa Vellom ali bila sam sad i vise nikad

Kao prvo taj prostor je toliko neugodan da bilo kakvo dulje boravljenje a vani je puhalo, to je bas slasticarna i nema nista restoransko, plusa odurna preglasna glazba
Konobari su totalno nezainteresirani i trebale smo se okrenut cim smo usle i vidjele pristup

Ja sam sa klincem podjelila hamburger, koji bas i nije bio nesto spektakularno a kosta 65 kn, krumpirici (6 okruglih komadica) su bili jedino fino ali kostaju 18 kn
Jedna frendica je jela hobotnicu na gulas i osim stocje toga bilo malo, nekako joj je to bilo "tanko"
Druga frendica je jela junece obraze i dobila je 3 komadicka mesa sa 4 komadicka poriluka i jos par komadicaka nekog drugog povrca a to kosta 70 kn cini mi se, bilo je ukusno ali kolicina za predjelo

Sok od jabuke 21 kn
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 25.03.2017., 00:02   #5100
.

Quote:
papi73 kaže: Pogledaj post
kako je sve u oku promatrača i jedača
čitala sam neke tvoje upise, i zapamtila sam da si maltene 24 sata bio sit nakon šokotinog burgera... mi smo ga gablecovali, pa se doma normalno ručalo (predvečer )
s obzirom da sam orijentirana na ovaj dio grada, često klopamo u MACu, i ako nekaj nije u pitanju, to su količine... sasvim korektna klopa za korektnu cijenu...nikad nitko gladan nije otišao... jedino kaj nismo od one ekipe koja dijeli po pola. ak je 3, 3 su porcije, a ne 2. uvijek i svuda u MACu , češće odemo s doggy bagom nego praznih ruku.
ništa spektakularno, ali korektno i uvijek prilično obilno.
Više manje se slažem, ali kruh im je definitivno nula bodova...
Uzimaju ga prek iz pekare...a pekara je takva kakva je.
Klopa je tak tak...meni osobno samo jestivo i nista više od toga.
Davno sam prestao dolaziti tamo na klopu. Ima u blizini par lokala sa puno boljom klopom...npr. Osijek.
__________________
...
keramičar is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:31.