Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2016., 16:50   #21
Tko tebi ne ide na živce?

Možda nije problem u ljudima oko tebe? Just a thought.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 16:56   #22
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Oprao mi je neki dan sudje nakon sto sam pravila veceru gostima,sve se zalio na ledja(visok je i kao mora se saginjati) i govorio nije to posao za njega,,nakon toga danima prica kako vrijedi nabaviti masinu za pranje sudja


priliku iskoristi, mašinu obavezno nabavi zbog sebe:klap:
lady38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 16:58   #23
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Pa ok je to,ali moj nije takav,on smatra sta god da se odradi on bi to bolje, u novi stan su nam moji za poklon kupili sofu,i on joj je vec nasao mane,kao nije udobna ,nije kvalitet neki(a bila je solidna cijena)...ali zato sandwich maker koji mu je sestra kupila hvali kao da mu je kupila automobil novi ne vidi on to,zato mi ide na zivce i kazem mu ne petljaj se u zenske poslove drzi se podalje,ali on kaze nisu to zenski poslovi samo,ali zato sam sad nametnula kakvo auto necu,a on to bas htio,,,pa ce vidjet kako je to
Sve mi je fenomenalnija spoznaja kako su ljudi netalentirani za detektiranje problema u svojim životima.
Otprilike kao kad bi policija utvrdila da je do sudara došlo zbog toga što je na semaforu bilo upaljeno crveno svijetlo, a ne zato što je auto projurio kroz raskrižje.
Ašatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 17:16   #24
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
previse se petlja u tu zensku teritoriju,pa ima stav o svemu,kakve zavjese bi volio ,kakvu sofu i sl.A kad ja nesto oko automobila pokusam on odmah naglasi da zalazim u njegovu teritoriju,da se ne petljam.Kako mu dokazati da je dosadan
Imam ti ja ideju: reci mužu da je to ženski teritorij i da on to lijepo prepusti tebi i tvojoj sveki da se vi ženski dogovorite. Imaš ti pravo, ko je vidio da muškarac ima mišljenje o boji sofe, zato ste tu ti i njegova mama.
Loonie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 17:22   #25
Kod mene kao i kod Azzure, sve smo birali skupa. Osim auta, njega sam izabrala ja, a muza sam samo odvela na probnu voznju i izverglala usporedbe s drugim autima iz klase pa nije ni znao sto ga je snaslo!

Nije kod vas problem u "muskim i zenskim" poslovima nego u tome sto se ne postujete i medjusobno se prcate.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 17:32   #26
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
ne znam što da kažem po tom pitanju...znam samo da se u kuću neće dovesti auto koje nije blagoslovljeno i s moje strane :
Eh...nacelno se ne mijesam u zavjese, rucnike, stolnjake i slicno - moja sefica ima neogranicenu vlast - no, kada ja kupujem auto, boja, model i slicno predmet su rasprave.

Jednom je zvala dealership i promijenila boju auta nakon sto sam ga kupil.

Jesam li ja papucar?
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 17:40   #27
Quote:
kradljivac kaže: Pogledaj post

Jesam li ja papucar?
Mozda mrvicu, ali zena ti se bas zato cini ful simpa. Moju auti ne zanimaju uopce, dok sam ja blagi fanatik.
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 17:50   #28
Moj muz i ja smo npr zajedno birali auto..
Marku,boju i kakav bi nam odgovarao...
Isto bi tako birali i druge stvaru u kući:krevet,perilicu kuhinju..
Pa i muskarac zivi u tom domu njemu se isto treba svidjati interijer i ne vidim tu neku problematiku..
Meni bi smetalo vise da nece ni mrdnut,da ga nista u vezi kucanstva ne interesuje..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 18:37   #29
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Kod mene kao i kod Azzure, sve smo birali skupa. Osim auta, njega sam izabrala ja, a muza sam samo odvela na probnu voznju i izverglala usporedbe s drugim autima iz klase pa nije ni znao sto ga je snaslo!

Nije kod vas problem u "muskim i zenskim" poslovima nego u tome sto se ne postujete i medjusobno se prcate.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
opet, molio bih informaciju o kojem autu se radi, koji su bili konkurenti i što je presudilo pri kupnji.....
koji argument bi muž mogao upotrijebiti da eventualno promijeni žensko mišljenje?
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 18:44   #30
Ja nemam auto al dobro jebem pa nista drugo mojoj ženi nije ni bitno.
Pitralon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 19:22   #31
Normaln je da se u braku dogovorite što će te kupit, i da odaberete ono što se oboma sviđa.. Ja tako šljakam sa ženom. Ali znam parova koji su toliko različiti i gdje svatko vuče na svoju stranu pa je sporazum nemoguć. I nema ljeka nego podjela, on neka ima auto, garažu, dio kuće po svom guštu, a ona svoj dio po svom. I tu mogu imati dio svoje individualnosti što je korisno, ali i slom živaca od rozih zavjesa ili crnog ružnog karavana koji liči na mrtvačka kola...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 19:35   #32
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Normaln je da se u braku dogovorite što će te kupit, i da odaberete ono što se oboma sviđa.. Ja tako šljakam sa ženom. Ali znam parova koji su toliko različiti i gdje svatko vuče na svoju stranu pa je sporazum nemoguć. I nema ljeka nego podjela, on neka ima auto, garažu, dio kuće po svom guštu, a ona svoj dio po svom. I tu mogu imati dio svoje individualnosti što je korisno, ali i slom živaca od rozih zavjesa ili crnog ružnog karavana koji liči na mrtvačka kola...
prije par dana na automobilima netko je rekao da mu žena nije dala da kupi volvo xc70 zato što njoj izgleda kao mrtvačka kola....
za tog volva bi se moglo naći puno argumentiranih razloga protiv kupnje, ali da izgleda kao mrtvačka kola? kako uopće odgovoriti na takvu primjedbu?
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 19:47   #33
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
prije par dana na automobilima netko je rekao da mu žena nije dala da kupi volvo xc70 zato što njoj izgleda kao mrtvačka kola....
za tog volva bi se moglo naći puno argumentiranih razloga protiv kupnje, ali da izgleda kao mrtvačka kola? kako uopće odgovoriti na takvu primjedbu?
Taj auto zaista tako izgleda
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 20:00   #34
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Taj auto zaista tako izgleda
ali to mu je , za mene, najmanje bitna mana....
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 20:07   #35
Ne znam uopće što bih više mislila o dogovaranju oko kupnje namještaja i detalja za kuću...
Muž i ja se isto dogovaramo - ja ne želim njemu nametnuti svoje, a ni on meni svoje pa se stalno nalazimo na pola puta i pravimo kompromise.

Na kraju je ispalo da stan nije uređen ni po njegovom ni po mom guštu, nego nešto između, pitaj Boga kako i za koga.
Sad mi je to stvarno smiješno i postalo mi totalno nevažno.
Ni za luster se nismo mogli dogovoriti pa nam sad visi neka kugla iznad glave, kojoj se stalno oboje čudimo, a sve to u najboljoj namjeri.

Što se tiče auta, meni je važno samo ono što je netko gore spomenuo, da ne sliči na mrtvačka kola.
Rekao mi muž da barem onda biram boju i ja izabrala. Bijelu.
Eto, opet dobro.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 20:17   #36
Cini se logicno da se kuca dekorira i namjesti da bi se obadvoje u njoj osjecali ugodno . Na pocetku braka i namjestanja je bilo povuci potegni . Prvo sta nismo imali visoki budget za nas ukus , pa se i o tome moralo voditi racuna . Tako da nikada do sada nismo imali bas ono sta smo zeljeli .
Poslije dvadeset i pet godina braka odlucio sam da cu zivjeti u kuci po mome ukusu i odbio svaki kompromis . To jeste sredio sam sebi sobu sa svim mogucim tehnickim izumima i moju bibloteku . U koju niko nema pravo pristupa , to je moj raj .
Auto ona izabire imam pravo samo na izbor boje . i da dam lovu . Zaboravi ovaj detalj .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 20:31   #37
Meni je logicno da uredjujemo zajedno.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 20:40   #38
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
ali to mu je , za mene, najmanje bitna mana....
Mozda...ali za mene tu staje prica. Mora mi biti i vizualno lijep.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 20:58   #39
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Muz mi je i inace jako probirljiv u kucnim stvarima, i prije njega moji muskarci nisu imali oka za neke kucne stvari,moj muz itekako ima pa mi to ide cesto na zivce,voli on i pomoci sto je dobro.Ali isto previse se petlja u tu zensku teritoriju,pa ima stav o svemu,kakve zavjese bi volio ,kakvu sofu i sl.A kad ja nesto oko automobila pokusam on odmah naglasi da zalazim u njegovu teritoriju,da se ne petljam.Kako mu dokazati da je dosadan
Ako je to tako onda niste ravnopravni.Ili ćete se i jedno i drugo "petljati" u teritorije drugog (ili barem imati pravo da se petljate,pravo koje možete ali i ne morate iskoristiti) ili ćete strogo imati svaki svoje teritorije u koje onaj drugi nema pravo pristupa.To je jedino pošteno.Sve ostale verzije nisu poštene i ti imaš pravo da tražiš ravnopravnost.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 21:16   #40
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
prije par dana na automobilima netko je rekao da mu žena nije dala da kupi volvo xc70 zato što njoj izgleda kao mrtvačka kola....
za tog volva bi se moglo naći puno argumentiranih razloga protiv kupnje, ali da izgleda kao mrtvačka kola? kako uopće odgovoriti na takvu primjedbu?
to ja mojemu kazem na svaki karavan
on bi karavan. na kraju je kompromis suzuki vitara (za 5 godina kad se budu polovne prodavale).
od volva bi mogli imat ovo https://www.google.hr/search?q=volvo...ejhSIPBhINM%3A
ili ovo:
http://www.volvocars.com/hr/vozila/novi-modeli/xc60
ali karavan bi mi bio ruzan i da je poklonjen
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.