Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2017., 21:59   #61
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ali miris dobre pipice je neodoljiv.
no sam pao sam se ubio, nisu žene niš krive
MGTOW babe, MGTOW...
Pice se uvijek lijepe čim imaš, čim si zgodan, šarmantan, zabavan i imaš alat u gaćama...manje je zlo platit piće nego kredit za stan...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 30.01.2017., 22:02   #62
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
MGTOW babe, MGTOW...
Pice se uvijek lijepe čim imaš, čim si zgodan, šarmantan, zabavan i imaš alat u gaćama...manje je zlo platit piće nego kredit za stan...
a jebiga i vi imate nešto srca u sebi pa krene pićem, a završi stanom
honeychild is offline  
Old 30.01.2017., 22:02   #63
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ja sam pročitao da je ženi kupio stan, plaćao sve režije a bome i pokrivao onolike dugove koliko ja uspijem krvnički uštedjeti u 3 godine...
Krivo si pročitao, kupio je pola stana sebi, pola ženi. Ako se uopće može reći kupio.
Brusina75 is offline  
Old 30.01.2017., 22:03   #64
Quote:
enonenam kaže: Pogledaj post
Dakle ljudi trebam savjet, vase vidjenje sitauacije.

I sad se mislim da smo dosli do tocke bez povratka. Ocito je da ona osjeca da je to normalno da tako nesto izusti. A ja se mislim, pa imas li ti imalo postovanja ono prema sebi prvo. Dobila si u par godina ono sto ljudima treba zivot da steknu I opet ne valja. Jel vrijeme za razvod?
Ovisi o godištu proizvodnje i kvaliteti dijelova opreme. Ako je već polako istrošeno možeš slobodno mjenjati. Kupi novo. Kaj sad!
Joshua is offline  
Old 30.01.2017., 22:03   #65
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
MGTOW babe, MGTOW...
Pice se uvijek lijepe čim imaš, čim si zgodan, šarmantan, zabavan i imaš alat u gaćama...
Prave sponzoruše, kojih ovdje nema, osim možda autora, mogu i bez zadnjega...
Brusina75 is offline  
Old 30.01.2017., 22:04   #66
Quote:
Brusina75 kaže: Pogledaj post
Krivo si pročitao, kupio je pola stana sebi, pola ženi. Ako se uopće može reći kupio.
Eto, fuckam ti takvu sponzu koja ni cijeli stan ne dobije
betty boop 1 is offline  
Old 30.01.2017., 22:09   #67
Zašto imam osječaj da je @honeychild žena iz ove priče?
VDCOTO is offline  
Old 30.01.2017., 22:10   #68
http://net.hr/hot/sexy/poklon-od-biv...ila-novi-dzip/

pravim ženama i bivši dečki đipove kupuju, a tu nazivate sponzama koje dobe jedva pol stana od muža i to u manjem gradu sramota!
honeychild is offline  
Old 30.01.2017., 22:10   #69
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Lijepo ja sto puta velim... nađite veselu, skromnu, jednostavnu ženu koja će vas iskreno voljeti sa ili bez love.
Prema kojoj vam nije teško biti galantan jer je ona zahvalno i skromno biće koje vam tu vašu galantnost i dobrotu sto puta vrati. Kojoj je gušt uštedjeti a ne rasipati se lovom. Pomoći vama, darovati vas a ne samo uzimati i uzimati.

Takve su rijetke ali takvima se ženite a ne onim lusterima koji vikendima vise po šoping centrima, dućanima peglajući kartice itd. Kojoj je prioritet smijeh, dobrota, velikodušnost a ne nova torba ili cipele.
Neku koja će biti uz vas pa da nemate ni kunu, koja će zadnju kunu, kiflu ili čašu vode podijeliti sa vama. Koja vama ugađa jednako kao i vi njoj a ne one kojiam ste financijski isplativi.
Neku kojoj je važna ljubav a ne lova i trošenje. Neku kojoj je važnmiji zagrlja, poljubac, kavica nego lova, lova i trošenje vaše love.
Takvim gramzivima plitkušama nikada dosta i znaju kako će vas izmanipulirati. Otvorite okice prije nego neku ženu pustite u život. Dooobro ih otvorite.
Bome bedasti muškarci svakaj ožene... samo da nisu sami.
Nisu muškarci bedasti baš tako kako se čini. I oni se žene iz interesa. Ponekad ih "vanjski sjaj" prevesla, pa se onda čohaju po gornjoj i donjoj glavi sa upitnikom što im se dogodilo?

Kako svaka roba ima kupca, tako i svaki lonac poklopac, pa onda redom...sve ima svoje razloge zašto se netko u određenom momentu sa nekim oženio i koji su mu bili razlozi. Možda je žena "lijepi privjesak" koji košta...jebga...onda se to valjda i plaća.

Skromne, drage i tople žene ne prepoznaju svi. A i ako prepoznaju i ožene, onda im nije dovoljno "dramatična"
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Old 30.01.2017., 22:11   #70
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Eto, fuckam ti takvu sponzu koja ni cijeli stan ne dobije
Meni autor malo baca na trola. Ona prilaže bez problema 1000 eura znači zarađuje bar duplo, a on dvadeset puta više.

Jebo te, pa Angela Merkel mislim da ima 22 000, a što je ona prema našem autoru.
Brusina75 is offline  
Old 30.01.2017., 22:13   #71
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Zašto imam osječaj da je @honeychild žena iz ove priče?
a nije srčeko. ja imam bogate starce pa su mi dali pola za stan, a auto sam si sama kupila
no nemam niš protiv da se još koji stančić na mene pripiše, naprotiv,s veseljem prihvaćam

i osjećaj je
honeychild is offline  
Old 30.01.2017., 22:19   #72
Quote:
enonenam kaže: Pogledaj post
Djecu ne zelimo ni jedno ni drugo, jer smo u godinama kad nam ni jednome to ne pada na pamet.

Ona nije bolesna, da je bolesna druga stvar. Al da je nezahvalna jeste.

Ne racunam ja nista, al nisam ni blesav, jednom razveden i opecen. Moja primanja su oko 20 puta veca nego njena.

Pa jebemu ako neko kupi nekome stan, valjda to radi zato sto voli tu osobu, ako ju vodi na godisnje, placa sve bez da ikada upitam, na sta si potrosila. Jer joj vjerujem, jer sam misilio da je divna zena. Al sad nakon ovoga, sta se pitam, jel' to sve bila igra, laz. Jel moguce da je tako podla, da molo po malo me sisa. Nisu ponavljam pare u pitanju. U pitanju je taj osjecaj koji sam dobio da me na fin nacin muze.

Zgrozilo me to sto je ona rekla. U prijevodu, pazlljiv si ako placas racune moje, znaci kupi moju ljubav.

A ja necu vise da kupujem.
20 puta više zarađuješ od nje?
Što da je suprotno od toga?
Kako bi se ti ponašao?
Što bi očekivao od svog partnera koji zarađuje 20 puta više od tebe?
Pa zar niste u braku? Zar ne trebate dijeliti donekle zajedno teret života, koji vi očigledno i realno nemate.
Pa što ako si kupio stan?
Pa pola njega je tvoje tako i ovako.
Sa čime mjeriš svoju ljubav prema njoj...važeš svaki hebeni novčić koji si joj dao.
Pa čovječe, ako je novac u pitanju, ako misliš da te muze, onda odi dalje. Predbračni je potpisan.
DAj joj pola stana i mirna Bosna
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Old 30.01.2017., 22:20   #73
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ali miris dobre pipice je neodoljiv.
no sam pao sam se ubio, nisu žene niš krive
Neke žene stvarno ne razmišljaju s mozgom, nego s pipicom i misle da će na osnovu nje dobiti sve u životu.
O, kako se grdno varaju i na kraju padnu na zemlju s velikim treskom.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Old 30.01.2017., 22:21   #74
je. hrpa njih se tresnula bio je to strmovit pad
honeychild is offline  
Old 30.01.2017., 22:23   #75
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
20 puta više zarađuješ od nje?
Moš mislit kako je ovo istinita priča! Da zarađuje 20 puta više jebalo bi mu se za nekih 6 somova minusa na njenoj kartici.
Joshua is offline  
Old 30.01.2017., 22:24   #76
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Koga boli kurac, koza ga sisa i siše do ibera, ako i ima osjećaja, bolje mu je da ih iz ovih stopa izgubi...
Pa njega valjda boli kurac ili duša ili gubitak love?
Pitanje je samo što ga više boli od te tri stvari...
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Old 30.01.2017., 22:25   #77
Jebeno nevjerojatno...
Ja sam shvatio da njemu nije problem dati novčiće, već mu je problem kad ga se pravi budalom i napravi dug po X puta čisto iz razloga jer ona misli da će ga on naplaćati...
A nes ti podnašanje tereta braka u vidu toga da ona sebi kupuje bijesne krpe a on plaća...

Joj, samo mi tlak dignu ovakve teme...

Žene su zlo
Moment torzije is offline  
Old 30.01.2017., 22:27   #78
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Zašto imam osječaj da je @honeychild žena iz ove priče?
Lako ćemo ustanoviti, ako ima filere u sutima i silikone u cicama, sponza garant...

Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
http://net.hr/hot/sexy/poklon-od-biv...ila-novi-dzip/

pravim ženama i bivši dečki đipove kupuju, a tu nazivate sponzama koje dobe jedva pol stana od muža i to u manjem gradu sramota!
Mora bit da njena pica zaista bajno miriše...

Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Nisu muškarci bedasti baš tako kako se čini. I oni se žene iz interesa. Ponekad ih "vanjski sjaj" prevesla, pa se onda čohaju po gornjoj i donjoj glavi sa upitnikom što im se dogodilo?

Kako svaka roba ima kupca, tako i svaki lonac poklopac, pa onda redom...sve ima svoje razloge zašto se netko u određenom momentu sa nekim oženio i koji su mu bili razlozi. Možda je žena "lijepi privjesak" koji košta...jebga...onda se to valjda i plaća.

Skromne, drage i tople žene ne prepoznaju svi. A i ako prepoznaju i ožene, onda im nije dovoljno "dramatična"
Istina, stoji.. ima jako blesavih ljudi.. Glupi se rodimo jer se svi isprdimo iz istog izvora, blesavi postanemo za života ako nismo naučili prestati biti glupi...

Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
20 puta više zarađuješ od nje?
Što da je suprotno od toga?
Kako bi se ti ponašao?
Što bi očekivao od svog partnera koji zarađuje 20 puta više od tebe?
Pa zar niste u braku? Zar ne trebate dijeliti donekle zajedno teret života, koji vi očigledno i realno nemate.
Pa što ako si kupio stan?
Pa pola njega je tvoje tako i ovako.
Sa čime mjeriš svoju ljubav prema njoj...važeš svaki hebeni novčić koji si joj dao.
Pa čovječe, ako je novac u pitanju, ako misliš da te muze, onda odi dalje. Predbračni je potpisan.
DAj joj pola stana i mirna Bosna

Sad znate da bogatima nije lako u životu, nikad ne znaš jel je netko stobom zbog para ili zbog ljubavi, sve što zaradiš dijeliš na pola iako znaš da bi stim novcima mogao svaki dan plaćati vrhunske kurabe i opet bi te manje koštalo.. To su, kako se ono kaže, slatke muke.. Ipak meni draže biti siromašan...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 30.01.2017., 22:28   #79
žene nisu zlo. žene su jadne koje se eto uz hrpu nedaća kroz život pokušavaju ogrepst za malo kolača a to im se uzima za zlo. a toliko lijepog daju.
sramota
honeychild is offline  
Old 30.01.2017., 22:30   #80
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Skromne, drage i tople žene ne prepoznaju svi. A i ako prepoznaju i ožene, onda im nije dovoljno "dramatična"
Ne velim da sam takva ali ovo je točno. U jednom društvu prije 4-5 godina veli meni jedan vanjski, kameni lovator kako on mene ne bi nikada oženio. Ni moju kolegicu a ni mene. Pala sam u deep depresiju jelte ... pa ga upitala a zašto? Već sam mislila da je to zato kaj nisam fotomodel i misica, nemam skupu robu, nemam više 18 ali...nije zbog toga.
Veli on da on mora biti ženi broj jedan, da ona mora njemu ugađati, slušati ga, klimati glavom, biti paz vamo " nako drhturava i mučaljiva",da mu treba trošiti lovu da svi vide da on ima para. Da ima radit sve šta se njemu sviđa raditi. Plus što su sve prave žene ozbiljne i ne mrdaju bez muževa. Nose kraće ravne kose, plave pramenove, ne nose starke, nije im svejedno kakve cipele imaju, nemaju rasčupanu kosu i nigdi ner putuju bez muškoga (to išlo mene jelte ) Nose šikle i ispeglanu kosu. Prava ženska treba mučat i u kući i van kuće. Dodao je on još hrpu stvari kao da prava žena lovatora nosi samo čipkane gaće, minjake i uske stvari a šta ima pričat osim o šopingu, dici i onome šta njega zanima. Da prava samo sluša i smije se njegovim šalama. Časna riječ... baš tim riječima.

Smijali smo se bar 10 minuta za stolom, žene su se rasčupale i pokazivale zube, drhtavo gledale ispod oka, spominjale pelene i klimale glavama... ma živi cirkus ali najsmješnije je bilo kaj on uopće nije shvaćao uzrok njihovog smijeha.
Tak da svaka čast lukavim ženama koje znaju kako iskoristiti bedasti muški ego. Nije to lak po'so.
pozitivax is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:51.