Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2017., 15:54   #61
Ponovit cu pitanje - zasto ne dejtas u drzavi u kojoj zivis?

Sve ostalo necu ponavljati. Uostalom ona ti je opet sve i napisala. Stvarno mi je nejasno zasto to razvlacis dalje. Da li inace tako sa zenama radis?
Tutankhamon is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 16:20   #62
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
Ponovit cu pitanje - zasto ne dejtas u drzavi u kojoj zivis?

Sve ostalo necu ponavljati. Uostalom ona ti je opet sve i napisala. Stvarno mi je nejasno zasto to razvlacis dalje. Da li inace tako sa zenama radis?
Ne mogu da se snadjem sa Njemicama. Prvi razlog je nedovoljno poznavanje jezika, na nivou sam b2, mislim to je dovoljno da se ne lažemo, ali jednostavno ne poznajem nikoga ovdje, rijetko izlazim i uopste ne mogu da se poklopim sa njihovim mentalitetom. Svoje vrijeme provodim na poslu i u teretani, ostalo odem ponekad u prirodu. Često sam usamljen ovdje i tražim djevojku koja je moje vjere, nekih moralnih načela i shvatanja. Iz tog razloga sam najviše orijentiran na Bosanke. Do noćnih izlazaka, klubova i slično mi nije i mislim da tamo ništa normalno neću ni pronaći. Ljudi misle da je sve idealno kazao Des u Njemačku, a ne znaju da je za stranca usamljenost najveći problem.

Za nju sam zapeo jer mi se jako svidjela čak i preko pisanja, svojom pojavom i vremenom koje smo kod mene proveli je to samo potvrdila. Ne mogu da vjerujem da sam se možda tako brzo zaljubio...
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 16:26   #63
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Isuse bože, daj ostavi više tu curu na miru :vrišt:
Meni je grozno ovo postavljanje njihove privatne korespondencije na temu.

I ne slazem se da je cura 'nenormalna'. Jedino sto mi je cudno je da je pristala da dodje na 7 dana kod prakticki nepoznate osobe, ali to mi ne ide pod 'nenormalnost' nego nepromisljenost.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 16:45   #64
Quote:
Penatragon kaže: Pogledaj post
Ne mogu da se snadjem sa Njemicama. Prvi razlog je nedovoljno poznavanje jezika, na nivou sam b2, mislim to je dovoljno da se ne lažemo, ali jednostavno ne poznajem nikoga ovdje, rijetko izlazim i uopste ne mogu da se poklopim sa njihovim mentalitetom. Svoje vrijeme provodim na poslu i u teretani, ostalo odem ponekad u prirodu. Često sam usamljen ovdje i tražim djevojku koja je moje vjere, nekih moralnih načela i shvatanja. Iz tog razloga sam najviše orijentiran na Bosanke. Do noćnih izlazaka, klubova i slično mi nije i mislim da tamo ništa normalno neću ni pronaći. Ljudi misle da je sve idealno kazao Des u Njemačku, a ne znaju da je za stranca usamljenost najveći problem.

Za nju sam zapeo jer mi se jako svidjela čak i preko pisanja, svojom pojavom i vremenom koje smo kod mene proveli je to samo potvrdila. Ne mogu da vjerujem da sam se možda tako brzo zaljubio...
Zivim u Austriji tako da te razumijem, ali dio problema si sam kreiras- usamljenost je tvoj dozivljaj svijeta.

Postoje bosanke u Njemackoj. Npr. U Becu postoji RH manjina. Oko vjere te razumijem, ja bez ikakve zelje biti nesnosljiva ne bi mogla planirati dugorocno s muslimanom- ne radi terorizma vec nesnosljivosti prema drugim religijama. Ali kao musliman vjerujem da postoje dodatne zajednice religijskog tipa.

Isto tako imas internations zajednice - ne znam u kojem si gradu....

Mozda si se zaljubio, to je moguce.... ali pokazujes nedostatak iskustva u odnosima. Njeno ponasanje je psiholosko maltretiranje koje nijednoj zreloj osobi ne treba u zivotu. Tvoje ponasanje je isto extrem. Cak i samo ponasanje moze odbiti drugu osobu jer pokazuje blagi oblik ocaja.

Preporucila bih da ju pustis, angaziras se na internationsima (engleski glavni jezik), googlas bosansku manjinu - bosnjacku I mean, vjerojatno i u religijskim okupljanjima isto mozes pokusati...

Moral nema veze s religijom, i njeno ponasanje nema veze sa psiholoski zrelom osobom iako je religije koju preferiras.
Tutankhamon is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 17:03   #65
Ovo je najbolji primjer gdje nas facebook, skype.... mogu dovesti kod upoznavanja osobe. To je razlog zašto ne volim upoznavanje na slijepo.
Šteta što je sve tako završilo... Ženska mi je čudna, ne kažem da nije normalna al je čudna, doći nekome doma, tip ti plati avionsku kartu i onda srati kako ti ne voliš seks?!!!! Što je curi u glavi?!Slama!! Mislim da je riječ o psihološki nezreloj osobi i hladnoj (što je i sama za sebe rekla) te mislim da cura ima neki problem. Što ćeš raditi s tipom 7 jeb... dana ako nećeš ....?
Ne kužim i gotovo. Po meni bi bilo fer da je došla na dva dana pa kad je tako aseksualna neka si lipo uzme sobu u hotelu/hostelu i nek si mačka sama plati kartu pa nek igra koju god igru hoće i ne bi ti sad bija toliki bed, sigurna sam.
Već je bila slična tema, pusto dopisivanje, čitanje, razgovori i na kraju 0 bodova. Ona je priča za sebe a ti si neiskusan pa si popušija neke stvari jer nemaš iskustva. Muškaracu koji ima iskustva ne možeš prodavati takve priče. Ne možeš mu podvalit ništa! I to njeno maltretiranje, to mi zvuči poznato iz jednog mog iskustva, traženja dlake u jajetu, pravljenja drame gdje je ne treba, izazivanje svadja, igranje igrica, tko će pobjediti ne bi da sam krenula u rat... Previše davanja a ne dobivaš ništa... Većina to prođe. Zaborvi ju i kreni dalje! Netko je lijepo rekao da ne treba netko lomiti kičmu da bi dokazao nekom da mu je stalo. Nije joj STALO inače te ne bi maltretirala toliko!
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 17:08   #66
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Covjece ko ti je ovo slagao ? Dopisivao sam se jednom davno sedam dana i znao sam od prve poruke da osjecam nesta ogromno . Razmijenili smo u jednom danu 70 emaila i meni su noge otkazale sjedeci za kompjuterom . Sedam dana kasnije sam se nasao i znao sam da sam naletio na bombu.
Kada naletis na nekoga ko ti se bezkrajno dopada i prvlaci te fizicki osjetis odmah . Tu se nista ne ceka .
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 17:09   #67
bolje da ne seciram nelogičnosti koje ti je u mailu napisala jer već vidim kako ćeš ju time maltretirati, a ustvari ti je lijepo rekla da si odjeban i to ti je dovoljno. Sve ti je jasno napisala i zašto ti nije dala pičke i zašto ne vidi da bi ti ikad dala, a ti ako si ćorav nastavi pitati "zašto?"
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 17:12   #68
Quote:
odurni_gad kaže: Pogledaj post
bolje da ne seciram nelogičnosti koje ti je u mailu napisala jer već vidim kako ćeš ju time maltretirati, a ustvari ti je lijepo rekla da si odjeban i to ti je dovoljno. Sve ti je jasno napisala i zašto ti nije dala pičke i zašto ne vidi da bi ti ikad dala, a ti ako si ćorav nastavi pitati "zašto?"
Prosvijetli nas Nostradamuse
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 17:17   #69
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Bezvezno natezanje. Drugi put ne stvaraj očekivanja o osobi koju ne poznaješ, svatko može biti karakteran i nesjeban preko poruka. Ali najgore je što si dopustio da te i uživo zavlači i navlači. Normalna osoba bi skužila da si se bezveze smijao jer jebiga, ljude ponekad uhvati histeričan smijeh, nije zgodno, ali nije ni smak svijeta, prihvatila bi to i krenula dalje u skladu s onim kako stvari stoje- sviđaš joj li se ili ne. Ali ona je odlučila napraviti dramu oko toga. To su kompleksi. To je rigidnost. Sjebanost, ukratko. Budi sretan da je tako završilo. Nitko ne bi trebao lomiti kičmu da nekom dokaže da mu je stalo. Jer kad je drugoj strani stalo, žao joj je da te tako dresira kao majmuna. Ne sviđaš joj se, nimalo, ni kao osoba ni kao muškarac, jednostavno si za nju nula. Prihvati to. I ne očekuj više ništa od nekog s kim tipkaš, pa čak ni da je normalna. Kad nemaš očekivanja, nećeš se dovesti u poziciju da se netko sprda s tobom i gleda kako kao luzer trčiš za njom dok njoj puca kurac. Nego ćeš ići upoznati osobu pa što bude.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 17:23   #70
Cura je nepromisljeno krenula u sve ovo, to je prava i jedina istina. Sama je napisala da se i ona 'nadala da ce se nesto razviti ali stvarnost je nesto drugo'.

Izuzetno je pogrijesila sto je pristala provesti 7 dana s nepoznatom osobom u njegovom stanu. Da je nasla smjestaj i vidjala se s njim tih 7 dana lagano, sve bi bilo drugacije, prije svega ne bi stekla tako lose iskustvo.

Time ne kazem da je autor topica zlo s dna Pakla jer to ne znam, tvrdim samo da je osobu izuzetno tesko procijeniti u mjestimicnim online kontaktima jer ne vidimo izraz lica, body language niti real time reakcije. Postoje izuzeci, ali su samo izuzeci koji potvrdjuju pravilo. Nadam se da se nakon ovog iskustva opametila.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 17:23   #71
To bi ja izbacio iz stana jos prvi dan nakon izdrkavanja sa komentarom slike.

Poslano sa mog S30 koristeći Tapatalk
mata2206 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 17:33   #72
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Cura je nepromisljeno krenula u sve ovo, to je prava i jedina istina. Sama je napisala da se i ona 'nadala da ce se nesto razviti ali stvarnost je nesto drugo'.

Izuzetno je pogrijesila sto je pristala provesti 7 dana s nepoznatom osobom u njegovom stanu. Da je nasla smjestaj i vidjala se s njim tih 7 dana lagano, sve bi bilo drugacije, prije svega ne bi stekla tako lose iskustvo.

Time ne kazem da je autor topica zlo s dna Pakla jer to ne znam, tvrdim samo da je osobu izuzetno tesko procijeniti u mjestimicnim online kontaktima jer ne vidimo izraz lica, body language niti real time reakcije. Postoje izuzeci, ali su samo izuzeci koji potvrdjuju pravilo. Nadam se da se nakon ovog iskustva opametila.
Dakle tretirao sam je kao džentlmen, u to sam siguran. To sto se meni prijateljica kod koje sam u frinedzoni bio i prema kojoj sam nekada davno gajio osjećanja javila i napisala u smislu da joj je zao sto nikada nismo pokušali i uspjeli nije moja greška. Ja ne mogu predviditi postupke drugih ljudi i slično. Jasno sam joj odg da je sada kasno i da sam joj se nudio prije preko
Godinu dana, da sam našao nekoga s kojim želim da mi uspije.
Njoj tu poruku nisam pokazao jer mi je toliko nebitna bila.
Ona je vidjela tu poruku i poludjela, iako ja ništa po mom mišljenju loše nisam
Učinio.
Nastavio sam je tretirati najbolje sto mogu i pokazivao koliki želju imam da ovo medju nama uspije. Opet je ta cura stavila na našu sliku ( mene i nove djevojke) srce kao provokaciju, gdje je ona opet mene okrivila. Ja ne mogu utjecati na postupke drugih ljudi, mogu samo za svoje, gdje sam jasno pokazao da želim samo biti s njom i da mi je jedino ona bitna.

Situaciju sa prdezom i ismijavanjem, sta reci, ismijao se jesam, pretjerao jesam, ali to su banalne stvari na koje normalan čovjek može biti ljut par dana i shvatiti da je to obična glupost i nastaviti dalje. Eh sad, kada neko, čisto da ti vrati za to ismijavanje, spomene tvoje roditelje u negativnom kontekstu, samo zato da bi mi " duplo vratila za ismijavanje", tu moja tolerancija nestaje. Ja nikome neću dopustiti da radi zadovoljenja svojeg ega vrijeđa moje roditelje.
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 17:52   #73
Oboje ste nesigurni i nezreli, uz to sto ste samo mislili da se poznajete. Drama i dramatski zapleti su samo dio toga.

Ovo iskustvo vam treba biti skola da se ne zalijecete u buducnosti. To je sve.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 18:28   #74
autore, da sam na tvome mjestu, ubuduce bih na malo agresivniji nacin pokusavao povaliti zensku koja pristaje da ti dodje kuci na 7 dana, a ne zna te.
druga stvar, ne vole sve romantiku
treca stvar, nisi joj trebao nositi cvijece jer nisi siguran da voli romantiku. da si znao da voli, to bi bilo u redu
cetvrto, ono kad ti je rekla da je "masiras da zaspi" je bio njen vapaj da vec jednom prestanes s romantikom i krenes malo agresivnije

lijepo je to sto su ti akcije vodjene emocijama ali moras unijeti i malo razuma u proces barenja
ipak, sve je to u redu i tako se skuplja iskustvo i sposobnost procjene situacije i osobe
ne treba da budes ljut na sebe niti da analiziras previse sta je sve bilo, ali mogu ti reci da ta cura definitivno nije za tebe
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 18:48   #75
Quote:
Penatragon kaže: Pogledaj post
Dakle tretirao sam je kao džentlmen, u to sam siguran. To sto se meni prijateljica kod koje sam u frinedzoni bio i prema kojoj sam nekada davno gajio osjećanja javila i napisala u smislu da joj je zao sto nikada nismo pokušali i uspjeli nije moja greška. Ja ne mogu predviditi postupke drugih ljudi i slično. Jasno sam joj odg da je sada kasno i da sam joj se nudio prije preko
Godinu dana, da sam našao nekoga s kojim želim da mi uspije.
Njoj tu poruku nisam pokazao jer mi je toliko nebitna bila.
Ona je vidjela tu poruku i poludjela, iako ja ništa po mom mišljenju loše nisam
Učinio.
Nastavio sam je tretirati najbolje sto mogu i pokazivao koliki želju imam da ovo medju nama uspije. Opet je ta cura stavila na našu sliku ( mene i nove djevojke) srce kao provokaciju, gdje je ona opet mene okrivila. Ja ne mogu utjecati na postupke drugih ljudi, mogu samo za svoje, gdje sam jasno pokazao da želim samo biti s njom i da mi je jedino ona bitna.

Situaciju sa prdezom i ismijavanjem, sta reci, ismijao se jesam, pretjerao jesam, ali to su banalne stvari na koje normalan čovjek može biti ljut par dana i shvatiti da je to obična glupost i nastaviti dalje. Eh sad, kada neko, čisto da ti vrati za to ismijavanje, spomene tvoje roditelje u negativnom kontekstu, samo zato da bi mi " duplo vratila za ismijavanje", tu moja tolerancija nestaje. Ja nikome neću dopustiti da radi zadovoljenja svojeg ega vrijeđa moje roditelje.

Da li uopce citas sto ti ljudi pisu? Vecina je u suglasju. Svi znaju za tri tocke prijepora. Sto hoces zapravo? Koliko vidim nitko ne opravdava njeno ponasanje vec se cude njenom ponasanju- od dolaska do odlaska. Cude se i tvom.

Svijet okrenuti radi osobe koju prvi put vidis... "drzanje kao kraljice", ocekivanja svemirske lojalnosti a jos niste nista... zivot na fejsu...

Sto je tocno novo u tvom zadnjem postu?

Da li vidis gdje si pogrijesio prema forumu? Da li zelis vidjeti?

Savjete ponavljam - internations, manjine, religijska okupljanja... mici se s fejsbuka ili dejting stranica jer ces otbarati svaki tjedan novu temu.....
Tutankhamon is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 18:50   #76
Boring.

Još jedan budalaš koji cvili za nedostižnom!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 21:06   #77
Stvarno mi se nije dalo čitati 4 strane , pa ću napisati svoj komentar u nadi da se ne ponavljam ..

Ako imaš s nekim vezu preko ekrana , čija je kulminacija dug noćni razgovor - onda ćeš je teško uvjeriti da nemaš istu takvu vezu sa nekom drugom ili da nemaš rezervu u pričuvi.

To je taj famozni" block "- on je očito današnjoj generaciju čitav svijet i krunski dokaz da je nešto gotovo i da si vjeran.

Jebiga , drugi put ćeš pametnije.

Eh vi moderne generacije i vaše virtualne ozbiljne veze preko pola svijete bez pravog susreta ..

Ne znam što očekujete , beskrajno povjerenje ?
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 21:13   #78
još se smijem njenom prdežu, prde metla!
ancica986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 21:24   #79
Nakon ovako ispisane čitabe, što ti više treba? Sve ti je jasno rekla.
Ja, ja, ja, ja sam takva i ne želim to. I ne želim tebe jer sam takva. Ne vidim o čemu bi se tu imalo još razmišljati ili iščitavati
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 21:26   #80
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Meni je grozno ovo postavljanje njihove privatne korespondencije na temu.

I ne slazem se da je cura 'nenormalna'. Jedino sto mi je cudno je da je pristala da dodje na 7 dana kod prakticki nepoznate osobe, ali to mi ne ide pod 'nenormalnost' nego nepromisljenost.
Nije baš skroz nepoznata,ako imaju zajedničke frendove,poznanike.A kolko sam skužila poznaju se od prije.
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger