Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2017., 08:22   #1
Prekid iz vedra neba

Pozdrav svima, prje svega se ispričavam ako ponavljam već odavno sažvakanu temu, ali u pretragama se nisam susrela sa sličnima..priznajem doduše, da nisam niti išla u arhivu do '91
Situacija je takva, da nisam izvan sebe nebi vjerojatno niti pisala na forum, da imam imalo zdrave pameti prožvakala bi problem i krenula dalje..ako ima takvih koji mi žele reći da sam koza, ne treba, vjerujte i sama sam svjesna te mogućnosti već neko vrijeme..
Upoznala sam tog decka, u kaficu u kojem radim..viđali smo se u prolazu svakodnevno nekih pol godine, dok se tamo negdje sredinom 12og mjeseca nisu počeli javljati pogledi,osmjesi i slično..bilo je očito, da se jedan drugome sviđamo..njegova ekipa se upoznala samnom..par tjedana samo pricali dok me on nije pozvao na spoj.
Naš prvi dejt tempirao je na svoj rođendan u 1 mjesecu, večer je bila savršena..film,hrana,vino..sve..pricali smo cjelu noc i upoznavali se i kliknuli potpuno.
Priznao mi je da sam nakon dugog vremena jedina djevojka koja ga je potpuno zasvojila..naime,zadnjih je godina praktički prihvatio činjenicu da je gej..njegovo priznanje u meni je izazvalo iznenađenje, ali i ogromnu količinu poštovanja, što je takvo nešto išao priznati potpunom neznancu ali i osobi koja mu se više nego očito sviđala i riskirati potencijalno grozno odbijanje. Odmah da smo načisto, ja homofob nisam niti želim slušati mišljenja istih..
Dogovorili smo se da idemo polako..spavala sam kod njega, odnosa nije bilo..drugi sam dan već bila pozvana na rođendansku proslavu kojoj su nazočili svi bliži prijateli,koji su naravno,doživjeli potpuni šok kada su vidjeli da on ima djevojku..
Postepeno su ti isti ljudi svjedočili njegovoj sreći i tome kako je vesel..da se razumijemo, to je bio ogroman stres za njega..čovjek koji se pomirio sa svojoj prirodom je u 30toj otkrio, da ipak voli i ženske..bio je izvan sebe od šoka ali i zadovoljstva..upoznala sam apsolutno cjeli krug njegovih prijatelja,kolega s posla,fakulteta..odsvud. Planirao je zajedničko ljetovanje, htio me odesti kući ,iako svjestan činjenice koji šok i potencijalnu lažnu nadu to može izazvat kod njegovih ukućana, koji su znali za njegovo opredeljenje
U razdoblju od 2 mjeseca koliko je sve to trajalo došli smo i do tog sexa..za koji se ispostavilo da je odličan, da smo jedan i drugi otkrili neki nivo opuštenosti koji sa dosadašnjim partnerima nismo imali. Čovjek nije skidao ruke sa mene, nije me se mogao nagledati i bilo je više nego očito da mu je odlično. Svo to vrijeme smo imali jako otvoren odnos i zaista smo o svemu bez cemzure pričali. Znači moj dečko niti je imao problema sa libidom ( rekao je da mu se to znalo događati) niti sa orgazmom ( to je rekao da mu se u samom seksualnom odnosu dogodilo 3x u životu) u toj mjeri da smo čak imali i nezgodu zbog koje sam morala popizi pilulu za dan poslije, za što o čak i nije bio..rekao je da mu se prvi put otvara želja, da ima dijete..naravo, da je prerano i razumije da je racionalno pilulu popiti ali, da je u neku ruku žalostan.
S obzirom na to kako se je situacija razvijala odlučila sam da bi bilo ok uzeti kontracepcijske pilule..za svaki slučaj..ipak smo hodali,kao što sam rekla 2 mjeseca..za dijete,definitivno prerano..
Naručila sam se kod ginekologa na pregled i on je inzistirao da ide samnom..dobili tablete, sve pršlo u najboljem redu..ja dobila menstruaciju, krenula piti tablete i naravno..zbog hormonalne promjene dovelo je do toga da je ta menstruacija trajala 10 dana u kojima se mi naravno nismo sexali nego smo se normalno viđali i funkcionirali kao par u punom smislu te riječi..odlazili na zlete,kuhali,grlili se, ljubili..početkom ovog tjedna manje smo se vidjeli, sto je bilo logično s obzirom na obaveze koje je imao na poslu..u ponedjeljak smo popili cugu,sve se normalno čuli i dopisivalo..ništa nije slutilo na "zlo"
U srijedu me došao posjetiti na posao i bio mi je na sekundu čudan, brzo je otišao i pitala sam ga preko poruke ako je sve u redi i dali ima nešto o čemu bi htio pričati samnom. Dobila sam poruku u obliku " Mda, trebali bi popričati, jel moze danas navecer"... popizdila sam, prije svega jer sam ja morala bit ta koja je to morala započet...našli smo se već popodne jer sam rekla da ti želim urediti čim prije i ako se radi o onom o čemu mislim da se, nam je 30 minuta i vise nego dovoljno vremena.
Našli smo se u parku, vrtio je suzice u očima ko dijete i rekao kako VEĆ tjedan dana točnije od dana nakon što smo posjetili ginekologa ima osjećaj kako ga taj odnos guši, kako treba prostora...možda jer je proljeće Znači ja u tjedan dana nisam sigurna koje tenisice ću kupit a on je došo sa emocijama iz 10000 na 0...ok! Da se boji kako nema više erotskog naboja...nismo se jebali 10 dana..wtf.. Kada sam ga pitala jel siguran da želi da prekinemo je rekao, da misli da je..kada sam pitala kada je to odlučio rekao je toga jutra... pitala sam ga da li je razlog to što on više voli muške, odnosno da li postoji netko drugi..rekao je da ne, nego da misli da mora biti sam neko vrijeme
Bila sam jako suzdržana i dosta hladna tijekom cjelog tog procesa prekidanja, nije mi se činilo primjerenim, da raspadnem tamo pred njime.. na odlasku me grlio i nije me želio pustit da odem, mislim da me čak htio i poljubiti ali sam mu skliznula u zagrljaj i potapšala ga po ramenu..gledao me kako odlazim i cvilio
Ono što mene zanima je koji je kliac tome čovjeku, da je od skidanja zvijezda sa neba u roku tjedan dana..u kojima smo se suočili sa malo manje entuzijastičnom dimenzijom veze on došao do toga da se ohladio, da se guši i treba prostor..dok istovremeno me nije htio pustit..stalno me je htio imati uz sebe... Jel se on usrao svojih emocija, ozbiljnosti veze ili mu se samo prijebalo pa će kroz 2 mjeseca skuzit da je debil ili je jednostavno to da ga je prošlo?

AglajaIvanovna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 09:31   #2
Ne znas ti, ne moze nitko tu znati, a ni on.

Ono sto jesi vidjela u ovih 2 mjeseca je prevrtljivost. U bitnim zivotnim stvarima. I lijepe stvari naravno. Ali crvena zastava jest 1. spreman sam za dijete, 2. ne uzimaj pilule, 3. prekidam jer smo isli ginekologu po pilule- to me gusi... ali dijete sam htio imati u koraku 1.

Decko je zbrckan. Kratkorocno ili dugorocno, vrijeme ce pokazati. Vecina forumasa ce ti (rightfully so) reci kreni dalje, i to je najbolja odluka. Ali razumjela bih da mu i das vremena i nastavis svoj zivot.

Dobro si pstupala, i bolit ce, i bit ces biejsna, tuzna... i ono sto je dobro... proci ce...ovisno kad zapocnes prebolijevanje....
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 09:34   #3
tip koji te ostavi nakon 2mjeseca veze nit je bio zaljubljen u tebe,nit mu je bilo nešto extra s tobom. sorry.

ak se ohladio zato šta si ti popila kontracepcijsku pilulu, šta nakon samo 2 mjeseca veze ne želiš bit trudna s njim, je kompletni egomanijak i idiot, tu su neki dublji psih . problemi...

ne gubiš ništa...
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 09:44   #4
Mislim da je bio iskren odmah na početku.

I on je želio da veza uspije, ali nije.
Mislim da i sama znaš koji je razlog.
Nisi ti kriva.

Lijepo ti je rekao da se već bio pomorio s tim da je gay.
I nakon veze s tobom shvatio da od pravoga sebe ipak ne može pobjeći.
Ne mislim da mu se nisi svidjela, ali to u njegovom slučaju nije dovoljno.
Budi sretna što te nije zavlačio godinama.

I bila si jako hrabra što si uopće upustila u vezu s njim.
A za njega ne mogu reći da je prevrtljiv, čovjek se jednostavno vratio sebi.
Mislim da bi toliko mogla razumjeti.

Kreni dalje.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 09:46   #5
Mislim da je njemu overdoza emocija.
Od dubokog uvjerenja da je gej, zaljubio se u curu!

To je šok koji ga je promrdao
I da, treba mu vremena da se posloži.
A ti?
Hocesi cekati da mu se ideje razbistre ili ici dalje? Samo ti mozes odluciti
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 09:46   #6
Ne kužim ni zakaj si imala nekaj s njim.
Mene npr.uopće ne bi privukla činjenica da je gay i sad kakti sam ja neka posebna cura koja mu se sviđa.
Uopće ne pušim te fore.

A i ovo kaj je htio zadržat bebu...
Mislim da on nažalost ipak je gay,a ti si mu trebala poslužit ko inkubator.

Ljepo se skuliraj i zaboravi to.
To ti je najpametnije.
Ok.Zatreskala si se.Nije ni prvi ni zadnji put.Bude prošlo.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 09:54   #7
I ja bih bila oprezna da mi tip kaze da se vec pomirio s tim da je gay.

Zao mi je sto ti se ovo desilo. On ocito ima problema sa samim sobom, nisi ti nista kriva. Vratice ti se kad se bude 'gusio' s nekim drugim.

Nemoj mu to dozvoliti. Sretno.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 11:26   #8
Covjek se ocito treba suocit sa svojom sexualnoscu ,u 30-ima vjerojatno je shvatio da je odnos sa zenom drugaciji (kompleksniji) u nekim stvarima nego sa muskarcem .Mislim da je i najbolje donio odluku da bude sam i promisli , i to ti odmah rekao fer je .
Nisi ti kriva nista ,problem je njemu i njegovom suocenju sa stvarnoscu ,vjerujem da mu je bilo dobro s tobom ,ali ocito je nesto sta ga smeta i sta mora rijesit sam sa sobom .

Daj mu vremena i prostora a i sebi .Nisam mi ja homofob ali ja osobno nebi mogla biti sa BI muskarcem ,imat familiju i odgajat djecu .
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 12:06   #9
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Ne kužim ni zakaj si imala nekaj s njim.
Mene npr.uopće ne bi privukla činjenica da je gay i sad kakti sam ja neka posebna cura koja mu se sviđa.
Uopće ne pušim te fore.
Slazem se sa ovim komentarom. Cista manipulacija i to one najnize vrste sa njegove strane.
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 12:37   #10
Zapela sam već na prvom problemu da je on gay ali ipak nije s tobom. Red alert. Ne znam dal bi uspjela popušiti tu priču da sam ja posebna osoba, the one, koja mijenja seksualnu orijentaciju. Rekla bih da je on osjetio nešto i možda se poveselio nečemu prerano. Možda je sam sebe isforsirao u nekim stvarima. Cesta je pojava da ljudi koji su u vezama kad osjete da se počinju hladiti žele ponovno probuditi one stare osjećaja pa rade što su prije radili i govore stvari koje su prije govorili da se ufuraji u taj stari osjećaj. Razumijem da ti ništa nije jasno, ali tu nema kruha i bolje to pustiti.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 12:42   #11
Lik je žešća pičkica. Produži dalje.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 13:24   #12
Ja kao gay i kao covjek koji je bio u vezi s bi muskarcem s djecom savjetujem iako nisam mjerodavan po nicemu da se maknes, i ja sam popusio pricu da je lik s djecom u 40oj postao gay odjednom, nemoj to su iznimno prevrtljive osobe, i meni je bilo tako sve super sve 5 skoro godinu i nesto i odjednom me ne zeli vidjeti, isto da mu treba vremena, da je u nekoj fazi, ali me voli i nista se nije promijenilo. Moje je jos frisko, tako da nisam bas za davanje savjeta, ali ja sam se odlucio maknuti, svaka bi osoba ce na kraju zavrsiti s muskracem, ali bas svaka, a djeca su tu samo da selo ne bi reklo, vjeruj mi osjetio sam na vlastitoj kozi, kunjenje djecom da je sve super da me voli, a sad je stranicama za upoznavanje gay osoba konstatno i oglasava se za sex.
Niste otisli tako daleko, na vrijeme prekini, ne treba ti to u zivotu, da sam ja nakon prve svadje i vidjenja da je lazov otisao bilo bi mi tisucu puta lakse.
executive is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 10:25   #13
Hvala svima..mislim, da samo vrijeme koje je predamnom može polučiti određene rezultate. Neću lagat, cvilim i jadna sam..ali i to će proć. Pokušavam ostati objektivna dok o svemu tome razmišljam i ne raditi si nikakve usluge, ali što dalje razmišljam o odnosu i stavu koji je taj čovjek pokazao do života, naklonjena sam ideji da se jednostavno usrao ko grlica. To je čovjek koji kad previše radi,krene razmišljat da li ga to još uopće zanima..znači ne razčlanjuje stvari i većinu prepreka i napora rješava tako da odluči da on to "sad baš nemože".
Kad su nam leptirići krenuli crkavat i kada smo se krenuli spuštat s oblaka na Zemlju, kada smo se suočili s time da stvarno sada je to veza, sa suživotom..kada je imao par dana vremena sa sobom, da o tome promisli jer nisam jahala po njemu...e onda mi se čini da se usro svih potencjalnih crnih scenarija ...a možda se i prepo jer vise nemože jebat okolo.
Što se tiče te gej prirode, sve razumijem...ali mi ostaje jedna stvar u zraku..a to je..on da je gej, da je to razlog našeg prekida, to bi shvatio nakon šta bi max 3x spavali..a ne nakon 2 mjeseca .. ja da idem bit sa ženom, možda jednom,dvaput-ajde..al da bi u tom ostala par mjeseci i gazila se od p...e ako mi to ne paše-iskreno sumljam,osim ako sam totalni imbecil
AglajaIvanovna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 13:57   #14
Moguće je da je on sam sebe testirao, došlo do seksa pa mu postepeno pao interes. Možda nema veze sa seksualnim opredijeljenjem nego ima više faktora. Al čini mi se da je forsirao nešto što mu s vremenom prestalo pasati, pa je tim teže izaći iz te situacije...

svi sebe zavaravamo nekad...
humphrey172 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 14:23   #15
On ni nije skroz gay jer je uspio bit s tobom.
Znači da je bi.
I spusti se na zemlju malo.
Nemoj se ljutit,al tak je.

Nema veze kaj se ubijao od p...e kak si sama rekla.Očito više to ne želi.
Sad koji su njegovi razlozi i tak nebitno.
Bolje da ste prekinuli na vrijeme nego da si ga za 5 godina i dvoje naštancane djece uhvatila s nekim likom jer se opet predomislio...

Stvarno ne kužim kaj ti je to trebalo.
Za podizanje ega?
Ti si ga preobratila il kaj?

Ok.Tužna si.Bude prošlo.
Pa nije ti valjda prvi prekid u životu.
Za neko vrijeme budeš sretna jer je tak ispalo.
Pazi kaj ti kažem.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 16:58   #16
Quote:
AglajaIvanovna kaže: Pogledaj post
Hvala svima..mislim, da samo vrijeme koje je predamnom može polučiti određene rezultate. Neću lagat, cvilim i jadna sam..ali i to će proć. Pokušavam ostati objektivna dok o svemu tome razmišljam i ne raditi si nikakve usluge, ali što dalje razmišljam o odnosu i stavu koji je taj čovjek pokazao do života, naklonjena sam ideji da se jednostavno usrao ko grlica. To je čovjek koji kad previše radi,krene razmišljat da li ga to još uopće zanima..znači ne razčlanjuje stvari i većinu prepreka i napora rješava tako da odluči da on to "sad baš nemože".
Kad su nam leptirići krenuli crkavat i kada smo se krenuli spuštat s oblaka na Zemlju, kada smo se suočili s time da stvarno sada je to veza, sa suživotom..kada je imao par dana vremena sa sobom, da o tome promisli jer nisam jahala po njemu...e onda mi se čini da se usro svih potencjalnih crnih scenarija ...a možda se i prepo jer vise nemože jebat okolo.
Što se tiče te gej prirode, sve razumijem...ali mi ostaje jedna stvar u zraku..a to je..on da je gej, da je to razlog našeg prekida, to bi shvatio nakon šta bi max 3x spavali..a ne nakon 2 mjeseca .. ja da idem bit sa ženom, možda jednom,dvaput-ajde..al da bi u tom ostala par mjeseci i gazila se od p...e ako mi to ne paše-iskreno sumljam,osim ako sam totalni imbecil
Slazem se sa ovime sto si napisala i time si sama sebi sve postavila na mjesto.

Momak je zbrckan, vjerojatno se i je usro, jednostavno nema druge rijeci. Ako nije imao problema sa snosajem i ako je bio voljan i zeljan tvog tijela onda on nema veze sa homoseksualnoscu. Rekao bih ovako od oka da nije imao uspjeha sa zenama i da je mozda odlucio se povuc u sebe i stvorit si alter koji je prodao i drustvu jer su stvari ocito lakse na drugoj strani i to ga je dovelo do biseksualnosti.

Prvo rekao bih nedostatak kraljeznice da se preuzme odgovornost jer ocito je da sa time nema iskustva te ga to nije opustalo vec cinilo napetim. Na kraju svega ispada da bi on sve nesto ali ne zna sto pa onda bolje nista i zato je razjebao sto ste imali. Ti si opet osoba kojoj nije do zajebancije i vozanja pa ga je mozda i to plasilo. Direktna si.

Sve u svemu mislim da je sve moglo ispast savrseno da je momak imao malo vise iskustva i konkretniji karakter jer kad ti si dogodi tako nesto kao vama ne razmislja se o odnosu jer to je to onda, prepustas se i uzivas dok traje i nadas se da ce trajati sto duze. Nema niceg gore u odnosu nego kada prstis od strasti i goris za drugom osobom, a druga osoba te zalije hladnim tusem sporadicnim izgovorima koji nemaju veze sa stvarnim problemom koji skrivaju.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 17:02   #17
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Ok.Tužna si.Bude prošlo.
Pa nije ti valjda prvi prekid u životu.
Za neko vrijeme budeš sretna jer je tak ispalo.
Pazi kaj ti kažem.
Ne radi se tu samo o prekidu vec prekidu burnog odnosa. Zamisli si vodu iz slavine ciji mlaz zaustavis palcem na pipu. Voda pocne izbijati kroz gumice i spojeve. Tako je i sa emocijama. Ona se nece tako skoro smiriti jer je doslovno eksplodirala na svim razinama i bilo joj je nevjerojatno do ludosti i natrag i onda joj je netko to u sekundi oduzeo. Bijes ce biti prije u pitanju a ne tuga.

Proci ce svakako ali ce i ostavit svoju cijenu jer osobe koje nas mogu dovesti do te razine eksplozije strasti su jako rijetke i jos rijeđe nam ulaze u zivot i skoro uvijek se ispostavi da ce jedna od strana se uplasiti i sve zasrati. Tako da je pitanje hoce li se ponovno ona moci prepustiti u toj mjeri ili ce razmisljati sljedeci put kad se dogodi kao sto je to napravio njezin bivsi. Ali onda ce unaprijed i sama znati ishod.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 21:13   #18
Quote:
AglajaIvanovna kaže: Pogledaj post
on da je gej, da je to razlog našeg prekida, to bi shvatio nakon šta bi max 3x spavali..a ne nakon 2 mjeseca .. ja da idem bit sa ženom, možda jednom,dvaput-ajde..al da bi u tom ostala par mjeseci i gazila se od p...e ako mi to ne paše-iskreno sumljam,osim ako sam totalni imbecil
A dobro...onda je bi.

Zbunjen je, iako ja stvarno ne razumin ljude koji tako kasno otkriju da ih određeni spol privlači/ne privlači...jbg, meni je to nezrelost.
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 21:29   #19
Ček, ček... Nije mi jasno sasvim o čemu se ovdje radi?!?

Bez obzira na poprilično dug uvodni post, sve je poprilično jasno odmah u prvom dijelu. Čemu daljnja rasprava i pitanja?
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 21:39   #20
Quote:
AglajaIvanovna kaže: Pogledaj post
Jel se on usrao svojih emocija, ozbiljnosti veze ili mu se samo prijebalo pa će kroz 2 mjeseca skuzit da je debil ili je jednostavno to da ga je prošlo?
Tip je derpe, sta te tu cudi? Budi sretna da te nije zavlacio 5 godina i kreni dalje...
Sinn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger