Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2017., 20:26   #41
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
Ima ona želju nastaviti sa mnom ali nije ni svjesna da sve što je uradila u zadnje dvije godine ide u tom smjeru da nas razdvoji. Možda to još više boli jer gledam kako nas uništava...
ne, nema zelju nastaviti s tobom. da zeli, provodila bi vrijeme s tobom. jako je jednostavno, samo ti to odbijas vidjeti. rijeci su isprazne ako ih ne prate djela. ja ne shvacam sto tebi tu nije jasno. kako moze? e... pa vidis da moze. pomiri se s tim.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 20:28   #42
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
ne, nema zelju nastaviti s tobom. da zeli, provodila bi vrijeme s tobom. jako je jednostavno, samo ti to odbijas vidjeti. rijeci su isprazne ako ih ne prate djela. ja ne shvacam sto tebi tu nije jasno. kako moze? e... pa vidis da moze. pomiri se s tim.
Zašto me onda fino ne ostavi? I riješi se toga. Ili barem zašto i riječima ne postane loša prema meni pa me natjera da ja mu ostavim.
ringop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 20:29   #43
Wait.. ti si samo 2 puta za vrijeme njenog faksa otišao u Zg da ju vidiš? Pa gdje ti živiš, u Zanzibaru?

Wtf?

Jesam nešto krivo shvatila?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 20:31   #44
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
Zašto me onda fino ne ostavi? I riješi se toga. Ili barem zašto i riječima ne postane loša prema meni pa me natjera da ja mu ostavim.
zasto? ah, vjecno pitanje - zasto. ne znam, nemam odgovor na to pitanje. puno je mogucnosti.

a zasto bi ona morala postati grozna prema tebi da te natjera da je ostavis? kaj, ne zelis preuzeti inicijativu? a zapravo, newsflash, ona i jest grozna prema tebi. razmisli o tome. veza koja godinama postoji preko poruka i slika nije veza. u to sam sigurna. prekini s njom. reci: nisam sretan, necu ovo, hajdemo svatko svojim putem. kad nades drugu neku, koja ce zapravo biti s tobom, vidjet ces koliko si ovdje pogrijesio sto si ovako dugo ostao.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 20:32   #45
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Wait.. ti si samo 2 puta za vrijeme njenog faksa otišao u Zg da ju vidiš? Pa gdje ti živiš, u Zanzibaru?

Wtf?

Jesam nešto krivo shvatila?
Otišao sam sad za bozic pa se nismo vidjeli nego par sati iz razloga koje sam pisao već, da se ne ponavljam. Nije problem otići, a šta ću ići gore pa gledati s kim provesti dan jer ona ima predavanje, kolokvij ili ne prehlađena?
ringop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 20:34   #46
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
zasto? ah, vjecno pitanje - zasto. ne znam, nemam odgovor na to pitanje. puno je mogucnosti.

a zasto bi ona morala postati grozna prema tebi da te natjera da je ostavis? kaj, ne zelis preuzeti inicijativu? a zapravo, newsflash, ona i jest grozna prema tebi. razmisli o tome. veza koja godinama postoji preko poruka i slika nije veza. u to sam sigurna. prekini s njom. reci: nisam sretan, necu ovo, hajdemo svatko svojim putem. kad nades drugu neku, koja ce zapravo biti s tobom, vidjet ces koliko si ovdje pogrijesio sto si ovako dugo ostao.
Ne mogu se zamisliti s drugom... nju sam izabrao i sve druge su mi neprivlačne, čudno ali istinito. I trebala bi biti sretna jer je tako i uživati, a ja naletim na nekog tko to ne cijeni.
ringop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 20:36   #47
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
...a šta ću ići gore pa gledati s kim provesti dan jer ona ima predavanje, kolokvij ili ne prehlađena?
eeerm... daj si ovo pitanje postavi svaki dan pa se javi nakon nekog vremena s vijescu da si prekinuo s njom. molim te.
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
Ne mogu se zamisliti s drugom... nju sam izabrao i sve druge su mi neprivlačne, čudno ali istinito. I trebala bi biti sretna jer je tako i uživati, a ja naletim na nekog tko to ne cijeni.
ne moras se zamisljati s drugom, samo se zamisli bez ove.

to sto bi ona trebala ili ne bi trebala je nesto sasvim drugo. pitanje je sto bi ti trebao ili ne bi trebao. a ne bi trebao glumiti decka curi koja nit te voli, nit te zeli. kajgod.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 20:37   #48
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
Otišao sam sad za bozic pa se nismo vidjeli nego par sati iz razloga koje sam pisao već, da se ne ponavljam. Nije problem otići, a šta ću ići gore pa gledati s kim provesti dan jer ona ima predavanje, kolokvij ili ne prehlađena?
Ummm.. zar i vikendima ima predavanja?

Ma ok, nevermind, ponovit ću ti hardcore: she's just not that into you anymore.

Kad dođe sad za uskrs, riješi to, pa šta god da ispadne.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 20:44   #49
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ummm.. zar i vikendima ima predavanja?

Ma ok, nevermind, ponovit ću ti hardcore: she's just not that into you anymore.

Kad dođe sad za uskrs, riješi to, pa šta god da ispadne.
Zbunjen sam. Jednostavan sam tip pa su mi ovakve stvari nejasne i zbunjuju me. Ako te volim, volim i dat ću sve za tebe. Ako si mi nebitna pokazati ću ti i djelima i riječima.

A vidjeti ćemo šta će biti za Uskrs. Dosad sam se veselio dolascima ali sad sam toliko isfrustriran i ogorčen na sve što nam radi da se ni tom ne mogu iskreno veseliti.
ringop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 20:58   #50
ovo mi je tako tužno čitati. imam i ja iskustva sa vezama na daljinu i iskreno, ovakvo njeno ponašanje samo znači da nije iživljena i da, barem trenutno, želite različite stvari. u svakom slučaju, sretno!
__________________
Not sure if I attract crazy or if I make them crazy.
justagirl25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 21:00   #51
Quote:
justagirl25 kaže: Pogledaj post
ovo mi je tako tužno čitati. imam i ja iskustva sa vezama na daljinu i iskreno, ovakvo njeno ponašanje samo znači da nije iživljena i da, barem trenutno, želite različite stvari. u svakom slučaju, sretno!
A evo čekam da se izivi, iako ne znam sta to u stvarnosti znači osim da je to izgovor za nezrelo ponašanje.
Hvala na riječima podrške, u ovom trenutku kad više ne znam sta raditi i s kim razgovarati o svemu ovom, i ovo mi sve puno znači.
ringop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 21:02   #52
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
Zbunjen sam. Jednostavan sam tip pa su mi ovakve stvari nejasne i zbunjuju me. Ako te volim, volim i dat ću sve za tebe. Ako si mi nebitna pokazati ću ti i djelima i riječima.
Nije svakom lako i jednostavno to reći.
Ono, jedno govore, drugo rade, ali ta djela ipak govore sve.

Quote:
A vidjeti ćemo šta će biti za Uskrs. Dosad sam se veselio dolascima ali sad sam toliko isfrustriran i ogorčen na sve što nam radi da se ni tom ne mogu iskreno veseliti.
Ne bih se ni ja veselila.
Ali stvari se moraju razjasniti.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 21:49   #53
Nema tog dečka koji bi mene naterao da biram ici na fax ili ne, to sam rekla svom dečku davne 2007 godine u tad vezi od godinu ipo kad sam doslovno letila od srece. Otisla na udaljenost od 400km u drugi grad jer nisam upala u njegovom gradu di je poslom otisao. I što je on radio i ja... vatali svaku mogucnost da dođemo jedno drugom. Putovali po 4sata busom ili vlakom samo da se vidimo na dan dva.

Važno!!!! Ne je iznenadit pa samo naletit. Vjeruj mi da sam jedan vikend imala jako buran, dragi se pojavio samo kucajuci na vrata. Ponedeljak kolokvi, predaja programa kojeg radimo u paru u ponedeljak, ispit u srijedu. Provela sam ja vrijeme s njim, al bome je bilo vremena i kad sam ja bila s drugima a on sam. Od tad planirali vikende, jer ja studenske obveze sam morala ispunjavati. Ja sam taj dolazak njemu objasnila ko pljuvanje na moje obaveze. Jer je meni bilo jako gusto...

I tako na drugoj god faxa prestane ti mobitel biti zanimljiv, nit si ti u danu nit on. Poruka miliun al to je ništa naspram dodira. Dolazio je i ja kod njega jednom mjesecno bar, a dvaput bi bili isli na vikend u nas grad odaakle smo. I tako... imali smo mi cilj biti skupa nakon završetka faxa.

Da ne duljim trebate naci cilj, i ako je tako da je fax do zime.... biraj datum i klekni. Ako si ti siguran u to jbg riskiraj. Romanticni vikend i pitaj je sto misli o vama i vasoj vezi. Ja sam s momkom jos uvijek samo ga sad oslovljavam mužem .
kikiriki23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 21:57   #54
Ajde ljudi ne serite po čovjeku. Ako je rekao da radi, ima stalan posao, napreduje u firmi, ima skoro 30 godina (neki su tad već dobrano očevi) zaključite da se radi o izgrađenoj i ozbiljnoj osobi koja stoji sa obje noge na zemlji. Njemu kao takvom nije prioritet ponašati se kao zaljubljeni tinejdžer i trčati curi u Zagreb svakih 10 dana, a k tome se radi i o velikoj udaljenosti.

Glavni problem koji ja u ovoj priči vidim je razlika u karakterima. Oprosti prijatelju, ali ja imam 20 godina, student sam, roditelji su za mene i brata zbog studija kupili stan u Zagrebu i nemam potrebu svaki tjedan izlaziti u klubove, bilo studentskom srijedom, bilo za vikend. Znam masu ljudi koja je provodila tu praksu za vrijeme svog studiranja, pa su sada propaliteti. Dakle, ti si već ozbiljna osoba koja po priči meni djeluje kao idealan potencijalno obiteljski čovjek spreman ozbiljno zakoračiti u zreli život, dok se ona sa svoje 24 godine ponaša kao klinka u srednjoj školi. Po mom sudu ona tebe "voli" iz navike. To je onaj tip cura kojima je cilj nakititi se poput božćne jelke i na taj način u gradu i u izlascima iznuđivati poglede i ulete dečkiju te ih potom odbijati kako bi svoj ego podigla do neba, a dečka ima tek tolko da se može pred frendicama i pred društvom kurčiti kako ona ima starijeg i situiranog frajera, koji ju, kao što je dotični rekao u tekstu, ponekad financira, odnosno, kao što je već netko spomenuo - ima nekog da ne bude sama kad dođe doma. dakle ti kao stariji i ozbiljan dečko njoj nadomještaš njezinu neozbiljnost u naravi i ponašanju, pa ju na neki način "činiš ozbiljnom curom".

Isto tako, i da živi u Tirani, meni su njeni dolasci doma svaka 3 mjeseca smiješni. Pa češće kući dolaze studenti sa Erasmus razmjene! Studiram pravo. Imam ekipu od par dečkiju iz Dubrovnika. Nema mjeseca da nisu barem jedan vikend doma. Dubrovnik! Halo!.. O čemu pričamo? Cura ima 24godine i nije iživljena? Tu spiku objesi mačku o rep. Ona je jednostavno neozbiljna klinka kojoj je dosadno u životu i jedini prioritet osim faksa su joj izlasci, društvo i pumpanje vlastitog ega (ako ne i nečeg drugog - Daleko od očiju, daleko od srca), dok ti uletiš u onih 5 minuta njenog slobodnog vremena dnevno. Da se tu radi o njenoj iskrenoj ljubavi, ona se nebi mogla skinuti s telefona zbog tebe, niti bi te pustila da zaspiš prije 1 ujutro. Kao takva, s obzirom na tvoje emocije prema njoj, tebi uopće ne bi trebala biti kompatibilna. Ima te kao neku rezervu za vrijeme kad se spusti iz oblaka, da ima nekog na kog će se oslonit i krenut u ozbiljan život. Naravno, ako prije ne nađe nekog jebača u metropoli.

Dakle, da zaključim. Nemam mnogo iskustva u životu, može se reći da sam balavac naspram tebe, ali se smatram inteligentnom osobom i dosta toga sam vidio u svojem društvu i okolini. Ona sa 24 godine treba bit mnogo ozbiljnija. Ovako poput nje, ponašaju se cure u srednjoj školi. Ne kaže se bezveze da se grana savija dok je mlada. Ozbiljno popričaj s curom i imaj muda, budi muško te joj izravno u oči kaži što te smeta i nabroji sve probleme i nedoumice kao što si i tu nama. Nemoj se zajebat da oženiš nekog tko će se na tvoju dobrotu i novčanik šlepat cijeli život. I zajebi ti ove porukice i izljeve ljubavi. Mislim, tko sam ja da sudim, ali znam dobro na što su današnje cure u tim godinama spremne i koliko su zapravo proračunate i kadre zloupotrijebiti svoje i tuđe emocije. Krećem se u tom društvu. To je moja ekipa. Nemoj da te koče misli da si već prestar za prekid i opet nalaženje neke nove osobe u životu, jer ako si stvarno osoba kakvom si se predstavio, neće ti nikad bit problem naći curu i danas sutra ženu koja će te cijeniti i uzvraćati osjećaje dvostruko.

PS. upražnjavate li seks?
ZlatnaVuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:02   #55
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
Otišao sam sad za bozic pa se nismo vidjeli nego par sati iz razloga koje sam pisao već, da se ne ponavljam. Nije problem otići, a šta ću ići gore pa gledati s kim provesti dan jer ona ima predavanje, kolokvij ili ne prehlađena?
Rekao si da radiš šest dana u tjednu, ali sigurno imaš i nekakve godišnje, slobodne dane. Razumijem da treba raditi i od nečega živjeti, no nisam vidjela iz tvoje priče da si se trudio posjetiti je previše. Dva puta u dvije godine je premalo. Ajmo se prebaciti na tren u njezinu glavu. Možda ona razmišlja zašto se njezin dečko uopće ne trudi nju vidjeti, posao mu je važniji da ne može srediti par dana free da dođe, dvije godine je "sama" u novom gradu, kad ćete se vidjeti ovisi uglavnom o njoj. Ona od tebe isto ima praktički samo riječi te zadnje dvije godine kao i ti od nje. Možda bi htjela da si više poduzetan pa da ju dođeš iznenaditi posjetom pa kad su te stvari izostale počela se hladiti. Neke stvari možeš i drugačije preokrenuti, to je dvostruki mač.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:05   #56
Quote:
ZlatnaVuga kaže: Pogledaj post
".
Studiram pravo. Imam ekipu od par dečkiju iz Dubrovnika. Nema mjeseca da nisu barem jedan vikend doma. Dubrovnik! Halo!.. O čemu pričamo?

Dakle, da zaključim. Nemam mnogo iskustva u životu...
Tvoji decki su doma jer im roditelji peru veš jer su sami nesposobni i ne znaju. Sumnjam da njoj roditelji peru veš i da je nesposobna po tom pitanju. Malo namjestas price iz svojih primjera. Dobro si zaključio na kraju.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:13   #57
Zasto svi spominju taj ves kao neki problem, pa to se ta 2 minute nauci, sve vesmasina odradi, prasak i omeksivac nutra, stavis na stupnjeve i cekas da se opere, takodjer speglati poslje, stvarno svaki tupson bi to trebao znati.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:13   #58
Quote:
ZlatnaVuga kaže: Pogledaj post
Ajde ljudi ne serite po čovjeku. Ako je rekao da radi, ima stalan posao, napreduje u firmi, ima skoro 30 godina (neki su tad već dobrano očevi) zaključite da se radi o izgrađenoj i ozbiljnoj osobi koja stoji sa obje noge na zemlji. Njemu kao takvom nije prioritet ponašati se kao zaljubljeni tinejdžer i trčati curi u Zagreb svakih 10 dana, a k tome se radi i o velikoj udaljenosti.

....

Slažem se sa svim što si rekao. Već je netko spominjao to iživljavanje i rekao sam da je to besmisleno. Mogu se i ja iživljavat bez obzira što mi je 30 godina nisam imao neki pretjerano buran noćni život.

A što se tiče upražnjavanja seksa, to je ono što imam osjećaj da najmanje fali u cijeloj ovoj priči. Istina da nekada imam osjećaj da sam nervozan i da bi puno mirniji bio da to radim češće. Ali ono što meni fali jeste blizina osobe broj jedan u tvom životu. Osobe koju si izabrao od svih na svijetu da bude tvoja. I s tom osobom želim piti kave, razgovarati, šetati, ići na izlete, u kino, družiti se zajedno s prijateljima i njom, želim da je uključena u moj život maskimalno. A ovdje je maksimalno isključena kao i ja iz njenog.

Zadnje uređivanje Hazen : 11.04.2017. at 16:22. Reason: Molim vas skratite velike postove kod citiranja, pogotovo kad su na istoj stranici - ovako remetite čitljivost teme
ringop is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 10.04.2017., 22:16   #59
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Neke stvari možeš i drugačije preokrenuti, to je dvostruki mač.

Via Tapatalk
Sve je to vec prođeno. Spocitali su mu to vec. Poanta je na kraju da nitko od njih dvoje se nije previse bavio jedno drugim. Ona se fokusirala na faks, on je ostao fokusiran na posao.

Ona je svoj zivot promjenila, a on svoj ne zeli. Znaci da tu ima dosta zelja samo a vrlo malo konstruktivnog dijaloga a vjerujem da su i ignoriralinproblem i gurali ga pod tepih dosta dugo.

Dvosjekli mac, ne dvostruki. Mac sa dva sjeciva na ostrici.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:16   #60
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Rekao si da radiš šest dana u tjednu, ali sigurno imaš i nekakve godišnje, slobodne dane. Razumijem da treba raditi i od nečega živjeti, no nisam vidjela iz tvoje priče da si se trudio posjetiti je previše. Dva puta u dvije godine je premalo. Ajmo se prebaciti na tren u njezinu glavu. Možda ona razmišlja zašto se njezin dečko uopće ne trudi nju vidjeti, posao mu je važniji da ne može srediti par dana free da dođe, dvije godine je "sama" u novom gradu, kad ćete se vidjeti ovisi uglavnom o njoj. Ona od tebe isto ima praktički samo riječi te zadnje dvije godine kao i ti od nje. Možda bi htjela da si više poduzetan pa da ju dođeš iznenaditi posjetom pa kad su te stvari izostale počela se hladiti. Neke stvari možeš i drugačije preokrenuti, to je dvostruki mač.

Via Tapatalk
Ma išao bih ja svaki vikend da znam da je to što ona želi. Ja sam uvijek to voljan doći i evo upravo čuvam slobodne dane na poslu da iskoristim kad ona dođe i sve je podređeno njoj tj nama. Šta više mogu učiniti? Kad je bila ljetos tu išao bih svaki vikend negdje s njom. Bez problema. Ali ona je ta koja je otišla na more s prijateljicama. I sad opet ja kriv jer ne idem k njoj u Zagreb? A ona i kad je tu ode od mene?
ringop is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger