Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2017., 19:22   #1
Question Samo je orgazam važan??

Dobra večer svim forumašima i forumašicama,

danas sam pričala sa prijateljicom i došle smo do orgazama. zna da sam u vezi pa mene neke stvari propitkivala. dugo se znamo pa nam nije bed biti otvorene jedna prema drugoj. naravno ne bih svašta iz spavaće sobe pričala, toliko luda nisam.
dotakle smo se orgazama i kažem njoj, nažalost nisam to iskusila i vjerojtno ni neću, ali mi je svejedno. svejedno mi je, jer sam sretna sa dečkom i obrnuto, a to je valjda najbitnije. ona se na to zgražala kako je ne mogu to osjetiti, kako mi to treba, da nešto ne štima sa mnom i dečkom.
meni je to bezobrazno i ružno zvučalo, pogotovo, jer smo dugogodišnje prijateljice... na to joj kažem da neke žene jednostavno to nemo osjetiti ili vrlo teško dođu do toga. ona i dalje po svom te počne tvrditi da ljudi imaju seks samo zbog orgazma. ja joj kažem da nije tako, ona suptilno meni kaže da sam idiot, jer ljudi samo za orgazmom žude, ne zbog ljubavi ili tih svari te zbog pravljenja bebica.
ona naravno i dalje trubi po svome kao da je popasla pamet cijelog svijeta. počela sam se mučiti s mislima da meni nešto fali, jer eto... ne mogu ga doživiti iako osjetim ugodu i sve.. s dečkom se ugodno osjećam i respektira me. radi orgazma se inače nisam opterećivala, jer sam znala da će jednom doći kada se najmanje nadam.

što vi mislite, da li ljudi isključivo idu u spolne odnose radi orgazma ili nečeg višeg? znam da je retardirano pitanje, ali sam znatiželjna
goddesoflove is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 19:25   #2
Dok nisam dozivjela prvi orgazam sa dečkom ,imala sam identično mišljenje ko i ti
Volim to ali mislim da orgazam nije mjerilo dobrog i kvalitetnog sexa ..

Poslano sa mog NOA_H5 koristeći Tapatalk
__________________
"Moćan plamen prati malu iskru"
buntivnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 19:37   #3
Quote:
goddesoflove kaže: Pogledaj post
Dobra večer svim forumašima i forumašicama,

danas sam pričala sa prijateljicom i došle smo do orgazama. zna da sam u vezi pa mene neke stvari propitkivala. dugo se znamo pa nam nije bed biti otvorene jedna prema drugoj. naravno ne bih svašta iz spavaće sobe pričala, toliko luda nisam.
dotakle smo se orgazama i kažem njoj, nažalost nisam to iskusila i vjerojtno ni neću, ali mi je svejedno. svejedno mi je, jer sam sretna sa dečkom i obrnuto, a to je valjda najbitnije. ona se na to zgražala kako je ne mogu to osjetiti, kako mi to treba, da nešto ne štima sa mnom i dečkom.
meni je to bezobrazno i ružno zvučalo, pogotovo, jer smo dugogodišnje prijateljice... na to joj kažem da neke žene jednostavno to nemo osjetiti ili vrlo teško dođu do toga. ona i dalje po svom te počne tvrditi da ljudi imaju seks samo zbog orgazma. ja joj kažem da nije tako, ona suptilno meni kaže da sam idiot, jer ljudi samo za orgazmom žude, ne zbog ljubavi ili tih svari te zbog pravljenja bebica.
ona naravno i dalje trubi po svome kao da je popasla pamet cijelog svijeta. počela sam se mučiti s mislima da meni nešto fali, jer eto... ne mogu ga doživiti iako osjetim ugodu i sve.. s dečkom se ugodno osjećam i respektira me. radi orgazma se inače nisam opterećivala, jer sam znala da će jednom doći kada se najmanje nadam.

što vi mislite, da li ljudi isključivo idu u spolne odnose radi orgazma ili nečeg višeg? znam da je retardirano pitanje, ali sam znatiželjna
Probaj lubrikante i gelove za nadrazivanje za vrijeme sexa koji pomazu zenama koje ne mogu doseci orgazam da ga dozive. Pa ces razumjeti i nju zasto je orgazam vrh vrhova u sexu. To mi je eto jedino cudno da te nikad nije zanimalo kakav je osjecaj dozivjeti orgazam i da sa svoje strane nisi isprobala nista. A budimo iskreni danas ima milion rijesenja za to obziram da dosta zena ne moze postici orgazam.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 19:44   #4
Dosla si na krivo mjesto, ovdje ce se naci hrpa navodnih maratonskih svrsavacica i jednako toliko iskompleksiranih muskaraca koji navodno tjeraju zene da maratonski svrsavaju... oni ce ti vjerojatno rec da nije sve u svrsavanju, al skoro sve. Po mom misljenju itekako moze bit dobar seks bez orgazma. A ja svrsavam.
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.04.2017., 19:51   #5
Quote:
goddesoflove kaže: Pogledaj post
Dobra večer svim forumašima i forumašicama,

danas sam pričala sa prijateljicom i došle smo do orgazama. )
samo razgovarajući došle ste do orgazma?? svaka čast
to mora da je bio poseban dirty talk


a sad ozbiljno.
jel dečko zna da ne svršavaš? jel svršiš kad se sama igraš?
naravno da seks može biti dobar i bez orgazma, ali je opet je vrhunac nešto što vrijedi doživjeti
pusti frendicu, i pričaj sa dečkom
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 19:57   #6
Orgazam nije jedini razlog zašto se seksam, može i bez njega biti super. No, volim svršavati
Mislim da ti je puno veći problem to što nikako ne svršavaš i to što ne radite na tome, a ne to što ona misli o razlozima za seks.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:09   #7
Quote:
goddesoflove kaže: Pogledaj post
ona naravno i dalje trubi po svome kao da je popasla pamet cijelog svijeta. počela sam se mučiti s mislima da meni nešto fali, jer eto... ne mogu ga doživiti iako osjetim ugodu i sve.. s dečkom se ugodno osjećam i respektira me. radi orgazma se inače nisam opterećivala, jer sam znala da će jednom doći kada se najmanje nadam.
Ako tebi ništa ne fali onda zajebi što ona priča.
Čitam na drugim mjestima po internetu da žene osjete prvi orgazam s 35 i slične priče. I to nakon dugo istraživanja. Svatko ima različit put prema istom cilju.

Što se tiče odgovora na tvoje pitanje, mislim da ne. Bar ne bi trebali. Ljudi uživaju u dodirima i poljupcima i bez orgazma. Nije intima jednodimenzionalna.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:09   #8
Quote:
goddesoflove kaže: Pogledaj post
Dobra večer svim forumašima i forumašicama,

danas sam pričala sa prijateljicom i došle smo do orgazama. zna da sam u vezi pa mene neke stvari propitkivala. dugo se znamo pa nam nije bed biti otvorene jedna prema drugoj. naravno ne bih svašta iz spavaće sobe pričala, toliko luda nisam.
dotakle smo se orgazama i kažem njoj, nažalost nisam to iskusila i vjerojtno ni neću, ali mi je svejedno. svejedno mi je, jer sam sretna sa dečkom i obrnuto, a to je valjda najbitnije. ona se na to zgražala kako je ne mogu to osjetiti, kako mi to treba, da nešto ne štima sa mnom i dečkom.
meni je to bezobrazno i ružno zvučalo, pogotovo, jer smo dugogodišnje prijateljice... na to joj kažem da neke žene jednostavno to nemo osjetiti ili vrlo teško dođu do toga. ona i dalje po svom te počne tvrditi da ljudi imaju seks samo zbog orgazma. ja joj kažem da nije tako, ona suptilno meni kaže da sam idiot, jer ljudi samo za orgazmom žude, ne zbog ljubavi ili tih svari te zbog pravljenja bebica.
ona naravno i dalje trubi po svome kao da je popasla pamet cijelog svijeta. počela sam se mučiti s mislima da meni nešto fali, jer eto... ne mogu ga doživiti iako osjetim ugodu i sve.. s dečkom se ugodno osjećam i respektira me. radi orgazma se inače nisam opterećivala, jer sam znala da će jednom doći kada se najmanje nadam.

što vi mislite, da li ljudi isključivo idu u spolne odnose radi orgazma ili nečeg višeg? znam da je retardirano pitanje, ali sam znatiželjna

ne znas sto propustas.

izostanak bi trebao biti teska iznimka a ne pravilo.

ne kazem da je cilj sexa nuzno orgazam, ali neslana hladna juha mi pada na pamet.

kako to tvom frajeru pada?

i, jel mu bagaritno dovoljan?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:10   #9
Može biti dobar, aliii, to nije to. A i nije svaki orgazam isti. Neki su onako, a neki te otpušu u drugu dimenziju. Šteta je ne imati to tijekom života.
Ponekad ti je s nekim super, ali naprosto nije dovoljno da se potpuno pustiš. A i ponekad imamo neke trigere koje i ne znamo, netko naprosto ne zna s nama, a netko naprosto zna. Samo to ne skužiš dok ne, ovaj, usporediš.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:19   #10
kad doživim orgazam onda se osjećam kao da me dečko ispalio u orbitu/svemir a on je iza mene ostao u vidu sitne crne točkice

koliko god je lijepo, toliko mi je žao dečka što se pretvorio u točkicu

: (
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:20   #11
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Može biti dobar, aliii, to nije to. A i nije svaki orgazam isti. Neki su onako, a neki te otpušu u drugu dimenziju. Šteta je ne imati to tijekom života.
Ponekad ti je s nekim super, ali naprosto nije dovoljno da se potpuno pustiš. A i ponekad imamo neke trigere koje i ne znamo, netko naprosto ne zna s nama, a netko naprosto zna. Samo to ne skužiš dok ne, ovaj, usporediš.
a kod mene to nema, ako je orgazam uvijek je otpuhivanje. ovo što ti zoveš "lošim ili malim" orgazmom (znam na što misliš) to nije orgazam. ja recimo to doživim ako se samozadovoljavam, ali to je smiješno. mislim intenzitet je neusporediv

ja isto ne doživim to uvijek, a ovisi i o partneru dosta. što smo duže u vezi to lakše mogu orgazmirati. tako da ovo što autorica priča u dugoj vezi a nikad nije to doživjela mi nije jasno

btw, zar ovo nije tema za 18+
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:23   #12
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
kad doživim orgazam onda se osjećam kao da me dečko ispalio u orbitu/svemir a on je iza mene ostao u vidu sitne crne točkice

koliko god je lijepo, toliko mi je žao dečka što se pretvorio u točkicu

: (

Da, rastrgne se covjek od te muke.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:24   #13
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
a kod mene to nema, ako je orgazam uvijek je otpuhivanje. ovo što ti zoveš "lošim ili malim" orgazmom (znam na što misliš) to nije orgazam. ja recimo to doživim ako se samozadovoljavam, ali to je smiješno. mislim intenzitet je neusporediv

ja isto ne doživim to uvijek, a ovisi i o partneru dosta. što smo duže u vezi to lakše mogu orgazmirati. tako da ovo što autorica priča u dugoj vezi a nikad nije to doživjela mi nije jasno

btw, zar ovo nije tema za 18+
Pa ne, nije uvijek ista razina, ista jačina i isti intezitet. Ne mora biti loše, dapače. Ali postoji i bolje. Postoji i fenomenalno.
Ne mogu reći da nije ako imam sve simptome da je. Ali nije svaki isti. Znam na što misliš i ne, to ne računam. Računam samo prave.

Hm, meni baš u dugoj vezi nekako oslabi intezitet. Daleko mi je napetije na početku.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:24   #14
Teško je zamisliti dobar seks bez orgazma
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:24   #15
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Da, rastrgne se covjek od te muke.
lol

ne rastrgne se on, nego ne znam nekako mi postane inferioran kad orgazmiram. ne mogu to objasniti opće

kao da ga progutam vaginom

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:28   #16
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pa ne, nije uvijek ista razina, ista jačina i isti intezitet. Ne mora biti loše, dapače. Ali postoji i bolje. Postoji i fenomenalno.
Ne mogu reći da nije ako imam sve simptome da je. Ali nije svaki isti. Znam na što misliš i ne, to ne računam. Računam samo prave.

Hm, meni baš u dugoj vezi nekako oslabi intezitet. Daleko mi je napetije na početku.
aj reci mi kad se samozadovoljavaš, jel uvijek penetriraš ili samo klit? ja sam veoma specifična. recimo oduvijek mi je ovako:

- kad se samozodovljavam samo radim klit, nikad penetriranje (dildo, prst, ništa)
- kad je dečko može penetriranje sve, bilo koje opcije, idealno neke mesne

oduvijek mi je bio bizaran osjećaj da samu sebe penetriram, ima li ijedna cura da je isto takva? znam da se mnoge cure uvijek penetriraju kad se samozadovoljavaju, a valjda stručnjaci isto preporučuju da je bolje se penetrirati zbog mišića, organa itd, kad apstiniraš ali ja to nikako ne mogu, nije mi prirodno
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:30   #17
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
aj reci mi kad se samozadovoljavaš, jel uvijek penetriraš ili samo klit? ja sam veoma specifična. recimo oduvijek mi je ovako:

- kad se samozodovljavam samo radim klit, nikad penetriranje (dildo, prst, ništa)
- kad je dečko može penetriranje sve, bilo koje opcije, idealno neke mesne

oduvijek mi je bio bizaran osjećaj da samu sebe penetriram, ima li ijedna cura da je isto takva? znam da se mnoge cure uvijek penetriraju kad se samozadovoljavaju, a valjda stručnjaci isto preporučuju da je bolje se penetrirati zbog mišića, organa itd, kad apstiniraš ali ja to nikako ne mogu, nije mi prirodno
Kako kad.
Ali ne govorim o tome nego o orgazmu tijekom seksa. Naravno da je ovaj bez penetracije (bilo prstima, bilo kurcem, bilo čim) slabiji. To nije to.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:30   #18
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
lol

ne rastrgne se on, nego ne znam nekako mi postane inferioran kad orgazmiram. ne mogu to objasniti opće

kao da ga progutam vaginom


Sto, objektificiras ga malo? Sto fali tome, ako nije zakinut.

Da budem ot - pa ono, nije da je samo orgazam vazan, ali seks bez njega je kao da mi je netko uzeo s tanjura najbolji komad hrane, koji uvijek ostavim za kraj. Bila bih vrlo zivcano bice da je tako cesto.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:31   #19
Pitanje autorici dali je ikad doživila orgazam?

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
maiky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:34   #20
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Kako kad.
Ali ne govorim o tome nego o orgazmu tijekom seksa. Naravno da je ovaj bez penetracije (bilo prstima, bilo kurcem, bilo čim) slabiji. To nije to.
ja moram malo gore malo dolje, onda doživim orgazam. nekad i sve tri stimulacije, mislim sve simultano. ima tu prstiju, penisa, butt plugova



ali još uvijek mi je bizaran osjećaj samu sebe penetrirati, to ne mogu nikako a da mi bude prirodno
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger