Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2017., 10:17   #1
Osobe koje vole da se 'trči' za njima

Mora li muško u samim počecima odnosa 'trčati' za ženskom tj. on taj koji pokazuje inicijativu, općenito veći interes itd? Imam jednu situaciju gdje mi ego radi i kažem sam sebi neću trčati za nikim, ako nije ravnopravan interes i inicijativa, ništa od toga..no i dalje mi je u glavi, ženska mi se sviđa.
Bili na jednom dejtu na kraju kojeg je rekla da sam simpa i da bi htjela ponovno na neku cugu, šetnju..dogovaramo taj idući susret i kaže ona da nije sigurna hoće li moć taj dan da će svakako javiti..od nje ni a ni b već danima, rekoh stvarno bezobrazno da bar nije javila da nemože..sretnemo se nakon par tjedana u gradu i ona pa di si ti, što se ne javljaš, mislila sam na tebe, da sam ja kakti ipak muško da neće ona se nikom bacati pod noge..ne znam što da mislim, odbija me takav pristup, smatram barem ja, da muško nemora baš ništa, ako nije podjednak pokazan interes, pišem propalo..
no neke od kolegica me uvjeravaju u nešto drugo..neke od njih kažu da su i same takve, da će radije pustit da potencijalno dobra prilika propadne nego da dopuste da imaju posla s muškim koji bar u početku malo ne 'skače' oko njih, da moram ja malo više potegnut tu..mislim, što to 'skakanje' podrazumijeva?
Da li se tko od vas našao u sličnim situacijama i dopustio egu da uništi potencijalno dobru šansu? Da li ste neki od vas sami takvi da očekujete da suprotna dstrana pokaži veći interes za vama nego vi za njih? Znam svega jednu mušku osobu koja je takva, no riječ je o narcisu očito koji se smatra iznad većine jer ima izgled i status pa kaže ja ne trči za nikim, žene trče za mnom..no mislim da takvi umišljeni tipovi najviše odbijaju žene..no ono što vidim, mnogo muških poklekne pred takvim ženskama i postanu njihovi psići na kraju..
da li je to određena igra dominacije možda? kako ovaj poznanik smatra da dominira nad ostalima zbog izgleda i statusa, tako možda i drugi smatraju slično za sebe pa si misle neće oni za nikim trčat, nego su oni ti za kojima se mora skakati?
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 10:23   #2
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
na kraju kojeg je rekla da sam simpa
tu je već vaš odnos bio pokojni. ima li veće uvrede za muškarca...

i ja sam isto ženama koje mi se nisu sviđale najljepše sipao komplimente tog đira... ''baš si super osoba'', ''dobre su ti te hlače'', ''super si to rekla'', ''haha ma daj? nemoš vjerovat, jebeno..''
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 10:27   #3
Ljudi koji imaju dostojanstvo ne trče za nikim.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 11:49   #4
Ako si papučar prve klase, jadnik, onda ćeš skakati oko neke ženske, ako poštuješ sam sebe, onda nećeš , bili ste na dejtu, ti si predložio drugi, ona je otkazala, red je da se ona javi. Ženska želi pažnju, da joj se pumpa ego, da vidi da je poželjna, a realno s tobom ne želi biti, da želi bi ti se javila, i nema tu puno nekog mudrovanja.

A bilo bi ti dobro da promijeniš društvo, te tvoje kolegice su isto manipulativne "kurvetine" koje isto vole da im se pumpa ego i skače oko njih, takve osobe u životu ti nisu potrebne.
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 12:04   #5
Ja osobno ne dajem nikakvu šansu tipovima koji "trče" za ženama jer se povodim činjenicom da kako trči za menom, tako trči i za drugim suknjama.Ta kategorija frajera kod mene nema šanse.

Druge kategorije bi trebale biti one, koje ako ti se netko zaista svidja i želiš nešto sa njime, a nisi maloumna i retardirana osoba, normalno je da moraš napraviti prvi korak. To nije nikakvo trčanje, nego prvi korak, kojeg svojevoljno radiš i riskiraš.No, to su opet bajke i priče koje su izumrle jer su frajeri danas takve nezainteresirane kukavice da im je draže sjediti doma na chatu i drkariti nego pozvati curu van.
Ta kategorija je izumrla!

Mislim..ima tu još puno kategorija ali da svedem na pojednostavljeno.
Ako ti se netko svidja, potrudit češ se a ako ti nije baš nešto zanimljiv, bit ćeš indiferentan i imat češ baš takvo razmišljanje kao naš autor gore.Bit će ti svejedno sjediš li doma ili izlaziš van sa curom koja baš i nije po tvom ukusu al eto..nešto moraš radit u životu dok ne dodje bolja.A vjeruj mi, ima i cura isto takvo razmišljjanje. Nisi niti ti bogom dan niti prezgodan da se ne bi osjetila taj defekt u odnosu.
I zato ljudi, bolje vam je sjedit doma nego gubit vrijeme na krive osobe kojima se niti vi ne svidjate niti oni fermaju vas.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 12:42   #6
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Ako ti se netko svidja, potrudit češ se a ako ti nije baš nešto zanimljiv, bit ćeš indiferentan i imat češ baš takvo razmišljanje kao naš autor gore.
Zašto se žena ne bi oko mene potrudila, zašto bih ja kao muško 'morao' nešto?
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 12:49   #7
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Zašto se žena ne bi oko mene potrudila, zašto bih ja kao muško 'morao' nešto?
Možda zato jer te nije niti primjetila.
A ako zna tko si, možda zato jer se ti njoj ne dopadaš.
Ja kad vidim indiferentnog tipa na bilo kojem području, zgadi mi se!
Kad nešto radiš, radi sa voljom ili ne radi.
Ako nešto moraš,....pa ništa ne moraš.Ja sam odmah izgubila i to malo volje što sam imala.Al ..to sam samo ja.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 12:51   #8
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Možda zato jer te nije niti primjetila.
A ako zna tko si, možda zato jer se ti njoj ne dopadaš.
Ja kad vidim indiferentnog tipa na bilo kojem području, zgadi mi se!
Kad nešto radiš, radi sa voljom ili ne radi.
Ako nešto moraš,....pa ništa ne moraš.Ja sam odmah izgubila i to malo volje što sam imala.Al ..to sam samo ja.
Znači onda se i sama sebi gadiš, ili tu vrijede neka druga pravila?
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 12:52   #9
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Mora li muško u samim počecima odnosa 'trčati' za ženskom tj. on taj koji pokazuje inicijativu, općenito veći interes itd? ?
ne.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 12:55   #10
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Znači onda se i sama sebi gadiš, ili tu vrijede neka druga pravila?
Zašto bi se sama sebi gadila ako poduzmem nešto a on ne reagira.
To samo znači da sam našla krivu osobu i da tražim dalje.
Isto tako, ako ja ne reagiram na njega, da, trebam mu se gaditi jer nisam zagrizla.Traži dalje.

Jednostavno, ako ti se netko svidja, potrudit češ se i nečeš to zvati mukom nego užitkom. A ovako..zašto ja sve moram! Pa ne moraš ti ništa! To je tvoj stav prema svemu ostalome.Indiferentan ako te nešto ne zanima.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:01   #11
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Možda zato jer te nije niti primjetila.
A ako zna tko si, možda zato jer se ti njoj ne dopadaš.
Ja kad vidim indiferentnog tipa na bilo kojem području, zgadi mi se!
Kad nešto radiš, radi sa voljom ili ne radi.
Ako nešto moraš,....pa ništa ne moraš.Ja sam odmah izgubila i to malo volje što sam imala.Al ..to sam samo ja.
jedno je pokazati interes, drugo biti uporan i biti jebena stranka koja skace kroz obruce i glumi majmuna. meni na taj scenarij tema vuce.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:04   #12
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
jedno je pokazati interes, drugo biti uporan i biti jebena stranka koja skace kroz obruce i glumi majmuna. meni na taj scenarij tema vuce.
Pa ako ti je stalo, glumi majmuna.
I mi žene glumimo majmunice sa umjetnim noktima, ekstenzijama, štiklama i nizom piz..rija. Vjeruj mi da su platnene tenisice udobnije nego štikle!
Ali ako treba glumiti majumuna zbog neke budale, no problems!Štikle, 5 pari u različitim bojama jer on na to svršava!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:07   #13
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Pa ako ti je stalo, glumi majmuna.
I mi žene glumimo majmunice sa umjetnim noktima, ekstenzijama, štiklama i nizom piz..rija. Vjeruj mi da su platnene tenisice udobnije nego štikle!
Ali ako treba glumiti majumuna zbog neke budale, no problems!Štikle, 5 pari u različitim bojama jer on na to svršava!
meni ako je stalo, prestane biti stalo ako ne vidim povratni interes. majmunirat cu se eventualno dok ne dode do te realizacije. potom, sretno ti bilo.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:10   #14
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
meni ako je stalo, prestane biti stalo ako ne vidim povratni interes. majmunirat cu se eventualno dok ne dode do te realizacije. potom, sretno ti bilo.
Tako je.
Sve ima svoje granice pa tako i majmuniranje!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:13   #15
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Mora li muško u samim počecima odnosa 'trčati' za ženskom tj. on taj koji pokazuje inicijativu, općenito veći interes itd? Imam jednu situaciju gdje mi ego radi i kažem sam sebi neću trčati za nikim, ako nije ravnopravan interes i inicijativa, ništa od toga..no i dalje mi je u glavi, ženska mi se sviđa.
Bili na jednom dejtu na kraju kojeg je rekla da sam simpa i da bi htjela ponovno na neku cugu, šetnju..dogovaramo taj idući susret i kaže ona da nije sigurna hoće li moć taj dan da će svakako javiti..od nje ni a ni b već danima, rekoh stvarno bezobrazno da bar nije javila da nemože.
El je rekla da će javit? Je. A jel je javila? Nije. I onda pita tebe da šta se nisi javija... e žene žene

A kad ti se već sviđa toliko, javi joj se, pa ako ona nastavi s tim pumpanjem ega, šibaj dalje.
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 17:31   #16
Pa ja bih joj dala još jednu šansu, ali ako ponovi, pa pa.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 17:54   #17
Neke cure ili zene su previse oprezne, pa to "trcanje" ne mora znaciti da im ego radi prekovremeno, nego je to trcanje za njima u stvari prilika da drugu stranu sagledaju i shvate malo bolje i malo detaljnije.
Ne mora to nuzno znaciti nesto lose.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 18:38   #18
Autore, možda ona radi dubinski scan tebe preko svoje prijateljice koja ima prijateljicu koja pozna prijateljicu koja pozna tebe i nastoji dobiti neki feedback o tebi tako preko trećih osoba - tko si i što si zapravo.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 18:50   #19
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Neke cure ili zene su previse oprezne, pa to "trcanje" ne mora znaciti da im ego radi prekovremeno, nego je to trcanje za njima u stvari prilika da drugu stranu sagledaju i shvate malo bolje i malo detaljnije.
Ne mora to nuzno znaciti nesto lose.
samo kaj se ovdje radi o dvostranom procesu, pa tako i muski u neko doba dobije ideju s cim ima posla
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 19:16   #20
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Neke cure ili zene su previse oprezne, pa to "trcanje" ne mora znaciti da im ego radi prekovremeno, nego je to trcanje za njima u stvari prilika da drugu stranu sagledaju i shvate malo bolje i malo detaljnije.
Ne mora to nuzno znaciti nesto lose.
Naravno, to je i svojevrstan proces kojim se sami razvrstaju 'trkaci' na kratke staze', 'lovci u mutnom' i slicni koji itekako postoje, od onih koji su iskreno zainteresirani. Pod ovim apsolutno ne podrazumijevam da on treba trcati za mnom, dizati me na pijedestal i slicno (bas suprotno, to me nervira), ali vrijeme vrlo brzo sve pokaze. Svakako da vrijedi za obje strane ZgSash.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger