Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2010., 08:05   #1421
Quote:
Amnesia23 kaže: Pogledaj post
Meni je jako lijepa smeđa farba Keune 7.35 samo se meni jako brzo isprala pa ponarančastila
Amnesia23, to nikako nije smedja boja vec po oznaci je neka srednje plava. Zato se i tako brzo isprala, a ako bas zelis smedju boju, ona ima oznaku 5,4 ili 3 sa raznim primesama
marizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 12:01   #1422
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
, očekujemo slikicu
Evo slika na balkonu na suncu


Uploaded with ImageShack.us

Ove dvije su pored prozora samo na razlicitom uglu slikane ali na svjetlosti bez sunca


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Na slikama mi nekako djeluju kao crvenkasto narandzaste
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 22:58   #1423
Ne brini, i meni uvijek na slikama djeluje crvenije, a uopće nije takva uživo, ima dosta zlatnih, tj. zlatnosmeđa je
Lijepa ti je boja i kosa
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 09:33   #1424
Quote:
Afrika kaže: Pogledaj post


pramenovi rađeni sa bojom 7.38+6% u omjeru 1:1, a na ostalu kosu je nanesena boja 5.23+3% u omjeru 1:1, znači koliko boje toliko i razvijača.

tako su mi javili iz Keunea

ako nekoga uopće zanima lol
Ok... samo me zanima dali mogu dobiti ovo na moju tamno, tamno smeđu boju (farbanu)...
Naime, uvijek sam se farbala u full crnu (hehee... mlada punkerica), no zadnje tri godine stavljam tamno smeđu, želim pogoditi svoju pririodnu boju i jesam, donekle...
E sad, za dva tjedna su mi svatovi i ja bi ovako nešto, a u ove tri godine nisam to uspjela dobiti (koristila Palette i Loreal)
Hoće mi uspjeti ova Keune 5.23 ?
Ili da idem u salon... no ni to mi nije neka garancija, a moram to obaviti sad, odmah (da stignem popravljati ako ne ispadne dobro )...
..:sunscreen:.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 12:59   #1425
Quote:
marizza kaže: Pogledaj post
Amnesia23, to nikako nije smedja boja vec po oznaci je neka srednje plava. Zato se i tako brzo isprala, a ako bas zelis smedju boju, ona ima oznaku 5,4 ili 3 sa raznim primesama
To nisam znala jer me frizerka farbala jer je morala prekrit katastrofu koju sam bila napravila ..ugl super je boja bila dok se nije isprala ali to je bilo na ljeto pa je razumljivo da se brzo isprala...
Amnesia23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 15:52   #1426
oduvijek sam htijela imati lijepu svijetlo smeđu boju kose. ali nikako mi nije uspijevalo pa se više ne farbam
Amyicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 20:06   #1427
Ja sam izvukla pramenove na smedju kosu.Evo slika.E sada me zanima kakva kosa izgleda u globalu sada kada se gleda recimo sa strane
(smedja,plava,.....)


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 22:18   #1428
super su ti pramenovi
Amyicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 00:57   #1429
Hvala samo moze li mi neko reci cjelokupan dojam....Recimo kada bi me sada neko upitao kakva mi je kosa ja ne znam sta da kazem
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 14:02   #1430
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Hvala samo moze li mi neko reci cjelokupan dojam....Recimo kada bi me sada neko upitao kakva mi je kosa ja ne znam sta da kazem
Ja bih rekla da je srednje plava
Amnesia23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 11:04   #1431
Quote:
nensy swgirl kaže: Pogledaj post
Quote:
Anavi=) kaže: Pogledaj post
Tu ja želim? Koja je to boja?
To sam ja, tj moja kosa kakva je prije bila. Stvar je da sam ja stavljala smeđe boje na blajhanu kosu, ne na prirodnu.. I nakon neznam koliko mješanja i ispiranja mi je ispala takva.

Znam da sam stavljala svakakve boje, garnier, palette.. Ma hrpu njih i svaki puta mi se boja isprala.. Tak da je za svaku drugacije pravilo, na nečioj kosi možda ispadne lijepa smeda kosa a na drugoj, ta ista farba ispadne crvenkasto smeđa!

Kakva je subrina čokolada?
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 11:09   #1432
Jel probala koja od vas Palette za posvjetljavanje kose ????
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 15:34   #1433
a prelazak iz crvene u smedu???
evelyn24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 19:24   #1434
od danas sam i ja napkon brineta
zbog blica kosa izgleda svjetlije, a i imam dosta crvenog pigmenta

i zbog usporedbe- prijašnja boja
__________________
💅🏻
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 17:57   #1435
cure koja bi ovo (priblizno) bila boja i jelda su tu i pramenovi ?

*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 23:01   #1436
Quote:
*bobica* kaže: Pogledaj post
cure koja bi ovo (priblizno) bila boja i jelda su tu i pramenovi ?

jel ima tko kakvu ideju?
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 11:45   #1437
Nemam ideju.. al je jako lijepa boja.. I da pretpostavljam da su u igri pramići..

Ugl. moja preporuka nemojte uzimati od subrine čokoladu jer ćete ispast doslovno crvene!! I nemojte uzimat od garniera smeđe zlatnu jer ćete također ispast crvene, ne toliko ko sa subrininom čoksom, al opet!

Vraćam se welli, srednje smeđoj.. na početku ispadne dosta tamno (to sam željela izbjeć ) al kad se ispere ispadne baš smeđa kosa..
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 13:18   #1438
cure a koja bi ovo bila boja?

*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 15:28   #1439
i mene ova boja gore zanima..takva mi je sad prirodna na vrhovima..
napokon pustim svoju kosu nakon 100god i sad tek vidim da imam sijedih
nije ih puno,al ne da mi se čupkat to... a ja bi neku lijepu smeđu..tamniju,a da nema crveni odsjaj
girly22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 10:50   #1440
Exclamation

Quote:
gljivek kaže: Pogledaj post
Mogla sam ovo bacit u neki topic ali mi je dosta vazno...htjela bih cuti neki savjet,necije iskustvo itditd...nakon duzeg razmisljanja odlucila sam da bih opet htjela biti smeda...ja sam trenutno skoro pa cijela plava jer stavljam plave pramice pa je sad vec sve plavo...

..htjela bih opet imati boju sto blize svojoj prirodnoj--bila je tamnije smeda s crvenkastim pigentom...i sto da ja sad radim...jel trebam trazit tamnije od svoje boje kose zbog ovog plavog..nemam pojma....curke dajte koju pametnu jer ja nemam pojma..ne bi htjela ispast sarena il neko cudo bez veze,stvarno mi je vazan izgled kose...



moja kosa je otprilike ko ova u sredini...


nemoj sama nikako doma.ja san to prvi put napravila pa sam ispala crna.jer san tila tamno smedu kosu iz svijetlo smede.mogu zamislit kako ce ti bit iz plave.ja sam skroz plava(bojanje i pramenovi jedanput godisnje) i sutra se bojam u neku svijetlo svijetlo smeđu.nadam se da ce bit lipo.inace iimam blijedu put izelene oci.i ne zelim punoo tamnu boju kose jer cu izgledat ko lešš s ovom blijedom puti. sta mislite ,kako ce mi bit?
ivana.2302 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.