Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2008., 20:27   #61
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Je, bilo je priče prije ...
Hvala ti na svemu kaj pišeš,a bogme pišeš...to je dobra stvar kaj tema ide ponovo,pa neke stvari treba ponoviti...kad se opet ozlijedim,javim se za pomoč...
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 20:32   #62
Quote:
sajo034 kaže: Pogledaj post
Sutra prijave i preksutra trčimo...ide ko???
Di se izgubil Miljacka?? Smotani ideš? Da vidim koga sam bezveze kubal...još jednom SORRY ...makar,jel se možda znamo sa Sokača?
Ja definitivno ne idem (odlucil sam se i obavljam ozbiljnu rehabilitaciju i oporavak) , a svima koji idete zelim idealno vrijeme, zdravlja od starta do cilja i obaranje osobnih rekorda
GoRo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 23:39   #63
Ja sam se još davno prijavil za polumaraton, jer smo sutra trebali ići na cjelodnevni izlet (koji je otpal). Tak da sutra samo plaćam i preuzimam broj i čip.
__________________
I’m not saying let’s go kill all the stupid people … I’m just saying let’s remove all the warning labels and let the problem sort itself out.
rip is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 10:27   #64
[QUOTE=sajo034;16361327
... Smotani ideš? Da vidim koga sam bezveze kubal...još jednom SORRY ...makar,jel se možda znamo sa Sokača?[/QUOTE]

Idem,idem...

Idem na cijeli,malo laganije,ciljano vrijeme oko 4 sata.
To mi je u stvari zadnja dužina za Ljubljanski maraton.Tamo ću pokušati ići full,da konačno popravim najbolje vrijeme...

I da,znamo se sa Sokača.
Došao sam u cilj odmah iza tebe,a i za vrijeme proglašenja smo dosta razgovarali.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 10:50   #65
Quote:
sajo034 kaže: Pogledaj post
Hvala ti na svemu kaj pišeš,a bogme pišeš...to je dobra stvar kaj tema ide ponovo,pa neke stvari treba ponoviti...kad se opet ozlijedim,javim se za pomoč...
Nemoj se ozlijedit.

Pišem puno, zato jer toga i stvarno ima strahovito puno i svaki put kad sam gotov s pisanjem u jednom postu, sjetim se još barem dvije stvari koje sam mogao i trebao navesti.


Sretno sutra svima na utrci!
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 17:26   #66
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Nemoj se ozlijediti


Sretno sutra svima na utrci!
ja ti se ozlijedim poslije trke
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 18:50   #67
sutra- zagrebacki

bok,

evo i ja sam podigla starni broji 0510 za polumaraton... ali nekako nisam u nekom raspolozenju za trcanje..
ovaj tjedan sam napravila samo 5 km i to u ponedjeljak.. (vaj put doma me totalno izmorio, da ne govorim da sam imala otkazan let i cijelu strku po aerodromima.. ) ne znam koliko je to losa kilometraza i ne trcanje cijeli tjedan za polumaraton sutra.. radila sam neko rastezanje jucer i danas, ali nije nesto pretjerano..

b
bsalopek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 10:37   #68
ZG maraton

Joj kak je ovo tesko....
Sjedim doma i pratim online rezultate na prolazima... a trebal sam i ja trcati
GoRo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 14:02   #69
zagrebacki polumaraton

02:05:31 - bravo ja!! jeeeee


vise o dojmovima kasnije.. sada jurim delati mami pomagati na sajam..
__________________
www.barbarasalopek.bloger.hr
bsalopek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 14:51   #70
Quote:
bsalopek kaže: Pogledaj post
02:05:31 - bravo ja!! jeeeee


vise o dojmovima kasnije.. sada jurim delati mami pomagati na sajam..
Pratil sam vas sve (naravno koje znam kak se zovu) ko UDBA po prolazima i na kraju. Ima nekih koji su tocno pogodili rezultat koji budu istrcali a ima i nekih koji su "lagali" u prognozama

Ha Sajo ?
GoRo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 20:32   #71
Quote:
bsalopek kaže: Pogledaj post
02:05:31 - bravo ja!! jeeeee


vise o dojmovima kasnije.. sada jurim delati mami pomagati na sajam..
BRAVO!ČESTITAM!

Osobni,zar ne?Dugo me peckala ruka poslije onog tvojeg "pet" na 19.kilometru...

Da i ja napišem koju iz prve ruke...

Solidna utrka.Dobro organizirana,za potpuni dojam nedostajalo mi je samo tuširanje poslije utrke i ručak - naletio sam na FILEKE!Ničeg drugog trenutno nije bilo.

Rezultat mi je bio u okvirima očekivanog,3:54 a planirao sam oko 4 sata.Nisam se previše iscrpio tako da je to bio dobar,posljednji trening za Ljubljanu.
Tamo idem maksimalno,pa ću biti ili na štitu ili pod štitom.

Drago mi je da sam vas sve upoznao i da smo ugodno porazgovarali.
Nedostajali su samo dečki iz Beograda.Da li ste uopće bili?

Do slijedećeg susreta!
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 20:40   #72
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Rezultat mi je bio u okvirima očekivanog,3:54 a planirao sam oko 4 sata.Nisam se previše iscrpio tako da je to bio dobar,posljednji trening za Ljubljanu.
Tamo idem maksimalno,pa ću biti ili na štitu ili pod štitom.
Ak nije tajna koji rezultat gadjas u Ljubljani ?
Pitam zato jer se ja ipak polako (uz mnogo truda ) oporavljam i mislim da budem koliko toliko spreman za Ljubljanu pa bi se mogli slepati ak nam se vremena preklapaju.

Inace cestitke svima koji ste danas (is)trcali bilo koju trku i dosli do cilja !!!!
GoRo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 21:02   #73
Quote:
GoRo kaže: Pogledaj post
Pratil sam vas sve (naravno koje znam kak se zovu) ko UDBA po prolazima i na kraju. Ima nekih koji su tocno pogodili rezultat koji budu istrcali a ima i nekih koji su "lagali" u prognozama

Ha Sajo ?
sad ispada da sam bacil dimnu zavjesu,zavaral protivnike...još kak su me leđa boljela u jutro,jedva sam čarape obukel...a ono 1:33,46 ...ne da sam zadovoljan,nego......krenul sam lagano,oprezno,splašeno i kopčal sam se na trkače za koje sam primijetil da drže dobar tempo...do Črnomerca,kad sam okrenul osjetil sam navalu snage,onak bez veze me poneslo,adrenalin valjda...i to je to,sad doma bolan ležim...zadovoljan,a ne kad otrčim a imam osječaj da sam mogel još...danas sam dal sve od sebe i mislim da je to moj trenutni vrh...ove godine ne trčim trke više,posvečujem se skidanju kila,pa uz neke redukcije hrane nemogu ganjat rezu...procjena je da imam 10kg viška,pa do prolječa mršavim trčeči...i UPOZORENJE-ko ima deblje noge ko je,obavezno se mažite...ja opet zaboravio i imam krvave rane među nogama...a opet sam se pificom ozljedil nikako da naučim

Čestitam svima sa PB i svima koji su trčali
idem po led
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 21:32   #74
Quote:
bsalopek kaže: Pogledaj post
evo i ja sam podigla starni broji 0510 za polumaraton...
Nemreš vjerovat!
Baš gledam neke slike s ceste i spazim curu koja je bila u krugu kad sam prije starta pozdravil Smotanog (ja sam onaj s Nike šiltom). I sad dođem tu da javim Smotanome da javi toj curi da je ima na netu, kad se ti pohvališ svojim startnim brojem ...

Uglavnom, jel ok da tu ubacim link na sliku ili se pozivaš na ustavno pravo na privatnost?

PS evo ti ga na PM, da se bar hvališ na poslu ...

PPS 1:42:30 !
__________________
I’m not saying let’s go kill all the stupid people … I’m just saying let’s remove all the warning labels and let the problem sort itself out.

Zadnje uređivanje rip : 05.10.2008. at 21:45.
rip is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 02:03   #75
šokre puno hvala za knjige!!
baš lijepo sa si ih šero.
zelena sara is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 07:52   #76
Quote:
GoRo kaže: Pogledaj post
Ak nije tajna koji rezultat gadjas u Ljubljani ?
Pitam zato jer se ja ipak polako (uz mnogo truda ) oporavljam i mislim da budem koliko toliko spreman za Ljubljanu pa bi se mogli slepati ak nam se vremena preklapaju.

Inace cestitke svima koji ste danas (is)trcali bilo koju trku i dosli do cilja !!!!
PB mi je 3:40 - no,star je 5 godina pa....Pokušat ću ga loviti.

Drago mi je da ti ide na bolje...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 08:03   #77
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
BRAVO!ČESTITAM!

Osobni,zar ne?Dugo me peckala ruka poslije onog tvojeg "pet" na 19.kilometru...

Da i ja napišem koju iz prve ruke...

Solidna utrka.Dobro organizirana,za potpuni dojam nedostajalo mi je samo tuširanje poslije utrke i ručak - naletio sam na FILEKE!Ničeg drugog trenutno nije bilo.

Rezultat mi je bio u okvirima očekivanog,3:54 a planirao sam oko 4 sata.Nisam se previše iscrpio tako da je to bio dobar,posljednji trening za Ljubljanu.
Tamo idem maksimalno,pa ću biti ili na štitu ili pod štitom.

Drago mi je da sam vas sve upoznao i da smo ugodno porazgovarali.
Nedostajali su samo dečki iz Beograda.Da li ste uopće bili?

Do slijedećeg susreta!
hellou,

evo me al opet kratko.. i meni je bas drago da smo se svi poupoznavali tamo ...
danas me sve boli, leda noge.. uff.. ali slatka je to bol...
bas je bio gust jucer trcati.. vrijeme predivno, cool ekipa i sasvim solidna organizacija .. bas gust!!
__________________
www.barbarasalopek.bloger.hr
bsalopek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 08:07   #78
Quote:
rip kaže: Pogledaj post
Nemreš vjerovat!
Baš gledam neke slike s ceste i spazim curu koja je bila u krugu kad sam prije starta pozdravil Smotanog (ja sam onaj s Nike šiltom). I sad dođem tu da javim Smotanome da javi toj curi da je ima na netu, kad se ti pohvališ svojim startnim brojem ...

Uglavnom, jel ok da tu ubacim link na sliku ili se pozivaš na ustavno pravo na privatnost?

PS evo ti ga na PM, da se bar hvališ na poslu ...

PPS 1:42:30 !
ma stavi .... i hvala na linku,... i vidim da sam u tiskanom izdanju... heheheh
__________________
www.barbarasalopek.bloger.hr
bsalopek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 09:22   #79
Quote:
bsalopek kaže: Pogledaj post
ma stavi .... i hvala na linku,... i vidim da sam u tiskanom izdanju... heheheh
vidim da neko ima veze kod sedme sile
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 09:50   #80
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
PB mi je 3:40 - no,star je 5 godina pa....Pokušat ću ga loviti.

Drago mi je da ti ide na bolje...
Mislim da si ti sigurno spreman za polumaraton minimalno na 1,35 a to bi trebao biti maraton na 3,20. Tak govore proracuni a s obzirom da imas kilometre u nogama mislim da se u tvojem slucaju mogu uzeti kao tocni. Ak ja ovaj tjedan potrcim bez bolova (a sve cinim da bude tak:fizikalna terapija, vjezbe, masaza...) i odradim uspjesno za vikend malo duzi trening onda bu to i moj ciljani rezultat.
U svakom slucaju ja bih na tvom mjestu usmjeril snage prema tom rezultatu
GoRo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.