Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2014., 13:34   #41
Ja imam iphone 4s ali kontala sam da on osim gps ima i vezu s internetom pa da mu to nekako "pomogne"
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 13:37   #42
Pomogne i te kako
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 14:42   #43
Quote:
QwertVZ kaže: Pogledaj post
Ma ja ganjam GFarmina 210, mislim da bi mi bio čist OK.

Ali mislim da ću se još malo družiti s mobitelom, našao sam malo vremena i našao postavku u Endomondu koja je kriva za konstantno objavljivanje rezultata na face: Settings / Connect & Share / Manage Facebook.

Nego, pitanje za znalce, jeli moguće uvesti treninge - dakle rute, prijeđene puteve i vremena, iz runkeepera u endomondo?

Moguce je, uguglaj tapiirik


You are who you are at home.
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 14:44   #44
Nemojte se zamarat tim sitnicama, meni rk uredovno skrati za barem 100m iako mi na garminu bude okruglo recimo 10k


You are who you are at home.
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 15:30   #45
@Toma - pa zasto onda Endo "laže"? Po endo sam za 10tak sek sporija nego po garminu
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 16:40   #46
Ja sam uspoređivao ciklokomp i Endo (Samsung S4) i po kompu na biciklu sam bio malo brži i po AVG SPEED i po MAX SPEEDU te sam prešao koji metar više od one statistike na mobu. To sam tada pripisao onom Endomondovom odbrojavanju, no treba uzeti u obzir nekoliko sekundi koliko mi je trebalo da mob stavim u torbicu i zatvorim ciferšlus.
Sve je to tu negdje, možda mobitel sa solidnim GPSom laže kakvih 20 - 50m na 5 km, za početnika je to super.
QwertVZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 16:51   #47
Jel ima neke razlike izmedju forerunnera gps 220 i forerunnera gps 220 with HRM? Razlika u cijeni je 100$, a HRM mi ne treba?
amstel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 16:55   #48
Moja iskustva s lažiranjem podataka nisu toliko drastična da ih treba uzeti za ozbiljno, eventualno kad bih se bavio profesionalno trčanjem, ovako meni za rekreaciju nije važno... istu rutu koju sam odrađivao s endomondom i SGS3, garmin FR210 odradi identično i vremenski i dužinski, eventualno produži garmin par metara (max 5-10m) ali stvarno zanemarivo... pošto ja trčim iz ljubavi prema tom sportu, rekreacije i ostalog meni važnog (endorfin hahah) nije mi toliko bitna tolika savršena preciznost... ali Bože moj uvijek ima onih kojima je to jako bitno prema tome za početnika i rekreativca po meni nebitno...
Prim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 20:08   #49
Quote:
DNx kaže: Pogledaj post
Moguce je, uguglaj tapiirik


You are who you are at home.
Radi! Hvala!
QwertVZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 20:49   #50
Ja imam miCoach i nekako se pokazao bolji od Runtastic-a. Nisam ga uspoređivala s drugima
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 21:20   #51
Quote:
amstel kaže: Pogledaj post
Jel ima neke razlike izmedju forerunnera gps 220 i forerunnera gps 220 with HRM? Razlika u cijeni je 100$, a HRM mi ne treba?
pa nema razlike osim što ovaj ima pojas za otkucaje srca, al di je to razlika 100$, HRM je cca 40 baksa.
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 21:37   #52
Kod mene u sj. Americi. Al ova moja zemlja nije za nis kupovat..."popusti" , "akcije" i cijene su kao i Hrvatska. U

Prek USA ebaya je 240$ sa shippingom, to nije los deal? U Hrvatskoj je skuplje ili?

Zadnje uređivanje amstel : 01.10.2014. at 21:43.
amstel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 21:42   #53
Quote:
Prim kaže: Pogledaj post
Moja iskustva s lažiranjem podataka nisu toliko drastična da ih treba uzeti za ozbiljno, eventualno kad bih se bavio profesionalno trčanjem, ovako meni za rekreaciju nije važno... istu rutu koju sam odrađivao s endomondom i SGS3, garmin FR210 odradi identično i vremenski i dužinski, eventualno produži garmin par metara (max 5-10m) ali stvarno zanemarivo... pošto ja trčim iz ljubavi prema tom sportu, rekreacije i ostalog meni važnog (endorfin hahah) nije mi toliko bitna tolika savršena preciznost... ali Bože moj uvijek ima onih kojima je to jako bitno prema tome za početnika i rekreativca po meni nebitno...

Slazem se. Aplikacije su cisto dovoljne za neke osnovne informacije tipa pace i duzina. Ali mene iritira imati ga zavezanog oko ruke cijelo vrijeme(pogotovo danasnje cigle)...glazbu ionak ne slusam kad trcim, tak da prelazim na sat, a i ovdje u Ca su relativno priustljivi.
amstel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 09:18   #54
sat je ok ako je neka normalna cijena za hrv. prilike.
ako ćeš ga platit 3000 kn i provuć na 236 rata to je za mene goli kurac.
isto ko aj fon 3,4,5,6.....
far-pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 12:08   #55
Je malo je to nezgodno ciglicu nositi oko ruke... ja sam kupio torbicu baš za trčanje (nike) i nosio mob u njoj oko struka... sad otkad imam sat je puno ugodnije, a glazbu ako hoću slušati danas ima svaki manji mobitel ili mp3 player veličine kutije šibice koji taman stane u džep na hlačama koji je namijenjen za ključ...
Prim is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 11:56   #56
http://www.wiggle.co.uk/nike-expanda...aistpack-sp14/

ovo? jel ovo dovoljno rastezljivo? stane samsung s3?

treba mi radi aplikacije i glazbe...

inače, micoach je moja aplikacija.

Zadnje uređivanje lovačkagozba : 22.10.2014. at 12:30.
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 14:47   #57
Teško je reći koliko je rastezljivo. Meni se čini da ima barem 6 cm širine. Mobač je oko 7, pa ako se malo rastegne, moguće je....

Ja sam uzeo ovo:
http://www.sportsdirect.com/karrimor...lcode=76409403

Samsung S4 stane u ovaj veći džep koji nije vodootporan. Prilikom trčanja mi se remenje malo otpusti, mob skakuće i poremećuje mi, kako da to kažem, "statiku" trčanja. Jako sam mršav pa je tu svaki mm ospuštanja u igri

Vjerojatno ova okomita trakica kakva se vidi na nikeovom pojasu mora biti pokraj kopče a ne na rubu krajeva traka za zatezanje - kako je bilo namješteno tvornički, ali nisam još to isprobao, trčao sam samo jednom s time i pop***io izvadio van iz torbice i trčao s mobom u ruci
QwertVZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 22:21   #58
Ja koristim my tracks od googlea, mislim da je najpreciznija aplikacija od svih ostalih
za-gor-te-ney is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 15:57   #59
Ja ne koristim mobilne aplikacije, izbjegavam trčanje gdje mi je potreban GPS, a ako ga već koristim onda uzmem Garmina 610. Inače trčim po već izmjerenim stazama i to mi se puno više sviđa od GPSa iskreno. Maksimir je sva sreća još odavno premjeren kotačem i postoje super staze od 1-7km i onda si kombiniraš ono što ti treba i koliko uspona želiš itd Tako da imam tog Garmina, ali 95% vremena trčim s Timexom za 300 kuna koji ima štopericu s prolazima

Ako nekoga zanimaju premjerene staze u ZG napisao sam lijep pregled na: http://run.hr/staze-rute-za-trcanje/
Spreher is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 21:56   #60
Usporedba Endomonda i RunKeepera koju sam danas napravio na svom mobilnom (HTC One). Razlika u distanci je prilična, ne znam smetaju li si međusobno te aplikacije, ili je problem nešto drugo.
Endomondo:
http://s2.postimg.org/8l9wsxkop/endo.png

RunKeeper:
http://s2.postimg.org/vy7ybg0s9/runkeeper.png
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:29.