Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2015., 22:52   #21
Super, hvala! Ako će nekog zanimati, ima i u Ilici u nekoj trgovini Lavanda u spreju.
Lleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 11:15   #22
Quote:
santana333 kaže: Pogledaj post
ja methylcobalamin naručujem sa iherba. konkretno, solgar, ali ima ih i od drugih firmi.
ako ne nađem na neki jeftiniji i sigurno veganski, uzet ću ovaj.
ono što je sranje je što većina, ako ne i svi proizvođači vitaminskih tableta/pripavaka nabavljaju bulk vitamina, odn. sirovine od par dobavljača. dok drugi sastojci jesu veganski, za osnovnu sirovinu je dosta teško doznati pravi izvor.
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2019., 08:49   #23
Quote:
cici mici kaže: Pogledaj post
ako ne nađem na neki jeftiniji i sigurno veganski, uzet ću ovaj.
ono što je sranje je što većina, ako ne i svi proizvođači vitaminskih tableta/pripavaka nabavljaju bulk vitamina, odn. sirovine od par dobavljača. dok drugi sastojci jesu veganski, za osnovnu sirovinu je dosta teško doznati pravi izvor.
Meni je ovaj super, mislim da je kvalitetniji i da se jako pazi na izvor sirovina, zato sam bila i naručila.
BeaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2019., 00:10   #24
Quote:
BeaM kaže: Pogledaj post
Meni je ovaj super, mislim da je kvalitetniji i da se jako pazi na izvor sirovina, zato sam bila i naručila.
hvala ti

no ja sam našao i ovo. cijena je jedno 2-3 puta manja
https://www.ebay.com/itm/Vegan-B12-D...s/192749034173

al ko za vraga svi kriju izvor ko zmija noge
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2019., 12:25   #25
MAlo si provjerite sastav Solgarovih proizvoda prije kupnje
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2019., 09:48   #26
Zašto? Ne koristim Solgar, ali vidjela sam da neki njihovi proizvodi u sastavu imaju želatinu, ali vjerujem da svi čitaju deklaracije.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2019., 17:34   #27
Narucio sam ovaj proizvod https://secure.iherb.com/tr/cb?pcodes=SOL-01959 i pise mi da ce bit dostavljeno izmedju 1.aprila - 6. aprila ali jos nista nije stiglo.
Jel i vama zna kasnit?
nowhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2019., 13:29   #28
Ne bih znala, valjda ce neko odgovoriti...

Vidoh ovu temu...

Moj tata je ove godine imao problem sa hodanjem, niotkuda...Osecaj slabosti u nogama, zavodjenje, obamrlost misica...i lekari mu prepisu injekcije...3. Bilo mu je super (onb12), ali, nakon ta 3 dana sve isto...Isao je kod neurologa...prepisao mu je b12 pod jezik da uzima (a doza 1000). Nesto mu to i ne odgovara, jer oseti boljitak, ali se ne zadrzi celog dana...

Izmerio je b12 na svoju ruku...vise od normalne vrednosti...ali...trebao je sigurno neko vreme da uopste ne koristi vitamin b12, da bi se u krvi pokazala prava vrednost...Znate li vi nesto o tome? Koliko dana ne smeju tablete da se uzimaju pred vadjenje krvi ? Da li homocistein moze bas tacno da pokaze deficit vitamina b12 ? Moze li se na svoju ruku povecati doza sa
1 000 na 2000 i vise ?
zvezdano nebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:59.