Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2016., 13:35   #1
Prijedlog restorana za vege svadbu

Kao što naslov kaže, tražimo mjesto za svadbu u Zagrebu (ili okolici, dostupno autobusom).. "problemčić" kod većine restorana je što su izbezumljeni s vege ponudom pa ih je dobar dio poslao stvarno loše ponude (jedni su u 5 glavnih jela na plati kao prvo stavili tikvice sa žara, drugo je bilo šampinjoni sa žara, treće rajčica sa žara, četvrto isto neko povrće sa žara i onda tek peto neki popečci... svaki drugi restoran šalje ribu, a jedni su kao prvo glavno jelo predložili ribu a kao drugo glavno jelo blitvu i krumpir... :klap... a par jela će morati biti i vegansko

Imate li dobro iskustvo s nekim restoranom gdje ste jeli finu vege hranu da ih kontaktiram za ponudu? To bi trebao biti manji prostor, jer će biti 30ak ljudi (max do 40), pa da svi stanu i da se može plesati ... dobar dio restorana ni ne radi male svadbe ili u tom slučaju naplaćuju prostor pa hrana i piće ispadnu preko 100 eura po osobi
Vaill is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 17:21   #2
da probate neki kineski restoran kontaktirati?
Magenta123 is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 23:58   #3
Mi smo slavili u Novoj Galeriji. Bilo je 40 uzvanika. Sva klopa je bila veganska, zajedno sa kavom koju su posluzivali sa sojinim mlijekom. Igor Zlatar nam je to sve organizirao i bilo je zaista savrseno.

Evo link na temu i menu
https://www.forum.hr/showthread.php?p=43149331

Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 09:24   #4
Hvala na prijedlogu, vaš menu je fenomenalan svaka čast ali prvo sam za Novu Galeriju čekala ponudu koja nije stigla cca dva mjeseca, da bi na kraju ispalo da ne rade tako male svadbe u tom prostoru, iako sam odmah i u emailu i telefonski pitala je li problem 30ak ljudi i rekli su da nije, pa je kasnije ispalo da ipak je

kineski mi nije pao na pamet
Vaill is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 09:03   #5
A da, mi smo se zenili u cetvrtak pa bi im sala vjerojatno ionako bila prazna.
Posalji Ms_manners PP, pa te moze spojiti sa nasim organizatorom

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2019., 12:58   #6
Dižem temu
Pa dragi svi, iskustva sa veganskim svadbama? Ne sad ono da ste kao gost bili vegan na nekoj svadbi, nego baš da ste dogovarali veganski menu za cijelu noć, uzimali vegansku tortu i kolače za sve goste... Dobro bi mi došla preporuka za Zagreb i okolicu, eventualno još u obzir dolazi i Slavonija.
Ruby Red Lips is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2019., 20:31   #7
Quote:
Bee-Bee kaže: Pogledaj post
Dižem temu
Pa dragi svi, iskustva sa veganskim svadbama? Ne sad ono da ste kao gost bili vegan na nekoj svadbi, nego baš da ste dogovarali veganski menu za cijelu noć, uzimali vegansku tortu i kolače za sve goste... Dobro bi mi došla preporuka za Zagreb i okolicu, eventualno još u obzir dolazi i Slavonija.

A tri post iznad...:P

https://www.forum.hr/showthread.php?p=60618001


Sent from my Samsung Note 9 using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2019., 12:05   #8
Quote:
draak kaže: Pogledaj post
A tri post iznad...:P

https://www.forum.hr/showthread.php?p=60618001


Sent from my Samsung Note 9 using Tapatalk
A nešto friškije informacije, saznanja, iskustva...
Ruby Red Lips is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2019., 21:05   #9
Zvona sad i sluzbeno imaju vegansku ponudu. Kad smo mi radili nisu imali.
Igor Zlatar i dalje organizira evente u Novoj galeriji, pa mozes njega direktno kontaktirati
Na Fb je Igor Goldy Zlatar ili http://www.goldy-eventi.hr/

Igor je stvarno divvy za organiziranje. Nama je na kraju zao sto nismo apsolutno sve njemu prepustili, nego smo sminku i fotografa sami uzimali. Trebali smo i to njemu prepustiti
Sent from my Samsung Note 9 using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2019., 12:22   #10
Quote:
draak kaže: Pogledaj post
Zvona sad i sluzbeno imaju vegansku ponudu. Kad smo mi radili nisu imali.
Igor Zlatar i dalje organizira evente u Novoj galeriji, pa mozes njega direktno kontaktirati
Na Fb je Igor Goldy Zlatar ili http://www.goldy-eventi.hr/

Igor je stvarno divvy za organiziranje. Nama je na kraju zao sto nismo apsolutno sve njemu prepustili, nego smo sminku i fotografa sami uzimali. Trebali smo i to njemu prepustiti
Sent from my Samsung Note 9 using Tapatalk
Tenk ju veri mač
Ako se sjećate, koliko je novaca izašao catering? Ako je bed ovako, možete i na privatnu poruku.
Ruby Red Lips is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2019., 18:41   #11
Quote:
Bee-Bee kaže: Pogledaj post
Tenk ju veri mač
Ako se sjećate, koliko je novaca izašao catering? Ako je bed ovako, možete i na privatnu poruku.
19000kn za 45 ljudi. U toj cijeni je bila dvorana, klopa, uredjenje dvorane (to je jedna zenska radila koju je Igor preporucio) i ne sjecam se jel jos stogod bilo. Muzika, fotograf i sminka je bilo posebno. DJa nam je takodjer Igor preporucio, ali s njim smo dogovarali odvojeno od dvorane.

Sent from my Samsung Note 9 using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2019., 22:34   #12
Quote:
draak kaže: Pogledaj post
19000kn za 45 ljudi. U toj cijeni je bila dvorana, klopa, uredjenje dvorane (to je jedna zenska radila koju je Igor preporucio) i ne sjecam se jel jos stogod bilo. Muzika, fotograf i sminka je bilo posebno. DJa nam je takodjer Igor preporucio, ali s njim smo dogovarali odvojeno od dvorane.

Sent from my Samsung Note 9 using Tapatalk
Ruby Red Lips is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.