Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2017., 11:16   #961
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Bolje je.
Kad ti muškarac u startu kaže da želi samo ff, on to i misli jer te već u glavi otkantao za ozbiljnu vezu. A ti si na tome gradila nešto.
Pogrešno.
Malo sam off, ali je li ovo bas uvijek tako? Ne moze se predomisliti i s vremenom zajubiti? Pa to nitko ne moze kontrolirati.
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Old 27.04.2017., 11:29   #962
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Malo sam off, ali je li ovo bas uvijek tako? Ne moze se predomisliti i s vremenom zajubiti? Pa to nitko ne moze kontrolirati.
Teško, ostavio bi par postotaka za to.
Muškarci su većinom u biti jako konzervativni što se trajnog uparivanja tiče.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 27.04.2017., 11:37   #963
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Teško, ostavio bi par postotaka za to.
Muškarci su većinom u biti jako konzervativni što se trajnog uparivanja tiče.
A jebiga onda imam takvu situaciju i priznajem da sam se ponadala, ali da, vjerojatno je tako kako kazes
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Old 27.04.2017., 11:38   #964
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
A jebiga onda imam takvu situaciju i priznajem da sam se ponadala, ali da, vjerojatno je tako kako kazes
Bolje da shvatiš prije nego kasnije.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 27.04.2017., 11:42   #965
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Muškarci su većinom u biti jako konzervativni što se trajnog uparivanja tiče.
Ja sam isto konzerva teška šta se tiče uparivanja A uvik naletim na te neke inteligentne, slobodoumne i zgodne čak...dobro da sam i naša ženu kakvi sam. Jedino šta mi je počela ić na živce moja konzervativnost Još sam i nevjernik i kao deklarativno liberal...a žena kaže da je Thompson mila majka za mene
Neko123 is offline  
Old 27.04.2017., 11:47   #966
Ajme Yuna,ego ti je ka kuća..i tom tvom isto.Oboje lovci.
Nanjušili se,ali jbg...kad ste oboje face Zamišljam te kao atraktivnu curu,
a bogme,takva nisi mogla proći "lišo"

Šta sad?Budi faca i priznaj mu šta osjećaš,dosta je bilo igranja mačke i miša
Naravno da nećeš spominjati da želiš s njim,i slično....
emily_ is offline  
Old 27.04.2017., 12:42   #967
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Bolje da shvatiš prije nego kasnije.
Znam
A s druge strane, vidim da je autorici vec dosta njih savjetovalo da mu prizna osjecaje, jer mozda se on predomisli. Iako joj je jasno rekao da ne zeli vezu s njom. Heh.
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Old 27.04.2017., 13:48   #968
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Znam
A s druge strane, vidim da je autorici vec dosta njih savjetovalo da mu prizna osjecaje, jer mozda se on predomisli. Iako joj je jasno rekao da ne zeli vezu s njom. Heh.
draga, ne slusaj druge nego sebe..zvuci li tebi to imalo logicno i moguce? bi li se ti odjednom zaljubila u decka s kojim se nikako ne vidis u necemu ozbiljnom da ti on prizna osjecaje? ili bi ti nakon toga bio cak i manje zanimljiv. nisu rijeci carobne pa da mogu promijeniti tude osjecaje.
honeybun is offline  
Old 27.04.2017., 14:20   #969
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
- nekoliko me puta pred sunarodnjacima predstavio kao "meine Freundin". Na njemačkom meine Freundin kod ljudi suprotnog spola znači moja cura, a eine Freundin znači prijateljica.
Osim što to u "razlikovnom" riječniku znači prevedeno - ja to jebem. I ne znači gotovo ništa ako te ne predstavi s "meine Geliebte."

Poznam dosta ljudi koji su Ösi-ji i Piefke...

Ali i sama znaš da si htjela vjerovati u to "Freundin".
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 27.04.2017., 15:37   #970
Quote:
honeybun kaže: Pogledaj post
draga, ne slusaj druge nego sebe..zvuci li tebi to imalo logicno i moguce? bi li se ti odjednom zaljubila u decka s kojim se nikako ne vidis u necemu ozbiljnom da ti on prizna osjecaje? ili bi ti nakon toga bio cak i manje zanimljiv. nisu rijeci carobne pa da mogu promijeniti tude osjecaje.
Ma ne nadam se ja više uopće ništa, prošlo me skoro. Samo sam pitala ovako, nisam baš mislila da je to kod muških izričito tako, bez ikakve mogućnosti da ih ipak kasnije strefi Amorova strelica

Ne bi se nikad odjednom zaljubila, kod mene to ide sporije kako upoznajem nekoga.
A mi se ne znamo dobro, dosta dopisivanja je bilo, pa dva susreta tek, zato sam mislila još me ne poznaje, moooožda bi moglo biti nečega kad se bolje upoznamo. Ali niš od tog, znam već.
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Old 27.04.2017., 15:44   #971
naravno da bi moglo biti, nisu ni muskarci roboti
no postoje i uvjeti da bi nesto moglo biti, a to sigurno nisu ove teenagerske fore tipa "zavlaci ga, navuci ga...."
ZgSash is offline  
Old 27.04.2017., 16:05   #972
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Ma ne nadam se ja više uopće ništa, prošlo me skoro. Samo sam pitala ovako, nisam baš mislila da je to kod muških izričito tako, bez ikakve mogućnosti da ih ipak kasnije strefi Amorova strelica

Ne bi se nikad odjednom zaljubila, kod mene to ide sporije kako upoznajem nekoga.
A mi se ne znamo dobro, dosta dopisivanja je bilo, pa dva susreta tek, zato sam mislila još me ne poznaje, moooožda bi moglo biti nečega kad se bolje upoznamo. Ali niš od tog, znam već.
moguce je, ali ne dok je tebi stalo vise nego njemu. oni nanjuse to. ne bi bilo lose da se upoznajes i s drugim deckima ako vec nisi spremna potpuno odustati od njega. tada je manja vjerojatnost da ces napraviti tipicnu gresku koju rade zene kad im je fokus na jednom muskarcu. pocinje idealiziranje i he's one and only brije. to ce ti se teze dogoditi ako si u svakom trenutku svjesna da imas opcije i da nemas zasto bilo kojeg muskarca drzat za rukav kao da je zadnji (i ne, nije bas on taj poseban, ima vise 'posebnih'). jednostavno vibra ti se promjeni

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
naravno da bi moglo biti, nisu ni muskarci roboti
no postoje i uvjeti da bi nesto moglo biti, a to sigurno nisu ove teenagerske fore tipa "zavlaci ga, navuci ga...."
ne bi vjerovao koliko cesto jesu. ne bas ovako kako si napisao, ali nedostupnost i pustanje prostora za lov (uz bivanja zabavnim drustvom kada jeste zajedno) je vecini muskaraca dovoljno da izgube glavu
honeybun is offline  
Old 27.04.2017., 16:43   #973
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
naravno da bi moglo biti, nisu ni muskarci roboti
no postoje i uvjeti da bi nesto moglo biti, a to sigurno nisu ove teenagerske fore tipa "zavlaci ga, navuci ga...."
A da, vjerujem da može biti u nekim slučajevima, ali u ovom ne. I sam mi je rekao da sa mnom želi samo seks. Doduše, to je rekao, tj napisao dok smo se još dopisivali, dakle nismo se ni upoznali uživo, vidio je samo moje slike. Ali ipak, kad je baš tako rekao, to je to, sama sam si kriva što sam se ponadala kasnije.

Ne zavlačim ga ja ništa, uopće mi se ne da igrati te igrice.


Quote:
honeybun kaže: Pogledaj post
moguce je, ali ne dok je tebi stalo vise nego njemu. oni nanjuse to. ne bi bilo lose da se upoznajes i s drugim deckima ako vec nisi spremna potpuno odustati od njega. tada je manja vjerojatnost da ces napraviti tipicnu gresku koju rade zene kad im je fokus na jednom muskarcu. pocinje idealiziranje i he's one and only brije. to ce ti se teze dogoditi ako si u svakom trenutku svjesna da imas opcije i da nemas zasto bilo kojeg muskarca drzat za rukav kao da je zadnji (i ne, nije bas on taj poseban, ima vise 'posebnih'). jednostavno vibra ti se promjeni
Ma ne mislim sad na silu tražit nekog drugog samo zato da bi on skužio da imam drugih opcija i da sam mu nedostupna, ne da se meni to.
Ne mislim da je jedini poseban, nisam se čak ni zaljubila (još, nadam se da ni neću ) jer kod mene to ne ide tako brzo, ali ima tu nešto. A dugo dugo nisam upoznala nekog s kime sam toliko opuštena i toliko mi paše. Pa sam očito to krivo protumačila, a njemu sam samo privlačna fizički i draga.

Odustala sam ja već od njega, bar u tom smislu. Samo sam pitala tu na temi općenito, jer vidim da je i kod autorice slično, a ljudi joj savjetuju da ipak proba nešto, da ima šanse.


Quote:
honeybun kaže: Pogledaj post
ne bi vjerovao koliko cesto jesu. ne bas ovako kako si napisao, ali nedostupnost i pustanje prostora za lov (uz bivanja zabavnim drustvom kada jeste zajedno) je vecini muskaraca dovoljno da izgube glavu
Ma to onda nije nikakva zaljubljenost i osjećaji što ti pričaš, nego čisto podizanje ega, kao ulovit ću ja nju, zato jer mogu.
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Old 27.04.2017., 18:35   #974
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Naravno da mu sada neces nista eksplicitno priznavati, prekasno je i izgledalo bi (pre)ocajno uz to sto je to on odavno skuzio. Samo bi mu dala sansu za finalni Ego trip.

Ako ces nesto zapamtiti iz ove epizode, zapamti da se odnos definira u pocetku.

Uz to pripazi da u buducnosti ne ulazis u nesto za sto nisi sigurna da mozes ishendlati. Nemoj glumiti coolericu kada si gotovo od samog pocetka ovoga bila krhka. Vjerujem da je njemu taj aspekt tebe bio simpatican ali tebi nije donio nista. Moras nauciti gdje su tvoje granice, tada ce ti i s njima biti lakse i nece biti turbulencija koje si iskusila u ovom odnosu.
totalna glupost ignoriraj ovo plz.

sta ocekivat od tebe ionako. ti i tvoje hendlanje, dosadna si vise i bogu i ljudima sa svojim nakaradnim kalkulacijama o muskarcima.

Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
@Neko123 mislim da je tak nešto i kod njega razlog. Možda mu smeta to kaj sam Balkanka, a možda je jednostavno tak nešto banalno. Neću nikad saznat. Možda i bolje.

Ja sam vam inače poznata po tome da sam uvijek za filmske momente u pravom životu, rado riskiram i naglo donosim velike odluke u žuvotu. Priznavala sam osjećaje (odbilo mi se o glavu), trčala za frajerom ridajući usred bijela dana po glavnom kolodvoru dok su mi prolaznici pljeskali i navijali da ga "osvojim", zaustavljala tramvaje, a par puta sam bila i na TV-u zbog svojih javnih "gesti". Uvijek prva skačem u vatru/iz aviona/s mosta, kaj god.

Tak da stvarno imam muda, ali sad sam malo odraslija i više mi se neda... Zašto ja uvijek moram bit pokretač svega? Umorna sam i neću više pa makar umrla okružena s 20 mačaka
vidis ovo je privlacno

Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Jednom sam napravila tu grešku i priznala osjećaje frajeru koji me nakon toga otkantao i ostala obilježena u tom društvu kao luzerica skoro 10 godina jer je on to svima ispričao. Neću ponovit istu grešku dvaput.
a ovo nije privlacno, tj privlacno je sto si isla bit iskrena, a to da sad vise nikad neces bit na cisto samo zbog jednog lika.. to nije privlacno i povlaci sa sobom posljedice. - i uostalom u suprotnosti je sa ovim gore sta si napisala da rado riskiras i tak jer ovo nikako ne zvuci kao upis osobe koja riskira, divlja i tak.
supersoldier is offline  
Old 27.04.2017., 20:33   #975
Quote:
honeybun kaže: Pogledaj post
ne bi vjerovao koliko cesto jesu. ne bas ovako kako si napisao, ali nedostupnost i pustanje prostora za lov (uz bivanja zabavnim drustvom kada jeste zajedno) je vecini muskaraca dovoljno da izgube glavu
oprosti, zaista ne mislim zvucati uvredljivo, ali nadam se da nemas vise od 20 godina
samo razmisli, bi li mogla voljeti i postovati nekoga koga bi dobila ovakvim jeftinim trikovima i kaj bi mislila o njegovoj inteligenciji?
a onda bi jos s takvim morala i zivjeti...
ZgSash is offline  
Old 27.04.2017., 21:16   #976
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Osim što to u "razlikovnom" riječniku znači prevedeno - ja to jebem. I ne znači gotovo ništa ako te ne predstavi s "meine Geliebte."

Poznam dosta ljudi koji su Ösi-ji i Piefke...

Ali i sama znaš da si htjela vjerovati u to "Freundin".
Može bit kako u kojem dijelu, al kolko ja znam eine gute Freundin je frendica koju jebem. Meine Freundin je moja cura.

Tak nebitno...
Prije dva tjedna me pozvao i sa sobom na more, kao ide s nekim frendom pa da ja povedem neku frendicu i idemo u četvero partijat po obali. Al mislim da neću ić.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 27.04.2017., 21:25   #977
Je, mogu mislit kako nećeš
Dajte odrastite!
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 27.04.2017., 21:57   #978
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Može bit kako u kojem dijelu, al kolko ja znam eine gute Freundin je frendica koju jebem. Meine Freundin je moja cura.
A sad ovisi koje su to kolokvijalne fore, ono, ako "gute" onako posebno naglasiš s prizvukom.

Ma nije bitno, bitno je to da si se ti ponadala. Da nisi pristala na odnos "sex bez obaveza", vjerovatno bi imao bolje mišljenje o tebi, a ne kao da si samo za gimnastiku.

Bez obzira na smiješne fore koje tu prodaju neki tzv. muškarci te ne bi li brže došli do pičke.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 27.04.2017., 22:55   #979
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
oprosti, zaista ne mislim zvucati uvredljivo, ali nadam se da nemas vise od 20 godina
samo razmisli, bi li mogla voljeti i postovati nekoga koga bi dobila ovakvim jeftinim trikovima i kaj bi mislila o njegovoj inteligenciji?
a onda bi jos s takvim morala i zivjeti...
kakvo voljenje, postivanje, malo si daleko otisao. govorimo o nekom pocetku odnosa u kojoj smo svi mi skloni prosudivati gdje se osoba s kojom se susrecemo nalazi na nekoj drustveno-hijerarhijskoj ljestvici. a nedostupnost nam signalizira vecu 'vrijednost' osobe. a nasa procjena necije vrijednosti igra ogromnu ulogu u tome hocemo li doticnu osobu ocijeniti kao materijal za seks, vezu, ili nista. ako psiholozi lazu, lazem i ja
osim toga ne moras cak ni igrati igrice da bi ostavio dojam high-value osobe. dovoljno je da imas bogat zivot sa svojim zanimacijama i drugim ljudima u njemu, i automatski neces ocajno zagristi za neku novu osobu i staviti sav svoj fokus na nju

@layla-nisam mislila da se nalazis s drugima zbog njega, nego zbog sebe..i sama kazes da te strah da se ne pocnes zaljubljivati
njegova eventualna promjena misljenja je samo side effect, ali ako i ne dode do toga, bar neces ocajavat za njim
honeybun is offline  
Old 27.04.2017., 23:20   #980
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Malo sam off, ali je li ovo bas uvijek tako? Ne moze se predomisliti i s vremenom zajubiti? Pa to nitko ne moze kontrolirati.
Nije uvijek tako i naravno da se svako može predomislit i zaljubit
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger