Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2006., 20:13   #21
Mislim da to može VideoMach.
Carl Johnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2006., 22:03   #22
pa normalno da se to moze napravit......i to sasvim dobro, bez da dobijes neke muffled effects u instrumentalu i slicno. dobijes skroz cist instrumental.
imas tu opciju u programu koji se zove Adobe Audition....vrlo jednostavno za napravit.
samo si instaliraj taj program i napravis to za 2 minute.
mislim da mozes instalirat trial verziju na adobe official websiteu ali nisam sigurna, provjeri.

bok.
pompom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 12:07   #23
Quote:
pompom kaže:
pa normalno da se to moze napravit......i to sasvim dobro, bez da dobijes neke muffled effects u instrumentalu i slicno. dobijes skroz cist instrumental.
imas tu opciju u programu koji se zove Adobe Audition....vrlo jednostavno za napravit.
samo si instaliraj taj program i napravis to za 2 minute.
mislim da mozes instalirat trial verziju na adobe official websiteu ali nisam sigurna, provjeri.

bok.
Je, Audition je super općenito, ali sam čuo da im neki koji to radi, navodno, još bolje. Možda danas saznam, pa javim.
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 15:37   #24
Hvala vam na trudu,nabavio sam Adobe Audition 2.0 samo bez helpa pa sam skino nešta u pdf-u ali svejedno će mi trebat jedno godina da ga skontam,sve u svemu program je do jaja ima pun kuvac mogućnosti
Ako kome treba neka se javi
__________________
OLDER BUT WISER
zlayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 17:48   #25
Ja sam ti se probao raspiti za taj program koji, navodno, to radi još bolje od Auditiona, ali nisam još uspio saznati o kojem se radi. Javim ako uspijem. Držim fige da ti uspije to s Auditionom, javi je l je.
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 18:51   #26
Quote:
atmajian kaže:
Ja sam ti se probao raspiti za taj program koji, navodno, to radi još bolje od Auditiona, ali nisam još uspio saznati o kojem se radi. Javim ako uspijem. Držim fige da ti uspije to s Auditionom, javi je l je.
Ma eo cjeli dan ganjam neke tutoriale ali nikako nać našta pametno
Uspio sam skužit kako se izdvaja vokal ali kad sam to napravio dobio sam k
Još ću ja to čačkat a ja kad čačkam onda i isčačkam
Sad ću pustit jeno 2 dana da malko odmorim

Ti ako iskopaš ime tog drugog programa javi!
__________________
OLDER BUT WISER

Zadnje uređivanje zlayo : 20.12.2006. at 19:45.
zlayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 21:57   #27
mislin da se to u auditionu nalazi pod channel mixer ili tako slično
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 18:41   #28
Quote:
zlayo kaže:
Ma eo cjeli dan ganjam neke tutoriale ali nikako nać našta pametno
Uspio sam skužit kako se izdvaja vokal ali kad sam to napravio dobio sam k
Još ću ja to čačkat a ja kad čačkam onda i isčačkam
Sad ću pustit jeno 2 dana da malko odmorim

Ti ako iskopaš ime tog drugog programa javi!
evo, ovako, stari ... ja sam ti s raspitivao danas kod dosta najvećih stručnjaka po tom pitanju i svi su rekli ono što smo zapravo već zaključili, da tako nešto nije moguće, odnosno nije moguće u potpunosti ili do one mjere do koje bi svi htjeli ... ako i smanjiš određenu frekvenciju do te mjere da u potpunosti izgubiš glas, izgubit ćeš i određeni dio matrice i opet nisi ništa napravio ... i potvrđeno mi je višeputa da je najbolji program za to Adobe Audition. rekao mi je jedan čovjek da je čak pokušavao s određenim programima baš specijaliziranim za voice extraction i čak ni njima nije uspio toliko dobro koliko s Auditionom ... Tako da je to, nažalost, to. Jesi uspio što s Auditionom?
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 23:30   #29
Još ništa ali kažem,moram pustit par dana da legne jer kad previše čačkam po jednom te istom onda uvjek to završi uninstal.Kad budem šta napravio (a ja sam jaaaako uporan),javit ću.A za tvoj trud
Ako šta slučajno ja mogu pomoć samo reci
__________________
OLDER BUT WISER
zlayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 23:37   #30
ma, joj, stari, nema na čemu. možda ja u međuvremenu probam to ak ću imati vremena, pa ak skužim prije tebe, javim ti.

ali, probaj ići pathom kojim bi išao da želiš smanjiti šum ... ili se igraj s frekvencijama ... mislim da je tako nešto, al fakat ne znam, nisam to nikad radio.
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 23:44   #31
Quote:
atmajian kaže:
ma, joj, stari, nema na čemu. možda ja u međuvremenu probam to ak ću imati vremena, pa ak skužim prije tebe, javim ti.

ali, probaj ići pathom kojim bi išao da želiš smanjiti šum ... ili se igraj s frekvencijama ... mislim da je tako nešto, al fakat ne znam, nisam to nikad radio.
Pa jel imaš program,ako imaš poslat ću ti što sam iskopo(manual shit i to),ima dobrih stvari!
Pošalji e mail na p.p
__________________
OLDER BUT WISER
zlayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 23:47   #32
nemam ti audition, ja ti radim na cool edit pro-u jer sam odavno na njemu pa sam se navikao, al isti je to proces ... budem na njemu probao, pa ak skužim, postam ti.
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 15:31   #33
Ljudi nema toga programa na svijetu koji će odvojiti vokal, od ostatka glazbe na wawe, tj. sa završne studijsko urađene snimke koju kupujete kao audio CD.

Može ga se samo prigušiti, utišati

Završnica u studiju je bacanje svih instrumenata na DVA kanala, lijevi i desni.

Vokal se u 90% slučajeva snima u sredini ili malo lijevo, po panorami , malo desno.
Ukloniti vokal možete sa MIDI sekvencerima, no samo ako je zapis tj glazba rađena u MIDI standardu.

Ne pomaže tu niti Audition- cubase, wawe lab, cool Edit pro , saund forge itd.

Prije petnaestak godina se moglo iz USA nabaviti multiplexni wawe CD zapis gdje je glavni remastering rađen na 36- 48 kanala, tako da se moglo "isključiti" svaki instrument i glas ponaosob.
No zbog već ondašnjih ilegalaca proizvodnja je obustavljena jer su ljudi na kvalitetno snimljenu glazbu dodavali svoj glas , malo izmjenili melodiju i eto ti jeftinog studijskog snimka
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 17:11   #34
Quote:
normall kaže:
Ljudi nema toga programa na svijetu koji će odvojiti vokal, od ostatka glazbe na wawe, tj. sa završne studijsko urađene snimke koju kupujete kao audio CD.

Može ga se samo prigušiti, utišati

Završnica u studiju je bacanje svih instrumenata na DVA kanala, lijevi i desni.

Vokal se u 90% slučajeva snima u sredini ili malo lijevo, po panorami , malo desno.
Ukloniti vokal možete sa MIDI sekvencerima, no samo ako je zapis tj glazba rađena u MIDI standardu.

Ne pomaže tu niti Audition- cubase, wawe lab, cool Edit pro , saund forge itd.

Prije petnaestak godina se moglo iz USA nabaviti multiplexni wawe CD zapis gdje je glavni remastering rađen na 36- 48 kanala, tako da se moglo "isključiti" svaki instrument i glas ponaosob.
No zbog već ondašnjih ilegalaca proizvodnja je obustavljena jer su ljudi na kvalitetno snimljenu glazbu dodavali svoj glas , malo izmjenili melodiju i eto ti jeftinog studijskog snimka
složili smo se svi oko tog već, al u auditionu se može najbolje od svih to napraviti, a da je zlayo zadovoljan.
atmajian is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2006., 02:29   #35
Go Atmaijan go,bitno da se mi razumijemo!

--------------------------------------------------
http://www.thevideosense.com/video/c...-my-apartment/
__________________
OLDER BUT WISER
zlayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 12:40   #36
Postoji jedna plugin koji je predobar. Ima nekako pedersko ime al je dobar... "Extra boy". Googlajte, radi se o VST pluginu koji najbolje radi ono što želite, ako uklanjate vokal ostaje i bas što je nevjerojatno i ja nikada dosada nisam mogao postići i ima nekoliko metoda za sve navede procese.

Evo linka, drugi po redu: http://www.acoustica.com/plugins/vst-directx.htm
jozooooo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.