Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2008., 11:41   #201
hvala sad znam da je napuhanost kriva za promjenu mog trbuha...
hvala svima još jednom...
tiki81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 12:30   #202
meni se stomacic vidio od samog pocetka trudnoce...
a i dobila sam bokove, guzu i sise cim sam zatrudnila.. tako da su meni svi vec u 8, 9 tj, znali da sam trudna...

kile sam pocela dobivat od pocetka
__________________
Džanica *20.12.2008.*Slikice
Suncica_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 12:41   #203
i meni se trbuh počeo nazirati od samog početka...
kad sam u 11-om tj. došla na pregled reakcija
giničke je bila
i mada sam sada na pol trudnoće...dobila sam ukupno
2 kilograma...nigdje me nema nego samo u trbuhu...
valjda se zato i vidio odmah...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 12:45   #204
Quote:
Nova0303 kaže: Pogledaj post
i meni se trbuh počeo nazirati od samog početka...
kad sam u 11-om tj. došla na pregled reakcija
giničke je bila
i mada sam sada na pol trudnoće...dobila sam ukupno
2 kilograma...nigdje me nema nego samo u trbuhu...
valjda se zato i vidio odmah...
nova, zar je vec pola

kak vrijeme letiiiiiii
__________________
Džanica *20.12.2008.*Slikice
Suncica_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 12:46   #205
Quote:
Suncica_B kaže: Pogledaj post
nova, zar je vec pola

kak vrijeme letiiiiiii
je draga...ni ja ne mogu vjerovati...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 20:02   #206
ja sam svoj trbuh primjetila već sa 7-8, ali sigurno se vidio sa 10 tjedana (sjećam se jer mi je sestra bila u gostima i rekla do ona niš ne kuži).
možda zato jer sam stavljala utrogestan ili jer mi je inače ravan k'o daska
__________________
uzrujavati se zbog onoga što nemaš znači uludo trošiti ono što imaš.
MariaDelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:58   #207
sad sam 14 tjedana i pupa se vidi, onako lijepo . a ovo mi je prva trudnoća pa je svima čudno što se tako lijepo vidi već sad
tina06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 09:19   #208
ja sam 16+ i te kako se vidi buša
__________________
17.05.2009...stigla Lana
babybum is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 10:14   #209
Prva beba: sise narasle valjda cim se desila oplodnja i po tome sam skuzila da sam trudna jer kad sam potvrdila trudnocu sa 5 tjedana sise sa dvojke skocile na cetvorku a do kraja sam bila ko ona Lolo Ferrari, a trbuh se poceo vidjet tek sa cca 14 tjedana (udavala sam se sa 18+ i trbuh mi se tek pocinjao vidjet kako treba)

Druga beba: sise narasle nesto sitno tj. vise se nekako upopunile a trbuh a joj on se vidi vec od 5 tjedna tj. po trbuhu sam znala da sam trudna a jos mi menga nije ni trebala doc a sada sa 11 tjedana imam veci trbuh nego u prvoj trudnoci sa 18......... BTW: inace je sasvim normalno da se drugi puta sve ranije vidi.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 11:21   #210
Evo ja 17+, a stomacic mi se bas ono vidi, nekad mi se ucini da preko noci naraste......

jucer mi se muzic cijeli dan smijuljio, nako tajno, kad bi prosla kraj njega, a on mi baci pogled na trbolinu, bila sam u nekim uskim stvarima, pa sam skuzila da trboline dobro ima i da bas ovih zadnjih dana dobro raste.

Inace u svakoj trudnoci mi je dosta rano poceo rast.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 18:41   #211
ja sam 9,ali niišta se ne vidi.Čak sam i smršavila 3kg jer sam ooodma čima sam saznala za trudnoču totalno se posvetila zdravoj prehrani.Inače se zdravo hranim,ali ponekad uleti nešto što ne bi trebalo,ali sad je to sve strogo sve nerafinirano.Jedem 4x dnevno,krečem se.A kažu,tj.čitala sam da se stomak može vidjeti tek nakon 12tj kad maternica izlazi iz područja zdjelice.
Meni bi odgovaralo da se što kasnije vidi jer kad mi nestane struk bojim se da ču izgledati puuuno deblje nego što jesam.
Makadamija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 19:05   #212
meni se poćeo nazirati u 18 tjednu...
vejanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 13:09   #213
Quote:
Makadamija kaže: Pogledaj post
Meni bi odgovaralo da se što kasnije vidi jer kad mi nestane struk bojim se da ču izgledati puuuno deblje nego što jesam.


Pa nemorati nestati struk, ako se ne debljas, samo ti naprid stomak raste.

Ja jedva cekam da mi naraste trbolino, recimo meni je u svakoj trudnoci odrastao dobro stomak, ali struk bi mi se uvijek vidio, samo mi se naprid napuse, a ono ostalo ostane kako je i bilo.

Pa pogotovo ako kazes da se zdravo hranis i puno kreces, onda ti nema od cega nestati struk
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 14:55   #214
ja sam prošli put jako dobivala na težini, ali raspodijeljeno svuda.
Trbuh se vidio oko 20 tjedna.
Sad sam u 17., još sam u minusu s kilama (riganje ), ali se trbuh vidi ima mjesec dana, samo on
Tako je to u drugoj trudnoći.
kupusichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 15:29   #215
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post
Pa nemorati nestati struk, ako se ne debljas, samo ti naprid stomak raste.

Ja jedva cekam da mi naraste trbolino, recimo meni je u svakoj trudnoci odrastao dobro stomak, ali struk bi mi se uvijek vidio, samo mi se naprid napuse, a ono ostalo ostane kako je i bilo.

Pa pogotovo ako kazes da se zdravo hranis i puno kreces, onda ti nema od cega nestati struk
ovo su potpuno netocni navodi....... sve ovisi kako nosis tj. kako ti se siri trbuh, ja sam u prvoj trudnoci dobila 20 kila i imala sam struk a sad sam u trecem mjesecu rudnoce, dobila sam kilu i vec polako gubim struk
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 22:46   #216
Iako sam ja stalno mislila da mi se vidi trbuh, iskreno, počelo se vidjeti da sam trudna tek kad sam ušla u 6. mjesec. Dotad, niš... samo par kila koje su se rasporedile tako da sam izgledala debeljuškasto, ne trudno
__________________
Tko je vidio sadašnjost, vidio je sve...

Filozof 10.04.2009.
Misliteljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 08:59   #217
ja smršavila i sise se poduplale, trbušćić nitko ne kuži osim mene (13+)
(zapravo nije uopće narastao, al pošto sam smršavila-samo ja znam da na ovu kilažu apsolutno ne bih inače smjela imati ni T od trbušćića )
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 15:05   #218
meni se tek nesto malo poceo nazirati trbuscic u 19. tjednu. ali zato su se sise i ranije fino zaokruzile ...
lana1313 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 13:03   #219
Ma ja više i ne znam što je ovo kod mene...prvo sam mislila da je napuhanost jer su mi se na neko vrijeme crijeva usporila,ali ev odanima več redovno idem na wc,jedem uravnoteženo,zdravo,vlaknasto i sve 5 ali stomak je i dalje tu. A tjedan je 15+6...znači da se več početkom 14og počelo vidjeti
A sise su mi od prvog dana velike.Prvo sam mislila da je radi menstruacije ali kad sam saznala da sam trudna bilo mi je jasno zašto su tjednima napuhane i eto tako i dalje stoje.Mislim da su mi za više od broja veče.Ali neka,taman su fine čvrste i okrugle.
Makadamija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 13:18   #220
E da i zaboravila sam reči,pri tom ne želim nikoga uvrijediti ali medicinski je neeeemoguče da se išta vidi (rast stomka) prije 16og
Rekla mi je gin sad kad sam bila prije tjedan dana, ja joj pokazala stomak i kaže ona meni da nije to to što ja mislim nego da je ta napuhanost, a da će tek u 16om tjednu plod izači iz maternice i da se tek tada može vidjeti stomak.
Znači sve prije toga je ili psihološki rasti,ili nadutost ili nešto treče.To je ono što je ona meni rekla.
A doduše u svim stručnim literaturama isto to stoji
Makadamija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:14.