Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2008., 10:57   #361
na svim ti showroom-oima i stranicam proizvodjaca su kupatila full velika i nepravilnog oblika pa stoga i svaka plocica izgleda odlicno u takvom kupatilu. ja imam kupatilo pravokutnog oblika dimenzija 290x190. znaci malo pravokutno kupatilo. i osmislit plocice za takvo kupaitlo mi je nocna mora. sta god probam stavit mi je ili prejedbostavno ili ispaadne kicasto. tjo bi kombinaciju neke lagano zelene i bijele ili bež..... jel ima tko tako mao kupatilo da mi da savjet?
nero81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 17:12   #362
Ja isto još uvijek tražim idealne. Evo moj prijedlog za banju, misli da su dobre za male banje da otvaraju i ima ih kupiti u Termocommercu:
http://www.irisceramica.it/images/pdf/461.pdf
ove svijetle...
thune is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 22:12   #363
Kakva su vaša iskustva, da li se lakše održavaju mat ili sjajne pločice? Mislim uzeti nešto u zemljanim tonovima u kombinaciji sa bijelim. Sada su pune trgovine lijepih mat pločica ali me nekako strah da će se teže čistiti od sjajnih. Molim vaše mišljenje.
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!
mirta2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 00:20   #364
Mislim da je tu kroz topic bilo više savjeta za stavljati sjajne nego mat...upravo zbog čišćenja. Iako sam ja odlučila u banju staviti sjajne, a u kuhinju mat..nekako mi se uklapa
thune is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 08:10   #365
Quote:
thune kaže: Pogledaj post
Mislim da je tu kroz topic bilo više savjeta za stavljati sjajne nego mat...upravo zbog čišćenja. Iako sam ja odlučila u banju staviti sjajne, a u kuhinju mat..nekako mi se uklapa
I ja sam htjela tako, međutim u salonima preporučaju obrnuto, što mi ima smisla.
Naime, masnoća se lakše skida sa sjajnih, a kamenac se manje vidi na mat pločicama.
Za kupaonu sam uzela mat koje su špricane sjajnim crticama.
Za kuhinju još tražim.
sandrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 14:55   #366
Joj ja sam više luda od pločica. Ovo mi je još najgore za odlučiti se od svega ostalog u kupaonici...nekako ako zaribam boju pločica čini mi se da sam zaribala cijelu kupaonu.
thune is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 15:37   #367
Mislim da ću na pod kupaone ići sa svjetlije smeđim mat, a na zid sjajne bijele u kombinaciji sa smeđima. Bit će svjetliji tonovi da se što manje vide fleke od kamenca. Kamenac me izluđuje.
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!
mirta2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 16:31   #368
Evo i ja sam danas opet gledala pločice i mislim da sam našla za banju, mat svijetle, svijetlo sive dosta su zanimljive...
http://www.irisceramica.com/ceramic/...ella-Seta/445/
ove xian argento ili venezia argento
thune is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 18:54   #369
Mat pločice u hodniku

E ljudi dragi! Stvarno nemam sad vremena pretraživati teme..a hitno mi je..

Riječ je o mat pločicama koje bi stavili u hodnik.. Znači nisu to one sjajne i ful glatke! A evo moramo se odlučiti koje ćemo do sutra..danas smo gledali.. I izabrali smo pločice za kupaonicu, kuhinju..i još se moramo odlučiti za ove u hodniku.. Ove koje su nam zapele za oko su mat..i jako nam dobro odgovara boja..jer su fino usklađene sa preostalim pločicama..

E sad.. Zanima me kako se one održavaju? Puno teže od onih glatkih, sjajnih..ili i nema neke velike razlike? Da li se brže prljaju..da li se teško čiste.. I tako to.. Puno hvala svima!
Zvonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 19:36   #370
Ja sam sa mojima prezadovoljna.
Mat su, bijela kava i lagano prošarene.
Odlične su za održavanje.
Jelsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 20:49   #371
Quote:
thune kaže: Pogledaj post
Evo i ja sam danas opet gledala pločice i mislim da sam našla za banju, mat svijetle, svijetlo sive dosta su zanimljive...
http://www.irisceramica.com/ceramic/...ella-Seta/445/
ove xian argento ili venezia argento


meni se više sviđa venezia!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 23:27   #372
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
meni se više sviđa venezia!
I jeste ljepša! Vidjela sam ih u živo...ove xian izgledaju preobično...još me samo misli boja, je li krem tj.champagne, salvia ili ova siva argento..malo je hladna siva
thune is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 11:10   #373
ja imam bijele mat pločice na podu u kupaonici. prekrasne su i sve je super al čim se počešljem , imam tamniju kosu , pod je koma.
sve se vidi.i dalje mi je najljepša bijela kupaonica, ako imaš nekoga tko če čistiti
__________________
blallin izlog ♥Dominik
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 13:53   #374
Ma dobro..lako za vlasi i tako neke suhe stvari..

Nego.."brine" nas kad npr. uneseš nešto na cipeli prljavog da li će se lako oprati i tako to.. Lako je sa glatkim sjajnim pločicama..

Ali, ako su lake za održavanje i nema neke razlike između njih i ovih sjajnih onda definitivno uzimamo te mat!

Hvala!
Zvonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 21:58   #375
Trebam pomoć oko pločica

Naime radi se pločicama koje podsjećaju na deokrativni kamen, na ovom forum ima dosta tema od dekorativnom kamenu, ali meni treba ista stvar samo da se radi o klasičnoj pločici, na ovom forumu sam našao primjer sa kuhinjom sa tim pločicam, ali ne mogu da nađem

Ne polazi mi za rukom da nađem taj link na forumu, a takođe ni na googlu ne mogu da nađem pa ako neko zna za neki link pls.

Pločice podjsećaju na cigle samo manje i modernije a navodno ima više boja, reljefa i sl.
ajlmir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 00:04   #376
naci cec u keeriu u rijeci
Denis&Denis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 08:31   #377
Dosta proizvođača ima taj tip pločica, probaj guglati "ecopiedra"...
zalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 10:35   #378
Probao sam i sa terminom 'ecopiedra' ali nije ni to ):

Koliko sam primjetio uglavnom se korisiti za interijer i to u dnevne borkavke (i ja hoću da postavim) na zid gdje dođe TV. Manjeg su oblika recimo 2 do 3 cm u visinu i dužine 10 do 20 cm ali su navodno složene na mrežici i tako su većeg formata.

Na ovom forumu sam vidio kuhinju koja je urađena tako tj postavljene su između donje ploče i gornjih elemenata, ali nikako mi ne polazi za rukom da nađem.

Uglavnom treba mi naziv, proizvođač ....
ajlmir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 11:16   #379
Jel to bila bijela kuhinja? Ako je, onda je rijec o kuhinji jedne forumasice, cini mi se da je ona uzimala te plocice od firme Marazzi, Italy. Guglaj!
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 15:13   #380
Mislim da misliš na ove....tu su na ovoj temi
https://www.forum.hr/showpost.php?p=1...postcount=3626
thune is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.