Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2010., 11:12   #21
od 1517 je i mene znala peći glava, čak sam par puta dobila neke opekline na početku čela...ali ne svaki put
...koristila sam ju sa 12% hidr.
__________________
Moj ormar
pajana is offline  
Old 27.10.2010., 11:24   #22
Quote:
Natalija5 kaže: Pogledaj post
Pa i pricam o stavljanju sampona u preljev ali ne kuzim sta tocno mislis pod ovim "sapon se normalno stavlja u preljev" ?
Ja u preljev stavljam farbu, hidrogen i nista vise.
pa ne znam.. ja u preljev stavljam boju, hidrogen i sampon (istu kolicinu boje i sampona i duplo vise hidr.nego boje. drzim 5-10min) radim to neposredno poslije farbanja zbog nezeljenog zutog
efghi is offline  
Old 27.10.2010., 11:40   #23
Cadillac Tramp, pm ti ne radi pa ću tu

Ak se ikad budem vraćala u plavo (sad sam crvena, al svrbe me prsti ), OVO nosim frizeru

i vrištim: To oću, to to to to!

Predivna ti je (bila) boja
Nit presvijetla nit prebijela nit prežuta nit... ma, divna.
Zake ne ideš opet frizeru, nedostatak para?
Zmijica is offline  
Old 27.10.2010., 12:39   #24
Quote:
Chocodu kaže: Pogledaj post
Cao cure. Evo ja se sinoc farbala sa 1511 i 9% hidrogen plus malo blajh korektora (selective) i na mojoj zuckastoj podlozi je ispala ekstra, onak platinasto-bjelkasta bas sam zadovoljna rezultatima pa reko da podijelim s vama. Doduse korijen je malkice tamniji jer imam prirodno tamnu kosicu
To si sve pomješala? nisi radila nikakav preljev nakon toga? Di taj blajh korektor ima za kupit? Aj pliz stavi sliku kose ja pokušavam nać tu neku boju da mi izrast bude platinasto bjelkast kao i ostatak kose, jer sa prošlom farbom mi je bio žućkast :/ a uskoro se trebam farbat pa ajde helpaj.
Playboy_ is offline  
Old 27.10.2010., 13:25   #25
Bok cure, jel zna netko kakva je Palette 10 min boja 800 srednje plava. Imam prirodno smeđu kosu i plave pramenove pa ne znam dali da riskiram, dosadili mi pramenovi.
muchacha0808 is offline  
Old 27.10.2010., 14:45   #26
Quote:
Playboy_ kaže: Pogledaj post
To si sve pomješala? nisi radila nikakav preljev nakon toga? Di taj blajh korektor ima za kupit? Aj pliz stavi sliku kose ja pokušavam nać tu neku boju da mi izrast bude platinasto bjelkast kao i ostatak kose, jer sa prošlom farbom mi je bio žućkast :/ a uskoro se trebam farbat pa ajde helpaj.
nisam radila preljev ovaj put, do sada sam isla blajh pa preljev, a sad sam pokusala samo sa farbom. ja sam inace iz BiH pa taj korektor kupim u didacu (cosmetic shop) inace imaju sve selective proizvode. stavim citavu farbu i 125 ml 9% hidrogena i mozda nekih 15 ml tog korektora koji izgleda kao neka farba samo je bijel. i drzim 45 minuta. ali sad mislim da sam mogla cak staviti i 12% hidrogen, i sigurno bi bila dobra bojica. evo dobila sam pohvale na poslu za farbu, pa ak stignem od kuce stavit cu slikicu da vidis.
Chocodu is offline  
Old 27.10.2010., 15:59   #27
Quote:
Chocodu kaže: Pogledaj post
nisam radila preljev ovaj put, do sada sam isla blajh pa preljev, a sad sam pokusala samo sa farbom. ja sam inace iz BiH pa taj korektor kupim u didacu (cosmetic shop) inace imaju sve selective proizvode. stavim citavu farbu i 125 ml 9% hidrogena i mozda nekih 15 ml tog korektora koji izgleda kao neka farba samo je bijel. i drzim 45 minuta. ali sad mislim da sam mogla cak staviti i 12% hidrogen, i sigurno bi bila dobra bojica. evo dobila sam pohvale na poslu za farbu, pa ak stignem od kuce stavit cu slikicu da vidis.
tnx, ajde stavi hmm budem se raspitala kod nas u tim shopovima dal ima tog korektora
Playboy_ is offline  
Old 27.10.2010., 22:16   #28


Uploaded with ImageShack.us
Evo moje farbe, nisam citavu duzinu farbala pa se na vrhovima jos nazire zutilo
Chocodu is offline  
Old 28.10.2010., 12:39   #29
Quote:
Chocodu kaže: Pogledaj post


Uploaded with ImageShack.us
Evo moje farbe, nisam citavu duzinu farbala pa se na vrhovima jos nazire zutilo
Super ti je boja i ja sam iz BiH..SARAJEVO tacnije,gdje dodje didaco?nisam nigdje vidjela selective proizvode..jos bas sve obidjem
aerobicBlondy is offline  
Old 28.10.2010., 13:19   #30
evo i moje trenutne boje, farbana jučer izrast keune 1012 + 12% hdrogen, preljev garnier 9.13 bež svijetloplava + 3%.

kosa je duža još 10ak cm, ali onda se boja nebi dobro vidjela.
HappyWorm is offline  
Old 28.10.2010., 13:20   #31
Quote:
Chocodu kaže: Pogledaj post


Uploaded with ImageShack.us
Evo moje farbe, nisam citavu duzinu farbala pa se na vrhovima jos nazire zutilo
ovako sam ja prije znala imati, pa mi je bilo presivo, ali kako kome stoji. možda tebi bolje...
HappyWorm is offline  
Old 28.10.2010., 14:51   #32
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
ovako sam ja prije znala imati, pa mi je bilo presivo, ali kako kome stoji. možda tebi bolje...
Pa ovo je tek ofarbano, ali ce se to malo isprati posle prvog pranja, i ostat ce onako bjelkasto vise mi je bilo sivo kad sam se farbala sa 1517
Chocodu is offline  
Old 28.10.2010., 14:55   #33
Quote:
aerobicBlondy kaže: Pogledaj post
Super ti je boja i ja sam iz BiH..SARAJEVO tacnije,gdje dodje didaco?nisam nigdje vidjela selective proizvode..jos bas sve obidjem
Ja sam iz Tuzle, i kod nas ima Didaco a vjerujem da ima i u Sarajevu, i imaju bas sve selective proizvode za profesionalnu upotrebu. Cak imaju i blajh bez amonijaka, sto mi je super eto sretno u potrazi
Chocodu is offline  
Old 28.10.2010., 14:57   #34
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
evo i moje trenutne boje, farbana jučer izrast keune 1012 + 12% hdrogen, preljev garnier 9.13 bež svijetloplava + 3%.

kosa je duža još 10ak cm, ali onda se boja nebi dobro vidjela.
Sorry zaboravih pitati jesil se farbala sa keune 10.12 ili 1012? Super ti je boja!
Chocodu is offline  
Old 28.10.2010., 16:07   #35
thanks.
farba je bez točke1012...te su bolje za izrast...koliko sam skužila farbe sa točkama su više za preljeve jer imaju više pigmenta...nisam sto posto sigurna. Preko je još preljev, znači samo sam izrast sa keune. ok je ispalo i samo s njom, al baš sam s namjerom radila preljev jer je bila malo požutila, pa je uhvatilo bolje i na izrastu.
HappyWorm is offline  
Old 28.10.2010., 17:17   #36
gdje mi je happyWorm??? hellooo....ljepotice shta se zbilo sa tom prekrasnom kosom? jesi li sta mijenjala? ej..danas sam citav dan sjedila i citala stare postove..hahaha ti si meni gigant :*********** ps: ne smijem ti rec shta sam uradila s kosom
aerobicBlondy is offline  
Old 28.10.2010., 17:20   #37
Quote:
aerobicBlondy kaže: Pogledaj post
gdje mi je happyWorm??? hellooo....ljepotice shta se zbilo sa tom prekrasnom kosom? jesi li sta mijenjala? ej..danas sam citav dan sjedila i citala stare postove..hahaha ti si meni gigant :*********** ps: ne smijem ti rec shta sam uradila s kosom


PARDON..tek vidim da si danas pisala JA TE taman pocela dozivati..ej boja ti je fenomenalna.. bas po mom ukusu..daleko od plastificirane bijelo sive DALEEEEEKO BAS SUPER..:d
aerobicBlondy is offline  
Old 28.10.2010., 18:09   #38
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
thanks.
farba je bez točke1012...te su bolje za izrast...koliko sam skužila farbe sa točkama su više za preljeve jer imaju više pigmenta...nisam sto posto sigurna. Preko je još preljev, znači samo sam izrast sa keune. ok je ispalo i samo s njom, al baš sam s namjerom radila preljev jer je bila malo požutila, pa je uhvatilo bolje i na izrastu.

ja sam se sa 1517 pofarbala i napočetku je baš bilo sivo,sad mi je boja super ali izrast mi je tamniji, da probam sa tom 1012?
__________________
“...If you can make a girl laugh - you can make her do anything...”
Plavusa_ZG is offline  
Old 28.10.2010., 18:44   #39
Quote:
aerobicBlondy kaže: Pogledaj post
PARDON..tek vidim da si danas pisala JA TE taman pocela dozivati..ej boja ti je fenomenalna.. bas po mom ukusu..daleko od plastificirane bijelo sive DALEEEEEKO BAS SUPER..:d
nemoj me zezat da nisi vidjela da sam postala
a nisam često ovdje...al povremeno čitam
hvala na komplimentu

ja sam tebi gigant??
HappyWorm is offline  
Old 28.10.2010., 18:49   #40
Quote:
Plavusa_ZG kaže: Pogledaj post
ja sam se sa 1517 pofarbala i napočetku je baš bilo sivo,sad mi je boja super ali izrast mi je tamniji, da probam sa tom 1012?
1517 ti možda bolje izvuče nego 1012 ....1012 ti ima isto pepeljastog. ako nisi pretamna uzmi neku bez toga....joj meni je išlo na živce to sivilo, nije se tjednima ispralo od kad su mjenali tu farbu

ja sam ih probala baš dosta tih keune, recimo 10 mi je isto dobro izvlačila na korjenu. probala sam i 1001, 1511...nikad nisam vezana uz neku od kad su mi upropasitli 1517 pa sam koristila palette mislim c12... sad zadnji put eto garnier, na bež nijansu, iako se na slici ne kuži baš da je bež ali je.
HappyWorm is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.