Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2010., 20:03   #41
ja sam isto probala raznih plavih i ni jednu nisam koristila 2puta..
sad se kao fokusiram na keune, probala sam1517 ali su mi pramenovi uhvatili preljubičasto sivo, sad se ne mogu odluciti da li da uzmem 1511 ili neku 10.., ne znam koja vise posvjetljuje? znaci cilj mi je sto svjetlija plava, a da nije siva (a ni žuta)
efghi is offline  
Old 28.10.2010., 20:34   #42
drage forumasice, tj. drage plavushe , mene zanima koji vam je dobar silver shampon???, ja sam koristila od keune i nesvida mi se,iz zg-a sam pa bi molila da mi navedete di ih ima zakupit i po kojoj cijeni....
tincek_'91 is offline  
Old 29.10.2010., 23:04   #43
Quote:
tincek_'91 kaže: Pogledaj post
drage forumasice, tj. drage plavushe , mene zanima koji vam je dobar silver shampon???, ja sam koristila od keune i nesvida mi se,iz zg-a sam pa bi molila da mi navedete di ih ima zakupit i po kojoj cijeni....
john frieda- muller i bipa, 60 i nesto kn
efghi is offline  
Old 30.10.2010., 00:28   #44
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
ja sam isto probala raznih plavih i ni jednu nisam koristila 2puta..
sad se kao fokusiram na keune, probala sam1517 ali su mi pramenovi uhvatili preljubičasto sivo, sad se ne mogu odluciti da li da uzmem 1511 ili neku 10.., ne znam koja vise posvjetljuje? znaci cilj mi je sto svjetlija plava, a da nije siva (a ni žuta)
uzmi onda 1000
HappyWorm is offline  
Old 30.10.2010., 12:37   #45
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
uzmi onda 1000
majke mi nisam vidjela da si pisala,hahaha,znas da sam se namjeravala farbat sa 1012 i ofarbam se..bila vec plava..medjutim baci mi na limun zutu...kanarinac isto i nisam se mogla gledat..i umjesto da napravim preliv ili nesto slicno..ja ti se ofarbam u SREDNJE PLAVU..haahha fujjjj..i ne moram ti ni reci da mi se ispralo za 10 dana..ko da je nikad nije ni bilo..eto sad sam opet u potrazi za odgovarajucom plavom ovaj put 1511 ili 1001 i zavidim ti na ovoj boji kose..samo da znas...citala sam od pocetka..cim god se ofarbas fino ti primi sretniceeeee

djevojka koja pita za farbu sa 10.... ne 1000 bices zuta ako imas imalo crvenog pigmenta i srednje smedju kosu... neces odmah ali nakon dva tri pranja ..zuta...mislim da bi 1001 odgovarala
aerobicBlondy is offline  
Old 30.10.2010., 13:18   #46
ma nemam pojma sta.. u svakom slucaju sam mislila na kraju stavit preljev sa 1517 jer mi je ostalo pola tube pa da se ne pokvari..
jos samo jedno pitanje, ne znam kakve su boje u kojima je u nazivu ''biserno'', konkretno bi li bila svjetlija ta 1001 ili 1012
http://www.keune.co.kr/keune_zone/ke...sp?AC=4&BC=19#
efghi is offline  
Old 30.10.2010., 13:38   #47
Quote:
aerobicBlondy kaže: Pogledaj post
majke mi nisam vidjela da si pisala,hahaha,znas da sam se namjeravala farbat sa 1012 i ofarbam se..bila vec plava..medjutim baci mi na limun zutu...kanarinac isto i nisam se mogla gledat..i umjesto da napravim preliv ili nesto slicno..ja ti se ofarbam u SREDNJE PLAVU..haahha fujjjj..i ne moram ti ni reci da mi se ispralo za 10 dana..ko da je nikad nije ni bilo..eto sad sam opet u potrazi za odgovarajucom plavom ovaj put 1511 ili 1001 i zavidim ti na ovoj boji kose..samo da znas...citala sam od pocetka..cim god se ofarbas fino ti primi sretniceeeee

djevojka koja pita za farbu sa 10.... ne 1000 bices zuta ako imas imalo crvenog pigmenta i srednje smedju kosu... neces odmah ali nakon dva tri pranja ..zuta...mislim da bi 1001 odgovarala
meni i 10 dobro primi a nekome mislim još i bolje love farbe nego meni..
a šta si ti izvodila ženo božja ahahahaha....luda si...nađi si neku koja ti paše
hvala
HappyWorm is offline  
Old 30.10.2010., 13:40   #48
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
ma nemam pojma sta.. u svakom slucaju sam mislila na kraju stavit preljev sa 1517 jer mi je ostalo pola tube pa da se ne pokvari..
jos samo jedno pitanje, ne znam kakve su boje u kojima je u nazivu ''biserno'', konkretno bi li bila svjetlija ta 1001 ili 1012
http://www.keune.co.kr/keune_zone/ke...sp?AC=4&BC=19#
problem ti je u tome što kod nas nema svih ovih farbi...nisu dostupneja sam išla po 9.2 i nije je bilo. koju god farbu zamislim nema za kupit. tako ni neke biserne sa 10. nešto. na kraju sam uzela od garniera.keune više i nema dobar izbor kod nas. uvijek nestašica ili uopće ne uvoze tu.
Biserno znači onako ko boja perle, znači nema pepeljastog dok 1012 ima. i ona je meni dobra samo za korjen jer mi dole isto hvata neželjeno sivo. Ako ćeš farbati samo korjen uzmi 1511 ili 1517, a za preljev za ostatak kose uzmi 10. Napravi preljev odmah nakon farbanja izrasta na mokru kosu sa 3%hidrogena, a izrast farbaj sa 12%

Zadnje uređivanje HappyWorm : 30.10.2010. at 13:53.
HappyWorm is offline  
Old 30.10.2010., 13:44   #49
a meni ce onda mozda odgovarati ta 1012 jer su meni izrast i vrhovi tamniji, a sredina plava.. bila sam crna tak da na na vrhovima (6-7cm) jos nisam dobila zeljenu plavu, zbog dugogodisnje crne.. (inace sam radila tako uvijek preljev ali sam u boju stavljala 9%a ne 12%)
efghi is offline  
Old 30.10.2010., 13:51   #50
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
a meni ce onda mozda odgovarati ta 1012 jer su meni izrast i vrhovi tamniji, a sredina plava.. bila sam crna tak da na na vrhovima (6-7cm) jos nisam dobila zeljenu plavu, zbog dugogodisnje crne.. (inace sam radila tako uvijek preljev ali sam u boju stavljala 9%a ne 12%)
ali 9%hidrogena je malo za tamnu kosu. Ja stavljam 12% iako sam prirodno pepeljasta. Nebi ti više odgovarala 1012 za tjeme. Mislim da bolje izvuče 1012 iako je to podjednako, mislim da je 1517 jača...ali meni uvijek pređe na ostatak kose, pa bude siva. Nikad ne mogu pofarbat baš samo izrast. zato sam ju prestala koristit. Poslušaj mene i dobro će ti ispasti

Koja ti je prirodna boja? kako je meni čudno uvijek da netko iz crne hoće plavu
oćeš stavit sliku? lakše je savjetovati kad vidimo sliku.
HappyWorm is offline  
Old 30.10.2010., 13:55   #51
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
ali 9%hidrogena je malo za tamnu kosu. Ja stavljam 12% iako sam prirodno pepeljasta. Nebi ti više odgovarala 1012 za tjeme. Mislim da bolje izvuče 1012 iako je to podjednako, mislim da je 1517 jača...ali meni uvijek pređe na ostatak kose, pa bude siva. Nikad ne mogu pofarbat baš samo izrast. zato sam ju prestala koristit. Poslušaj mene i dobro će ti ispasti

Koja ti je prirodna boja? kako je meni čudno uvijek da netko iz crne hoće plavu
oćeš stavit sliku? lakše je savjetovati kad vidimo sliku.
stavim sliku kasnije, ugl. nisam bas shvatila koju na kraju da stavim s 12%? poslije preljev 1517 i 3% jel tak?
ma. prirodno tamno smeda, probala sam valjda sve boje koje postoje i nakon 4 zadnje god. crne-crne sad bi ipak plavu
efghi is offline  
Old 30.10.2010., 13:58   #52
ma neeee. osim ako želiš biti ljubičasta
trebala bi vidjeti sliku do koje plave si stigla.
ali moj savjet ti je 1517+12% na izrast (držati 50 min)
preljev 10 ili bilo koju koja nema pepeljasto(pod uvijetom da ti je kosa bar srednje plava (na mokru kosu 5 ili 10 min)
ali ne moraš keune za izrast...samo boja i 3% hidrogena, možeš uzeti i bilo koji jeftiniji hidrogen, ne striktno od keune. ili za preljev stavi 1001+3%, ali nemoj 1517 preljev.
HappyWorm is offline  
Old 30.10.2010., 14:25   #53
evo slika. (sama sam slikala mobom pa ce se valjda dobro skuzit)
nikad ne farbam posebno izrast, prekomplicirano mi je pa ja sve zajedno istom bojom pa preljev. izrast mi ni nije toliko problem jer skoro uvijek dobro uhvati nego sredina kose i vrhovi koji su na mjestima ostali zuti do narancasti (nije toliko lose zbog pepeljastog ali ipak..) zbog crne sam morala i dva puta u pocetku na pramenove tak da su oni skoro bijeli, ma..imam sto boja na glavi..

izrast


Uploaded with ImageShack.us

ovaj zuti dio sastrane je problem


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
efghi is offline  
Old 30.10.2010., 14:38   #54
uništiti ćeš si kosu jako budeš li farbala cijelu sa tako jakim hidrogenima 9 i 12%
ja primjetim gruboću čak i sa preljevom 3% zato izbjegavam i te glupe preljeve koji kako kažu ne štete ma moš mislit
prvi put da čujem da netko ima veći problem sa donjim dijelom nego sa vrhovima.nemaš tako velik izrast....neznam što da ti kažem ako nećeš farbati samo izrast, bilo koja boja sa pepljastom će ti primiti sivo dole, pogotovo na pramenovima! vjeruj mi pramenovi su mi znali biti bablje sivi. napravi sa tom desetkom onda. pofarbaj sve sa njom i 9% tako da staviš na donji dio tek zadnjih 15 min..nema ni jedne boje koja ti neće ostati žutkasta na izrastu, a bar sa 10 nećeš biti siva.

ja bi rekla da je tebi samo donji sloj tamniji. imala sam i ja taj problem pa sam ga poblajhala na kraju. jer nikako nije mogao posvjetliti.
HappyWorm is offline  
Old 30.10.2010., 14:41   #55
hvala na pomoci, slazem se ja sa svim sta si rekla, nije meni izrast sad tako velik problem nego na 2 slici ovo sa strane tamnije (to je zbog crne) zato stalno i razmisljam o tome, pricekat cu jos tjedan-dva do odluke..
efghi is offline  
Old 30.10.2010., 14:45   #56
ma gle...mislim da će ti se stalno javljati taj problem da ti je ispod tamnije čime god se farbala. zato ti je bolje jednom taj donji sloj preći blajhom, stavit preljev, isto recimo desetku i rješeno. nema više problema. tako sam ja ok odluči. pa javi što si napravila...moram ić sad, čujemo se navčer, ako što bude trebalo.
HappyWorm is offline  
Old 30.10.2010., 15:17   #57
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
1517 ti možda bolje izvuče nego 1012 ....1012 ti ima isto pepeljastog. ako nisi pretamna uzmi neku bez toga....joj meni je išlo na živce to sivilo, nije se tjednima ispralo od kad su mjenali tu farbu

ja sam ih probala baš dosta tih keune, recimo 10 mi je isto dobro izvlačila na korjenu. probala sam i 1001, 1511...nikad nisam vezana uz neku od kad su mi upropasitli 1517 pa sam koristila palette mislim c12... sad zadnji put eto garnier, na bež nijansu, iako se na slici ne kuži baš da je bež ali je.

sad sam onak plava kak sam i htjela, da uzmem 1517 pa da samo izrast pofarbam?mene baš taj izrast smeta jer je dosta taman (5 godina sam se farbala u crno),sad sam plava više od godinu i pol ali čini mi se da je izrast sve tamniji i tamniji...sivilo mi se fino ispralo(jako brzo) i sad je baš ljepa boja ostala samo taj izrast me muči

trenutna boja je ovakva
__________________
“...If you can make a girl laugh - you can make her do anything...”

Zadnje uređivanje Plavusa_ZG : 30.10.2010. at 15:35.
Plavusa_ZG is offline  
Old 30.10.2010., 15:35   #58
ljudi ovak, moja draga majčica je godinama več onak čokoladno smeđe boje, al previse sjedih bla bla bla, mora se farbat svakih 15 dana....

planira ici u plavo, vec jednom je pokusala u extra skupom salonu i bila je narancasta i sprzena, uzasno je izgledalo..

njena kosa je do ramena, ima li neki salon da stvarno vrhunski to radi, da postigne neku plavu nijansu bez da se treba doc 3-4 puta...
Conceited is offline  
Old 30.10.2010., 19:27   #59
evo da se i ja uključim..
jučer sam kupila ovu boju- http://www.schwarzkopfpalette.com/ou...r-light-blond/
jel zna iko kakva je boja? jel bi bila dovoljna jedna za dugu kosu?
prirodna boja kose mi je tamno plava, želim svjetliju ali ne prepresvijetlu...dali je ovo dobar izbor?
iskustva?
Pink Mashroom is offline  
Old 30.10.2010., 19:48   #60
Mislim da je ta dosta žuta. Ja sam se ofarbala s A10, pa mi je izrast malo žučkast, a C12 više kod nas nema.
Anita2507 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:05.