Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2012., 18:20   #901
Fifa opens 'routine' inquiry into Bahrain's 10-0 win over Indonesia

http://www.guardian.co.uk/football/2...rain-indonesia
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 02.03.2012., 12:28   #902
Više ne možeš niti 10 golova zabiti bez da te istražuju
Kobelo is offline  
Old 09.03.2012., 18:33   #903
Izvučene skupine završnog kruga u Aziji:


skupina A

J.Koreja
Iran
Uzbekistan
Katar
Libanon

skupina B
Autralija
Japan
Irak
Jordan
Oman


prva dva iz svake kupine idu na svjetsko, trećeplasirani razigravaju i onda idu na megdan petoplasiranim Južnoamerikancima
gogykiryales is offline  
Old 09.03.2012., 22:38   #904
Druga grupa će bit teški pokolj, u A skupini dajen najviše šanse Iranu i Uzbecima.
DPMM is offline  
Old 10.03.2012., 01:49   #905
Japan i Australija odskacu kvalitetom u drugoj skupini, bilo bi veliko iznenadjenje da se oni ne kvalificiraju kao prva dva. Ali ocekujem tesku borbu za 3. mjesto u toj skupini.

Prva skupina je mako teza za prognozirati, J. Koreja je mozda u malom padu, s Iranom se nikad ne zna, Uzbeci su dosta dobro odradili kvalifikacije do sada, a Katar International Ltd. su puno investirali u nogomet, i imaju sve bolje rezultate. Bice zanimljivo.
el grapadura is offline  
Old 10.03.2012., 02:04   #906
Ne znan, mene Australci nisu pretjerano oduševili, možda na iskustvo izbore prva 2 mista. Tajland su u gostima nekako dobili iako nisu imali neke super šanse, doma su uspili okrenit 0-1 na 2-1 u 2. poluvrimenu, od Omana izgubili tamo i 2 put dobili raspale Saudijce Jordan od azijskog kupa igra odlično i oni su mi nekakav dark horse, a za Irak mi nekako sve ovisi oće li moć igrat na svom stadionu ili ka i zadnje utakmice u Dohi.

A skupina, Libanon najmanje šansi ali će u Beirutu svima bit zajebano, ko tu osvoji 3 boda napravit će odličan posa, Katar tu negdi 3-4 misto

http://en.wikipedia.org/wiki/2014_FI...C_Fourth_Round zna se i cili raspored utakmica btw.
DPMM is offline  
Old 10.03.2012., 09:04   #907
Po meni je malo iznenađenje ne prolazak Saudijaca i Kineza u završnu rundu.

Nadam se da bu Uzbekistan među prva 2 u grupi A, imaju odličnu priliku da prvi put idu na SP
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Old 10.03.2012., 22:48   #908
prva dva po ovom napisanom idu na sp
Boki000 is offline  
Old 11.03.2012., 08:51   #909
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Po meni je malo iznenađenje ne prolazak Saudijaca i Kineza u završnu rundu.

Nadam se da bu Uzbekistan među prva 2 u grupi A, imaju odličnu priliku da prvi put idu na SP
Kinezi se nisu kvalificirali u zavrsnu rundu ni u kvalifikacijama za 2006 i 2010, pa i nije to neko veliko iznenadjenje. Ocajni su.

Saudijci su u ocitom padu jos od proslih kvakifikacija.
el grapadura is offline  
Old 05.05.2012., 17:17   #910
Nisu utakmice, ali možete pratiti izgradnju stadiona u Brazilu ako vas zanima:

http://www.skyscrapercity.com/forumdisplay.php?f=1734
grifone is offline  
Old 05.05.2012., 19:15   #911
Svakako navijati za Uzbeke da prvi put dođu na SP
Kina me također ne iznenađuje, kao ni Saudijci niti Sjeverna koreja (mada sam ih priželjkivao opet).
Japan je jako dobra ekipa te im predviđam 1.mjesto.
U svakom slučaju, bit će interesantno ispratiti Azijate!
janick gers is offline  
Old 06.05.2012., 00:39   #912
aktivna tema

Uskoro se vracaju mnogi kontinenti u akciju. U Europi se igra Euro, ali ostatak svijeta nastavlja put u Brazil.

Posebno ce se popratiti Oceanija, gdje se kao dio kvalifikacija igra Oceanijski kup nacija, a domacin su Solomonski Otoci, koji su zamijenili Fidzi kao domacina.
Turnir se igra od 1. do 10. lipnja, a format je: dvije skupine, polufinale, finale. Oceanijski naslov za pobjednika finala i plasman na Kup konfederacija 2013., a polufinalisti idu u skupinu gdje ce igrati dvostruki round robin, a pobjednik skupine igra protiv cetvrtog iz Sjeverne Amerike u interkontinentalnom playoffu.

skupina A
Vanuatu
Nova Kaledonija
Tahiti
Samoa

skupina B
Fidzi
Novi Zeland
Solomonski Otoci
Papua Nova Gvineja

Stadion domacin Kupa nacija:





Stadion ukopan u livadu, odnosno okruzen livadama, sjajna atmosfera. Gledam sazetke njihove Lige prvaka i stalno je 20-ak tisuca ljudi, a citao sam neki report jednom, gdje pise da se sve utakmice lige igraju tamo, i to cijeli dan, subotom; ljudi se okupe, dodju camcima jer se cestom otoku na kojem je stadion moze prici samo s jedne strane, i cijeli dan su tamo, kampiranje, rostilj, kupanje, nogomet .
Sigurno ce biti pakleno All Whitesima, i zbog toga, i zbog temperature, koja ce u zemlji oceanijskog "Brazila" u tom periodu biti oko 30 C sa >90% vlage u zraku.
mitch is offline  
Old 06.05.2012., 09:07   #913
Uf ovo djeluje ekstra dobro....
Bilo bi fora preko nekog streama pogledati poneki prijenos!
janick gers is offline  
Old 06.05.2012., 12:42   #914
OFC obicno daje kvalitetne streamove sa ovakvih turnira na njihovoj stranici, treba se registrirati ali nije neki problem.

Jedan moj frend ide na Solomonske Otoke gledati ovo, ja bih otisao da je ostalo na Fidziju, ali u ovu divljinu mi se ne ide, a i dosta je skupo za otici tamo.
el grapadura is offline  
Old 06.05.2012., 23:55   #915
Ocekivao sam tvoj upis, vidim da si jako aktivan na yellowfever.com.
Jako skupo djeluje put tamo, kako kazes. Hm. Bit ce zanimljivo vidjeti koliko ce se whitenoise ekipe okupiti tamo.

Da, ovaj stream je bio dobar, pratilo se olimpijske kvale , samo je za zadnju utakmicu, finale O-Leaguea, trebalo platiti. Nadam se da nece biti tako kad bude turnir.
mitch is offline  
Old 07.05.2012., 02:08   #916
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Ocekivao sam tvoj upis, vidim da si jako aktivan na yellowfever.com.
Jako skupo djeluje put tamo, kako kazes. Hm. Bit ce zanimljivo vidjeti koliko ce se whitenoise ekipe okupiti tamo.

Da, ovaj stream je bio dobar, pratilo se olimpijske kvale , samo je za zadnju utakmicu, finale O-Leaguea, trebalo platiti. Nadam se da nece biti tako kad bude turnir.
Nece puno, vecina ljudi koji obicno idu ne idu ovaj put iz istih raloga kao i ja.

Ovaj sto ide ima besplatan smjestaj kod nekih prijatelja iz Australian High Commission tamo, ali meni se ne daje $1200 samo za avio-karte za otici tamo.

Nisam znao da se moralo placati za prvu utakmicu OFC-League finala, nadam se de se nece morati za ovo.
el grapadura is offline  
Old 07.05.2012., 19:12   #917
Ima netko popis ili link za popisom svih tekmi kvalifikacija za Brazil, ono po kontinentima po grupama, vjerujem da je to sve već ždrijebano i raspored napravljen do kraja.
Čisto da se ima i prati, upisuje..bilo bi poželjno, hvala.
janick gers is offline  
Old 07.05.2012., 19:35   #918
Quote:
jannick_gers kaže: Pogledaj post
Ima netko popis ili link za popisom svih tekmi kvalifikacija za Brazil, ono po kontinentima po grupama, vjerujem da je to sve već ždrijebano i raspored napravljen do kraja.
Čisto da se ima i prati, upisuje..bilo bi poželjno, hvala.
http://www.fifa.com/worldcup/prelimi...ngs/index.html evo ti
giovanni006 is offline  
Old 08.05.2012., 17:28   #919
hvala
janick gers is offline  
Old 26.05.2012., 16:59   #920
Quote:
French coach Jules Accorsi has left Bafana Bafana’s 2014 FIFA World Cup qualifier opponents Central African Republic.

Accorsi, whose tenure in charge of the national team had seen them climb more than 100 places in the FIFA rankings, said in a radio interview he had not been paid for the last eight months.

“My last salary was in September. I had been hoping after talking to senior people in the government that the problem would be sorted out even if they paid a portion but they have not responded. I have finally decided to leave but with much regret
,” he told Bangui’s Radio Ndeke Luka.
Pa kud baš sad, šteta i još će vjerojatno dobit odjeb od Yanga-Mbiwe, kapetana Montpelliera pošto se naša na predpopisu Blanca za EP
DPMM is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:59.