Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2003., 16:48   #41
Evo jos jedne aristokratkinje

Bijela sam ko sir, alergicna na sunce pa niti nemam priliku pocrniti.
Inace sam smedjooka (sa nekakvim cudima po sarenici, kao obrisi listova), kose smedje-bakrenaste
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2003., 23:33   #42
Quote:
Luđakinja kaže:
ti nama to namjerno radiš ili?
.. bed bolje da sam tiho
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2003., 00:32   #43
Quote:
lahor kaže:


Bijela sam ko sir, alergicna na sunce pa niti nemam priliku pocrniti.
Ovdje se nalazim...
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2003., 11:52   #44
Ja sam srednje tamne puti. Sreća da mi se boja brzo prima pa sam ciganče nakon 3 dana na suncu (ponekad prođem i fazu crvenjenja prije toga).

Svjetla put? Meni osobno to i nije najljepše, pogotovo na meni... Ali imam frendicu crne kose, ogromnih crnih očiju, tamnijih obrva i crvenih punih usta - a put svijetla. Lijepa je, ko da ju je netko crtao... Uopće joj ne treba šminka.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 16:28   #45
Pomoc -Bledilo!

Imam veoma svetao ten, izuzetno bela koza koja tokom leta poprimi malo sunca ali zima je Boze mili jos ako obucem nesto tamno
Hranim se normalno, vitamine uzimam redovno, gvozdje normalno...
Koje su sanse da se nekako poboljsa ten, probala masaze, toplo-hladno, scrubovi, polisheri, Vit. C kreme itd..pomogne trenutno a prodje neko vreme i nista.
Pomazu li one kreme za cirkulaciju, Vichy Oligo... ili sl.?
Kosa mi je sarena, plavo-smedje satirana
Sminkam se, moram rumenilo naravno mora, 2 x nedeljno stavljam kreme za samo tamnenje... Koji tonovi izgledaju prirodnije na svetao ten, jel' braonkasti ili rose ruz/rumenilo?
Hvala curice
@na is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 17:01   #46
papaj sto vise mrkvice
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 17:10   #47
Quote:
svadjalica kaže:
papaj sto vise mrkvice
ma mrkvica joj nece pomoci.to se nekad radilo..kad nije bilo sminke ili pak selftanera i bronzera.

ne znaci da ako si bljeda da ti pase roza.moras prvo znati koji ton koze imas.jel i jako tamna osoba moze imati roza ton koze a i jako bjela-zuckast.ako neznas ovak kad se pogledas-onda okreni ruku pa si na zglobu pogledaj zile-dal su jako plavo zelene ili su plavo lila?
onda tek mozes krenuti dalje u sto ti vise pase.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 17:13   #48
oligo ti neće pomoć da riješiš taj problem.
mislim, nije to loša krema, ali ne poboljšava to toliko cirkulaciju.
osim toga, takva ti je boja tena, nije to posljedica loše cirkulacije.

imamo isti problem. nikad nemoj ofarbat kosu u crni i maži se kremama za samotamnjenje, nema nam pomoći...
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 17:18   #49
Quote:
Yazz kaže:
oligo ti neće pomoć da riješiš taj problem.
mislim, nije to loša krema, ali ne poboljšava to toliko cirkulaciju.
osim toga, takva ti je boja tena, nije to posljedica loše cirkulacije.

imamo isti problem. nikad nemoj ofarbat kosu u crni i maži se kremama za samotamnjenje, nema nam pomoći...
Mislim da svakome pase njegov prirodni ten, prirodna boja kose...
Mrzim rumenila, i sve te stvari, puder mi traje preko godinu dana jer ga samo malo stavim kad imam bas velike podocnjake....

Ne vidim zasto se vecini zena ne svidja njihovo tijelo, njihov ten, sise, noge, stopala, kljucne kosti, prsti na nogama...

Tako i blijed ten pase nekim ljudima bolje nego na silu postignut srednji/tamniji.....
Iskoristi to sto imas...i uzivaj u tome
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 17:20   #50
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ma mrkvica joj nece pomoci.to se nekad radilo..kad nije bilo sminke ili pak selftanera i bronzera.

ne znaci da ako si bljeda da ti pase roza.moras prvo znati koji ton koze imas.jel i jako tamna osoba moze imati roza ton koze a i jako bjela-zuckast.ako neznas ovak kad se pogledas-onda okreni ruku pa si na zglobu pogledaj zile-dal su jako plavo zelene ili su plavo lila?
onda tek mozes krenuti dalje u sto ti vise pase.

ja imam i plavo zelenih i plavo-lila vena....sto to znaci
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 17:31   #51
Quote:
svadjalica kaže:
Mislim da svakome pase njegov prirodni ten, prirodna boja kose...
Mrzim rumenila, i sve te stvari, puder mi traje preko godinu dana jer ga samo malo stavim kad imam bas velike podocnjake....

Ne vidim zasto se vecini zena ne svidja njihovo tijelo, njihov ten, sise, noge, stopala, kljucne kosti, prsti na nogama...

Tako i blijed ten pase nekim ljudima bolje nego na silu postignut srednji/tamniji.....
Iskoristi to sto imas...i uzivaj u tome
ne slazem se sa tvojom stavkom.znaci-zena sa klempavim usima bi trebala biti sretna i uzivati u njima.ili zena sa puno pjega bi trebala uzivati u njima jer to je lijepo.kao i one sa visecim cicama bi trebale bez grudnjaka pokazati sto imaju jer to je njima bog tako dao -znaci pase im.


meni je bog dao brineta kosu ali najbolja sam sa visnki crvenom.i da me jebes-to mi najbolje stoji jer imam izuzetno zelene oci.moja stara ima skoro crnu kosu prirodnu ali izgledala bi ko vjestica da je takva-zato se farba u med i pramenove.
netko jest savrsen onako kako se narodi-ali zasto ne probati nesto drugo-mozda ti vise odgovara nego bogom dano.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 17:31   #52
Quote:
svadjalica kaže:
ja imam i plavo zelenih i plavo-lila vena....sto to znaci
gleda se vecina-one velike
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 17:37   #53
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ne slazem se sa tvojom stavkom.znaci-zena sa klempavim usima bi trebala biti sretna i uzivati u njima.ili zena sa puno pjega bi trebala uzivati u njima jer to je lijepo.kao i one sa visecim cicama bi trebale bez grudnjaka pokazati sto imaju jer to je njima bog tako dao -znaci pase im.


meni je bog dao brineta kosu ali najbolja sam sa visnki crvenom.i da me jebes-to mi najbolje stoji jer imam izuzetno zelene oci.moja stara ima skoro crnu kosu prirodnu ali izgledala bi ko vjestica da je takva-zato se farba u med i pramenove.
netko jest savrsen onako kako se narodi-ali zasto ne probati nesto drugo-mozda ti vise odgovara nego bogom dano.
Ama ok nositi grudnjak....to ti je totalno banalan primjer.
Al npr djevojka sa blijedim tenom (koji se prije uvijek smatrao aristokratskim), bi trebala uzivati i iskoristavati prednosti toga sto ima...Ok ne moze obuci crnu maicu, ali moze zato neku boju koja ce meni kao brineti totalno fuj stajati, kontas?
Mislim da se njen slucaj ne moze usporediti sa klempavim usima, ili visecim grudima....

Ja sam inace tip koji fura prirodan izgled, sto manje sminke...volim mijenjati boje kose al se na kraju uvijek vratim na prirodnu i to furam najduze...i iz mog iskustva, gledajuci djevojke oko sebe, djevojke su najljepse u sto prirodnijem izdanju.

Druga je stvar to sto one sebi u ogledalu bolje izgledaju sa tonom sminke, ja dajem svoje misljenje kao objektivan, treci promatrac....
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 17:38   #54
Quote:
AFRODITA69 kaže:
gleda se vecina-one velike

plavo-zelene su mi.....sto to znaci, kakav mi je ten?
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 17:40   #55
Quote:
svadjalica kaže:
plavo-zelene su mi.....sto to znaci, kakav mi je ten?
sa zutim tonom.znaci nebi smjela upotrebljavati nis na roza na faci-ako vec volis te neke rozaste-ondas eventualno breskvicu jer ima zuckastoga u sebi.a tako je i sa puderima...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 17:52   #56
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ma mrkvica joj nece pomoci.to se nekad radilo..kad nije bilo sminke ili pak selftanera i bronzera.

ne znaci da ako si bljeda da ti pase roza.moras prvo znati koji ton koze imas.jel i jako tamna osoba moze imati roza ton koze a i jako bjela-zuckast.ako neznas ovak kad se pogledas-onda okreni ruku pa si na zglobu pogledaj zile-dal su jako plavo zelene ili su plavo lila?
onda tek mozes krenuti dalje u sto ti vise pase.
Jednom se testirala pa ispalo da sam osoba kojoj pashu vise "cold" tonovi. Mada ja bih volela da sam 'warm'
Inace sto se krvne zile tice stvarno ne znam da determinisem, mozda vise lila-plavo.
Evo ovako, ten sam opisala bled 'ko krpa', kosa smedje-plavi pramenovi (pepeljast ton), oci smedje-zelene.
Stvarno nikako taj tecni puder da pogodim pa stavljam toniranu kremu, dajte predloge za puder i rumenilo koje izgleda prirodno a da nije 'nude', smucilo mi se ovo-koja marka (samo da je ima u Usa/Canada)..
@na is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 17:54   #57
Quote:
svadjalica kaže:
papaj sto vise mrkvice
Papam je svakodnevno plus kljukam se vit. A i D i ne pomaze.
Takva sam rodjena
@na is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 18:00   #58
Quote:
Yazz kaže:
oligo ti neće pomoć da riješiš taj problem.
mislim, nije to loša krema, ali ne poboljšava to toliko cirkulaciju.
osim toga, takva ti je boja tena, nije to posljedica loše cirkulacije.

imamo isti problem. nikad nemoj ofarbat kosu u crni i maži se kremama za samotamnjenje, nema nam pomoći...
Hey Jazz,
Vidim nisam jedina Skvo -kakva crna farba-disaster...jednom probala periku ala Uma T. (P. Fiction) ...
Koju kremu za samotamnenje stavljas?
@na is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 21:43   #59
Nece puno pomoci, ali kad vec spominjete crnu farbu na blijedu put... Ja sam isto jako blijeda (skoro uvijek izgledam umorno ) i kosa mi je tamno plava. Pred nekoliko godina sam napravila drasticnu promjenu i ofarbala se u tamno tamno smedje. Mogu Vam reci da sam prezadovoljna! Puno svijezije izgledam, puno vise mi se istaknu plave okice i opcenito crte lica. Tu i tamo koristim kremu za tamnjenje i to je to! I obavezno potamnim obrve jer u protivnom izgleda smijesno. A po ljeti mi iskoce pjegice i onda mi je jos ljepse!

p.s. A i crnu sam probala jednom i bilo je blagi uzas, tako da to ne preporucam nikako.
Elenoar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 22:01   #60
Quote:
AFRODITA69 kaže:
visnki crvenom
Sta je to, mislim sta ti to visnki znaci?
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.