Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2008., 22:44   #21
ja sam isto mislila da ne bi nikad ali već sam evo godinu i pol u kvalitetnoj vezi s pet godina mlađim tipom. mislim da zrelost ipak nema blage veze s godinama
__________________
mijenjam postavke. težim skladu.
wannabenot is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 22:48   #22
Vonči, ti si naletjela na iznimku.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 22:50   #23
Mislim da se ti mlađi puno brže zaljube. Ni ja ne bih, fala.
Ali kad budem imala 50, a on 40, vrlo rado. Dapače. Štoviše.
phuketya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 22:53   #24
Quote:
phuketya kaže: Pogledaj post
Mislim da se ti mlađi puno brže zaljube. Ni ja ne bih, fala.
Ali kad budem imala 50, a on 40, vrlo rado. Dapače. Štoviše.
Sve si rekla.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 22:55   #25
imala mlađeg tipa.....nedostaje mi
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 23:00   #26
Quote:
wannabenot kaže: Pogledaj post
ja sam isto mislila da ne bi nikad ali već sam evo godinu i pol u kvalitetnoj vezi s pet godina mlađim tipom. mislim da zrelost ipak nema blage veze s godinama
ajme razlike

razlika ti je npr.on 22,ona 30.
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 23:19   #27
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
to si cuvam kad mi bude cetrdest

potpis!

Quote:
wannabenot kaže: Pogledaj post
ja sam isto mislila da ne bi nikad ali već sam evo godinu i pol u kvalitetnoj vezi s pet godina mlađim tipom. mislim da zrelost ipak nema blage veze s godinama
slažem se, više te odredi život, određene situacije, pa i odgoj, obitelj, nego godine.. ima ljudi od 30 koji se ponašaju ko nezrela derišta a opet ima i onih od 20 i koju, koji su prave, zrele osobe..
 
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 23:48   #28
Quote:
phuketya kaže: Pogledaj post
Ali kad budem imala 50, a on 40, vrlo rado. Dapače. Štoviše.
tad ćeš moć samo žaliti za prolivenim mlijekom
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 23:52   #29
sve 30 godisnjakinje koje zele probati mlado meso od 22.god nek se jave pa da barem diskusija krene malo bolje
Podojena Licnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 01:24   #30
moj muz i ja smo prohodali kad je on imao 22,a ja 30.da mi je netko to prije rekao,bila bih se nasmijala i rekla-joj,pa kaj bi ja s klincem.a eto,ne samo da se razlika u godinama uopce ne osjeti,nego je on zreliji i odgovorniji muskarac od masu 40-godisnjaka.i najbolji ljubavnik na svijetu.sad nam je 28,odnosno 36.i uopce se ne zamaramo godinama.i,prije negoli me netko pita bojim li se konkurencije mladjih zena,odgovor je-ne.kaj se toga tice,vecina muskaraca ima mladje zene,pa ih to ne prijeci da gledaju druge ili da nadju ljubavnicu.nema to veze s godinama.eto,toliko od mene.zene,nemojte zazirati od veze s mladjim muskarcem-mozda se bas ugodno iznenadite.ne treba imati predrasude.najvaznije je da se volite,postujete,da imate slicne svjetonazore i da vam je lijepo skupa i da ste i partneri i najbolji prijatelji i uvijek na istoj strani.e,kad to sve stima,bilo bi ludo zamarati se godinama.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 01:28   #31
Quote:
hannah3 kaže: Pogledaj post
moj muz i ja smo prohodali kad je on imao 22,a ja 30.da mi je netko to prije rekao,bila bih se nasmijala i rekla-joj,pa kaj bi ja s klincem.a eto,ne samo da se razlika u godinama uopce ne osjeti,nego je on zreliji i odgovorniji muskarac od masu 40-godisnjaka.i najbolji ljubavnik na svijetu.sad nam je 28,odnosno 36.i uopce se ne zamaramo godinama.i,prije negoli me netko pita bojim li se konkurencije mladjih zena,odgovor je-ne.kaj se toga tice,vecina muskaraca ima mladje zene,pa ih to ne prijeci da gledaju druge ili da nadju ljubavnicu.nema to veze s godinama.eto,toliko od mene.zene,nemojte zazirati od veze s mladjim muskarcem-mozda se bas ugodno iznenadite.ne treba imati predrasude.najvaznije je da se volite,postujete,da imate slicne svjetonazore i da vam je lijepo skupa i da ste i partneri i najbolji prijatelji i uvijek na istoj strani.e,kad to sve stima,bilo bi ludo zamarati se godinama.
Fora.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 01:40   #32
Thanx but...no thanx.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 09:13   #33
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Vonči, ti si naletjela na iznimku.
pa kaj? svako pravilo ima iznimke. čemu se onda uopće zamarati pravilima?

Quote:
Zrinska kaže: Pogledaj post
ajme razlike

razlika ti je npr.on 22,ona 30.
reci to onima koje ne bi bile s tipom mlađim godinu dana. poznam ih par
__________________
mijenjam postavke. težim skladu.
wannabenot is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 09:47   #34
Prije koju godinu rekla bih nema šanse, a sada mi je nekak sve moguće
A imam samo 26.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 10:21   #35
Ne zamaram se godinama. Jedino bi me hebalo da ja imam 30, a on 15. Ili ja 30, on 60. Bila sam i s mlađim i sa starijima, nije stvar u godinama, nego u glavi. A ograničavala se takvim pizdarijama nikad nisam.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 10:41   #36
Padam na zrele muskarce, neovisno o godinama.

Igrom slucaja, takvih ima u vrlo malim kolicinama. Neovisno o godinama.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 11:43   #37
Fakat, nikad nijedan ne bi ni dana mladji od mene.

Recite, sta propustam? Skoro su mi 42, koje godiste da trazim?
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 12:07   #38
Quote:
hannah3 kaže: Pogledaj post
moj muz i ja smo prohodali kad je on imao 22,a ja 30.da mi je netko to prije rekao,bila bih se nasmijala i rekla-joj,pa kaj bi ja s klincem.a eto,ne samo da se razlika u godinama uopce ne osjeti,nego je on zreliji i odgovorniji muskarac od masu 40-godisnjaka.i najbolji ljubavnik na svijetu.sad nam je 28,odnosno 36.i uopce se ne zamaramo godinama.i,prije negoli me netko pita bojim li se konkurencije mladjih zena,odgovor je-ne.kaj se toga tice,vecina muskaraca ima mladje zene,pa ih to ne prijeci da gledaju druge ili da nadju ljubavnicu.nema to veze s godinama.eto,toliko od mene.zene,nemojte zazirati od veze s mladjim muskarcem-mozda se bas ugodno iznenadite.ne treba imati predrasude.najvaznije je da se volite,postujete,da imate slicne svjetonazore i da vam je lijepo skupa i da ste i partneri i najbolji prijatelji i uvijek na istoj strani.e,kad to sve stima,bilo bi ludo zamarati se godinama.
super!!!
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 12:10   #39
Quote:
wannabenot kaže: Pogledaj post
reci to onima koje ne bi bile s tipom mlađim godinu dana. poznam ih par
Da si stavila 2 esa umisto 3 preispitala bih naš odnos
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 12:44   #40
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
pa ono,samo pitam jel moguće,koke večinom i žele sex od mene i takvih poput mene..ali jednom će se neka zaljubit ,a onda će vidit
takvi poput tebe najcesce se sami zaljube il postanu posesivni, pa zenska samo ima problema, sta ce reci da je pametno pripaziti.
ocu reci mladji muski koji vicu da oce samo sex, nije im bas za vjerovati, poput nezrelih djecaraca su...
prijemcivi
__________________
and I was thinking to myself this could be heaven or this could be hell
:clint-ica: is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.