Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2014., 16:28   #21
ja sam si skinula neku cam verziju,bili su španjolski titlovi u kinu tak da neka latina to snimala pišala sam od smjeha da na svaki njihov pogled ekipa u kinu uzviče "auuu" imam filing da mi tak nereagiramo na filmove u kinima

uglavnom pošto sam gledala cam verziju čekam HD tak da malo bolje sve razmotrim ali film je simpa.Glavni glumac je dobro pogođen ima neki šarm,a i lik mu je onak toliko savršen da takav tip ni ne postojiona je ok ali ja bi neku drugu žensku za glavnog likašta ja znam, fali joj neka karizma, iako ok je odglumila.

Zadnjih pola sata film igra na emocije i bilo mi je fakat to sve tužno
Spojler
tužno mi je ono kad je umiro i sjeli su u parkić pa joj je reko "uvijek sam htijeo bit neko u životu",ne znam sama ta pomisao da češ umrijet a još si mlad i nisi ništa prošohebiga cijenim ja svoj život ali fakat kad pogledaš nekog mladog i bolesnog a ti si zdrav cijeniš ga još više.
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 00:10   #22
Jooooooooooj, super film....sad došla doma i još sam pod dojmom.

Možeš se i nasmijati i plakati.

Neke dvije tete sjedile u redu pored mene, jedna tulila stalno, baš mi je bila simpatična, ono, briše suze, trubi s nosom itd.

Svakako pogledati, skužila sam da se i muškima svidio.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 00:42   #23
Vjerojatno ću ga pogledati (jer sve gledam ) (i čitam dobre kritike ovdje), ali najava mi je grozna.
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 02:43   #24
Prosječan film, čitala sam knjigu pa sam relativno znala što očekivati

meni je baš obrnuto, ona glavna glumica Woodley mi je bolja nego Ansel koji glumi Gusa, ono kad je počeo plakati na klupi mi je bilo prekomično, nekakve face je pravio stvarno je bilo smiješno.
I njih dvoje mi nikako nemaju kemije, bolji su zasebno
Najdraži lik mi je Isaac
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 16:58   #25
jucer pogledao film i ono,ok je...
ne znam dal je zbog mene ili mi jednostavno film nije nista posebno.

glavna glumica mi je ok,najjaci dio mi je kad omiljenom autoru kaze da odjebe ,no iskreno nema mi nikakve kemije izmedju nje i onog lika.
jako dobro funkcioniraju kao frendovi skupa sa onim likom koji ostane bez oba oka-nisam zapamtio imena likova

sve u svemu ok film,onak za pogledati ali definitivno nist vise od toga
Diag-nonsense is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 22:31   #26
Gledala sam film cim je izasao, priznajem, imala sam knedlu u grlu i jedva se suzdrzala da ne zaplacem . Slozila bih se s tim da, ipak nisam osjetila povezanost izmedju dva glavna lika, jednostavno nisu mi isli jedno uz drugo.
Odabir glumaca nije los, ali mozda su mogli to bolje odradit.
Sve u svemu dobar film, tuzno je sto su tako mladi ljudi oboljeli, i shvatis zapravo koliko srece imas sto nisi jedan od njih.
winggs is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 10:03   #27
Nisam još pogledala film,nekako mi se neda,pogotovo kad se samo prica o njemu...izgubila sam volju.
Ja sam vjerojatno jedna od rijetkih koja nije plakala na kraju knjige...pročitala sam je doslovno u jednu noć i na kraju bila mehhh Al dobar mi je stil pisanja Johna Greena,lako je za čitanje.

E sad da pogledam film ili ne,jer trenutno nema nekog izbora u kinima do osmog mjeseca :/
lumenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 21:50   #28
Slažem se s tobom u potpunosti. Isto kažem mehh... nešto mi falilo, ne znam, nije me taklo.
__________________
Ako je znanje moć, bar znam zašto sam nemoćan.
fooreest is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 14:44   #29
Ja nisam plakao...jer je to sve vidjeno bezbroj puta...mehhh
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 16:22   #30
Iako sam rekla da neću gledati ovaj film, nakon komentara koje sam ovdje pročitala, dala sam mu šansu. Film je čak dosta dobar, ali se neki pametnjaković potrudio za njega napraviti nepodnošljivi trailer. Nevjerojatno, kakav umjetnik
Hatice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 05:57   #31
Bojim ga se pogledati, na neki način. Izgubio sam bliske osobe zbog raka. Žena gledala neki dan i kaže da je odličan...
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 22:55   #32
zna mozda 'ko ima li ga za skinut već na netu?
ellacoccinella is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 00:21   #33
Inače, ne mislim ni gledati film ni čitati knjigu, poštujem tko voli ovakve stvari, ja ne, ali sam ostao šokiran kada sam vidio da je autor John Greene, koji ima odlične kratke povijesne dokumentarce na youtubeu
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 18:42   #34
Jel zna netko nekakvu stranicu gdje se može pogledati ovaj film a da se ne mora registrirati?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 19:00   #35
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Jel zna netko nekakvu stranicu gdje se može pogledati ovaj film a da se ne mora registrirati?
ako gledaš bez titlova - http://www.nowvideo.ws/video/e75f9d729a4ae


inače, link je s ove stranice
__________________
"Listen to me very carefully! I shall say this only once!" Michelle Dubois
izravno_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 15:59   #36
pogledao ovaj film prvi put nakon brojnih preporuka a i pošto se taman prikazuje na HBO na kojeg imam pretplatu, pa rekoh da pogledam... i nisam požalio, zaista dirljiv i odličan film, baš sam uživao
također i soundtrack koji mi se svidio

https://www.youtube.com/watch?v=lAwYodrBr2Q
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.