Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2008., 18:26   #41
koja . bi bila u redu...
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 22:14   #42
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
koja . bi bila u redu...

al pazi mu citat u potpisu
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 23:03   #43
katastrofa. ovaj film čak nema niti neke minimalne zanatske standarde koje bi trebali imati filmovi sa ovakvim budžetom, poput pokušaja uvjerljive glume i korektne režije.o najgorim dijalozima ikad da ne govorim čak i vizualno-dizajnerski izgleda nevjerovatno šugavo
a i ta priča po nekim motivima užasno podsjeća na sličan, isto katastrofalno loš,film
androlog is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 00:41   #44
Evo, ja ga upravo pogledala.
Meni se film čini zanimljiv i ipak je ostavio nekakav dojam na mene, ali možda je to i zato što nisam baš niti očekivala bogzna što, jer već jaaaaako dugo nisam pogledala dobar film, a pogotovo ne neki ovakve tematike.
Inače obožavam znanstvenu fantastiku, ali više u smislu nekakvih katastrofa, prijetnji čovječanstvu i sl., znači nešto slično ovome.
Ali, ja nisam već jako dugo naišla na film koji bi me zaintrigirao.
"I am legend" mi je bio tak - tak, pogledala sam ga tek jučer, jer sam pretpostavila da će biti nešto već viđeno i isfurano - i nisam se prevarila.

Moja velika zamjerka "The happeningu" su upravo ti, u nedostatku boljeg opisa - "čudni" dijalozi i "čudne" face - djeluje mi kao da izgovaraju jedno, a glume nešto sasvim drugo.
Usijekla mi se jedna rečenica u mozak - kada je onaj lik (mislim da se zvao Julian) odlazio tražiti svoju ženu i ostavio kćerku Almi s riječima "Ne primaj mi kćerku za ruku, ako ne misliš ozbiljno".
Kaj bi to trebalo značiti? A ona na to napravi facu kao da je rekao nešto izuzetno važno i značajno.
Ima još toga, ali ovo mi je baš "zapelo za oko".
Jel još tko to posebno primijetio?
Hobby is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 01:43   #45
neznam...ja volim takve filmove, a i kao sto je neko rekao...gluma je namjerno malo onako 'iscasena'........ugl nisam nezadovoljan..
posebno me zaintrigirao i uplasio onaj lik babe kod koje su odsjeli...zivi sama ko zna kolko...isse.........
a ova alma, bas je bila cudna, al mi je iz nekog razloga prelijepa..
Euronymous is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 02:11   #46
Ja ne bih rekla da je to bilo namjerno, a ako i je, nije mi jasno što se eventualno time htjelo postići.
Nije toliko niti do glume, koliko do rečenica koje nikako ne spadaju u dotičnu situaciju.

Ako je i bilo namjerno s nekim razlogom, ispalo je bez veze.

Inače, ideja filma mi je dobra, ne bih baš rekla da sama ideja nije dovoljno razrađena.
Mislim da ne bi imalo svrhe da su u film još ubacili ne znam koje gluposti, sve je jasno, čak nekako i logično.
Ono što "podiže" film je tu i tamo malo humora i prebolesne scene.
Samo da dijalozi nisu toliko blesavi, film bi bio sasvim dobar.

Ako je i bilo namjerno, samo je s tim sve pokvareno.

Uglavnom, iako je film na mene ostavio neki i pozitivni dojam (ne bih ga baš do kraja popljuvala), nemam nekakvu želju pogledati ga opet (ikada).
Hobby is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 07:26   #47
Exclamation

Quote:
Hobby kaže: Pogledaj post
Moja velika zamjerka "The happeningu" su upravo ti, u nedostatku boljeg opisa - "čudni" dijalozi i "čudne" face - djeluje mi kao da izgovaraju jedno, a glume nešto sasvim drugo.
pa svi njegovi filmovi imaju to,, i šesto čulo i znakovi
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 09:18   #48
ne znam.ne mogu se sjetit da su za te filmove toliki rekli da je gluma bila loša..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 10:53   #49
kada dolazi u naša kina?
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 11:38   #50
Quote:
CF kaže: Pogledaj post
pa svi njegovi filmovi imaju to,, i šesto čulo i znakovi
Da, ali u ovom filmu je to baš iritantno i ispada blesavo.
Mislim da nikako nije postignut neki željeni efekt.
Hobby is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 12:22   #51
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
nije bio.tek je drugi bio R rated(crvena oznaka) -red band trailer
Dobro, genije, kad se već gičiš, u mojoj rečenici nije baš ni bitan brojni pridjev već imenski predikat.

E, i zaboravila sam reći onom CF-u da je glup.
Film, mislim.
__________________
it's my Party, and I'll cry if I want to
gdja Castro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 12:51   #52
Exclamation

Quote:
gdja Castro kaže: Pogledaj post
Dobro, genije, kad se već gičiš, u mojoj rečenici nije baš ni bitan brojni pridjev već imenski predikat.

E, i zaboravila sam reći onom CF-u da je glup.
Film, mislim.
zato što je za tebe sex i grad

za one koji vole trilere i sf, svidjet će se ovo
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 12:55   #53
Quote:
CF kaže: Pogledaj post
zato što je za tebe sex i grad
Da, i djeluješ kao da umireš od apstinencije u nekom selu. Takvi lako zamijene katastrofalan film za film katastrofe.
__________________
it's my Party, and I'll cry if I want to
gdja Castro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 13:15   #54
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 23:06   #55
Film me razocarao jer je tema zanimljiva, ali tako slabo razvijena. Uopce se ne ide u dubinu.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 12:59   #56
Quote:
DMocic kaže: Pogledaj post
evo pogledao film i mogu reci da je zivo sranje sva radnja se moze saznat iz najave za happening je i the mist filmcina

The Mist i je filmčina...bez obzira na sve
__________________
Well, opinions are like assholes. Everybody has one.
Dragonrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 16:14   #57
Ekipa, ekipa...It's Shyamalan people, kakve drame, kakav "loš sadržaj". It's Shyamalan dude. Gledaš i gotovo. I jedva čekam da ga pogledam jer me zanima može li me čovjek još više prosvijetliti i nadahnuti.
Decadent Sympozium is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 17:30   #58
Quote:
Decadent Sympozium kaže: Pogledaj post
Ekipa, ekipa...It's Shyamalan people, kakve drame, kakav "loš sadržaj". It's Shyamalan dude. Gledaš i gotovo. I jedva čekam da ga pogledam jer me zanima može li me čovjek još više prosvijetliti i nadahnuti.

Ozbiljan si ili ironičan?
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 17:39   #59
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Ozbiljan si ili ironičan?
ah ja i decadent se smijemo nadat da je ovaj film neshvačen kao lady in water...
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 18:00   #60
Da li ITKO zna za ijedan film u kojem je Whalberg pokazao trunku talenta? Da ne govorimo o tome da niti jedan u kojem je glumio nije bio zahtjevan.

OT: Ne volim narocito Shyamalana. Ne vidim po cemu je tooooliko "neshvacen" - ne radi se o Spinozinim monadama, pa da se covjek mora intelektualno prenapregnuti,
Medeja... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.