Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2012., 11:03   #3541


Obitelj
Želim joj svu sreću,mislim,da je sretna
11tena is offline  
Old 24.03.2012., 11:18   #3542
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post


Obitelj
Želim joj svu sreću,mislim,da je sretna
ja se pridruzujem cestitkama, uspela je !!! Bravo, pametnica koja nije dozvolila da je povuce vihor slave i krene putem mnogih zvezda koje na kraju umiru zaboravljene i same, jer su porodicu smatrale preprekom.
monceau is offline  
Old 24.03.2012., 12:13   #3543
također ne mogu da se ne pridružim čestitkama
želim im svu sreću ovoga svijeta i neka dječica osjete njihovu roditeljsku ljubav i toplinu
ma možete zamisliti kako je divan osjećaj kada ta mala bića privinu sebi na grudi
nema ništa ljepše u životu
Bitaka is offline  
Old 24.03.2012., 14:38   #3544
THE DIARY OF TUBA BUYUKUSTUN 4
http://www.ozgurdurum.net/Tubabuyuku...n-4-56475.html


ozgur250 is offline  
Old 24.03.2012., 17:22   #3545
Obitelj
Želim joj svu sreću,mislim,da je sretna[/QUOTE]

.........

11tena, meni bas ne izgleda TOLIKO sretna
No, dojmovi nam mogu biti razliciti, zasto ne?

A i oko stavova da je presretna sto je ostvarila obitelj i da joj je to bilo najvaznije, dvojim)))
Njena trudnoca (koliko znamo) nije bila planirana, nije bila posljedica duze, ozbiljnije veze u kojoj partneri na kraju pozele da takvu vezu okrune djetetom i brakom. Njoj se trudnoca desila, bila je vjerujem i sama zatecena tim saznanjem.. sjetite se samo demantija trudnoce, pa i samog vjencanja, onda potvrde.. i tako...
Nije ocito ni sama znala sto je najbolje da napravi!

Ali, meni ona slika iz Bodruma na plazi, on s rukama u dzepovima, ona sva nekud snuzdena, kao da sa prolaznikom nesto raspravlja, (u vrijeme kad je "zet dosao u prosnju"), ostat ce u sjecanju zauvijek i najvise mi govori o njihovoj velikoj radosti, ushicenju sto stupaju u brak, sto ocekuju djecicu,

Ma dajte...
nimalo to nije odavalo LJUBAV!
Pa ni poslije, a ni sada..

Mogla bih elaborirati svoje vidjenje situacije u nedogled, ali cemu?
Ne laskam si da uopce znam tko su oni, kakve su osobe.. kako razmisljaju
i kako se ponasaju u realnom zivotu.
Mislim da svi pomalo grijesimo ocekujuci da oni imaju bas te osobine likova koje su glumili.. koje su nam docarali u serijama.
To uopce ne mora biti tocno!!!
Tubu volim, zaista mi je draga i jednostavna, ni Onur mi nije mrzak..no, njihov bracni zivot me puno ne zaokuplja, to je njihov zivot, njihov odabir... njihove odluke

Samo volim poneku vijest o njima cuti..poneku slikicu vidjeti.. i to je to.
Meni sasvim dovoljno.
asi-loverica is offline  
Old 24.03.2012., 17:35   #3546
Rzumijemo te Asi-loverice.
Zato smo ovde,sa eto popunimo neko svoje slobdno vreme i uz slikice i kometari da se malo druzimo.

Jeste sve spetljano oko njih,a i Tuba je dosta introvertna tako da o njoj bas je tesko nesto procjeniti i ocjeniti.

Najvaznije su ove mrvice male na njihovim grudima.

Zadnje uređivanje zoim : 24.03.2012. at 17:41.
zoim is offline  
Old 24.03.2012., 23:59   #3547
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
http://img163.imageshack.us/img163/1696/tubabuyukustun220521304.jpg

Obitelj
Želim joj svu sreću,mislim,da je sretna
Zaista joj zelim svu srecu svijeta i da uziva sa svojim djevojcicama.

Tuba je pokazala da je lijepa, uspjesna i hrabra da postane majka u trenutku kada je imala mogucnost za mnoge nove poslovne projekte.
Sanny2011 is offline  
Old 25.03.2012., 09:19   #3548
Tuba ne mora biti stalno nasmijana, pa da bismo stekli dojam o njezinoj sreći
Kad sam rekla:"mislim da je sretna"prvenstveno sam imala na umu da djeluje smireno,što je po mom sudu uvod u sreću
Ostalo će doći samo po sebi
Nevjerojatno je isčitati iz Tubinog dnevnika ,činjenicu koliko je omiljena
među svekolikim pučanstvom u svojoj zemlji,arapskim zemljama i naravno,
nezaobilazni Balkan!!!



Tko ju ne bi volio
Isto tako,šuška se o novom projektu za mjesec rujan,ali ništa ne prejudiciram.
Naša Bellissima će svakako procijeniti,što je najbolje za nju
11tena is offline  
Old 25.03.2012., 12:01   #3549
Pozdrav i ovdje.

Tesko da ce ista biti u rujnu, ako je ovo istina. Rujan bjese 9 ako me sjecanje dobro sluzi, davno sam isla u skolu.

Procitala sam u jednim nasim novinama (ne znam koliko im je vjerovati), navodno je pisalo u nekom turskom casopisu, mislim da se zove harijet ili tako nekako, da Onur od 01.04. ide u zatvor na godinu dana zato sto je sudjelovao u nekoj saobracajki i bio glavni krivac za smrt jednog od aktera.
Navodno je Tuba pisala ministarstvu da Onur ostane u kucnom pritvoru sa narukvicom (narukvica kao Cecina) zbog toga sto nije u mogucnosti da sama odgaja blizankinje.
Kao Onur je trebao biti u zatvoru od 01.01. ali ih je molio da se to odgodi zbog Tubinog porodjaja.
Poslije toga u istim novima clanak da je ministarstvo odbilo Tubin zahtjev bez ikakvog obrazlozenja, uz napomenu da je vrlo moguce da mu smanje kaznu uz dobro vladanje.


Naucila je ona da ide u zatvorske posjete

Zadnje uređivanje stasija : 25.03.2012. at 12:32.
stasija is offline  
Old 25.03.2012., 12:57   #3550
asi ve demir_onlar gercekten sevdim

[QUOTE=stasija;38644679]Pozdrav i ovdje.

Tesko da ce ista biti u rujnu, ako je ovo istina. Rujan bjese 9 ako me sjecanje dobro sluzi, davno sam isla u skolu.

Procitala sam u jednim nasim novinama (ne znam koliko im je vjerovati), navodno je pisalo u nekom turskom casopisu, mislim da se zove harijet ili tako nekako, da Onur od 01.04. ide u zatvor na godinu dana zato sto je sudjelovao u nekoj saobracajki i bio glavni krivac za smrt jednog od aktera.
Navodno je Tuba pisala ministarstvu da Onur ostane u kucnom pritvoru sa narukvicom (narukvica kao Cecina) zbog toga sto nije u mogucnosti da sama odgaja blizankinje.
Kao Onur je trebao biti u zatvoru od 01.01. ali ih je molio da se to odgodi zbog Tubinog porodjaja.
Poslije toga u istim novima clanak da je ministarstvo odbilo Tubin zahtjev bez ikakvog obrazlozenja, uz napomenu da je vrlo moguce da mu smanje kaznu uz dobro vladanje.


iskreno,ne vjerujem da bi se takva tužna prića mogla sakriti od javnosti.
ako nitko drugi bugarke bi to već davno saznale,
a kako znamo da onura baš previše ne volimo,to bi već netko "prokljuvao".
mislim da ni tuba nebi reagirala za žalbu,jer ako je onakva kakvom ju mi držimo,savjetovala bi mu da odradi svoju kaznu,ako ništa drugo radi svoje savjesti----
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *

Zadnje uređivanje asid : 25.03.2012. at 13:06.
asid is offline  
Old 25.03.2012., 13:29   #3551
ma to su gluposti koje su pisale u kuriru i tv novelama i nema uporište u realnosti. hurriyet nikada nije pisao o tome, ni bilo koji drugi TR medij. ne postoji niti jedan jedini naslov o saobraćajnoj nesreći, sudjenju, presudi, tubi i žalbi itd. nemam pojma odakle ovima pravo da izmišljaju takve stvari. pa zar mislite da bi sudjenje onuru saylaku za ubojstvo osobe u prometnoj nesreći moglo ostati u potpunoj tajnosti i sakriveno od turskih medija? kako da ne .. pored toga kod ubojstva (bez obzira da li iz nehaja ili planirano) ne postoji presuda kućnog zatvora uz nekakvu narukvicu. presmiješno. ne postoje ni olakotne okolnosti tipa "žena će roditi blizance." boli me djon čija će žena roditi i jel može sa dvoje djece, netko je ubio čovjeka! čak su pravnici govorili da je i za cecu ovo napravljeno jer jer eto - celebrity itd. - pa su joj progledali kroz prste, ali i za takvu pronevjeru se guli zatvorska kazna. ugl. ne obazirite se na te tzv. novine i njhove nebuloze. da su to negdje makar spomenuli TR mediji, druga stvar, ovako je to izašlo iz mozgova dokonih novinara željnih skandala.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 25.03.2012., 14:11   #3552
Merhaba!
Nije mi jasno koliko bolestan moze biti um koji smislja ove bljuvotine
Bandera,koma kod poroda,ubojstvo,sta je slijedece?
Tuba je prelijepa mlada mama,jako diskretna,i zato mi se jako svida.
Go Tuba!
luana087 is offline  
Old 25.03.2012., 18:05   #3553
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
ma to su gluposti koje su pisale u kuriru i tv novelama i nema uporište u realnosti. hurriyet nikada nije pisao o tome, ni bilo koji drugi TR medij. ne postoji niti jedan jedini naslov o saobraćajnoj nesreći, sudjenju, presudi, tubi i žalbi itd. nemam pojma odakle ovima pravo da izmišljaju takve stvari. pa zar mislite da bi sudjenje onuru saylaku za ubojstvo osobe u prometnoj nesreći moglo ostati u potpunoj tajnosti i sakriveno od turskih medija? kako da ne .. pored toga kod ubojstva (bez obzira da li iz nehaja ili planirano) ne postoji presuda kućnog zatvora uz nekakvu narukvicu. presmiješno. ne postoje ni olakotne okolnosti tipa "žena će roditi blizance." boli me djon čija će žena roditi i jel može sa dvoje djece, netko je ubio čovjeka! čak su pravnici govorili da je i za cecu ovo napravljeno jer jer eto - celebrity itd. - pa su joj progledali kroz prste, ali i za takvu pronevjeru se guli zatvorska kazna. ugl. ne obazirite se na te tzv. novine i njhove nebuloze. da su to negdje makar spomenuli TR mediji, druga stvar, ovako je to izašlo iz mozgova dokonih novinara željnih skandala.
Kao što je ovdje vidljivo izvor informacije imamo. Koliko je točan, ne ulazim ali je izvor.
Dakle, sada nam još treba *link* gdje je to demantirano kako bi bili sigurni da je to laž.
I da naravno, nema olakotnih okolnosti u ovakvim slučajevima osim iznimno.......
tuba11 is offline  
Old 25.03.2012., 18:19   #3554
tuba, okej "izvor" su kurir & tv novele (prepisali jedni od drugih), a oni se pozivaju na hurriyet. koji crni hurriyet? ne postoje takvi članci u hurriyetu (provjerila sam to, ne samo ja nego sam zamolila i turske kolege, jer ja ipak ne govorim turski), a pored toga ne postoje uopće bilo kakvi članci u turskim medijim na tu temu (isto double-checked). uostalom, pa svi imate google i ništa lakše od toga - izguglajte to . a pored toga postoji nešto kao common sense, pa zar bi takvo suđenje za UBOJSTVO ostalo skriveno od turskih očiju, ali nekim čudom kurir&tv novele saznale?

onur saylak +

... saobraćajna nesreća = araba kazası; trafik kazaları
... automobilska nesreća = otomobil kaza
... čovjek stradao u automobilskoj nesreći. = Adam bir otomobil kazasında öldü.
... suđenje = deneme
... sudski postupak = yargılama usulleri
... tuba uložila žalbu na presudu. = Tuba Büyüküstün kararı temyiz etti / bir itirazda bulunmuş oldu.
... izdržavanje kazne = hapis yatacak; ceza
... kućni pritvor = ev hapsinde. (btw. vidim da se čovjek slobodno šeta ulicama istanbula sa sve dječicom)
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 25.03.2012. at 18:42.
Mina is offline  
Old 25.03.2012., 20:18   #3555
Uf yaa..ta priča ne pije vodu..mislim na brdovitom Balkanu se sve zna o Onurovim vozačkim ne/sposobnostima,(da tako kažem) a u Turskoj yok..nema smisla,
defnne is offline  
Old 25.03.2012., 20:56   #3556
Drage moje, čitam vas od početka i oduševljena sam sa kojom toplinom i ljubavlju cijenite i volite Tubu. Pridružujem vam se i Tubi želim svu sreću, da je i dalje prati. Ali, Mina Jasmina je u pravu kad kaže za taj list Kurir, oni stvarno
plasiraju same laži. Neću puno komentirati, a evo vam ovi linkovi, pogledajte
datume i ono što već znate iz pouzdanih izvora pa prosudite sami, pogotovo ovaj prvi i drugi (sorry ako ste već čitali):

http://www.kurir-info.rs/stil/asi-iz...nje-176300.php
http://www.kurir-info.rs/stil/asi-se...vot-183572.php
http://www.kurir-info.rs/stil/asi-iz...ice-190906.php
http://www.kurir-info.rs/stil/asi-sa...ecu-178828.php
http://www.kurir-info.rs/stil/ciji-s...nci-168902.php

Edit: Cijela Turska ne zna što oni znaju.

Zadnje uređivanje amibel : 25.03.2012. at 21:12.
amibel is offline  
Old 25.03.2012., 21:26   #3557
Allaaah Allahhh nikad da se prestanem cuditi ovakvim nazovi novinarima i glupostima...hiljadu puta da citam ovakva sr*nja svaki put se cudim
__________________
hayat ve Demir aşık
melek/sejtan is offline  
Old 25.03.2012., 21:51   #3558
Ne treba obracati paznju na pisanje Kurira. Sve sto oni objave uvek treba uzimati sa ogromnom dozom rezerve. Oni su prosto takav list
Gvozdena is offline  
Old 25.03.2012., 22:29   #3559


Ovo sam pozajmila od Grka:

hasret is offline  
Old 26.03.2012., 08:28   #3560
Hvala na poklonu hasretStvarno zgodno!!!

Fanovi dakle,prate Tubu u svim fazama njezina života...lijepo
Pa i ovaj video je u tom pravcu...

http://www.youtube.com/watch?v=30JFG...eature=related


Zadnje uređivanje 11tena : 26.03.2012. at 08:41.
11tena is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:22.