Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2014., 21:16   #461
Quote:
Đuro Japaric kaže: Pogledaj post
Dokaz neodgovornosti različitih službi ! Treba cijepiti dio radno sposobnih mještana i uključiti ih sa radnom obvezom za dio poslova u cijelim selima jer oni poznaju područje !

Kada sam išao raditi u dio Afrike , bio sam cijepljen protiv različitih bolesti , svi smo se vratili zdravi !
Pomalo,nije priša...Ako im je trebalo pet dana da proglase katastrofu,onda će im trebati narednih još pet da shvate da su domaći mještanii oni koji najbolje poznaju područje a samim time veća je mogućnost da se što više životnja spasi,jer svaki seljak zna di mu je blago i koliko je blaga ostalo.
Ali dok se oni odluče .iskordinirau i prouče sve zakone,vrijeme tika taka tika taka...
gara1914 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 11:06   #462
print screen sa sa agroneta dostupnog svakom korisniku poljoprivrednih potpora na njegovom accountu
http://i39.servimg.com/u/f39/12/10/13/59/image_10.jpg

iako je potpis navedenog dokumenta g. Peze, nimalo ne sumnjam da je uskrata konačnog izračuna po nalogu nadležnog ministra

uskrata informacija i zamajavanje polojoprivrednika malo kog ovdje uzbuđuje, ali zabrinjava lakoća kojom hr dužnosnici krše postojeće zakone...da stvar bude opasnija, objava konačnog izračuna je možda eu pravilo i kršenjem istog slijede eu konzekvence koje se mjere milijunima...

ps
za razliku od dužnosnika, postojeći pravilnici i zakoni sadrže na desetke članaka o sankcijama usmjerene prema poljoprivrednicima koje se itekako uredno izvršavaju...npr:

...Izmjene i dopune se mogu zaprimati i do 9.6.2014. ali se pri tom primjenjuje smanjenje od 1% po radnom danu kašnjenja...
__________________
AGmath - Android app. Kalkukativna pomagala za poljoprivrednike i one koji se bave srodnim djelatnostima.
Agrometar - besplatna desktop aplikacija za evidenciju, pregled i statističku obradu poslovnih događanja na obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima
babkonj5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2014., 20:39   #463
> Izbornik > Zoran Milanović i mediji najavljuju smjenu dva ministra , među kojim se ne spominje i ministar Jakovina !
Izborniče , tvoj ministar je za seljake gori od Franje Tahija !
Šteta što nema Gupca , da povede seljake da istjeraju tvoju Vladu i zastupnike iz Zagreba !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 00:16   #464
I Jakovina vrlo samouvjereno naglašava kako su on i njegovo osoblje podnjeli najteži dio posla i kako su uspjeli u tome..
Oprostite,ja bih zamolio da netko od njegovih suradnika uputi g.Jakovinu u najbližu ambulantu.
Ja se samo pitam;ne bi li on htio raditi nešto korisno za građane RH?Kao npr.da se katapultira iz vlade RH!
Ne-Srdjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 06:50   #465
Quote:
Ne-Srdjan kaže: Pogledaj post
I Jakovina vrlo samouvjereno naglašava kako su on i njegovo osoblje podnjeli najteži dio posla i kako su uspjeli u tome..
Oprostite,ja bih zamolio da netko od njegovih suradnika uputi g.Jakovinu u najbližu ambulantu.
Ja se samo pitam;ne bi li on htio raditi nešto korisno za građane RH?Kao npr.da se katapultira iz vlade RH!
U ime nesposobne kukuriku koalicije Jakovina je uputio izmjene zakona za državnu zemlju koji je prilagođen velikom i malim Todorićima , a na štetu OPG !

Seljaci nakon ukidanja kmetstva odlukom bana Jelaćića 1848 g , u 2013 opet su u poziciji da budu kmetovi ako dobiju državnu zemlju u zakup na 50 g. i sa duplom ponudom od početne !

Za ovo su glavni krivci članovi KRIM organizacije - od naroda neizabrani zastupnici i predsjednik RH Ivo Josipović koji je potpisao i odluku o primjeni POVJESNO promašenog zakona !

Krivi su i NESPOSOBNI seljačke vođe koje nisu htjeli ići u sakupljanje 10 % potpisa birača kako bi se o tom bitnom zakonu odlučilo putem referenduma !

Drugi nesposobni ministar je ministar pravosuđa Miljenić ! Zakon o nasljeđivanju je u njegovom resoru , Zakon o vlasništvu i drugim stvarnim pravima - smeće od zakona - isto je njegovog resora , promašena Bečka evidencija zemlje - gruntovnice i katastar isto !

Jedino velika buna seljaka i radnika u Zagrebu , može natjerati političku mafiju da se rastjeraju i nađu novi ljudi da rade u interesu RH , a to znači i poljoprivrede !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 20:44   #466
https://www.youtube.com/watch?v=QBuQfFrgWkQ

relevantni citat iz linkanog videa:

"Na koji način g. Laslo ili takvi neki likovi misle da u jednoj godini možemo isplatiti dva puta potpore..."

Lijepo je mogao reći da love nema, da nisi imali u planu potpore ili tako nešto da nas kulturno odjebe...
Umjesto toga Jakovina obmanjuje javnost i pljuje po seljacima. Tko ga tjera.

Dosad sam mislio da je on samo jedan nesposobni partijski aparatčik, no taj lik je definitivno pokvarena osoba.

A vaše informacije radi, evo kako se mogu isplatiti dvije potpore u jednoj godini:

Francuska
http://agriculture.gouv.fr/Stephane-...ance-aides-PAC

Rumunjska
http://www.romania-insider.com/agric...omania/131625/

I vjerovatno će večina EU država tako postupiti jer je EU dozvolila članicama da potpore mogu ove godine početi ispaćivati 16. listopada, a sve to temeljem pravilnika koji je važeći već dugi niz godina:

Uredba Vijeća (EZ) br. 73/2009 od 19. siječnja 2009.
o utvrđivanju zajedničkih pravila za programe izravne potpore za poljoprivrednike u okviru Zajedničke poljoprivredne politike i utvrđivanju određenih programa potpore za poljoprivrednike, o izmjeni uredaba (EZ) br. 1290/2005, (EZ) br. 247/2006, (EZ) br. 378/2007 i stavljanju izvan snage Uredbe (EZ) br. 1782/2003
Članak 29.
Plaćanje
1. Osim ako nije drukčije utvrđeno ovom Uredbom, iznosi u okviru programa potpore iz Priloga I. u potpunosti se isplaćuju korisnicima.
2. Plaćanja se vrše u dva obroka godišnje u razdoblju od 1. prosinca do 30. lipnja naredne kalendarske godine.
3. Iznosi u okviru programa potpore iz Priloga I. ne isplaćuju se prije završetka provjere uvjeta za prihvatljivost, koju obavljaju države članice u skladu s člankom 20.
4. Odstupajući od stavka 2. ovog članka i u skladu s postupkom iz članka 141. stavka 2., Komisija može:
(a) utvrditi predujmove;
(b) odobriti državama članicama da, ovisno o stanju proračuna, isplate predujmove prije 1. prosinca u regijama u kojima su zbog iznimnih okolnosti poljoprivrednici suočeni s ozbiljnim financijskim poteškoćama:
i. u visini od 50 % plaćanja;
ili
ii. u visini od 80 % plaćanja ako su predujmovi već predviđeni.
__________________
AGmath - Android app. Kalkukativna pomagala za poljoprivrednike i one koji se bave srodnim djelatnostima.
Agrometar - besplatna desktop aplikacija za evidenciju, pregled i statističku obradu poslovnih događanja na obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima
babkonj5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 20:59   #467
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Netko iz Slavonije da nesto napise o njemu,mozda neki poljoprivrednik.
Gledam ga u emisiji otvoreno i djeluje dosta onako smiren flegma tip
Nacelnik Bukovlja vec 10 godina,izgleda da mu tamo ljudi vjeruju.
Nadam se da ce barem pokusati nesto napraviti,da nece sve ostati na rijecima
Nakon 3 godine mandata hrvatska javnost upoznata je za likom i djelom ministra poljoprivrede Agrokora , za kojeg je prošle godine predložio izmjene zakona za državnu zemlju zastupnicima Agrokorovog sabora , a na štetu seljaka !
Ministar je i voda koje su napravile iznimnu štetu u protekle 2 godine !
Ministar je i šuma sa kojim gospodare Hrvatske šume sa sedištem u Zagrebu ispod razine Mlečana !
Umjesto male firme sada i njegovom megalomanskom ministarstvu < radi > preko 2000 > zaposlenih !

Ocjena ; najnesposobniji ministar u povijesti RH !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 23:43   #468
Quote:
Đuro Japaric kaže: Pogledaj post

Ocjena ; najnesposobniji ministar u povijesti RH !
Pa... u žestokoj konkurenciji, sigurno jedan među vodećima IMO
SayWhatAgain is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 20:32   #469
Sinoć smo putem HRT mogli gledati obračun ministra poljoprivrede Agrokora i Marijane Petir iz sjedišta IV Reicha u Brislu !

Opravdano ga napala za državnu zemlju čije je raspolaganje prilagođeno Todoriću , ali je zaboravila objasniti doprinos ministra Pankretića i nje ka zastupnice u kršenju zakona od 2001 - 2015 na štetu seljaka !

Opravdano ga napala i za Zakon o ruralnom razvoju , ali nije pojasnila što zastupnik hss u Saboru RH predlaže !

Srećom ušli smo u zadnju godinu mandata ministra poljoprivrede Agrokora !

Nije on problem , već zastupnici koje narod nije izabrao , a koji su njega izabrali i prihvatili njegov povjesno promašeni Agrokorov zakon za državnu zemlju !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 22:25   #470
Quote:
Đuro Japaric kaže: Pogledaj post
Sinoć smo putem HRT mogli gledati obračun ministra poljoprivrede Agrokora i Marijane Petir iz sjedišta IV Reicha u Brislu !

Opravdano ga napala za državnu zemlju čije je raspolaganje prilagođeno Todoriću , ali je zaboravila objasniti doprinos ministra Pankretića i nje ka zastupnice u kršenju zakona od 2001 - 2015 na štetu seljaka !

Opravdano ga napala i za Zakon o ruralnom razvoju , ali nije pojasnila što zastupnik hss u Saboru RH predlaže !

Srećom ušli smo u zadnju godinu mandata ministra poljoprivrede Agrokora !

Nije on problem , već zastupnici koje narod nije izabrao , a koji su njega izabrali i prihvatili njegov povjesno promašeni Agrokorov zakon za državnu zemlju !
Đuro, kaj nije Jakovina Tvoj komšija?
123Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 00:49   #471
Ako,a to je vrlo slab,ako,SDP izgubi nadolazece izbore,onda jedan od kljucnih uzroka toga zalosnog poraza bit ce Tihomir Uzdihalica Jakovina.
To je jedan od jadnijih ministara u ovoj vladi.
Mustajkosmajac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 01:05   #472
Quote:
123Marijan kaže: Pogledaj post
Đuro, kaj nije Jakovina Tvoj komšija?
Da nažalost ! Bio sam mu kupac u sada čuvenoj propaloj trgovini u Bukovlju .
Vjerovatno znaš da je u tom mjestu kombinat Jasinje imao plantažu grožđa i voća ! Sada je tu korov i šikara u kojoj treba podići spomenik Jakovini !

I predsjednik kluba zastupnika Igor Dragovan je iz Podvinja - sada dijela Sl. Broda - prije 10 dana poslao sam mu na klub hrpu dokumenta od Turskog Carstva pa do Agrokorovog zakona za državnu zemlju kojeg je predložio Jakovina u ime nesposobne Vlade , a prihvatili dizačice i dizači ruku u Agrokorovom saboru !

I Stazić je korjenima - nisam siguran rodom iz Podvinja sa izvornim PREZIMENOM Stažić - od petero Stažića kupio sam gradilište !

Imamo u Saboru izvornih Slavonaca , ali i onih koji su rođeni od doseljenika , a koji o Slavoniji ne znaju ništa !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 21:56   #473
Quote:
Đuro Japaric kaže: Pogledaj post
Da nažalost ! Bio sam mu kupac u sada čuvenoj propaloj trgovini u Bukovlju .
Vjerovatno znaš da je u tom mjestu kombinat Jasinje imao plantažu grožđa i voća ! Sada je tu korov i šikara u kojoj treba podići spomenik Jakovini !

I predsjednik kluba zastupnika Igor Dragovan je iz Podvinja - sada dijela Sl. Broda - prije 10 dana poslao sam mu na klub hrpu dokumenta od Turskog Carstva pa do Agrokorovog zakona za državnu zemlju kojeg je predložio Jakovina u ime nesposobne Vlade , a prihvatili dizačice i dizači ruku u Agrokorovom saboru !

I Stazić je korjenima - nisam siguran rodom iz Podvinja sa izvornim PREZIMENOM Stažić - od petero Stažića kupio sam gradilište !

Imamo u Saboru izvornih Slavonaca , ali i onih koji su rođeni od doseljenika , a koji o Slavoniji ne znaju ništa !
Zar ta apotekica i dalje ne šljaka, samo je drugi vlasnik?
A gdje sad kupuješ polj. repromaterijal? U Prvči ili ....?
123Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 22:11   #474
Quote:
123Marijan kaže: Pogledaj post
Zar ta apotekica i dalje ne šljaka, samo je drugi vlasnik?
A gdje sad kupuješ polj. repromaterijal? U Prvči ili ....?
Ne radi !
Radila je dobro dok je to vodila prva lijepa i poslovna supruga ministra Jakovine .
Kad je on otišao u politiku na lokalnoj razini , kažu da je krenuo sukob sa njegovom suprugom !

Kupujem u Podvinju u trgovini Dukat koju dobro vode dva brata .
Sin od jednog ide na poljoprivredni fakultet .

Nisam još riješio ispite koji će biti uvjet za kupnju zaštitnih sredstava !

Kako Vi i ljudi koji su završili Agronomski i Poljoprivredni fakultet komentirate što ministar Jakovina radi sa izmjenom zakona za državnu zemlju ?

Ja to smatram povijesnim promašajem na štetu OPG !

Javno zastupam da se seljacima proda do 50 ha državne zemlje , da se forsira otkup privatne zemlje staračkih imanja i onih koji zemlju neće raditi , da se ide maksimalno brzo na sređivanja stanja u gruntovnici i katastru osnivanjem jedne Državne zemljišne službe , da se donesu odredbe za nasljeđivanje zemlje u cilju sređivanja stannja , odredbe ta nasljeđivanje zemlje .

Bit svega je da se u idućih 10 - 15 g uspostave komercijalni OPG koji bi se prodavali ili nasljeđivali kao tehnološke cjeline !

Neki su na ovo javno u Novoj Gradišci iz Zagreba rekli da ja govorim o velikoj agrarnoj reformi !

Istina je to jer bez toga ne vidim pomaka , a sa ovim vidim nastavak uništavanja hrvatske poljoprivrede !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 23:12   #475
Quote:
Đuro Japaric kaže: Pogledaj post
Ne radi !
Radila je dobro dok je to vodila prva lijepa i poslovna supruga ministra Jakovine .
Kad je on otišao u politiku na lokalnoj razini , kažu da je krenuo sukob sa njegovom suprugom !

Kupujem u Podvinju u trgovini Dukat koju dobro vode dva brata .
Sin od jednog ide na poljoprivredni fakultet .

Nisam još riješio ispite koji će biti uvjet za kupnju zaštitnih sredstava !

Kako Vi i ljudi koji su završili Agronomski i Poljoprivredni fakultet komentirate što ministar Jakovina radi sa izmjenom zakona za državnu zemlju ?

Ja to smatram povijesnim promašajem na štetu OPG !

Javno zastupam da se seljacima proda do 50 ha državne zemlje , da se forsira otkup privatne zemlje staračkih imanja i onih koji zemlju neće raditi , da se ide maksimalno brzo na sređivanja stanja u gruntovnici i katastru osnivanjem jedne Državne zemljišne službe , da se donesu odredbe za nasljeđivanje zemlje u cilju sređivanja stannja , odredbe ta nasljeđivanje zemlje .

Bit svega je da se u idućih 10 - 15 g uspostave komercijalni OPG koji bi se prodavali ili nasljeđivali kao tehnološke cjeline !

Neki su na ovo javno u Novoj Gradišci iz Zagreba rekli da ja govorim o velikoj agrarnoj reformi !

Istina je to jer bez toga ne vidim pomaka , a sa ovim vidim nastavak uništavanja hrvatske poljoprivrede !
Đuro - vraže jedan. Ti si kod Jakovine u apoteci zagledavao njegovu lijepu suprugu. Baš si vrag stari.
Ovo sa 50 ha zemlje ne kužim. Doduše, ja imam poljoprivredni faks, ali Ti neću otkriti da je pravi ili možda kupljena diploma u Sremskoj Mitrovici.
123Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 09:56   #476
Quote:
123Marijan kaže: Pogledaj post
Đuro - vraže jedan. Ti si kod Jakovine u apoteci zagledavao njegovu lijepu suprugu. Baš si vrag stari.
Ovo sa 50 ha zemlje ne kužim. Doduše, ja imam poljoprivredni faks, ali Ti neću otkriti da je pravi ili možda kupljena diploma u Sremskoj Mitrovici.
Pa morao sam vidjeti stanje u trgovini i kao kupac onda rješavati sa gospođom Jakovinom . Pitao sam ju neke savjete za božićna drvca - nije znala ali je predložila da pita neke ljude pa i ovim putem ju hvalim !


Stav je kukuriku koalicije da se državna zemlja ne prodaje !

Temeljem toga je Jakovina u ime kukuriku koalicije predložio izmjene za državnu zemlju i zakup prilagodio velikim Todoriću i ostalim !

Novost je gospodarski program za zakup do 50 g

- 60 bodova gospodarski program
- 20 bodova ako si u zakupu
- 20 bodova ponuda koja može biti dupla od početne , a početnu određuje Jakovina

Jasno je da je bodovanje do 60 bodova prilagođeno velikim i da seljaci gube i zemlju koju su imali u zakupu

Nasuprot ovog iz udruge OPG Hrvatske - Život predlažemo da se OPG proda do 50 ha državne zemlje , jer je sada povijesna prilika da sa državnom i otkupom privatne zemlje površinski formiramo komercijalne opg za 21 i naredna stoljeća !
Imaš 3 ha privatne , možeš kupiti do 50 ha državne

Onda tvoj OPG se može prodati ili nasljediti kao tehnološka cjelina !

Sa otkupom privatne zemlje sa okrupnjavanjem parcela u idućih 10 - 15 g sa drugačijim konceptom i zakonodavstvom možemo rješavati budućnost hrvatske poljoprivrede !


Smiju li agronomi i poljoprivredni inžinjeri održati skup i javno iznijeti svoje prijedloge za budućnost hrvatske poljoprivrede ?
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 10:53   #477
Quote:
Đuro Japaric kaže: Pogledaj post
Pa morao sam vidjeti stanje u trgovini i kao kupac onda rješavati sa gospođom Jakovinom . Pitao sam ju neke savjete za božićna drvca - nije znala ali je predložila da pita neke ljude pa i ovim putem ju hvalim !


Stav je kukuriku koalicije da se državna zemlja ne prodaje !

Temeljem toga je Jakovina u ime kukuriku koalicije predložio izmjene za državnu zemlju i zakup prilagodio velikim Todoriću i ostalim !

Novost je gospodarski program za zakup do 50 g

- 60 bodova gospodarski program
- 20 bodova ako si u zakupu
- 20 bodova ponuda koja može biti dupla od početne , a početnu određuje Jakovina

Jasno je da je bodovanje do 60 bodova prilagođeno velikim i da seljaci gube i zemlju koju su imali u zakupu

Nasuprot ovog iz udruge OPG Hrvatske - Život predlažemo da se OPG proda do 50 ha državne zemlje , jer je sada povijesna prilika da sa državnom i otkupom privatne zemlje površinski formiramo komercijalne opg za 21 i naredna stoljeća !
Imaš 3 ha privatne , možeš kupiti do 50 ha državne

Onda tvoj OPG se može prodati ili nasljediti kao tehnološka cjelina !

Sa otkupom privatne zemlje sa okrupnjavanjem parcela u idućih 10 - 15 g sa drugačijim konceptom i zakonodavstvom možemo rješavati budućnost hrvatske poljoprivrede !


Smiju li agronomi i poljoprivredni inžinjeri održati skup i javno iznijeti svoje prijedloge za budućnost hrvatske poljoprivrede ?
Đuka, kaj Tebe pati u ovo nedjeljno jutro? Odi lijepo na misu i uživaj. Pusti agrarnu politiku za poslje.
123Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 11:48   #478
Quote:
123Marijan kaže: Pogledaj post
Đuka, kaj Tebe pati u ovo nedjeljno jutro? Odi lijepo na misu i uživaj. Pusti agrarnu politiku za poslje.
Supruga je u ime kuće bila na misi , ja sam ju išao autom dovesti .
Danas ne radim na poslu , malo prije sam išao dati hrane pticama koje su u sve manjem broju od izumiranja stoke po selima !


Nisi mi odgovorio da li agronomi i poljoprivredni inžinjeri smiju javno izaći sa prijedlogom rješenja u poljoprivredi ?

- da li ne znate predložiti rješenja ,
- da li se boite izaći javno sa prijedlozima

U hdz imaju Odbor za poljoprivredu na čelu - pročitaj HDZ - Odbor za poljoprivredu pa napiši što misliš o Zmaiću - neke vrijedne upoznao sam u Perkovcima !

Krunoslav se zove - pregledao sam površno više njegovih razmišljanja , jasno je da napada Jakovinu ,

ali neće reći da Jakovina provodi strategiju Tuđmana i HDZ u kojem je na top prvom mjestu sin HDZ Todorić , kojemu je HDZ prilagodio prodaju kombinata i zakon za državnu zemlju , kojeg je Jakovina poboljšao da bude u 100 % korist velikog i malih Todorića !

Zadnje uređivanje Đuro Japaric : 08.02.2015. at 12:02.
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 13:50   #479
Quote:
Đuro Japaric kaže: Pogledaj post
Supruga je u ime kuće bila na misi , ja sam ju išao autom dovesti .
Danas ne radim na poslu , malo prije sam išao dati hrane pticama koje su u sve manjem broju od izumiranja stoke po selima !


Nisi mi odgovorio da li agronomi i poljoprivredni inžinjeri smiju javno izaći sa prijedlogom rješenja u poljoprivredi ?

- da li ne znate predložiti rješenja ,
- da li se boite izaći javno sa prijedlozima

U hdz imaju Odbor za poljoprivredu na čelu - pročitaj HDZ - Odbor za poljoprivredu pa napiši što misliš o Zmaiću - neke vrijedne upoznao sam u Perkovcima !

Krunoslav se zove - pregledao sam površno više njegovih razmišljanja , jasno je da napada Jakovinu ,

ali neće reći da Jakovina provodi strategiju Tuđmana i HDZ u kojem je na top prvom mjestu sin HDZ Todorić , kojemu je HDZ prilagodio prodaju kombinata i zakon za državnu zemlju , kojeg je Jakovina poboljšao da bude u 100 % korist velikog i malih Todorića !
Opet Ti tepeš po svom. Sutra se bumo bavili agrarnom politikom, danas je nedjelja.
Ovo da je supruga išla na misu u ime obitelji Ti je biser godine. Nije Ti sv. misa delegatski sistem. E moj Đuka, smanji malo doživljaj. Nadam se da ovu Tvoju umotvorinu ne bude čital župnik sv. Antuna Padovanskog u Podvinju.
123Marijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 08:58   #480
Ministar Jakovina triput zbrinjavao pjevačicu, supruginu kumu http://m.tportal.hr/vijesti/369426/M...ginu-kumu.html A kaj reći na ovo???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.