Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2013., 21:51   #41
Jedino što valja od autiju je M3.. i to bi valjalo da je kockica ili E36..ovako..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 09:35   #42
http://www.youtube.com/watch?v=fsrJWUVoXeM

TRAILER 1

http://www.youtube.com/watch?v=Mq9yd09GYf0

TRAILER 2
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 12:20   #43
cak mi za razliku od brzih i zestokih odlicno djeluje. ima predobrih auta i bas se osjeti nfs osjecaj, kao da si u igrici kad gledas trailer. gledat ce se
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 13:46   #44
Quote:
SHOGO kaže: Pogledaj post
Nešto slabiji trailer od prvog, ali još uvijek dobar. Priča je prožvakana miliijun puta, a onaj kaskaderski pothvat me podsjeća na onaj iz Fast 5, samo sa helikopterom.
Ono što moram pohvalit je zadnja scena- F&F od četvrtog dijela ne zna vizualizirati taj osjećaj brzine, što ovaj film može.
To + Michael Keaton- glavni razlozi zašto ću to pogledat
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 15:03   #45
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=fsrJW...JSldoyipUtF7yi (isprike ako je već bilo)
Odličan trailer, definitivno bi to pogledao u kinu.
Nisam gledao Breaking Bad (kako me nije sram ) pa me glavni lik ne interesira onoliko koliko njegove fanove.
Ako ovo smeće od F&F franšize potraje, tko zna , možda ćemo pogledati neki crossover - bilo bi zakon vidjeti duel Paula Walker vs Aaron Paul
Kakva jebena steta. Otpala je svaka sansa da se ostvari takav duel.
Zivot je ponekad previse okrutan i ironican
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 20:51   #46
U Zagrebu se otvara 4DX kino
Quote:
Nova 4DX™ kino dvorana multipleksa CineStar Arena Zagreb službeno će se otvoriti 12. prosinca projekcijama igranog filma Hobit: Smaugova pustoš i animiranog filma Snježno kraljevstvo.

Među filmovima koje ćemo moći pratiti u novom 4D formatu tako će se naći i najveći nadolazeći hitovi među kojima ističemo: Ronin 47, Legenda o Herkulu, Need for Speed, Različita, Lego 3D…
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 20:26   #47
Poster za film: http://datnewcudi.com/wp-content/upl...874_SY911_.jpg
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 20:36   #48
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Nije los poster.

NFS film bi trebao biti film sa sto vise trka znaci non-stop neka jurnjava.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 21:22   #49
Okej poster. Sviđaju mi se boje, eto.
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 19:15   #50
ako postane franšiza tipa FF, nadam se da neće skrenut na uobičajenu akciju kao što je i FF to postao.
Boki000 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 00:05   #51
‘Need for Speed’ Super Bowl Trailer
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 05:21   #52
Loše izgleda
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 16:59   #53
Jedva čekam ovaj film prvenstveno jer sam veliki fan Breaking Bada. Aaron Paul mi je zakon. Samo zbog te činjenice i zbog popularnosti igrice film će ostvariti uspjeh. Nadam se da će ti biti filozofiranja, kvalitetnog odnosa među likova a ne samo akcija i utrkivanje. Film traje 2 sata pa bi tu moglo biti dosta tih elemenata koje sam naveo. Vidjet ćemo uskoro.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 00:38   #54
Bože kako loš film.
Čak i F&F 6 djeluje kao bolji film pored ovog, zar je i to moguće
Jedino u čemu je bolji od F&F franšize su bolji auti i realan osjećaj brzine.
Priča, gluma (da, Aaron Paul je isto pušiona u filmu), soundtrack, logika, "humor" - doslovno viče B produkcija.
3/10
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 00:54   #55
film je sasvim solidan za ovakvu vrstu... dobra kemija između Aarona i Imogen... ženska mi je posebno dobra i film je zabavan... nisam ni očekivao nešto drukčije
radradirad is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 21:10   #56
Film je dobar tko zna možda opet gledam hehe, ne sviđa mi se što je previše egzota volio bih da bude muscle vs import no dobro je i ovako kako i jest.Crnac nek ostane u glazbi ( nisam rasist) jer je bespotrebno hvaljenje kak on zna voziti heliće cessne apache itd. još nešto karta je skupa no isplati se zbog tih pokretno okretnih sjedala malo me podsjetilo na mr bean http://youtu.be/5U6SWAPLuls?t=1m51s hehe
v.w is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 23:59   #57
Loše, hrpa nelogičnosti, nemojte ni da počinjem s nabrajanjem. Imdb ocjena definitivno prevelika. Btw, 3D praktički nisam ni osjetio u filmu, osim donekle scene predstavljanja Mustanga.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 16:25   #58
dozivljaj auta,vožnje u autima odlican...vizualno odlicno!ali dijalozi,gluma...zenska...totalno nepotrebno i glupo.Humora ima i dosta je dobar,al nikad necu shvatiti te mulaste amere i njihova skoro pa precesta potreba da sa svojim pretjerivanjem-moraju i sjebu vecinu filmova...a film i sama radnja recimo imaju dobar preduvjet da bude po svemu odlicni!?
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 16:54   #59
Quote:
Esseker1 kaže: Pogledaj post
dozivljaj auta,vožnje u autima odlican...vizualno odlicno!ali dijalozi,gluma...zenska...totalno nepotrebno i glupo.Humora ima i dosta je dobar,al nikad necu shvatiti te mulaste amere i njihova skoro pa precesta potreba da sa svojim pretjerivanjem-moraju i sjebu vecinu filmova...a film i sama radnja recimo imaju dobar preduvjet da bude po svemu odlicni!?
Čekaj, tebe pali twerkanje ili humor u kojem lik 120 min ponavlja da je navodno vozio Apache? Meni je to ko da se lik hvali tijekom cijelog filma da je jebo Sanaderovu malu pa se na kraju ona, deus ex machina, na par sekundi pojavi u filmu. Već viđeno i prožvakano.
Humor ne postoji u tom filmu, dao sam sve od sebe da se probam nasmijati bar na jedan one liner, ali nije išlo, dok sam se kod F&F 6 (koji je jednako loš film), htio-ne htio, morao nasmijati 2-3 puta.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 19:01   #60
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Čekaj, tebe pali twerkanje ili humor u kojem lik 120 min ponavlja da je navodno vozio Apache? Meni je to ko da se lik hvali tijekom cijelog filma da je jebo Sanaderovu malu pa se na kraju ona, deus ex machina, na par sekundi pojavi u filmu. Već viđeno i prožvakano.
Humor ne postoji u tom filmu, dao sam sve od sebe da se probam nasmijati bar na jedan one liner, ali nije išlo, dok sam se kod F&F 6 (koji je jednako loš film), htio-ne htio, morao nasmijati 2-3 puta.
sta si ti nabrijan?ako nisi dugo hebao....,odi odradi koji put i ponovno procitaj.Mene pali neka crnka...brineta....,ovo sigurno NE freaky man.Htio sam reci da humor i moze proci,al nisam se na to toliko oslonio koliko na pretjerivanje pa cak i tog crnje.Svakako procitaj i lakse malo...
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.