Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2008., 14:31   #1
Question Kako, kamo, kuda?

e mozete se smijat i reć da sam debil, al stvarno ne znam.

Moja situacija: sa curom sam koja je djevica i ima 19 godina. Dakle, probali smo, ali nije islo. Onda sam je krenuo pipat dolje i skužio da joj je himen baš onako slojevit, ne znam kako da objasnim točno - stjenke dosta odebljane, a sam otvor je prekriven kožicom koja se može otklopit (i ona je dosta debela da napomenem) - glupo opisano znam, al nisam iskreno upućen da li to spada u normalne opise himena. I mogu joj gurnut prst unutra, ali svejedno je dosta uska unutra, onako mogu opipat gornju stijenku, tipa kao da diram gornju stijenku pubične kosti, ali inače jako usko sve skupa. Dva prsta nema šanse da mogu ni stavit jer je uski otvor, a i sama se počne žalit da osjeća kao kidanje mesa dok ga guram i da ju boli.

Mislite li da je najbolje da je odvedem ginekologu ili da s vremenom pokušavamo - iako mislim da bi ju moglo jako boljet, a ako je tako izgubim svako zadovoljstvo za niti pokušavanje. Help
ben is offline  
Old 22.07.2008., 14:34   #2
Quote:
ben kaže: Pogledaj post
e mozete se smijat i reć da sam debil, al stvarno ne znam.

Moja situacija: sa curom sam koja je djevica i ima 19 godina. Dakle, probali smo, ali nije islo. Onda sam je krenuo pipat dolje i skužio da joj je himen baš onako slojevit, ne znam kako da objasnim točno - stjenke dosta odebljane, a sam otvor je prekriven kožicom koja se može otklopit (i ona je dosta debela da napomenem) - glupo opisano znam, al nisam iskreno upućen da li to spada u normalne opise himena. I mogu joj gurnut prst unutra, ali svejedno je dosta uska unutra, onako mogu opipat gornju stijenku, tipa kao da diram gornju stijenku pubične kosti, ali inače jako usko sve skupa. Dva prsta nema šanse da mogu ni stavit jer je uski otvor, a i sama se počne žalit da osjeća kao kidanje mesa dok ga guram i da ju boli.

Mislite li da je najbolje da je odvedem ginekologu ili da s vremenom pokušavamo - iako mislim da bi ju moglo jako boljet, a ako je tako izgubim svako zadovoljstvo za niti pokušavanje. Help
a možeš li opipati donju stijenku?
__________________
Now I know I'm pretty, but I ain't as pretty as a couple of titties.
explainer is offline  
Old 22.07.2008., 14:37   #3
a mogu, ali je blizu dosta, tj. ako se krećem prema njemu spriječava me dio himena sa donje strane... ne znam kako da objasnim, evo recimo kad je stavim u doggy style bas ju boli jer joj onda ne znam na koju foru himen prekrije otvor i jos mi je teže uć. a jesam bas neki, ah
ben is offline  
Old 22.07.2008., 14:38   #4
Quote:
ben kaže: Pogledaj post
a mogu, ali je blizu dosta, tj. ako se krećem prema njemu spriječava me dio himena sa donje strane... ne znam kako da objasnim, evo recimo kad je stavim u doggy style bas ju boli jer joj onda ne znam na koju foru himen prekrije otvor i jos mi je teže uć. a jesam bas neki, ah
vidiš to je dobro ... da li si probao u doggy style-u napipati koju od tih ovojnica ali preko anusa?
__________________
Now I know I'm pretty, but I ain't as pretty as a couple of titties.
explainer is offline  
Old 22.07.2008., 14:40   #5
Quote:
explainer kaže: Pogledaj post
vidiš to je dobro ... da li si probao u doggy style-u napipati koju od tih ovojnica ali preko anusa?
hu?
ben is offline  
Old 22.07.2008., 14:41   #6
Quote:
ben kaže: Pogledaj post
.

Mislite li da je najbolje da je odvedem ginekologu ili da s vremenom pokušavamo - iako mislim da bi ju moglo jako boljet, a ako je tako izgubim svako zadovoljstvo za niti pokušavanje. Help
da je odvedeš ginekologu da je on razdjeviči?
emanca is offline  
Old 22.07.2008., 14:42   #7
to joj je supak....
nutella1 is offline  
Old 22.07.2008., 14:43   #8
Quote:
explainer kaže: Pogledaj post
vidiš to je dobro ... da li si probao u doggy style-u napipati koju od tih ovojnica ali preko anusa?
bene tip te zajebava
ali očito su njemu opipali ovojnicu oko anusa malo češće
vodi je u ginekologa što čekaš
mislim može ići i sama
marčelina is offline  
Old 22.07.2008., 14:45   #9
zanimljivo koliko bezobraznih odgovora čovjek ovdje može dobit kad otvoreno pita za misljenje, i stvarno mi nije jasno kako se neki ljudi ovdje vole izivljavat na ljudima s problemom, kao da nikad i sami niste trebali savjet drugih. bezveze
ben is offline  
Old 22.07.2008., 14:46   #10
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
bene tip te zajebava
ali očito su njemu opipali ovojnicu oko anusa malo češće
vodi je u ginekologa što čekaš
mislim može ići i sama
predložit ću joj to imas pravo. hvala
ben is offline  
Old 22.07.2008., 14:46   #11
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
bene tip te zajebava
ali očito su njemu opipali ovojnicu oko anusa malo češće
vodi je u ginekologa što čekaš
mislim može ići i sama
uvijek se mora naći neka pametnica sa svojim zluradim komentarima ... no, zato je tu ignore lista
__________________
Now I know I'm pretty, but I ain't as pretty as a couple of titties.
explainer is offline  
Old 22.07.2008., 14:47   #12
Quote:
explainer kaže: Pogledaj post
uvijek se mora naći neka pametnica sa svojim zluradim komentarima ... no, zato je tu ignore lista
... kao i nejebica sa ogorčenim šalama. to je život valjda
ben is offline  
Old 22.07.2008., 14:54   #13
daj ne fantaziraj. Gurni ga muški. Naći će smoki put sam...
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Old 22.07.2008., 14:55   #14
Quote:
explainer kaže: Pogledaj post
oprosti
ma gle nema problema, sori ako je i samo ovako bezveze sala bila... al sam malo ubediran, vise zbog nje nego sebe, jer mi je stvarno stalo do nje i mislio sam makar da bi cure znale dal je ovo normalni himen, mislim tako da i dalje pokušavam, jer moja bivša nije bila djevica tako da fakat ne znam sta bi s ovom.
ben is offline  
Old 22.07.2008., 15:00   #15
Quote:
explainer kaže: Pogledaj post
ne smiješ takve stvari govoriti benu jer će se onda marčelina naljutiti .... najbolje ti je da se ispričaš kao što sam ja napravio ... a ben će sa curom kod ginekologa
Pardon. Ben.

Kažeš da ti je mala debela. Nek mrda guzu pa će:

1. smršavit i smanjit rupu
2. narajcat se i ovlažit i lakše će ući
3. smršavit
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Old 22.07.2008., 15:06   #16
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Pardon. Ben.

Kažeš da ti je mala debela. Nek mrda guzu pa će:

1. smršavit i smanjit rupu
2. narajcat se i ovlažit i lakše će ući
3. smršavit
ma nije ona debela, uff, za opnu sam govorio
ben is offline  
Old 22.07.2008., 15:14   #17
nema druge nego zvati pomoć stari....
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Old 22.07.2008., 15:17   #18
Quote:
emanca kaže: Pogledaj post
da je odvedeš ginekologu da je on razdjeviči?
pandora_5 is offline  
Old 22.07.2008., 15:35   #19
zasto neki jednostavno ne shvate da je pička fleksibilna??
i nema veze s debljinom ni to što je prvi put... jaoo
jednom kad se bude opustila bude sve u redu. i to je jedini problem. u glavi.
__________________
Put your hands in the air and give me all your money!
female is offline  
Old 22.07.2008., 21:58   #20
Ma gle - neki su himeni fakat tvrdi. Neke boli, neke ne. Nekima su bliže i lakše pucaju, nekima elastičniji,... (Poantu ste shvatili - ima nas svakakvih )

Al kladim se da većinom griješe frajeri okrivljavajući tu zloglasnu opnu, nabijajući svoje nedovoljno iskusne pimpeke u suuuuuuha međunožja. Onda se cura još više prepadne, osjeti nesigurnost, peckanje, bol,...
7/9 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger