Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2011., 12:38   #1
Zeli me ili mozda ipak ne?

Ne znam kud bih s temom, ni s problemom. Zahvalna na bilo kakvom savjetu, dobrom, losem, samo da se izvucem (ili ne) iz ovog kaosa.

Znamo se tri godine, od pocetka mi se svida, zna to. Odbio me odmah na pocetku, nije materijal za vezu ( ), presla preko toga, postali super frendovi.
Inace je po prirodi pravi sarmer, sa svim curama si je super, flertuje, sim tam. Ali s nikim nema nista, barem koliko ja znam. Prije godinu dana je poceo je flertovat sa mnom, tj postalo je intenzivnije nego prije. Spetljali smo se. Nakon toga nista, nastavili s prijateljstvom, zavodio je i dalje, ali nismo se vise spetljali, iako smo htjeli, tj non stop se zajebavali u tom smjeru.
Prije kojih mjesec dana spetljali se opet, i sad je to postalo redovito, ako se jednom tjedno moze smatrat redovitim.
Where's the problem? Odemo tipa u kino, kasnije negdje i barimo se. I to je to. Nema dodira, onak, uopce. Naravno, zasto ja prva ne krenem, zato jer mi je bed, veliki sam neznalica kad je sve to u pitanju, a pored njega sam trapava jos vise. Ali ne kuzim zasto on nista ne poduzima s obzirom da sve sam inicira? Jel mu isto neugodno?
Kad smo svaki na svojoj strani ekrana (inbox) skroz druga prica, napeto do bola.

Ugl, koliko znam, kad imas tak nekog frenda za barenje ili seks, nema tog zavodenja. Mozda sam u krivu.

Znam da ne zeli vezu, ne samo sa mnom, nego opcenito, ne zelim ni ja, iako mi je stalo do njega. (znam da to glupo zvuci)
Dal bi uopce petljao sa mnom da mu nisam privlacna? Kao frendovi super funkcioniramo, ali od kad se znamo, svaki razgovor je sve samo ne prijateljski.
Jel moguce da mu je stalo?
Kaj mu se dogada u glavi?

p.s. njemu su 22, meni 21 (djeca)
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 14:55   #2
opametiti ce se i vidjeti koliko ti njega volis samo moras cekati i biti uvijek uz njega, dati mu kad pozeli....zivjet cete sretno do kraja zivota
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 15:00   #3
Daj prevedi. Seksate se ili se ne seksate? Nema dodira, ima dodira, petljate se? Ne kužim... (Neispavana sam i malo tupa danas.)
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 15:07   #4
zenska nemoj se ljuti ali da ti mozes izabrat boljeg ti bi izabrala. to ti jer sudbina. nije on los on je faca. ti se ne das.. on te ionako tu i tamo dira to mu je i cilj. a nisi jedina nit bila nit ces ostati.

ja mu ne zamjeram jer sas jednim dobro djelom kao i on ali s druge strane mogu dat 10 puta vise sto takav nikad ne bi dao.

da ti bude lakse sve malo ljepse zene su izgubljene u jako malom krugu ljudi i s tim ljudima se i hvataju pa i ti. to mozda nitko ne vidi... ali sam vidio ja


spusti taj ego na zemlju i nek te malo gaze pa ce ti dusa bit mirnija
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 15:32   #5
a možebit...
Inspektor Nagib is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 15:53   #6
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
ja mu ne zamjeram jer sas jednim dobro djelom kao i on ali s druge strane mogu dat 10 puta vise sto takav nikad ne bi dao.

da ti bude lakse sve malo ljepse zene su izgubljene u jako malom krugu ljudi i s tim ljudima se i hvataju pa i ti. to mozda nitko ne vidi... ali sam vidio ja


spusti taj ego na zemlju i nek te malo gaze pa ce ti dusa bit mirnija


Može prijevod?
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 16:43   #7
Quote:
rusha kaže: Pogledaj post
Daj prevedi. Seksate se ili se ne seksate? Nema dodira, ima dodira, petljate se? Ne kužim... (Neispavana sam i malo tupa danas.)
ne seksamo se, i ak ovak nastavimo, do seksa nece nit doc. znaci, non stop inicira u tom smjeru kad razgovaramo, ali kad smo skupa, nula bodova. nema dodira - zamisli da se baris s nekim i oboje drzite ruke u dzepovima (ne doslovno).

Quote:
Shera kaže: Pogledaj post


Može prijevod?
ni meni nije jasno.

Zadnje uređivanje ally n. : 02.10.2011. at 16:57.
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 16:52   #8
nije peder nekak bi svo njegovo sarmiranje cura bilo skroz cudno da je.
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 16:59   #9
Quote:
ally n. kaže: Pogledaj post
nije peder nekak bi svo njegovo sarmiranje cura bilo skroz cudno da je.
peder je opci izraz medu muskima za ne muskarc
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 17:06   #10
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
peder je opci izraz medu muskima za ne muskarc
u prijevodu? sorry ak je pitanje glupo, ali kao sto sam navela, nemam iskustva i trenutno mi je sve zbunjujuce. jedino logicno kaj mi pada na pamet je da se osjeca isto kao i ja, nema pojma kaj radi i neugodno mu je.
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 17:08   #11
Daj prvo pojasni što ti znači ono da ste se spetljali. Samo flert?
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 17:17   #12
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Daj prvo pojasni što ti znači ono da ste se spetljali. Samo flert?
zbarili.
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 17:18   #13
I dalje ne razumijem. Kakvo je to barenje bez dodira? Jel tako teško napisati o čemu se točno radi?
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 17:21   #14
Quote:
ally n. kaže:
Znam da ne zeli vezu, ne samo sa mnom, nego opcenito, ne zelim ni ja, iako mi je stalo do njega. (znam da to glupo zvuci)
Dal bi uopce petljao sa mnom da mu nisam privlacna? Kao frendovi super funkcioniramo, ali od kad se znamo, svaki razgovor je sve samo ne prijateljski.
Jel moguce da mu je stalo?
Kaj mu se dogada u glavi?
To ne zelim vezu vjerojatno samo znaci da jos nije naletio na nesto za sto bi vridilo izaci iz tog "ne zelim obaveze" podrucja. I ja sam bio takav do prije tjedan dana , muvao se sa svima redom, godilo mi je to, a sad sam u vezi. Zbog kvalitetne osobe.

Meni su privlacne skoro sve prijateljice i ne bih imao nista protiv petljanja, takav sam tip i sa mnogima sam na kraju makar zabrijao, ali zbog toga nisam poslije rusio odnose ili bjezao. Biram prijateljice tako da nase eventualno brijanje ne znaci kraj, jer sam osoba koja prijateljstvo ne smatra nuzno ogranicenim supportom, vec moze preci i na fizicke sfere ako me kuzis.

Privlacna mu sigurno jesi, a sad na koje nacine to ne moze nitko do njega samoga znati. Medutim privlacnost ne znaci nista krucijalno, svakodnevna je, potrebno je mnogo klikova za nesto vise.

Sigurno mu je stalo, ali je papak ako nakon 3 godine to stalo nije barem korektno primjenio u zbilji, osim u tih par bljuz bljuz barenja. U svakom slucaju ne cini se kao neki big win. Iskrenost?

U glavi mu se dogada...pa pitaj ga, jebes neiskrene ljude, kamoli prijatelje.
__________________
Homo doctus in se semper divitias habet
Tu trembles, carcasse, mais tu tremblerais bien davantage si tu savais où je vais te mener

Κατὰ τὸν ἑαυτοῦ δᾲιμονα
Nietreink is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 17:23   #15
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
I dalje ne razumijem. Kakvo je to barenje bez dodira? Jel tako teško napisati o čemu se točno radi?
ljubis se s nekim, ali te ne dodiruje. znaci, situacija u autu, ljubite se, ali svatko drzi ruke za sebe, niti ruka oko vrata, niti oko struka, nista. znaci, samo usta. znam da zvuci skroz blesavo, ali upravo zato i pisem ovdje, jer se osjecam blesavo.
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 17:27   #16
Quote:
Nietreink kaže: Pogledaj post
To ne zelim vezu vjerojatno samo znaci da jos nije naletio na nesto za sto bi vridilo izaci iz tog "ne zelim obaveze" podrucja. I ja sam bio takav do prije tjedan dana , muvao se sa svima redom, godilo mi je to, a sad sam u vezi. Zbog kvalitetne osobe.

Meni su privlacne skoro sve prijateljice i ne bih imao nista protiv petljanja, takav sam tip i sa mnogima sam na kraju makar zabrijao, ali zbog toga nisam poslije rusio odnose ili bjezao. Biram prijateljice tako da nase eventualno brijanje ne znaci kraj, jer sam osoba koja prijateljstvo ne smatra nuzno ogranicenim supportom, vec moze preci i na fizicke sfere ako me kuzis.

Privlacna mu sigurno jesi, a sad na koje nacine to ne moze nitko do njega samoga znati. Medutim privlacnost ne znaci nista krucijalno, svakodnevna je, potrebno je mnogo klikova za nesto vise.

Sigurno mu je stalo, ali je papak ako nakon 3 godine to stalo nije barem korektno primjenio u zbilji, osim u tih par bljuz bljuz barenja. U svakom slucaju ne cini se kao neki big win. Iskrenost?

U glavi mu se dogada...pa pitaj ga, jebes neiskrene ljude, kamoli prijatelje.
slazem se sa svime, i stvarno niti ne ocekujem od njega nista, pogotovo ne vezu. ali jednostavno mi nije jasno zasto me se boji dotaknut. to je jedino. pomirila sam se odavno (vise manje) da ce osjecaji ostat samo s moje strane. ali nismo djeca od 15 godina da samo dijelimo pusice.

tesko ga je ista pitat, ili izbjegne odg ili sve prebaci na zajebanciju ili je odg 'ne znam'.
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 17:27   #17
Muškarac kada voli ženu onda ona to zna i osjeća, ovo što si ti opisala je nisi mi nešto posebno ali dosadilo mi je biti samom pa dok ide ide, sorry na iskrenosti
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 17:28   #18
Quote:
ally n. kaže: Pogledaj post
ljubis se s nekim, ali te ne dodiruje. znaci, situacija u autu, ljubite se, ali svatko drzi ruke za sebe, niti ruka oko vrata, niti oko struka, nista. znaci, samo usta. znam da zvuci skroz blesavo, ali upravo zato i pisem ovdje, jer se osjecam blesavo.
Zašto i ti to radiš? Zašto ti njega malo ne pomaziš pa vidi hoće li biti kakve reakcije? Možda se samo prilagođava tebi, meni to izgleda kao lik koji nema nikakva iskustva s curama (bez obzira što si napisala suprotno).
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 17:30   #19
Quote:
ally n. kaže: Pogledaj post
ljubis se s nekim, ali te ne dodiruje. znaci, situacija u autu, ljubite se, ali svatko drzi ruke za sebe, niti ruka oko vrata, niti oko struka, nista. znaci, samo usta. znam da zvuci skroz blesavo, ali upravo zato i pisem ovdje, jer se osjecam blesavo.
Zvuci kao skolsko ljubakanje radi razmjene i ucenja
__________________
Homo doctus in se semper divitias habet
Tu trembles, carcasse, mais tu tremblerais bien davantage si tu savais où je vais te mener

Κατὰ τὸν ἑαυτοῦ δᾲιμονα
Nietreink is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 17:32   #20
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Zašto i ti to radiš? Zašto ti njega malo ne pomaziš pa vidi hoće li biti kakve reakcije? Možda se samo prilagođava tebi, meni to izgleda kao lik koji nema nikakva iskustva s curama (bez obzira što si napisala suprotno).
Kakve veze iskustvo ima s tim, pa uvijek ju može uhvatiti za ruku dok šetaju, zagrliti iz zezancije i sto drugih stvari kojima će joj pokazati da mu se sviđa i da ju želi
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger