Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2011., 15:18   #1
Aromatizirana kava

Nedavno sam u gostima pila aromatiziranu kavu (sa cimetom) i strašno mi se svidjela. Ta kava je kupljena u Americi, ali mislila sam da toga ima i kod nas. Međutim moja potraga za aromatiziranim kavama je postala nemoguća misija.
Zanima me da li netko od vas zna gdje toga im akod nas za kupi (ako uopće ima)? Ili da jednostavno pomješam kavu sa cimetom? Inače pijem ove instant kave ili espresso...
__________________
cijela samod stakla
katjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 15:45   #2
Ne znam odakle si, ali u Rijeci ima dućan, zove se Čajkovski, imaju razne čajeve i puno vrsta aromatizirane kave.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 17:20   #3
da, zivim u Rijeci. Gdje je taj dućan? Nisam znala to.
__________________
cijela samod stakla
katjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 17:22   #4
evo našla na netu!! odlično, hvala ti!
__________________
cijela samod stakla
katjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 17:23   #5
Quote:
katjaa kaže: Pogledaj post
Nedavno sam u gostima pila aromatiziranu kavu (sa cimetom) i strašno mi se svidjela. Ta kava je kupljena u Americi, ali mislila sam da toga ima i kod nas. Međutim moja potraga za aromatiziranim kavama je postala nemoguća misija.
Zanima me da li netko od vas zna gdje toga im akod nas za kupi (ako uopće ima)? Ili da jednostavno pomješam kavu sa cimetom? Inače pijem ove instant kave ili espresso...
u kuhanu kavu mozes dodati zacin...
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 17:24   #6
ja sam se baš u to zagledao u Marchéovom baru na odmorištu Draganić. vidio sam da imaju cimet i još jedno 2-3 okusa. nisam probao.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 17:28   #7
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
ja sam se baš u to zagledao u Marchéovom baru na odmorištu Draganić. vidio sam da imaju cimet i još jedno 2-3 okusa. nisam probao.
najobicniji starbucksi imaju posude u kojima je cokolada u prahu, muskatni orascic, cimet, vanilija (naravno, sve odvojeno) pa si to sam sipas po kavi ak hoces...
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 17:31   #8
Quote:
šatro gospon kaže: Pogledaj post
najobicniji starbucksi imaju posude u kojima je cokolada u prahu, muskatni orascic, cimet, vanilija (naravno, sve odvojeno) pa si to sam sipas po kavi ak hoces...
mislim da ovi imaju neku tekućinu u vrčevima za to (barem je natpis bio kraj tih vrčeva pa sam pretpostavio da ima veze jedno s drugim)
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 17:58   #9
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
mislim da ovi imaju neku tekućinu u vrčevima za to (barem je natpis bio kraj tih vrčeva pa sam pretpostavio da ima veze jedno s drugim)
ima i sirupa sa aromama...
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 10:21   #10
Quote:
katjaa kaže: Pogledaj post
evo našla na netu!! odlično, hvala ti!
Kasnim s adresom, ali glavno da si se snašla. Vidjet ćeš imaju zanimljiv izbor - meni je sve tako fino mirisalo....nije da je baš jeftino, ali uzmeš malo za gušt i probu.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.