Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2013., 21:26   #1001
E Sila, Sila, ko pravo derle...nafurila se na agu zbog prošle večeri, zbog Jezde...ma samo bira što ću je smeta, cijelo vrijeme udara neku kontru...baš je još curetak... ljubomora joj danas popala moždane vijuge

A i Emre mi je danas za krepat... da zovi ministra inače ću ga ubit ... I kak neće priznat da je Borko komad i po nego za seljaka je zgodan...

Evo Silin stari već potrošio lovu... nemogući su s tim nasljedstvom...
__________________
Mogu ja, mogu ja, protiv vjetra i oluje, protiv svake morske struje - klupa do prozora
plitko is offline  
Old 07.01.2013., 21:29   #1002
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
zaš se u gačama kupa to me smeta
sram ga bilo , i to još u šarenim boksericama
evo kako se age tuširaju...
http://postimage.org/gallery/xazdlo6/
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 07.01.2013., 21:33   #1003
A jadno im je kupanje,šta nemaju kadu nego sa loncem?Koju koristoljubljivu familiju ima Sila,ne znaš tko je gori ovi iz grada ili ovi doma.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Old 07.01.2013., 21:34   #1004
Quote:
plitko kaže: Pogledaj post

Evo Silin stari već potrošio lovu... nemogući su s tim nasljedstvom...
Ti 'planovi' su mi zapravo bili smiješni. Pričaju o holdingu i vilama, a oni bi polje i možda čak i traktor. Dobar način da se prikaže kako u biti nemaju blage veze o čemu se tu radi i što je njima ambicija. Iako, pokojni i nije plaćao nešto puno, ako u 15 godina nisu uspjeli skupiti za traktor.

Emir je zvijezda ove epizode. Rikavam na njega. Aga da je pametan zaposlio bi njega da čuva Silu. "Izvoli, sestro." Ionako radi za jabuku i sladoled. A i strelja pogledom kao sestra.
blenta is offline  
Old 07.01.2013., 21:35   #1005
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
sram ga bilo , i to još u šarenim boksericama
evo kako se age tuširaju...
http://postimage.org/gallery/xazdlo6/
ovo je bilo brzo ali ni ti mu nisi uspjela gaće skinut
bosco is offline  
Old 07.01.2013., 21:37   #1006
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Pazi Azada, odmah kez od uha do uha na pare

strvinari namirisali pare,ajd jasno mi za rođu i ženu mu što su se polakomili,al rod rođeni,pa oblizuju brke i oni bi se malo omastili,fuj
tina01 is offline  
Old 07.01.2013., 21:41   #1007
meni je ovaj mali Emir legenda...koji mali lik...genijalac...ovi me klinci oduševe kako glume...mali se stvarno uživio u ulogu brata "čuvara" sestre koaj je 15 g starija.. nije bitno koliko žene stare opet treba dozvolu od svog mlađeg brata da bi hodala ulicom...
@bosco ne skido ja njega...ali bar sam nam ga naslikala..pa uživajte ..
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 07.01.2013., 21:43   #1008
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
sram ga bilo , i to još u šarenim boksericama
evo kako se age tuširaju...
http://postimage.org/gallery/xazdlo6/
kako si brza ha ha
x files agent is offline  
Old 07.01.2013., 21:45   #1009
Pas mater, kud ga je provocirala ovako pijanog.

Ubi ih ljubomora danas. Falile su mi one nježne scene.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 07.01.2013., 21:45   #1010
Kaže Emre ocu za Boran agu: „seljak je ali može se reći da je zgodan“

Ne mogu nikako da prožvaćem Silino ponašanje.
Jutro nakon poljubca, shvati razlog zbog kojeg je Boran otišao iz sobe, čak i uvidi da je ona pogriješila, povjeri se Bedar i onda opet fura po svom i duri se bez razloga...
Navalila ko sivonja da uđe i vidi Boranovu i Jezdinu sobu. Razumijem da je radoznala ... ali reći mu da je jadnik koji voli mrtvu ženu je predrsko.
Kad joj nešto nije po ćejfu , onda se zove Emre da je spašava. Sila okom a Emre skokom..i stvori se u Mardinu dok si rekao keks.
I onda još ima smjelosti da se nađe sa njim . Totalno glupavo i nepromišljeno. Uvaljuje i sebe i druge u nevolju.

Samo mi sekira Borana agu ... kako ono reče Abayu: „umjesto da pomogne mojoj ranjenoj duši, produbljuje ranu“


Na zidu ne jedna već dvije slike Jezde. Ja sam očekivala jednu zajedničku fotografiju Borana i nje...npr. dok je ćešlja
__________________
#SpanishGP
Tratincica83 is offline  
Old 07.01.2013., 21:47   #1011
Ne znam samo otkud malome Emiru Jezda. Posebno kad je ova umrla prije 2 godine. Ali dobro, morala je još jedna svađa eskalirati.

Nervira me Sila s Emreom. Još se nalazi s njim usred bijelog dana na terasi kafića. A on sav slinav plazi kud mu ona kaže.

Čok volim ljutoga agu.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 07.01.2013., 21:48   #1012
Quote:
Pumpido kaže: Pogledaj post
Kako je ružan ovaj gljavnji gljumac , pa to nije normalno.
a nije baš je slatkiš, vidiš koliko nas plazi po njemu...ahhahah
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 07.01.2013., 21:49   #1013
Ja je razumijem. Emreu jedino vjeruje, a oni lešinari žele lovu , morala je to nekako riješit, a nije ga mogla pozvati u kuću ,ne nakon one situacije kada ga je Boran istjerao i otjerao iz Mardina.

Luckasta je ta Sila al' je volem
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 07.01.2013., 21:50   #1014
I Nova TV, ajde nemojte rezati scenu dok još ima barem 10ak sekundi do kraja. Na onom najzanimljivijem dijelu ju smanje.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 07.01.2013., 21:50   #1015
Eto ti ga na, pa što prekinuše ko sjekirom zadnju scenu baš uslijed 'uzimanja' puse :...nikako da njih dvoje 'usklade toplomjere', jučer ona pijana on neće, danas on pijan ona neće... sutra ima da počnu epizodu s nastavkom te iste puse ili...
__________________
Mogu ja, mogu ja, protiv vjetra i oluje, protiv svake morske struje - klupa do prozora
plitko is offline  
Old 07.01.2013., 21:52   #1016
Quote:
Tratincica83 kaže: Pogledaj post
Kaže Emre ocu za Boran agu: „seljak je ali može se reći da je zgodan“
Ne mogu nikako da prožvaćem Silino ponašanje.
Jutro nakon poljubca, shvati razlog zbog kojeg je Boran otišao iz sobe, čak i uvidi da je ona pogriješila, povjeri se Bedar i onda opet fura po svom i duri se bez razloga...
Navalila ko sivonja da uđe i vidi Boranovu i Jezdinu sobu. Razumijem da je radoznala ... ali reći mu da je jadnik koji voli mrtvu ženu je predrsko.
Kad joj nešto nije po ćejfu , onda se zove Emre da je spašava. Sila okom a Emre skokom..i stvori se u Mardinu dok si rekao keks.
I onda još ima smjelosti da se nađe sa njim . Totalno glupavo i nepromišljeno. Uvaljuje i sebe i druge u nevolju.
Samo mi sekira Borana agu ... kako ono reče Abayu: „umjesto da pomogne mojoj ranjenoj duši, produbljuje ranu“
Na zidu ne jedna već dvije slike Jezde. Ja sam očekivala jednu zajedničku fotografiju Borana i nje...npr. dok je ćešlja
e rekla bi ja Emru , neka mi svi budu ovakvi seljaci kao Boran aga....
mene isto Sila nekad živcira, nastojim ju razumjeti i znam da joj nije lako ali brate baljuzga i glupira se bože sačuvaj...
neka Boran dođe nama da mi njegovu ranjenu dušu zajednički tješimo...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 07.01.2013., 21:53   #1017
Emreu je dala punomoć!
Pa kud baš njemu? E sad će je dobro preveslat
Ljubomorna je na Jezdu skoro ko i Boran na Emrea
Mama je danas bila obra sa svojim savjetima.
Onaj brat i otac su grozni, samo se ulizuju, dok su čuli za pare, odma su si super sa sekicom i kčerkicom!
Azad bi sa onim silnim parama traktor kupio!
Ajše mi je super
__________________
This time next year we'll be millionaires! :)
DonaBarbara is offline  
Old 07.01.2013., 21:53   #1018
Sili što joj na umu to na drumu, nema okolišanja, ravno u sridu.
Trebao joj je objasniti za Jezdu, bacit je na krevet i lijepo joj reći. Nije ona nerazumna, ali s kim da priča? Sa zidom?

Koliko ona doprinosi njihovom nerazumijevanju toliko i on.

A što se tiče njenog nasljedstva, oboje griješe. Ona mora voditi poslove, on joj je trebao pomoći u tom svemu, ona je trebala s njim o tome razgovarati, zamoliti za pomoć. Tu su oboje podbacili, ali to je tako u scenariju.
Ako Boran baš ne želi ići u Istanbul živjeti, trebao ju je odvesti da preuzme nasljedstvo i da odredi tko će u njeno ime voditi poslove.
Ovako joj ostavlja jedinu mogućnost da se obrati Emreu.
Didily is offline  
Old 07.01.2013., 21:54   #1019
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
sram ga bilo , i to još u šarenim boksericama
evo kako se age tuširaju...
http://postimage.org/gallery/xazdlo6/
ufff ovo tuširanje je kolosalno

a koju facu je napravila kad je skužila da smrdi po alkoholu sad vidi kak je njemu bilo noć prije...samo mi je žao kaj moramo čekati do sutra nastavak...kako samo prekinu na najnapetijem...a ja mislila
kak ćemo večeras razglabati, a niš' odgađa se do sutra, jer ne smijemo spojlati
__________________
svatko od nas je anđeo sa samo jednim krilom, a letjeti možemo tek zagrljeni....
leksonaze is offline  
Old 07.01.2013., 22:00   #1020
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
I Nova TV, ajde nemojte rezati scenu dok još ima barem 10ak sekundi do kraja. Na onom najzanimljivijem dijelu ju smanje.
ma sranje baš su mogli još malo produžiti...do sutra ćemo izluditi...
svi na poslu komentiraju seriju i malo prije sam sa sestrom razglabala i ona prati i ne znam tko sve ne...čak su na kraju dnevnika rekli da serija ima izvanrednu gledanost, a tek je zapravo počela...što li će biti do kraja...raspametit ćemo se svi

majka joj dala predobre savjete...samo nju nek sluša jer joj jedina hoće dobro i iskreno ju voli...a otac i brat se odmah polakomili za lovom
__________________
svatko od nas je anđeo sa samo jednim krilom, a letjeti možemo tek zagrljeni....
leksonaze is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:11.