Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2009., 17:24   #141
a dobro,mislio sam od Actrosa...,ovaj je pacijent.
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 17:41   #142
izgleda da se ekipa vozi po njemačkoj u njemačkim firmama...
kako čujem neki su napisali da se dosta favorizoraju mercedesi....
da se možda u njemačkoj ne forsira mercedes jer mu je to domovina?
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 17:53   #143
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
izgleda da se ekipa vozi po njemačkoj u njemačkim firmama...
kako čujem neki su napisali da se dosta favorizoraju mercedesi....
da se možda u njemačkoj ne forsira mercedes jer mu je to domovina?
Sumnjam kolega. Možemo se mi privatno zajebavat i kupovat auto koji nam se SVIDI. Pa ak se i kvari bar lijepo izgleda. Sumnjam da si FIRMA može dopustit takav luksuz.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 19:33   #144
ali izgleda da ima firmi koje si mogu dopustiti taj "luksuz"... odnosno, ipak ne voze mercedese...
baš me zanima koje je kamionče najčešće u švedskoj, italiji ili americi... i njihovim prevozničkim firmama... nebi baš pare stavio na mercedese...
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 21:07   #145
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
ali izgleda da ima firmi koje si mogu dopustiti taj "luksuz"... odnosno, ipak ne voze mercedese...
baš me zanima koje je kamionče najčešće u švedskoj, italiji ili americi... i njihovim prevozničkim firmama... nebi baš pare stavio na mercedese...
Pa jel ti dovoljno da je Fercam koji je tradicionalno kupovao Stralisa i Scania prešao na Actrose? A Fercam ima oko 2000 kamiona!
Španjolci sve više kupuju IVECO zbog pogona u Španjolskoj, ali su inaće tradicionalno na Magnumu i DAF.....Francuzi ...Mercedes i Magnum i dosta Premiuma voze....u USA je Volvo manje zastupljen ali zato u Kanadi ...i to njuškaš....

A Mercdes je zastupljen sa Freightliner ( upravo se u Cascadiji testira novi WELTMOTOR u čiji je razvoj MB uložio milijarde Eura) a taj motor je predviđen za nasljednika Actrosa) i Western Star....gašenjem Sterlinga ( to je isto Mercedes) zatvoreno je 2 pogona u USA....jer taj segment trebaju preuzet Freightliner i Westernstar....imaš na mom forumu iscrpno izvješče o WELTMOTORU od kolege koji je u toj domeni tata mata!

U biti je to evolucija nastala iz kupnje Detroit Diesel i razvoj generacije motora za sva tržišta pri ćemu za EU tržište dolazi najmanji DD13 i DD15 u igru ...a za amere i segment specijalni transporti DD16....jasno da brojke označavaju kubikažu u litrama....uspješno se serijski ugrađuju u Cascadiu i Mitsubishi Fuso.....jer to je još uvijek u vlasništvu MB!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 22:38   #146
Evo i jedan link za video u promociji DD15 Weltmotor u Cascadiji ....

http://www.youtube.com/watch?v=-h7XDxvi8fk

Weltmotor znači i oproštaj Mercedesa od V motora u svom premium segmentu Actros ( nasljednik Actrosa će se po svemu sudeć zvat Argos jer se ta terminologija već uvelike koristi u stručnim krugovima) .

Inaće još odgovor Glavnom, u SAD je neprikosnoveni Peterbilt i Kennworth i tradicionalno neskloni inovacijama ameri ne vole automatizirane i sinkronizirane mjenjače...tako Volvo njuškaš ima bolju prođu u Kanadi nego u SAD.

Još jedna anomalija američkog tržišta Kenny i Pete možeš složit po svom guštu što se motora i mjenjača tiće....od Cumminsa, DD do Caterpilar ali skoro 100 % sigurno da će izabrat 13 brzinski fuller!

Scania i Volvo su jaki na latinsko američkom tržištu u koje MAN nastoji prodrjet, VW tu kemija sa Constelatation....nastao u jakoj suradnji VW sa Scania a u biti unutrašnjost ko u Golfu ....i bez suvišnih uređaja koji bi razmazili vozača. Mercedes se probija na tom tržištu sa Axorom čiji se motori ionako proizvode u Brazilu.
__________________
W213 220d ....

Zadnje uređivanje Actros1841 : 12.08.2009. at 23:31.
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 23:28   #147
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
izgleda da se ekipa vozi po njemačkoj u njemačkim firmama...
kako čujem neki su napisali da se dosta favorizoraju mercedesi....
da se možda u njemačkoj ne forsira mercedes jer mu je to domovina?
Prema anketama vozači bi rado MAN ali to je ovisno i predispoziciji gazde ako se radi o manjim firmama. U većim voznim parkovima isključivo mjerilo su pouzdanost, servis i suradnja sa "tvojim dealerom" koji pokriva tvoje potrebe.
Moja bivša firma je bila isključivo na Actrosima, pojavom Axora su i njega uveli u vozni park, a po izričitoj želji nekolicine vozača ( dupelizača ) je kupljeno prvo 3 TGA.....onda je lokalni MAN dealer dao "nemoralnu ponudu za 10 MAN TGA 400 po smiješno niskoj cijeni jer su ti kamioni bili naručeni a firma naručilac propala! Sad imaju nekoliko TGX-a ali i to zbog poslova isporuke autodijelova u Dachau pogon MAN-a. Isto tako je bilo 2 Stralisa zbog ULMA.... Tu je Mercedes prednjačio u ponudi "jeftinog kamiona" ....napravio osjetno jeftiniji "teški razvozač" a gazde i firme su ga vrlo brzo pretvorile u punovrijednog "dugoprugaša" ....na uštrb vozača. Ja sam ga dosta vozio, između ostalog 2 tjedna na turama po Francuskoj, i moj fazit jeste da je jak ko medvjed, redni motor....ali nedorečen u pogledu mjenjača, 8 brzina ali bez "pola" ....tako mi nešto fali. Kabina Atega na šasiji po meni još od SK!!!!! Sad je moderniziran i dodan mu je isto powershift čak i automatizirani mjenjač ali još uvijek Lipov xxxxx!

Scania je u Njemačkoj tipični "owner driver" kamion....kojih je sve manje i manje. Dakako da ima flota koje imaju Scania i Volvo ( protiv jednog FH12 Globetrotera nemam ni ja ništa protiv, davno rekao u prvom svom putopisu na jednom forumu na kojem nisam više korisnik)

Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Sumnjam kolega. Možemo se mi privatno zajebavat i kupovat auto koji nam se SVIDI. Pa ak se i kvari bar lijepo izgleda. Sumnjam da si FIRMA može dopustit takav luksuz.
Točno CDRW, unifikacija voznog parka je vrlo bitna, osjetni popusti kod konstane nabave veće količine kamiona, servis prema tvojim potrebama.
MB daje 2 garancije i 2 godine produžene garancije za motor i mjenjač....očeš garantne radove samo u servisu a "redovite" servise u vlastitoj radioni kao što radi NS ( moja bivša firma) nema problema! Uz očuvanje svih prednosti garancije i full Europski servis i dalje! i ono najbitnije unatoč SCR kad se zborji sve i Adblue i gorivo opet je potrošnja ispod 30 litara! Tu s njime nitko nemože držat korak. Evo prošli tjedan sam ga morao gazit po vrlo zahtjevnoj relaciji i uvijek pun između 22 i 24 tone....i ovaj tjedan me "drka" ili po selu oko firme ili kao sada na brda ....dolje u Montabaur i onda po "Vulkaneifel" do Triera....i još sam na 29,4 litre prosječne potrošnje!

Osiguranje daje 10% popusta na premiju korisnicima Mercedesovog Fleetboarda! Nije bitno koje osiguranje jer za to se brine financisjki servis Mercedesa preko Mercedes Bank! I ono najbitnije, rabljeni Mercedesi iako su u nabavi dosta skuplji od konkurencije imaju i drže bolju cijenu kod prodaje!

Moja sadašnja firma ima komplet servis i održavanje u Mercedes servisu...čak i poluprikolice....nema vlastitu radionu i personal! Servisni termini se određuju automatski preko fleetboarda....vozač nema brige osim ako nešto osobito primjeti...inaće svi parametri i dojave sa OBC može online i radiona vidjet za to vozilo, te tako pripremiti se za dolazak vozila u radionu. Mercedes kod primopredaje novih vozila daje 7 satnu edukaciju vozača koja se priznaje u po novom EU zakonu "obaveznih 35 sati edukacije u tijeku 5 godina" inaće nema produženja vozače dozvole za CE kategoriju.

Jeste istina je, kod premijere Actrosa bilo je reklamacija i kvarova, ali isto tako je bilo i greški vozača koji nisu shvatili novu tehniku! Ono što je bila grješka Mercedesa popravljano i mjenjano je u hodu u garanciji, u povećanoj kulanci, biloo je i poziva u radionu, tako da je ( nazovima ga MP1) postao opet pouzdan kao i nekadašnji SK. Uvođenjem druge generacije ( oficijelno MP2 po njem. "modelpflege) kupci i flote su bili prezadovoljni, toliko da je Mercedes kod MP3 izvršio samo neke vanjske "liftinge" novosti su za kupce bile nevidljive jer su bile tehničke prirode. Od konstruktivne izmjene kompletnog kvačila ( košare i potisne ploče do ležaja) o tome sam pisao već na jednom forumu. Ovih dana sam bio u prilici odvest jednog od naših novih MP3 u servis na ugradnju fleetboarda....naime morali su prvo biti izvađeni iz onih za prodaju da bi se ugradilo u nove...fleetboard košta uređaj ovisno o opsegu željenih funkcija od 1500-3000€ ( naši ih svi kamioni imaju ) i mogu reč da sam prezadovoljan njime! 12 Stupnjeva automatski mjenjač....poteže iz mjesta da osjetiš sve Newtonmetre u leđima!" Mjenjanje brzina je toliko brzo da ga ni ne osjetiš! Volan je direktniji pa ga ne moraš stalno lovit tako da je puno precizniji na običnim cestama. Promjenu brzine sam skužio jedino po indikaciji na displayu i eventualnom "međugasu" ....ono "tok" zvuk iz zvučnika kod mjenjanja je totalno otpalo ...nema ništa ...samo promjeni i vuče dalje! Kad mu stisneš gas ....razvlači optimalno prema opterećenju ..ako si prazan mjenja već na 1300 okretaja na više ......pun razvuče na 1600-1700 okretaja....eco roll funkcija....bremsomat....a unutrašnjost materijala iz C i E klase....posebno instrumenti imaju štih koji treba vidjet ni jedna fotografija tu atmosferu ne može dostatno dojmljivo prenjet!

CDRW kad drugi put budeš gore ....onda buš napravil rundu! Posebno mi se dopadaju novi retrovizori....daleko se više vidi u njima a da ne iskrivljulju ne umanjuju i ne uvečavaju....i mrtvi kut zbog njih je mnogo manji nego na TGX-u.....probao i uvjerio se...TGX imamo već duže na dvorištu!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 10:35   #148
Ako ja sjednem za volan kamiona (ili Kamiona) na radiju će odma poruka:

Achtung, achtung .... Lebensgefahr in ganzen Deutschland, bitte stoppen sie sofort und steigen sie aus ihren Fahrzeug. CDRW hat LKW ubernomen. Bitte machen sie Platz.

Kome treba prevod nek koristi google translate.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 18:23   #149
Sreća pa ostalo u glavi iz osnovne škole....
Nego, CDRW, tak dobro voziš da ti se treba cjela Njemačka maknut kad kreneš....
Dobar si.......
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 19:10   #150
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
ali izgleda da ima firmi koje si mogu dopustiti taj "luksuz"... odnosno, ipak ne voze mercedese...
baš me zanima koje je kamionče najčešće u švedskoj, italiji ili americi... i njihovim prevozničkim firmama... nebi baš pare stavio na mercedese...
Tako je uvijek bilo i bit ce, svako ce prevenstveno voziti i favorizirati svoga kova vozilo, po Švedskoj normalno Scania i Volvo najviše, Talijani guraju svoje , Njemci svoje itd.. ništa cudno.
Međutim bilo bi cudno da u usporednim testovima Njemackog tiska pobjedi Volvo ili Iveco, ili da prošire glasnie na sva vrata da je npr. Iveco najbolji...ali za pretpostavit je da se to nece dogoditi.
Firme ne dopuštaju nikakav luksuz, pogotovo danas, niti se smatra luksuzom ako se neka firma odluci za Iveca umjesto mercedesa. Iveco može biti jednako dobar ako ne i bolji.

Te price da su neki prešli s OSTALIH na mercedese ne treba shvacati ozbiljno ,kao da nitko nije prešao s mercedesa na OSTALE negdje dobiješ negdje izgubiš, i tako to ide...
Sam je Actros mislim napisao da su u njegovoj prvoj firmu kupili par Manova i Iveca a do tada su bili iskljucivo na Mercedesima, pa i u ovoj sadašnjoj firmi u kojoj su iskljucivo mercedesi su isto kupili par Manova. Naravno da to ne znaci ništa, niti da je Man zbog toga bolji od Mercedesa.Razlozi takvih promjena mogu biti razni i vec su xy puta nabrojani ovdje

Eto prema ovom zadnjem testu i brojkama ispade da je Reno Premium najbolji, najmanja potrošnja, najveca korisna nosivost, najmanju stopu održavanja po kilometru, i što sad??
Prodavati sve ostalo i kupovat Renoe. Ne hvala. Zašto ?Zato što ja ne znam što je reno i nisam naucio na njega, niti imam hrabrosti odluciti se za nešto drugo.
Iako ima mnogo ljudi koji su zadovoljni s renol.Međutim ja sam se naucio na nešto drugo i to mi je najbolje
mr.navigator is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 20:18   #151
Quote:
mr.navigator kaže: Pogledaj post

Te price da su neki prešli s OSTALIH na mercedese ne treba shvacati ozbiljno ,kao da nitko nije prešao s mercedesa na OSTALE negdje dobiješ negdje izgubiš, i tako to ide...
Da kad firme sa 2000 kamiona potpuno prijeđu na drugog dobavljača a do tada su vozili Scania i Iveco....i sjedište im je u Bolzano tj. Bozen....na samom prijevoju Brenner....

Quote:
mr.navigator kaže: Pogledaj post

Sam je Actros mislim napisao da su u njegovoj prvoj firmu kupili par Manova i Iveca a do tada su bili iskljucivo na Mercedesima, pa i u ovoj sadašnjoj firmi u kojoj su iskljucivo mercedesi su isto kupili par Manova. Naravno da to ne znaci ništa, niti da je Man zbog toga bolji od Mercedesa.Razlozi takvih promjena mogu biti razni i vec su xy puta nabrojani ovdje
Da razlog je taj što su kupljena 2 Stralisa jedino i isključivo vožnje od Hella čija je to špedcija bila ( sestrinska firma) za IVECO u ULM ( tko dođe s Mercedesom iskrcat čeka satima) .....i nijedan drugi razlog

A MAN TGA na zahtjev vozača koji je sad pokojni, a gazda mu uslišao želju....i naravno ture od Hella za Dachau u pogon MAN-a ....MAN nije isključiv po tom pitanju i u krug ulaze sve marke kamiona, kod Mercedesa je malo teže....u Worth ćeš teško u pogon ući sa bilo kojom drugom markom.

AKo ne voziš Mercedes, onda fino otkačiš poluprikolicu i dođe Duvenbeck špedicija koja inaće vrši transport u samom pogonu i oni odvuku na iskrcaj ali opet se načekaš, i drugu turu možeš dobit samo ako voziš MB!

Tako da bi molio da se ne izvrće pravo stanje!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 21:54   #152
Ponedeljak 10.08.2009.

Obzirom da znam da idem prvo u L&R the beauty company istovarit drugu šlepu, a ne svoju a oni počinju tek u 7:00 radit a do tamo imam brat bratu svega pol ure najviše 45 minuta, tako i tempiram svoj dolazak na plac...u 6:00 ulazak u firmu, prebacivanje osobnih stvarčica u Meri...pa ajmo tankirat, te u 6:30 gas kroz kapiju!

Standard na B štrase....i laganini dok konjići ne zagriju mišice! Sa početnih 80 litara u startu brzo pada na 33 litre...u rulanju! Otraga se ljuljaju 33 palete „aloe vera“ ...kad bi ženske znale da dečkima ne koriste ni tone aloe vera, daj im par pivica i najveća akrapa je najljepša žena na svijetu! Mala digresija na ovo.....jednom davno moj frend Ivica, iz kvarta, u JNA je bil instruktor vožnje, pa je slavil rođendan....i odvede on nas u ondašnju šupu u Blato blizu Lučkog....zvala se „Nadalina“ birtija....rupčaga ubi bože! I tako polako se bend uštimava, i počne pjesma...Ivicu smo onak od milja zvali „Bing“ ( pozdrav grupi TNT i Alan Fordu te Sir Oliveru)...a imal je i dodatni nadimak „nosonja“ ....jer kad bi u ondašnjem „žiki“( žika je nadimak za Zastavu 101) svoga starog se okrenul dok je vozil, suputnika bi opizdil nosom! I tak počne pevaljka svoju pjesmu... i nama se odmah pokvaril sluh!

Ja mu zviznem jednu onak za rođendan preko zatiljka i kažem: Bing jebate ćuk! Pa kam si nas dovel? Ova nema sluha! A ni ne zgleda nikak! A on onak zbunjoza zove konobara i naručuje još jednu rundu...veli : Špic naj zajebavat, još 3 pive i ona bu najbolja pjevačica na svijetu! I fakat kak je nam žuja legla ( neki su Kar ---loooooooooooo—vač---koooooooooo drobili) ispalo je da ona sve bolje pjeva. Na kraju smo da popravimo umjetnički dojam i mi popevali....ispalo je da smo onak „naturščiki“ bolje popevali neg ona pa smo i od ostalih gostiju dobili koju rundu pijače! Tak da se curama ne splati sva ta zajebancija sa „aloe vera“ te maskara te ovo te ono! Daj dečku žuju u dovoljnoj količini i bila bu miss!

No da se vrnem nazaj na bitno! U 7:00 predajem papire i čekam jer se kolega neki sa DAF CF već nakeljil na rampu...čujem ja kako ovi sa „brzoistovarivačem“ već rondaju po njegovoj šlepi a on vani otvara bunker i sortira opremu.....rekoh ja njemu: Pa stari nije petak da sortiraš, daj malo ohaniiiiiiiiiiiii bolan!

A on se smije ...veli tek je došel sa godišnjeg i sad sortira kaj mu je vrli kolega onak raskupusano ostavil....malo se šalimo na CF-a....a on veli da ionako je svaku večer doma pa ga to ne hebe preveć i zadovoljan je s njime ....da mora prespavat onda bi drugačije bilo, ovak sve ide u rok službe! Je rekoh najgore je prvih 65 godina posle se čovjek navikne! On se lovi za trbuh za od smeha....i tak prijećamo se starih dana kad nije bilo mobitela, kad nije bilo vožnje bez granica

...pa si se jedva dočepal granice...i onda udri 2 dana na leđnu peraju...disponent je znal da si granici i da si u milosti carinika! Ali onda se drugačije disponiralo.....obično si znal gdje je imaš drugi utovar jer nije bilo mobitela da ti javi, a bormeš ni bilo ni telefonskih govornica svugdje! Termin za istovar? Termin je bil kad si stigel! Danas te glupson vrti na mobitel 300km obilaska zbog 2 palete !

Onda si se javil s neke telefonske govornice i on ti je rekel ajd prema doma...i ti si zapičil doma direkt!
Kad je pital kaj nisi usput nazval .....jebi ga nisi našel telefonsku heh heh heheheheh ! Danas telematika dela svoje! Danas zahvaljujuć fleetboard ili kako se sve ne zovu ti sistemi ( svaki proizvođač ima opet svoje! DAF ima Telematics, Iveco ima Blue&me, MAN ima telematics Dispo 24Eu, Scania ima Fleetmanagment, Volvo ima Dynafleet, uz to ima masa nezavisnih nuditelja usluga pratnje koji nisu vezani uz pojedine kamione) te locira ne samo gdje se nalaziš, već na KOJOJ STRANI ULICE.....i onda preko interneta ( pogotvo opasno je Google Earth) vidi jel tu PUF, birtija, autohof i kaj već god!
Nema više ni muljanja sa gorivom, nema više: Šefe RABA troši ko deva! Zna svaku litru goriva koju si potrošio, kako si vozio, koji stupanj prijenosa, koliko je motor radio u mjestu.....bye bye freedom, welcome Big Brother! Ali zato nema više barem između EU zemalja onog „ koliko goriva imaš u tanku“ pa višak moraš „carinit“

...u Austriju mislim ne sjećam se više točno nisi smio imat više od 200 litara u tanku! Danas imaš 2 tanka ukupno minimalno 1000 litara ....a za ture za Španjolsku i po 1200 do 1500 litra goriva, pa nakrkaš u Luxemburgu jeftini dizel do vrha i voziš po domovini ( op.A. Njemačkoj) jeftinije! Prije si imal novčanik sa bar 5 pretinaca za različite valute! Na debelom lancu i onda na pasicu rebatinki zavuzlano da neko ne drpi! Kakve kreditne kartice???? Nosil si pravo malo bogatstvo sa sobom...uredno knjiženo i pravdano u firmi....za gorivo, za cestarinu, za carinike, za „šjor pučanstvo“ .....u svemu tome si ti vozač bio „jebena stranka“!

Gore nego u pufu.....svi jebu a niko ne plaća osim tebe! Gume si menjal sam....uvijek si imal dugu cijev da produžiš „polugu“ ključa za matice....pajsere i čekiće....još tko je vozil trileksice znal je katolički kalendar napamet kad je skidal svece s neba! Danas kad rukne.....ono kad čuješ ko bomba, fino odrulaš u kraj.....zato sad jedino vrijedi mobitel....prvo se javiš disponentu da si more okačit mačku o rep termin! Onda pogledaš interne upute firme.....ja u ovoj imam posebnu karticu...i okreći brojček....haloo??? pukla je guma! Gdje ? na Autobahnu! Kojem? A-xx.....guma je na šlepi...dimenzija.....proizvođač....oznaka modela ( bitno zbog profila) i onda vun....označi propisno zaustavljeno vozilo....prvo trokut tj u Njemačkoj 2 za šlepere......na 100m pa onda ona baterija što trepće na 50m ....i čuči čami čekajuć!

Dok ne dođe kakav 7,5 tonac u kojem je cijela vulkanizerska radiona! On dodatno osigura mjesto rada, nekad se još nakaleme i „ tvoj prijatelj i pomagač“ u plavoj odori....i pusti ljude neka rade svoj posao! Kad je gotov .....samo ispegla karticu....i ajmo dalje! Kad ti konj krepa ne moraš više ko „ kauboj svoje sedlo na rame“ .....opet mobitel....i dođe ili pokretna radiona da te osposobi za vožnju do radione, ili dođe specijalna ekipa za šlepanje „teških slučajeva“ ....onda „bika na štrika“ i ajmo u radionu! Nema više udri Mile solo

...pa legaj pod kamion....masan od glave do pete....danas ko vozač uz tu svu elektroniku i nemreš više ništa solo napravit ...osim možda puknuto crijevo zamjenit ili gumice na priključku! Ostalo je zadatak za novu profesiju „MEHATRONIČARE“! .....kamion ko space shuttle! Sveden si na onog „Kad je Mujo išo na mjesec“ ......ajde da ispričam i taj vic kad sam već započeo! ...kad ono poslali Muju na mjesec u raketi....i 2 svinje....kad zove Houston...svinja 1 javi se ...svinja 1 zarokće.....kaže stisni dugme plavo! I svinja 1 njuškom odalami plavo dugme.....nakon nekog vremena ...svinja 2 javi se .....i svinja 2 zarokće....kaže stisni dugme crveno! I svinja 2 njuškom stisne crveno dugme....kad nakon nekog vremena iz zvučnika....Mujo bolan javi se....i Mujo sav usplahiren ....evo ja ...Mujo javljam se ...koje dugme da stisnem? Kaže Houston : Mujo ne diraj dugmad nego samo nahrani svinje! ......eto toliko danas od mene o telematici!

I eto iskrca kolega svoj aloe vera...pa ja na rampu....za pol ure viče....gotovoooooooooooooo!
Ajmo na brzoglas....prazan u Ahlen! Idem sad po drugu ! Ok i ajmo ....kačim na placu svoju prikolicu WAF-D-517 registracije....i ajmo za Rheine...gradić skoro na samoj granici sa NL....24 BIG BAG na njoj...i laganini....dođem tamo i već vidim da bu bilo ho-ruk! Nemaju rampu ..znači Ruda rudlu u ruke, spusti jastuke na šlepi da lakše manevriraš sa tih 700-800kg paletama na kojima su big bag...ali do tada prvo čekaj ova 2 prije tebe....ajmo na internet! Kad stiže SMS na „malog seronju“ ( op.A HTC PDA Guide) ...evo ga Markec! On još trpa u HR za NL...a ja mislio da će u danas biti tu...pa bi se nekak našli ....tim više kaj je i „adut njegov u hercu“ s njime! Ali zgleda niš od toga!

Nakon iskrcaja u Rheine, znao sam idem za Spelle ....33 palete za Beelen..to je odmah iza „ugla“ ....vrijeme ide a meni pun kxxxx! Još na putu za Beelen zove „Arkadaš“ ....kaže kad iskrcaš to onda za Vlotho opet u „Galon cosmetics“ po šampone itd za ALDI-Koennern...ja gledam na uru...i kažem mu onda moram skratit pauzu! On se čudi....ma nemoj ti meni se čudit! Ako moram biti u Vlotho u 7:00 na utovaru od Beelena imam dobrih 1:15 vožnje do tam! A to znači da nemam punih 11 sati odmora i BASTA! To znači skračenje odmora koje je dozvoljeno 2x tjedno ako se ne vozi subota tj ako je 5 dnevni radni tjedan, 3 x ako se vozi subota! A i 10:30 sati odmora je SKRAĆENJE! Dolazim u Beelen i nastojim animirat ekipu da mi skine tih 33 paleta ....nema šanse....puca mi prsluk i odoh ja...u malu Meri i gas u selo! Jebte se vi! Idemo na večeru i pifce za živce! I nazaj u kamion na leđnu peraju!

Utorak 11.08.2009.

Sat naštiman na 5:00....zvoni a meni se nedaaaaaaaaaaa ustat! Ali ipak ajmo neseser u ruke ...i polako u kupaonu....u 5:30 budim konjiće u štalici....još gucaj crnačkog znoja kaj sam na brzaka spremil....i polafke! Prazan za Vlotho prek „varšavske aleje“ ....u 7:00 sam na rampi! Tam već čeka jedan sa DAF XF ...izlazim van a ono još nikoga od „odgovornih“ ...a meni se pišaaaaaaaaaaaaaaaaa! Bem ti kavu ! Zvonim i ono zvono kad počne ne staje dok ga unutra u skladištu ne isključe...dolazi neka „popišulja“ na posao i komentira kak tek na zvono ne reagiraju ovi unutra...ma nabijem te mrzovljnu u rano jutro na „tantora svog“ ! U 7:15 se otvara „ali babina pečina“ ....i ja trk ispraznit mjehur prvo!

Kad kažem kaj tovarim, kaže čekaj 20 minuta dok stigne „opis za utovar“ ...ma da? A tko bu onda stigel na istovar do 14:00 u Koennern kod Leipziga? Boli vas TANTOR za to kaj ne? Ajmo mi fino krenut pa „čitaba“ kad stigne stigne! I u 8:30 ja krećem sa rampe! Opet na A2 pa prema Magdeburgu...tamo na A14 prema Leipzigu...i dolazim u 13:30 na prijavnicu.....prije toga sam još delal obveznih 45 minuta pauze na autohofu Uhrsleben...i naručim odmah kantu svatovske juhe....i rekoh dok se to zakuha idem dolje u podrum na šišanje! Kad dolje dela neka nova....veli za 45 minuta jer kao ima tamo još neku babuskaru za frizuru .....ma stara moja ...ovo je trukerski salon a ne Hollyday INN.....otpiši ti to ...za mene trebaš mašinicu i 5 minuta! I skidaj na 5mm ! Neda se ona ...aj ti meni fino daj brojček od šefice! I nazval ja šeficu i objasnil joj....i na tome je ostalo...ako ovako nastave mogu prekrižit više da bu i jedan truker došel ...pa nemaju oni vremena na izvoz da čekaju bakice dok si frizuru naprave! Ajmo gor i smazat juhu.....uzet španjulete na kasi ...i gas!

Kod Aldi samo kaj sam predal dokumenta i sparkiral se ....otvorim zadnja vrata i već zove na rampu....ko grom! Žena mala , ali živa....pogleda kaj imam na šlepi i nestane!

Ja povadim te 33 palete ....i sad gledam...zamjenske palete su čisti šrot....čekam nju da mi napiše „palettenschein“....i gas ....zovem dispoziciju...veli u Braunschweig po med! 33 palete! Opet dobro i odmah računam koliko mi je vremena na raspolaganju....najkasnije Hannover ide Ruda nakon utovara na parking! U Braunschweigu....ulazim u krug...kad mi veli iza ...nekih 200m na rikija na dodatnu rampu....a usko ko junferica! Ja na rampi pa me pita jel sam tovarim ili oni...sorry dečki ...glupo pitanje! Natovare oni a ja već papire imam u ruci...i ajmo ....pedala do metala do Hannovera i kod Garbsena vun...dosta bilo za danas! Pored mene kolega ...pa malo s njime spika on vozi 41icu...pa mu nije zakaj mu se retarder isključi na dužoj nizbrdici! Krasno! ....idemo skupa na klopu pa mu budem objasnil neke stvari uz klopicu!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 21:56   #153
Srijeda 12.08.2009

Odvezi med u Beelen, pa onda bumo vidli ....i tak na rampi stojim ovi nikako da se pomaknu....veli Jurgen uzmi onda praznu 818...i odi u Warendorf po Denkavit.....nema frke!

Tam natovarim 33 palete za Beelen...i nazaj ....kad kaže ima još jedna prazna šlepa pa ponovi slučaj....ok šefe....i iiii ...kita labudova! Ta prazna šlepa stoji, neko ju je previše zdigel pa sad nemrem sa svojom Meri pod da je zakačim....ajmo van i kurblaj na nogarima....ahaaaaaaaaaaaaaa moš si mislit!
Brzi gang ne ide....na spori čujem kak preskače! Neće kxxxxa dolje! Idem u skladište i gledam koja je prazna ..opsaaaaaaa moja 517 je prazna! Javim Jurgenu da je moja prazna i da bum nju uzel jer ova ima tehničkih problema! I ajmo spet u Warendorf....i onda prvo 45 minuta pauze...pa sim pa tam i prošel je dan...jer se baš tad našel mravac da mu je akumulator prazan i da ga treba bar uru punit!

I opet za Beelen....kaže Jurgen tovariš to i to...gledam listu...a jebote ....pa to je i za avion previše!
Prvi istovar Montabaur na A3 ispod Koelna...drugi Rhenau....treći Birkenfels....sve u brdima Vulkaneifel...Raifeisen...pa onda za Aldi Bous ...kod Francuske granice....i na koncu za našu poslovnicu u Fohren kod Triera.....mada sam imal nekih 7-8 paleta još Mullheim na samoj švicarskoj granici ali to veli buš ostavil u Fohren ...ok nema frke zgleda da bum petak ipak doma....jer tu buju turu prodali!

Međutim....nikako da naši u skladištu istovare ....i da natovarim....jebite se ...imam još dosta vremena na raspolaganju...ali sve su uspjeli sjexxx! Ostalo mi je taman još da dođem do Dortmunda i onda na leđnu peraju! .....Još se SMS sa Markecom....njega je gazda isto predisponiral tak da nema šanse da se najdemo! ....i još ono kaj sam mu rekel da u tom kraju od Venlo prema Duisburgu i okolina nema autohofa....on je mislil da ima neki u Krefeldu ( na karti da) ali nema u stvarnosti!

Četvrtak, 13.08.2009.

Dolazim u Montabaur u Aldi oko 8:00....izbacujem tih 5 paleta mokrih maramica ...i gas dalje....i kako sam i mislio...do Rhenau vode kozje staze sa jakim usponima! Zaboleeeeeeeeeeee me !
Dalje za Birkenfels...još gora staza! I Tamo čekaj da se napuni neki silos.....ajmo dalje ...Aldi u Bous prima do 15:00....gas .....u 14:30 stižem....predajem dokumente...kad ..opet stara bolest naših disponenata....med je ok ....za današnji dan je termin..ali mokre maramice...je tek sutra! Kasnije bu se ispostavilo da bi bilo bolje da mi je odbio prijem tih 5 paleta i reko da sutra istovarim! Zovem u dispoziciju i javljam da sam iskrcao Bous i pitam dokle još mogu iskrcat Merzenheim.....kad umjesto odgovora stiže promjena plana.....ideš direktno za Fohren....tamo ćeš iskrcat Merzenheim....i uzet još 24 palete Eutingen....pa prvo za Mullheim...jer to je roba za ALDI Španjolska i Portugal...ako tamo ne stigenemo na vrijeme....onda su grdi penali!

A problem je i NORMA Eutingen...oni imaju prijem petkom samo do 11h! .....ja da krenem i nakon skračenja u 4h...do Mullheima imam ca 5 sati vožnje od Fohrena! A od Mullheima do Eutingena na A81 ispod Stuttgarta i Rotweila od tamo ima ca 3h vožnje! NEMA ŠANSE ISKRCAT TO! U 18:00 vadim svoju vozačku karticu da mogu nakon 9 sati krenut već u 3:00 a ne u 4:00 koliko bi trebalo kad sam gotov sa utovarom.....i onda HTV....pivica i leđna peraja!

Petak, 14.08.2009.

Budulica zvoni u 3:00....ali nemrem se ustat...spi mi se još ...ali moram....odmah delam crnački znoj! ...dok se motor polako zagrijava jer me odmah čekaju brda po A1 ...prema Trieru pa onda prema Saarbruckenu ali ja bum to spizdil drugačije.....idem dol prema Saabruckenu ( navigacija me hoće preko Francuske skratit a ja nesmijem u Francusku jer mi je vozačka na produženju i vozim na potvrdu koja važi samo u Njemačkoj) tako idem dol po A1 i onda na A62 prema Pirmasensu i onda lupam po B10 direktno na Karlsruhe...mala pizdarija jeste ....B10 je zatvorena za preko 7,5tona od 22-6 ujutro ...ja bum na njoj još prije 5h!

S jedne strane mi to odgovara jer nebu prometa pa mogu pičit .. sdruge more koštat par kikirikija....ca 90€ i 2 boda! Ali nema mi druge! Hrabre prati sreća! Prolazim bez problema i pred Karlsruhe viđam prve hrabre koji kreću na B10 prije 6h! ......ko grom...uspio sam proć i Karlsruhe prije jutarnje gužve! U točno 8h zovem Jurgena.....rekoh ovak ...u visini sam Freiburga....ali nemrem dalje jer imam sad točno 4:15 vožnje i moram delat pauzu od 45 minuta...ali u 9 i kvarat sam na istovaru!

On se čudi i veli brz si....već si kod Freiburga? Ova špedicja gdje iskrcavam je ludilo ....lud jxxx zbunjenog...ali ipak se dokopam prve rampe ...i iskrcaj a moram i skupit po nalogu 3 palete reture kaj su spizdili u transportu...ali ima samo 1 paleta....nema veze....u 10:15 sam spreman za dalje! .....dok sam još na rampi uletava neki tip iz Bochuma u pratnji ....mala je ručna granata ....šeta se po rampi kako bi je svi dobro vidjeli....rebatinke samo kaj ne pucaju koliko su pune!

A pluća su joj „ a la Dolly Parton“ ...mora da se jadna prehladila i dobila „ upalu pluća kad je tak nabreklo“ ....ali nema Ruda sad vremena za ljepote prirode.....pali Meri i gas na Freiburg....Jugen se čudi da njemu navigacija pokazuje više kilometri nego moja...a ja znam i zakaj..njegova vodi okolo a ja bum spizdil poprek sa A5 na A81.....preko B31a i B31....jeste malo zavojito i brdovito ali štedi kilometri! Ovak se kod Tittisee penjem na cijelih 900 metara nadmorske visine! Pa onda dolje!

Već sam na visini Villingen-Schweningen ( imam dosta našeg življa tu) kad ga zovem ....kaže on odlično da će sad potražit neku špediciju da iskrcam to kaj mi je još ostalo tih 12 mjesta 24 palete jer su na kat.....i javlja se nakon ca pol ure da idem u Dachser u Rottenburg.....nema frke....tam sam to brzo iskrcal .....ali mi je dopala i cijena za to .....165€ za 20km....all in! Koliko je onda moja firma naplatila kad su prodali to za tu cijenu? Iz Dachsera naravno kuda drugdje nego za Blaufelden...ali mi se vidi da nebu to išlo!....nebu cjata više za vozit! Radio javlja kod Boblingen-Hulb ( to je izlaz za tvornicu Mercedes u Sindelfingenu) 9km štau! A nema mi druge jer tu MORAM proć!

A onda kad se sjetim A8 i A81 prema tunelu Leonberg? Ili kroz Stuttgart druge nema! Mojem iznenađenju nema kraja kad se približavam Boblingenu....štau nema! Nema ni na A8 prema Leonbergu! Ima malo jača gužva, ali to je ona koja ide dalje prema Pforzheimu i Karlsruhe....moj pravac za Heilbronn preko A81 je čist! Ali onda ....radio javlja prvo 6 km na A81 od Heilbronn-Untergruppenbach do Weinheimer krojc....to sam si i mislil! Radim drugu pauzu od 45 minuta jer mi je jasno da bum danas opet 10 sati vozil pa da me ne ulovi u nekom štau! I nakon toga gas....i sva sreća još pred samim izlazom Untergruppenbach vidim kako kolona stoji...........e nebu ovaj Rudi stajal tu do imendana....

nije samo to kaj bum stajal...u Blaufeldenu ionako nebum tovaril danas to mi je jasno....imam drugi problem zbog štau! Naime, sutra je subota, pa moram na vrijeme napraviti obavznih 11 sati jer sam skratil noć prije na 9 sati...nije dozvoljeno dva puta za redom kratiti na 9 sati, a sve to skupa mora pasat tako da prođem na povratku Schweinfurt prije 7h ujutro jer inaće je do Schweinfurta na A7 zabrana prometa za preko 7,5 tona! A i moram imat gotovu pauzu prije jer u Blaufeldenu noćna radi samo do 6 ujutro i do tada moram nakrcat jer poslije nema više nikoga! Tako sam bez razmišljanja potegnul van sa A81....i onda ( dobro pa sam tu treniral u bivšoj firmi) po lokalnim cestama zaobišel naširoko Weinsberg raskrižje A6 i A81....i onda po A6 skoro do Crailsheima...tu je sad bilo odlučit...riskirat i vozit skroz do Blaufeldena pa tamo na rampi čekat ( i eventualno prekoračit 10 sati vožnje) ili se puknut na prvi parking

...odlučujem se za prvi parking! Sigurno je sigurno ....kazne nebu platila firma već ja .... a to je moja lova! Satelitska vun i TV se gleda...kad stariji kolega pored mene vadi neki hamper....i vreću sa drvenim ugljenom......i vužga roštilj.....ko grom...imam i ja nekaj za hitit na to!
A usput vadim i svoje tekučine ...pivica i vinčeko....prošek! Pridružuje se još jedan kolega...i tak gledamo kako malo pomalo svaki čas jedna ophodnja izvlači neki kamion na parking i kontrola!

Izvukli su i neke malo „tamnopute“ tipove u 7ici BMW-u....sve kontroliraju ..broj šasije....putovnice mi promatramo....opasna teritorija za kontrole izgleda! I onda još malo na internet u kamionu ...i taman da ću zagasit sviću....kad opet ophodnja izvukla nekog Mađara i prče ga ko mladog majmuna! Te pali svjetla, te žmigavce, te zašto mu na krovu rade dodatni farovi ...premeću mu kabinu.....idem spat!

Subota, 15.08.2009.

U 4 je pokret, vani magluštara prstom je rezat! Pola ure do Blaufeldena, i odmah na rampu...viče Poljak, kasniš! Ma che cazzo kasnim? Je mi smo do 6 samo tu ...pa do 6 sam ja gotov ...( a došel sam negdje oko 5:15 jer sam malo kasnije krenul..) i utovar i papiri sve do 6:10 gotovo....sad na Rotenburg ob Tauber....tu izlazim na A7....jeb ga već je pol 7....gas da što dalje dođem, do pol 8 i policija tolerira u zabrani vožnje a do tad bum prošel Schweinfurt! Mada obzirom da mi je šlepa kofer misle da sam hladnjača pa ni ne gledaju previše a ne vide da nemam agregat za hlađenje jer je skriveno od bočnih spojlera! Promet je jak...povratnici sa godišnjeg odmora su ovaj vikend uranili....ali slabo kamiona prve srećem tek kod Fulda! Prolazim Kasselsko raskrižje i moram delat pauzu ....pa onda laganini po A44....potrošnja mi se popela na 30,3 litre od početka mjeseca...nije čudo ganja me samo po brdima pod punim teretom! ....Već sam prošel i Paderborn na A33 i sad po B64 prema Rheda kad me zove junior da gde sam? Gde sam na pol ure od placa! Da kaj sam tak spor ....ma daj pričaj nekome drugome....on nije znal da sam ipak moral na Mullheim i onda još na Eutingen.....e veli to je druga pjesma onda! U 13:00 parkiram Meri u kolonu za pranje izbacim na brzaka svoje stvari ...i gas sa malom Meri doma!

Još na izlasku iz firme pucam fotografiju našeg voznog parka ko po žnjori parkiranog ....nisu svi kamioni tu ...fali još TGX i par kamiona koji su na pranju te par njih koji parkiraju na terminalu 2....

__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 19:49   #154
Ponedjeljak 17.08.2009.
Danas dolazim na posao još kanije od uredskih štakora, naime pošto sam u subotu došao tel u 13:15 na plac, nema mrdanja do 10:15h! Tako sam ranije ustao i otišao u Paderborn i pokupio konačno svoju produženu vozačku dozvolu, daljnjih 5 godina bez brige. Ono zanimljivo je bilo u uredu odjela za vozačke grada Paderborna...rade od 8 sati, ja došao u 8:30, 3 čovjeka već čekaju i imaju one brojeve koje moraš vuć da se zna kad si na redu.....i tako ćekam ja....prolazi vrijeme, negdje oko 9 pitam ovu trojicu jel zvala već nekoga? Kaže ne nije oni su od 8:10 tu....a nemre to tako ...ja na centralu i onda u ured šefice.....rekoh ovdje sam već 45 minuta a da nikoga nisu zvali....3 su ispred mene još duže!

Ode ona u ured, i bla bla, i eto prvi poziv ....malo zatim drugi.....ode i teći i u roku 15 minuta obavim sve onda.....one sjede u uredu i laprdaju a mi nek čekamo ko marva! Ali eto u firmi sam brzo prebacil svoje stvarčice i ajmo rutina....ALDI –Datteln...skoro pa ko doma....i tamo brzak gotovo kad kaže Jurgen aj za Warendorf po Denkavit....ok šefe....i dođem u Beelen a ono opet muka isusova da se to iskrca...imam još dosta vremena na raspolaganju, ali oni nikako da me iskrcaju i natovare....a sutra imam dugu turu...ali vidim ja da nebu niš od toga....vadim karticu i leđna peraja, po noći bum krenul za Stuttgart i Kircheim/Teck....ali moram skratit na 9 sati odmor....što mi po ovoj vručini i nije baš nekaj ....ošel sam na jezero i posle jedva zaspal ...

Utorak 18.08.2009.
Stuttgart je moja nekadašnja standardna ruta, samo kaj je u prijašnjoj firmi nisam vozio po A45 dolje već kroz planine po običnoj...ovdje se dere po Autobahnu! Večer prije sam se čuo sa Franjom spikali skoro 2 ure na mobitel...flat rate zna se! Veli on prva pauza iza Darmstadta....ma daj rekoh Franjo, ja je obično delam oko Frankfurta! ( vidi se da je on stari zeko i zna u minutu dokle stigne u bilo kojem pravcu) ja danas više i ne razmišljam kuda, jednostavno ubacim u navigaciju i vozi! I rekoh aj baš da vidim, i tempomat na 84,5 naštiman....

Franjo kaže do Haigera ga vozi na nožni gas a posle baci na tempomat, jer ako buš vozil tempomat stalno popil bu više nego kaj treba! Zna Franjo zna, a i zna kak i ja vozim jer mi je on bio davao „ onaj fini šlif vozača“ ...još dok smo skupa radili u BAITRANS u Muensteru!. I pošto nije bilo zastoja fakat sam i ja brz ko munja, tako da pauzu delam daleko južnije na A5 ispod raskrižja Darmstadt...

pa onda na Heidelberg i tu kod Wieslocha na A6 pa pored Sinnsheima opet do Weinsberg raskiržja pa deri po A81 prema Ludwigsburgu i Stuttgartu....i onda zna se počinje jutranji „rush hour“ i glupača se sa svojim polom uključuje standarno „ na silu“ pred mene ...moram oštro kočit zbog nje da joj ne napravim zgužvanu kantu od VW-a! I sad ona se nabila onom ispred na branik ....ja lovim mesto u srednjoj i vučem van i gas da prijeđem i nju i kamion ispred nje....kad glupača ne gleda i opet na silu hoče pred mene! A NEMA MESTA niti ima brzine! Radi trucker horn ....ko prekoocenski brod se čuje! Kolege preko CB stanice komentiraju glupaču! Sve vide i čude se! I bogami me glupača opet natjerala da moram oštro u „železo“ ....i onda cukne na krajnju levu traku i skoro je skupi tip u Porscheu.....pa to treba spalit ko vješticu na lomači!

Začudo ni ovaj puta prolaz kroz tunel Leonberg nije bio ko obično u zastoju....pa tako sa 84km/h vučem onaj dugi lijevi na izlazu i spoj na A8/81 prema Ulmu...i Sindelfingenu....pa ajmo uspon ...nakon uspona je i Aral odmorište i tu se odvaja desno na Boblingen ili ulaz u Stuttgart ...ja ne moram u sami Stuttgart, već lovim prvi izlaz i onda kroz predgrađe pa prema Eslingenu....i tu sam ...nađem firmu ( iGo8 vodi na sami kućni prag u metar točno) i rampa...kad ona s porte veli trebal si „z guza“ ....ovdje samo nakon 11h može...a ja si svoje mislim kaj bi joj rekel na ono „ z guza“ jer je ima kako bosanci kažu „ žena ko lađa“ !

Ovdje je full service..malo moram čekat da se oslobodi rampa ali kakve „tece“ tu delajuuuuuuuuu!!!!! Jezuš i Marija, neznaš koja je bolja! Brzo idem dalje, u Kirchheim /Teck....i to mi je poznato, tu je bivša firma kupila firmu, špedicu Schach...i odmah se osjeća miris bivše firme....svugdje stoje šlepe od njih...i stari kamioni na prodaju....dok čekam na red za istovar dolazi jedan još u bojama Schach u starom TGA....spikamo....i veli on je još zadnji ostal od starih vozača te špedicije, ostali su svi već prešli drugamo!.....pa kaže u Triptisu rasulo!...Nema vozača i neće nitko ....sad si je Axel zamislil da tamo plati vozača 1300€ BRUTTO!

To znači da ne dobi ni 1000€ čisto! Nije čudo rekoh, i objasnim mu kaj je sa starim vozačima od tamo ....i da je za to zaslužan Carsten....no dobro , iskrcam ja taj Lidl, i javim se ....kad eto „arkadaša“ ...da nek idem prema Stuttgartu da još nema ništa da bu znal u 14:00....rekoh to ti je kasno, u 01:00 sam krenul, sad imam 9 uri vožnje a u 14:00 mi je kraj šihte! I sad ti ne idem prema Stuttgartu, jer tam nema niš , ni rasrtplac ni autohof a ovdje mi je autohof na 1km! Ostajem tu pa si misli! Ali vručina ubija...ja u restoran i tipičnu „ švapsku“ ( Stuttgart je pokrajina Schwaben) „maultache“ juhicu.....nešto slično raviolima, ali ovdje je to četvrtasto i punjeno smjesom jetrica i začina.....mmmmmhhhhh ! Nemrem dugo nikako zaspat od vručine....pod večer počinje laganini povjetarac ...a još dok sam čekal iskrcaj se na forumu hr zajebavam sa CDRW!

Tek kad je ohladilo idem po tuš i roknem si pivicu ....arkadaš je promjenio utovar, pa idem za Blaufelden i tovarim za Beelen.

Srijeda 19.08.2009.

Planirao sam krenut u 1:00....tak sam i rekel ovima u Blaufeldenu da bum došel u 3 ili 4....ali moš ga jxxxx!
Tijelo traži svoje...a kak sam kasno mogel zaspat tak sam i produžil malo ...pa krećem tek u 3 i dolazim u Blaufelden u 5! Još sam imal peh da su zaprli izlaz sa 81ice na 6icu pa sam moral „oko kera pa na mala vrata“ zgora doć....nakrcal i ajmo sad po A7 preko Kassela na Beelen, i u do Beelena sve skupa imam 9:25 vožnje....i sad slijedi nevjerojatno....znači može se kad arkadašu paše....iskrcali to za manje od pol ure! I veli ajde u Versmold imaš ukrcaj za Sonneberg! Mooooolim ....popizdil sam ....ne volim to da na knap idem dalje....

a dok imam cajta onda ne mrdaju pas im mater! Ali nema veze kaj se mora se mora! Nakrcal u Versmoldu 24 tone destilirane vode u kanisterima...i rekoh još imam 20 minuta a autohof Dissen je na 10 minuta! I sad tam...autohof je samo naziv....ima mjesta za 10-15 kamiona i već sve zauzeto....kad kolega neki sa samo tegljačem zauzeo cijelo mesto koje je meni taman...rekoh rista daj se prebaci tam na drugi parking ( MB servis) ima mesta da ja tu zapucam i fakat se premesti.....ja u unutra u hladno pifce ....i tak surfam po netu kad pred večer taman sam htio ić leć....dolazi jedan W210 rubin crveni...rekoh aj to neki kolega valjda došao po svoje stvari u kamion....kad izlazi čovjek visok 2m i nekaj sitno ( kad mu brada na visini prozora na megaspace) i progovori...odmah mi je bilo jasno tko je! ROBERT ( SPEDHARTMANN) sa foruma Hrvatski Truckstop!

Jebi ga nisam znal da mu je tu firma...sve okolo Kuhne i Nagel....veli on videl sam auto tvoje firme i rekoh da vidim ...i videl je tablicu RUDI.....e kaže konačno da smo se sreli! Idemo skupa na kavu i zajebavamo se ko veliki.....on upravo ide po svoj kamion...pa će dolje na CH granicu, onda radi odmor u hotelu a za to vrijeme preuzima drugi vozač njegov kamion i razvozi ...nakon 11 sati preuzima opet on za nazad! ....Kad je lijepo vrijeme brzo ide...pa tako i on mora krenut na turu....ali bitno da smo se našli!

Četvrtak, 20.08.2009.

Pokret i po običnoj na Bielefeld pa na A33 i dalje standard po A44 na Kassel i do Kircheimer raskiržja pa onda opet kroz brda skoro do Erfurta....neće danas Meri ispod 40 litri nikako! Još je gazim jer je termin, tak da nema šanse , za cijeli mjesec prosjek se penje na 33 litre! Kod Gotha delam pauzu, i onda obična poprek do A73...ali koji poprek???? SERPENTINE preko Rennsteiga.....prijevoj je na 1200m!

Ajde nekako poslije spuštam današnju potrošnju na 38 litri...i dobijam ukrcaj odmah selo do....66 paleta ( na kat) plastičnih boca za aloe vera koje idu opet u brda u Steinau an der Strasse!
Opet dobro jer je četvrtak i znam da bum tu isto tovaril jer tu uzimamo napunjene te boce za L&R u Ahlenu, ali to bu opet 23-24 tone pa preko Kassela .....potrošnja bu mi u komi! S restom vremena sam došel još do Fulda....preko Schweinfurta, i tu pokušavam spavat, ali neki je pritisak u zraku, temperatura vani 27 a večer i vlaga...navalili komarci ....ali bar mogu do 6 spavat više od 11 sati odmora, jer do tam mi je ostalo samo 40km ....a ovi tek od 7:30 delaju!

Petak ...u 7sam u Dreiturm firmi.....i ajmo iskrcaj to ...traje li traje..i onda na drugu stranu na utovar....to je brže išlo, svjedno je bilo već 11 h kad sam krenul prema Beelenu. Uz pauzu i petak 15:30 ja na placu! I veli iskrcaj je tu ( ja sam mislio da će to ostat na šlepi do podedeljka ali to je samo međuskladištenje) ....ko grom...ajmo u kolonu za pranje...i dolazi Andrea sa USB stickom da downloada podatke iz digitalnog tahografa ( najkasnije svakih 28 dana mora se download i arhivirat) i onda doma, sutra opet imam edukaciju na programu.....opet ponavljanje gradiva uporabe digitalnog tahografa i propisi, te vožnja sa Norbertom po Fleetboard standardu.....

Subota, 22.08.2009.
Dolazim na plac i nekaj kaj nisam znal....ja sam to do sada sam provjeraval....ekipa sa mobilnom vulkanizerskom radionom, sve redom pregledava i kontrolira te eventualno dopunjava zrak u gume....
Mjere profil i mjenjaju gdje je potrebno.....i na mojoj Meri vrše kontrolu tlaka....hebi ga još jedna kontrola manje za mene!

Slika pokretna vulkanizerska radiona za intervencije na terenu


Onda jedna runda sa Norbertom....i tak spikamo kaj je bitno i jedna sitnica koja mi upadne u oko i opet sam nekaj naučil....rekel mi na što trebam više pazit....i kaže da prema turama koje sam imao imam izvrsnu potrošnju....za ovaj mjesec je prosjek 31 litra, ali i sama brda!

Inaće kaže do prije 4 godine kad su uveli školovanje vozača po pitanju potrošnje prosjek flote je bio 33 litre, a sad se stabilno drži na 28,5 litre! Zna i da moja bivša firma bila jednom neslavno na začelju u prvoj ligi vozača fleetboarda...mada su u uskoj suradnji bili direktno sa MB! Norbert je 3 puta bio pobjednik fleetboard lige, i sad ima svoju firmu za educiranje vozača i uskoro seli firmu na teren naše firme, zakupio je prostorije!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 03:31   #155
Ponedeljak, 24.08.2009.

No dobro prošlu subotu je opet bila edukacija po pitanju digitalnog tahografa, pa sam otišel da si razjasnim i meni još neke nepoznanice, a usput sam čopil Norberta, našeg vanjskog suradnika koji je zadužen za praćenje i vrednovanje rezultata fleetboarda, pa smo sjeli u Meri i napravili đir po okolini gdje mi je on demonstrirao način vožnje za fleetboard ocjene. On je ipak 3 puta bio pobjednik u fleetboard ligi, koja je od prošle godine postala internacionalna, i ove je godine sudjelovalo više od 5000 vozača iz cijele Europe, a finale još predstoji u Worthu....u Njemačkoj je najbolji vozač jedne logistike papira iz Papenburga sa ocjenom 9.99!!!!! O fleetboardu će više riječi u zasebnoj temi u drugom podforumu ovog Hrvatskog truckstopa.

Malo mi je čudno bilo da „arkadaš“ hoće da krenem u 23:00 u nedelju, jer po svemu dolazim u Lidl u Großbeeren nešto prije Berlina puno prije nego se otvara prijem robe. Ali dobro kad on tako želi neka mu bude....i sad onak posebno se koncentriram na stil vožnje za fleetboard....pa idemo kretanje s placa ....još prije priskanja kvačila ubacujem u 3ću.....jer ako držim kvačilo stisnuto onda kad poguram joystick mjenjača ubacuje prvo u 2gu...pa još jednom u 3ću...i to već fleetboard registrira ne kao jedno mjenjanje već 2! Cilj je uz što manje mjenjanja brzina, sa što manje rada papučicom gasa ( i to se mjeri i ocjenjuje po polažaju pedale) uz što je mogući manji broj zaustavljanja, vožnja i mjenjanje brzina prema nominalnim brojevima okretaja, kočenja treba vršit korištenjem nižeg stupnja prijenosa ( ali ne tako da ga zakucaš u max rev) i retardera itd. O tome opet u posebnom topicu na mom forumu.

Tako da krećem na ler gasu....i tek kad prihvati i uključi direktno onda se daje lagano gas, ali samo do 1400 okretaja ovaj puta jer nema više od 18 tona tereta.....pa ne treba razvrtit do 1600-1700 okretaja. I to registrira fleetboard! .....nakon samo 2 metra prebacujem u 5tu....i vrtim do 1400, onda 1 i pol brzinu gore! Ovakvim kretanjem se štedi lamela koja onda drži i više od 700-800tkm! Ujedno se štedi gorivo jer u kretanju iz mjesta je najveća potrošnja! Ujedno obično firme koje kupuju nove kamione voze ih do 700-800tkm...tako znači ako vozač ne sjexxxx lamelu onda je firma uštedjela novac za promjenu iste prije prodaje kamiona ( to za one koji kažu „kvari se actros“ a u biti je sve do vozača) ....do zavoja u 7oj sporoj ja je nazivam zbog strelice prema dolje u displeju i „ 7 minus“ jer ovisno o grupi displej pokazuje strelicu uz broj prema gore ili prema dolje...i pustim ga sa kojih 40-45km/h da rula do prvog raskrižja ca 400m od firme kad ide prvo skretanje.....do skretanja će sam opast do brzine kojom mogu skrenut bez kočenja, jedino prebacujem „ u predbiranju“ u 5tu i onda kvačilo i on prebaci brzinu....sad mu nesmijem dat da padne ispod 800 okretaja, već samo pinkicu držat gas....dok je kompozicija „prelomljena“ u zavoju nipošto počet ubrzavat jer je poluprikolica sa 3 osovine sad „uteg“ i za ubrzanje iz tog položaja treba opet više goriva nego kad je ispravljena....tek kad je ipravljena onda se lagano pikne gas i opet 1 i pol gore.....do ca 45km/h jer za 600m ima opet raskrižje.....pošto je noć i pregledno može se bez zaustavljanja skrenut ....nakon 300m je semafor a prije samog semafora je željeznička pruga .....znači sad lagano rulam bez gasa prema semaforu dok ne prebaci na zeleno .

....onda prije skretanja opet u 5tu i samo ga držim na 800 okretaja dok ne skrene....onda 1i pol gore ....pa ubrzavam na dozvoljenih 50km/h kroz selo...i opet jedna i pol više ..sad je u 8oj i sa 900 okretaja ide bešumno kroz selo....pošto su semafori dalje na B64 skroz do autoceste A2 isključeni u to doba ( ima još 2 samo i vide se izdaleka) polako ubrzavam na 64,5km/h i onda uključujem tempomat......sad drži 1000 okretaja i samo pada indikacija potrošnje goriva....u Rheda se uključujem na A2 i to polako ....i onda tempomat na 84,5km/h!

Naime fleetboard ne odobrava bržu vožnju od 85km/h .....a ako stavim točno na 85, onda on to registrira kao 85+....jer zbog histereze i karakteristike rada tempomata ( CDRW može objasnit pojam histereze....) nastoji dignut brzinu i do 86km/h.....kako bi onda prekinuo dovod goriva i pustio rulanje do 84km/h kad počinje opet dizat brzinu.....kad je naštiman na 84,5...onda registrira točno 85km/h ......i mirna bosna! Dolazim na Bielefeldski uspon.....prije uspona je lagano konkavna konfiguracija autoceste i tu isključujem tempomat ....i pustim ga da inercijom ubrza na 88...i dodam samo malo gasa da digne na 90-91......i puštam ga tako u brdo.....kod 85 mu dajem više gasa jer mi je cilj da se popnem do prijevoja uspona bez mjenjanja u nižu....i drži neko vrijeme i počne opadat, 1200 okretaja i ca 73km/h .....u brojaču se pale zelene LED ....da treba mjenjat...

ali vidim da će izgurat prijevoj i stoga ne šaltam....na kojih 80m prije samog vrha ga pustim bez gasa ....i on inercijom prelazi vrh i sad polako lovi speed! Nakon 300m moram već prvi stupanj ručice motorne potegnut ....jer je blizu 90....i onda čak prvi i drugi stupanj retardera, to sad sve ide bez gasa.....prolazim izlaz Bielefeld centar i onda ide lagani kratki uspon koji prelijeće samo uz inerciju i opet prema dolje hvata speed.....ravna dionica i opet tempomat....ovaj dio današnje ture je i najteži.....do pred Hannover ide stalno gore dolje....jedino na Herfordskom usponu sam moral pola niže u 8 minus .....i dalje od Hannovera ide sve sa tempomatom.....i nema stajanja svih 4,5 sata kad moram pauzu radit pred samim Berlinom, i tu se zna, izlaz za odmorište isključujem tempomat dobrih 1500m prije izlaza....inercija ga gura dalje i do skretanja na traku za usporavanje je izgubio samo 10km/h na brzini ....na traci onda 1 niže......pa retarder....i sa 4 stupnja retarderskog kočenja doziraš ga ko nožnu kočnicu!

Još iz daljine gledam gdje ću ja šuknut i parkirat ....tako da potpuno bez upotrebe radne kočnice stane gdje treba!

Gledam na sat ....mogu drmnut dobrih 1:45 spavanja ....do Lidla ima svega 42km i dobro stojim u „ trci“ .....u 5:15 idem dalje opet ista priča....kretanje 3ća....5ta ....7 minus...8ma! Tempomat ! .....i sve do izlaza u ind zonu...i tu onda 7 u zavoj....bez gasa...i eto me na parkingu Lidla.....gledam jel se to vratila DDR? Pred prijavnicom redina! Neki talijan .....45 minuta dok mu je primila papire! Ko da vozi eksploziv a ne jeftino talijansko vino u tetrapaku! A meni vrijeme curi, u 8 imam termin 2 km dalje u REWE.....izbacim tih 7 paleta i ajde onda na ekstra rampu po zamjenske ....a opet talijan ispred ....a u kxxxxxx! Zovem arkadaša.....rekoh jeb ga .....ipak nekako za pol ure dobijem zamjenske palete.....i ajmo laganini do REWE .....pager...počasni krug ....tu odlaze bodovi za fleetboard!

Čekam....prošlo 45 minuta ništa...zovi .....broj pagera 82....kaže ako nisi na redu do 10....zovi me opet!

A10 Ring oko Berlina oko 11h prijepodne


Ok šefe....9:45 i eto ga cijuće pager....ajmo na rampu ....odmah zamjenske dobio i sad za Werneuchen.....72km po A10 Ring oko Berlina na sjeveroistok.....sve po PS-u! Aldi....sad imam još za sutra Norma u selu Demmin....na kojih 70km od Rostocka i Rostock ostaje....i zajebancija....idem po A11 ...na sjever ......i kopaju li kopaju .....kad počinje ceketat digitalni tahograf .....moš ga sad da ne velim kaj! Parkinzi zbog radova zatvoreni, čak i jedno sa restiranom i pumpom .....nema druge vozi dalje.....do raskiržja sa A20 pa po njoj prema Rostocku i naravno .....nema parkinga da se jxxxxš!
Prevukao 5 minuta preko 4,5 sata ...i 15 minuta preko šihte! Napravio ispis trake....i na poleđini zapisao kako zašto i kome mater kome oca! I sad pokušavam složit TV -----naravno ne ide....pukao mi konektor i nema signala....ajmo onda DVB-T to ide .....pifce i njonja!

Utorak, 25.08.2009.

Pokret je u 3:30....imam dosta odmora skoro 14 sati.....laganini po tempomatu.....pa onda obična cesta koja me hiće do krova u sjedalu! Norma ...koja je to ŠUPAAAAAAAAAAAAA od skladišta!
Vidim neki tu stoje od sinoć.....ajmo naprej ....i na brzaka gotovo pa sad za Rostock....i dok sam stajao vidim na Forumu hr tema cestarina....kaže u Njemačkoj nema cestarine .....točno ali ne posve ....vidi slike .......ima komad autoceste i tunel u Rostocku....građen privatnom lovom da se zaobiđe centar grada ....i tu je „bitte zahlen“ ! I A1 od Bremena do Hamburga je dana u privatnu koncesiju ....ali tu plaća još država privatnoj firmi a ovi moraju održavat!



U Rostocku , teca na šalteru mi veli kad se makne ovaj sa „ sedem in pedeset“ ( odmah se sjetim tih cigareta i murjaka koji su to dimili jer su mislili da ima 57 komada unutra i onda prešli na filter 160!) .....to smo rešli u roku popocatepetl!
Ideme sad za Bargteheide po med za Beelen.....tu je gospodski tretman...nema ulaza u skladište pa sjedi u kamionu dok ne donese papire! Kad zvrlji Nokia....gledam broj i neznam tko je ....NORBERT!

Veli Rudi kaj si ti opasno zagrizel, kaj hočeš maknut Yurija ( Rus koji je do sada već godinu dana prvi na rang listi fleetboarda) rekoh ne kužim....a on veli ....znaš koju si ocjenu jučer otfural? Nemam blagog dunsta! Veli izvanredno! Do prve pauze 9,6 nakon pauze 9,5.....potrošnja 23,5 litre!!!!!! Ako ovako nastaviš ne da tvoj cilj kaj si si zamislil da budeš među prvih 5 ......imaš prvo mjesto onda!
Kaže vrijednosti po stavkama ( samo neke je spomenul) predvidljiva vožnja 9,8! Ravnomjerna vožnja 9,9.....potrošnja najniža od svih danas....do Prosnca mjeseca ako treniraš imaš 9,8 garantirano!

Je rekoh dok me arkadaš onda ne uputi na Grosglockner ili Zugspitzu da mi spizdi ocjene! Veli Norbert zovem te sutra da vidimo kak si danas odvozil! Ok nema frke, on je ionako na putu isto jer ima firmi po cijeloj Njemačkoj gdje daje edukaciju štedljive vožnje....u našoj firmi je taj program edukacije i praćenje putem telematike smanjilo potrošnju flote sa prosječnih 33 na 28 litara za 100km! Vozači firme Agrata koja je u našem susjedstvu su njegovi učenici ....i u ovogodišnjoj ligi su mu čak 4 u prvih 20 u Njemačkoj! Ja sam davno još na bivšem forumu gdje sam bio član pisao da ću u kratkom roku biti među prvih deset u firmi.....a ovaj tjedan sam treći!!!! Sad moram sam sebe drilat imam najgoreg mogućeg suparnika a to sam ja!!!! Ako bude nešto od mene .....iduće godine idem u fleetboard ligu odmjeravat se internacionalno sa više od 5000 vozača! Pa onak baš me zanima jel vredim nekaj .ko ovaj iz Papenburga koji je prvi u Njemačkoj sa ocjenom 9,9.....znam tu firmu ....oni kad imaju natjecanje onda i dispozicja ne pizdi u frulu.....onda voze LINIJU u prosjeku sa svega 18 tona papirnih rola...i to noću, onda je lako dobre ocjene furat! Njihov šef voznog parka u tehničkom dijelu ima 4 x 10 ocjenu! Dok sam od Bargteheide išel prema Hamburgu zvoni telefon....arkadaš...pita dokle sam stigel ( i čim me nazove na ekran mu izbaci moju poziciju i sve vrijednosti po fleetboardu tako da je videl i ocjene naravno!) .....pita jel bum stigel još u zakonskom vremenu do Beelena....nebum arkadaš....ja sam već planiral novi autohof u Porta Westfalica isprobat! Međutim kad sam došel u Porta .....vidim da bi lako još mogel i do Beelena....i ajmo ..ali ništa forsirat....ionako ujutro imam opet Beauty farm .....za zagrijavnje i rušenje ocjene po lokalnim cestama u kreni stani!
Tak da sam došel na plac i leđna peraja ....ujutro prekopčal i otišel u Ahlen

Jedan lijepi Volvo na izlazu iz Hamburga

__________________
W213 220d ....

Zadnje uređivanje Actros1841 : 29.08.2009. at 03:37.
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 03:43   #156
I ovo vozilo mislim da iz GM štale ....



Srijeda, 26.08.2009.

Ahlen pa nazad.....pa drkanje po selu, prvo za Verl onda za Marienheide u ProBind, tu sam tovaril i sa bivšom frimom ali sad nema nikoga od njih, Versmold i na plac ....otkačim i uzimam svoju stalnu šlepu opet....kaže tura Alzenau....skoro pa kod Aschaffenburga ali opet blizu Frankfurta, pa Morfelden ....kod Darmstadta, onda naravno kud će suza neg na oko ....Wittlich u brda Vulkaneifel......zna se ! Pa za Foehren kod nas tovarit za nazad.

Ovi u skladištu se vuku ko šepavi mravi tak da sam radije sam natovaril da napravim još koji km i iskoristim nekaj od 4,5 ure vožnje....došel sam još do autohofa Wilnsdorf na A45....Zna Markec zna koji! Tu se spominal sa 2 Švicarca, jedan vozi za mislim da je najveća CH špedicija Galliker....i moja ljubimica Nadine je bila u službi .....popil par pivica i na leđnu peraju.....a prije me opet nazval Norbet kaže malo je lošiji dan bil od Rostocka ali opet imam 9,3 ....sve dobro veli, samo pametno i mada su brda kraj tjedna buš i dalje među prvih 5!

Četvrtak 27.08.2009.

Sve je dobro išlo do Alzenau....onda prema Frankfurtu po A3 stop and go .....iznad mene prelijeću avioni na frankfurtsku zračnu luku ko tramvaji na Jelačić placu! Ali i Morfelden sam zbavil, sad mi je skoro pa kratki termin za Wittlich pa sam moral malo po B strasse nagazit nožno....i to je sjebalo ocjenu za taj dan .....vidi slike spuštanja u dolinu Mosel






gdje Švabe delaju svoja kisela vina! I onda za Foehren....namjeraval sam još odvozit 2 ure do Hubertushofa na B51 pa večerat kod Silvije....ali niš od toga moral sam ostat u Foehrenu jer mi šihta istekla pa je došel još jedan kolega pa smo drmali po pivuši u kamionu! I naravno znal sam da bu sranja ..utovar je bil gotov u 20:15 i tad sam izvadil karticu ....zakaj to još moram objasniti u topicu koji delam već mesec dana na truckstopu....znači nema nikud do 7:15 ujutro...a arkadaš je mislil da bum karticu uzvadil čim sam došel....e nebi išlo.....i da bum onda u noći krenul pa bum u 9 u Beelenu.....piši kući propalo arkadaš!

Petak, 28.08.2009.

Budilica u 6:45 ...ekipa je već došla na posel pa se mogu stuširat u našim prostorijama....ko BOOOOG!
I onda polako na A1 prema Koblencu pa na A60 prema Bitburgu.....a to je PLANINARENJE! A fala bogu imam i 24 tone iza kaj ne? Nakon uru i pol delam pauzu , da me ne ulovi kakav štau kod Koelna pa opet prekardašim vremena....i dok sam se vrnul u kabinu stoji bio poziv ...nazovem i onda ispitivanje....rekoh obrati se našem personalu! Ok ....nema frke....polafke prema doma....u 13h sam na placu i moram prekačit i po Denkavit u Warendorf i nakon toga...........FAJRUUUUUUUUUUUUUUUNT! Opral Meri i gas dimeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Prije toga zvrcnul Norberta...kaže malo je lošije bilo ....ona brda su koštala ocjene....ali imaš sa 9,1 za cijeli tjedan opet 5 mjesto....i strahovito nisku potrošnju....sa prosječno 36 tona ukupne mase imaš 27,3 litre potrošnju!

I dalje je tehnička ocjena dobra dapače vrlo dobra...ono što me sjebalo jeste baš petak....naime zbog dugih i jakih uspona koje nemožeš proć bez šaltanja ima puno „hoda“ pedale gasa .....i to je snizilo kompletan prosjek ostalih ocjena....a zbog bauštela i jakog prometa sam mogao tempomat koristit samo 15% od Foehrena do Beelena ....ali taj ćemo prosjek dignut već u ponedeljak.....jer ide tura Lehrte kod Hannovera ( opet brda ali ne toliko ) pa za Stendal i Oschersleben i nazaj na Braunschweig po med i u Beelen ....tu ću odvozit tak da mi nikakva štreka nemre više spizdit prosjek .....ne zvao se ja RUDI!

P.S.

Dnevnik se razlikuje po opširnosti i slikama od putopisa na hrvatskom truckstopu.....a i Tomo ima opiršno izvješće iz BiH ( mrzi Teslić vozit!)
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 23:08   #157
Ponedeljak, 31.08.2009.

Na dnevnom redu je prvo Oschersleben, koji je u novije vrijeme poznat po novom motodromu, a i poznavaocima sa Foruma Hr po nesreći Zannardia u Indy500 u kojoj je izgubio obje noge....Daljnji tijek rute ide skoro po isključivo B-Strasse i to je više vrijedan rezultat koji sam vozio po fleetboardu, naime kad me nazvao Norbert da mi kaže da sam taj dan odvozio ravnih 9,6 pri ćemu je ocjena za „ predvidljiv način vožnje“ ( ono ne se zalijetat na semafor iako je crveno već biti još u pokretu kad se može dalje...i te cake) čista 10! A i potrošnja goriva sa svega prosječno 24,5 litre unatoč 22 tone tereta je bila iznimno niska! Sa Oschersleben na Stendal itd U Barlebenu taman što sam predao papire u prijavnicu i došao do kamiona zuji nešto u zraku kad ono spasilački helikopter i spušta se kod skladišta, još mi nije sumnjivo ali kad je prozujio hitnjak shvaćam da se nešto dogodilo u skladištu, e jesam li kxxxx sreće! Kad ono kroz zvučnik zove me na rampu! Idem na rampu i vidim na nekih 30-40 m od mene stoji helikopter unesrećeni je valjda u drugom dijelu skladišta koje je ogromno i sve ide normalno dalje dok sam istovario odletio i helikopter i hitnjak




....kad pred kraj dana dok sam imao samo još 15 minuta vremena vožnje zove „ arkadaš“ ....da imaju problem, jer Roland koji je negdje kod Braunschweiga je tovaril a pošto ima još i onaj viličar na daljinski sad ima ca 2t više nego što smije!
Da nek idem njemu u susret da uzmem višak....rekoh to nebu išlo! Da nek se dogovorim sa njim da ga nazovem...nazovem ga a on pizdi....naravno ne na mene već na „arkadaša“ .....ako on krene meni u susret onda nebu stigel u Beelen jer nebu imal više vremena za vozit taj dan.....uglavnom ja sam se prakiral na kojih 2km od A2 i ni makac ....imam i „šihtu“ i vreme upravljanja puno ....a tek je 15h ...do Braunschweiga imam kojih 60km gdje ujutro moram krcat za Verl-Bertelsmann....znači krmit i više od 11 sati jer ne more se prije 7h!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 23:10   #158
Utorak 1.09,2009.

Spaval ko mrmot! U 6:00 polazak i laganica....da ne dignemo potrošnju....a i pazim sad strogo na način vožnje za fleetboard....ako danas odfuram dobru ocjenu, od danas počinje vrednovanje za 9ti mjesec....onda sam na konju....na početku mjeseca i onda kad se može odfurat što višlju ocjenu onda imaš lufta za nepredviđene ili teže dionice gdje je manja ocjena....pa dođeš opet na visok prosjek...
Utovar u Braunschweigu u BVS...14 paleta za Verl....ali nebi on bio on kad nebi našao još nešto....taman dok sam kod Hannovera stajao u štau....zove i kaže svrati Vlotho po 6 paleta za NL!
Dok stojim u štau evo i par slika za našeg eksperta za vojna vozila Storm zna sve o njima ko da je honorarno delal za CIA he heh he Storm mala šala! MAN za austrijsku vojsku ( nije valjda da će i oni u Afganistan ) imaju S plavu tablicu austrijsku i Actros njemačke vojske...



Tu mi je prvi puta digo tlak, jer sam mu rekao da stojim u štau ....i da ću vjerojatno van sa A2 pa okolo onda će počeo on kemijat da idem kroz sami grad! Vidim da ne sluša kaj mu govorim....steral sam ga u ....i ko ga xxxxxxx! Na potezu od 8 km opet je bilo više nesreća a kolona se produžila na 12-14 km! Tako da sam spizdil van ....pa preko A37 zaobišel to ....iza mene se vozil Poljak sa GB tablicama..pital je ima li obilazak pa sam mu rekao nek samo mene prati....kasnije kad bum spikal sa Norbertom bit će iznenađen da sam unatoć kreni stani za prvi dio imao ocjenu 9,3...i 9,5 za pokrete pedale gasa! A to sam ostvario tako da bi pustio da kolona prvo malo napravi razmak...onda laganini u 3ćoj....bez gasa krenuo i pustio ga na „lergasu“ ....kad bi oni naprijed stali onda bi ga ubacio u 2gu....i pustio da stane sam od sebe!

Tada fleetboard ne bilježi „kočenje“ isto tako ne bilježi ako pri 1-2km/h zaustavim korištenjem „ručne“ ali je moram lagano dozirat da ne zblokira odmah jer onda „prokljuvi“ štos....pa baca ocjenu kočenja na 9,0 samo !

Drugi puta mi je arkadaš digo tlak....mušterija zahtjeva da njegovih 6 paleta MORAJU biti prve uz prednju stijenku šlepe....znači treba izbacit prvo 14 paleta ...pa onda ovih 6 pa za njima ubacit 14 a i došao sam u minutu kad su imali gablec! ....a on zove da kaj to tako dugo treba....kad sam ga nazval javila se Andrea a meni tlak na 200! ....i nakon svega rekoh reci mu da me „MOŽE MALO“ ......poslije za Verl je bila rutina....iz Verla skupio još na jednom mjestu par paleta i za Beelen.....u dispoziciji on šuti ko „ženski spolni organ“ .....pitam kuda sutra? Da mi turu ....rekoh za to moram skratiti na 9 sati pauzu! ....on se cereka....ma sam se ti cerekaj! Meri u šturc ...prikolica na rampi.....ja malu Meri i gas u na večeru! Ruta sutra ide Kierspe ....Berlin , Grossbeeren, Mittenwalde i onda skoro pa u Frankfurt na Odri....već vidim da je opet 15ica...ali neka...

Srijeda, 2.09.2009.

Pokret u 3:00 prije nisam smio krenut....na brzaka po šlepu na rampu....i polafke do A2 .....od kako sam krenuo sa placa do Kierspe nisam ni jednom stao na kočnicu! Sve je radilo ...šaltaj nižu....povuci motornu i retarder.....opet šaltaj nižu ....znači sve u jednom cugu! To se i vidjelo poslije na ocjeni za taj prvi dio....9,6! A onaj drugi od jučer je bio 8,8 jer me vrtilo prvo štau a onda po „staze i bogaze“ ...

Drugi dio ide na Grossbeeren Lidl.....brz na istovaru i još brže dalje....onda za Aldi Mittenwalde...par paleta....sve ko po žnjori....ajmo sad za Furstenau....tu me prema Frankfurtu na Odri 2 x prestiže BAG kombi....voze se ispred mene kojih 20-30 sekundi i onda traže drugu žrtvu! I tu iskrcam svoje pa sad pravac na A10 nazad onda nešto pred raskrižjem sa A11 ide Ruda vun ......parking....satelitska na krov...i spavanac tj. prvo pivica onda malo tv pa leđna peraja....sad delam 11h minimalno!
Izračunal sam da ne moram prije 5 krenut ...a to znači 13 sati pauze....jer prvi mi je cilj Jermen....na A20 ....a onda opet Rostock zbog samo 3 palete meda!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 23:12   #159
Četvrtak 3.09.2009.

Polazak i prvo laganini jedno dobrih 15 minuta samo tempomat na 70km/h....dok se ne zgrije mašina, tu je ravnina ....ali svejedno je veća potrošnja ....nakon toga ne više od 83km/h.....i stabilizira se potrošnja po OBC prvo na 26 pa zatim na 25,5 litara....mrzim ovu A11 i A20! Po A11 vučem na sjever uz samu granicu Poljske....od A10 do A20 nekih 100km jedan jedini restoran ....a samo 3 odmorišta i to minimalna ako stanu 3 kamiona dobro je ! Na A20 još i gore, za pumpe moraš silazit s autoceste i kojih par km prema selima!! I onda kod Jermena ono kaj se kod nas ne vidi ...prometni znak...i pažnja zbog VIDRI na cesti od 21-6 ujutro! Čak su i vidre naučili prometnim propisima da smiju preko ceste samo od 21-6 h hahahahahah!


Poslije Jermena za Rostock....i tu odmah delam 45 minuta pauze,
I naravno kad ujutro vidim ovakovo vrijeme dođe mi da se okrenem na drugu stranu i spavam dalje,
jer uz ovo se more jedino spavat kako je pospano

A od Rostocka prema Hamburgu vidim u susret mi dolazi kamion od KOS-a iz Varaždina! Valjda ide feribotom dalje za Skandinaviju....

jer dalje idem prvo za Bargtheide kod Hamburga i to bum onda obavil u jednom komadu....a od Bargteheide uzimam 33 palete meda i za Braunschweig i samo menjam med ..jedan ostavljam drugi uzimam za Beelen....ono što je zanimljivo pogotovo ovima na forumu hr....na A1 od Bargteheide prema Hamburgu.....vozimo kamioni naravski desna traka...između nas i po skoro 1km razmaka....a na srednoj traci netko u VW Polo.....trbolji se laganini .....vidim prvo ophodnja me pretekne i na ca 50m ispred mene se vozikaju i onda uoče onog u srednjoj.....gas.....prvo oni u srednju...pa ga obiđu preko treće trake.....i onda vidim pale iza natpis „ bitte folgen“ .....koliko sam uspio snimit na brzaka jer su dosta daleko bili .....evo slika!



Po novome prve ophodnje su sad opremljene terminalima za plaćanje bankovnom ili kreditnom karticom.....panduri neće više uzimat cash, samo uplatnica ili terminal.....tako su i manipulacije od strane „podmitljivih“ manje....a 20-30€ u „ispravama“ se ovdje smatra pokušajem podmićivanja službene osobe....pa si najeeeee ko žutiiiiiiiiiiiiiii!

I tako prolazim za divno čudo Hamburg, i slušam na radiju: Happag Lloyd brodarska kompanija, u velikim teškoćama i prijeti joj insolvenija posebno pogođen dio u containerskom prometu kao i upitno hoće li moć zadržat svoj terminal u hamburškoj luci....traži se modus kako da joj se omogući preživljavanje ali to bu teško išlo .....zbog krize opao im je promet za više od 30%....a posebno promet containera iz Kine.....ma dobro tog kineskog smeća je i u Njemačkoj već previše, tekstilnih firmi ionako odavno više nema da produciraju u Njemačkoj, jer sve dolazi iz Kine....dalje...predizborna kampanja....svi jedni drugima podvaljuju ali to što izađe na vidjelo ima i političke konzekvence.....
Ministrica Ula Schmidt je koristila službeno vozilo i vozača za privatni odmor u Alicante u Španjolskoj....za to je navela neke termine službene da ima tamo pa je red i pripada joj ....ali to je otkrilo da je godinama prije isto radila.....pa ajmo „ bitte zahlen“ kilometre i dnevnice....uzput se otrkrilo da je par puta koristila i službenu letejelicu ( bilo helikopter ili zrakoplov) za privatna putovanja.....sranje generalno ....naravno ona je SDP....ali sad eto drži govor predsjednik pokrajine NRW Ruttgers...i u govoru spominje Rumunje i Nokiu u negativnom kontekstu .....gužvaaaaa zbog nacionalističkog ispada i mržnje prema strancima....on je CDU ...sad su 1:1!
Ali ono što me više zabrinjava jeste .....danas popodne će biti zatvorena A2 od Hemelerwalda do Peine.....zbog deaktiviranja avionske bombe iz 2.sv. rata! Bomba je 500kg..neznaju jel ima vremenski detonator ili udarni....otkrivena je putem pregleda avio snimki napravljenih nakon bombardiranja.....i nalazi se u dvorištu jedne auto radionice uz samu A2 ....na dubini od 3 m je ukopana .....stanovništvo u krugu 1km je evakuirano.....a ja si mislim hoće li me zapast opet štau ili bum uspel još do autohofa u Peine? Stigel još do autohofa koji je pun građana koji ćekaju da se mogu vratiti doma.....ali ovaj autohof me nebu više videl.....skup, nikakav.....leđna peraja i tv ...pivica i hrkanje! Jer istovar u Braunschweigu mogu tek sutra od 7:00....dobro pa sam pital Andreu da nazove inaće bi išel do tam bez veze!

Petak, 4.09.2009.
Pokret u 6:30 ...laganini do Langnese ....još nema nikoga a ja točno u 7 stojim pred kapijom!

Ajde unutra i kaže na rampu 5 .....ok šefe....dok su oni počeli ....ajde nekako i iskrcali ali mojih 33 za Beelen nije spremno još....zovem Jurgena i javim mu ...on psuje ...a jebi ga nisam ja kriv! Dok čekam utovar zove me Norbert....Rudi , imaš čistu 9,5 za ovaj cijeli tjedan, dva puta si odvozio 9,6 dionice....ukupni plasman ti je za ovaj tjedan ( a 3 još ostaju) treći u ukupnom u firmi .....ali u biti drugi jer najbolji Yuri je samo jednu turu vozio od samo 500km a ti imaš 2500km ....a potrošnja si drugi ionako ! Malo se spikamo u vezi fleeta i cimam ga da mi oda trikove ....i odmah mjenjam taktiku ! više neću radit 4,5 sata pa 45 minuta odmor...pa opet 4,5 sata pa 45 minuta i onda 1 sat vozit ....a neeeeeeeeeee

U onih 1 sat kad imam pravo vozit tih 10 sati ....tu se svako zaustavljanje loše odražava na ocjenu puno više nego kad imaš 3 sata vožnje onda se možeš i koji puta „ krivo zabremzat“ nema uticaja na rezulatat, ali u 1 sat dovoljno je 1 zabremzanje i ocjena je ispod 9 za taj sat i kvari prosjek cijelog dana! Od sada 3 sata vozim 45 minuta pauza , 3 sata , 45 minuta pauza i onda ako treba 3 ili 4 odgulit ko da vozim Francusku! Kaže i da sam dobro uočio da kad imam „ lufta“ da mogu sporije....ne stavljam onda više ni na 84,5km/h tempomat.....već na 82 ili 83 km/h.....razlika je skoro 100 okretaja u minuti....ali to se sumira na 2-3 sata puta određen broj injekcija goriva ......realno gledano ono što ne stignem obavit sa brzinom od 83km/h neću stić obavit ni da vozim 90km/h .....razlike su vremenski minorne i to pod uvjetom da je cesta prazna i nema zaustavljanja i da se mjeri ko da sam odmah na 83 ili 90......na 3 sata vožnje kod 84,5 ili 82-83 je razlika mizernih 6km ....niti 5 minuta!!!!!!! Ali razlika je u potrošnji koja je manja za skoro 15 %! Više od 84,5 se ne vozi jer je FIRMINO INTERNO ograničenje na 85km/h....i to fleetboard bilježi u postocima prijeđenog puta pri brzini iznad 85km/h....a fleet kad naštimaš tempomat točno na 85 piše tu vrijednost „ u iznad 85“......isto tako kod jačih uspona se isključuje tempomat jer ima tendeciju da unatoć tome što ne može doseć tu brzinu on „uporno“ nastoji doć do nje ...pa tako ubrizgava više goriva...

.a pametan vozač onda vozi u nižim okretajima bri nižoj brzini u višljem stupnju prijenosa! Isto tako tempomat kad se dođe do prijevoja uspona i obično onda ide na dolje....kasnije reagira od vozača i obustvalja ubrizgavanja.....vozač ovisno o tome koliko ima inercije već 50 do 100m prije makne nogu s gasa i samo se „ ljuljne“ preko prijevoja kad kamion zbog sile teže počinje ubrzavat i ako onda ne drži gas NE TROŠI NIŠTA GORIVA! Isto tako fleet ne bilježi ako si u „šubu“ nizbrdo i brži od 85km/h ....to ti onda piše u bolju ocjenu jer nemaš potrošnju za tu fazu a imaš speed! Strategija šaltanja za brdo ovisi o terenu....

kod Mercedesa je uvijek bolje ulovit što više „ inercije“ kako bi što višlje se popeo u brdo....i dobro je imat malo veći broj okretaja već u početku uspona...jer ovisno o dužni uspona opast će i broj okretaja i brzina....i onda ovisno o tome .....ne šaltat pola pa pola brzine niže već cijelu.....ako je uspon duži slobodno i jednu i pol....do 1800 okretaja jer onda je broj promjena brzine manji što se isto odražava na ocjenu u fleetboardu.....a 1800 okretaja je nominalni broj okretaja kod Mercedesovih motora, i prekid vučne snage kod promjene brzine je samo jedan a ne 2 ili 3 kao kod mjenjanja za samo pola! Kod automatika je isto tako potrebna korekcija od strane vozača ponekad....

Naime kod ovih 12 brzinskih mjenjača, nekad zna držat u 11oj .....i sve fino za njega...ali ima visok broj okretaja.....onda ga ručno korigiraš ....ili kad automatik nastoji pošto poto držat 12tu ...a ti vidiš da bu brzo izgubil „sapu“ .....onda ga prije nego što padne broj okretaja pukneš ručno jednu niže! Tako si u kraćem vremenu preko „prijevoja“ uz neznatno više goriva, koje primjeti se odmah ...čim krene bez gasa na dolje....odmah se vrati na prijašnju potrošnju! I eto dolazim u Beelen, kad veli ajde još za Oelde obavim i to kaže sad praonica! Ma ko zmaj samo kaj ne letim! Operem Meri i tek sad skužim da su Lolek i Bolek mi poslali sms....a Lolek i Bolek su Markec i DG ....njih dva skup u MAN-u kod Rotweila!!!!!! Posada dva vozača malo jača! Na brzaka se dopisujem s njima, a onda i zvrcenm da ih čujem! I već znam kam idem u ponedeljak, za Kremen, to je između Berlina i Rostocka i onda imam Rewe u Grossbeeren, i još nekaj a sad bum garant tovaril pored Berlina gazirane sokove za Aldi ili u Sevetal kod Hamburga ili za Bremen u našu poslovnicu pa tam onda za nazaj za Beelen.
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 23:08   #160
Pozdrav!
Čitam ovaj dnevnik i svaka čast. znam da pišeš na brzinu ali bilo bi jos bolje da su pune rečenice. nema veze iovako je odlično. svih 4 stranice sam pročitao i divim se.
Iduće godine idem u njemačku raditi na nekoliko mjeseci mozda cijelu godinu. vec dugo nije bilo postova novih nadam se da ce biti uskoro.
Pozdrav i puno sretnih i ugodnih kilometara te dobre ocjene!
Hartge is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.