Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2015., 12:44   #781
Hvala, budem probala tamo.
Mogu izdvojiti vise novca za traperice, ali ipak mislim da su Replay i Diesel precijenjeni.
bubuljica_na_nosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 13:08   #782
Prve Replayke sam kupila na kraju 4. srednje, nosila sam ih cijeli faks, na kraju su pukle na koljenu kad sam čučnula. Nosila sam ih i takve. Sad ih nosim kao kratke hlače. I da, imam 41 god. Dakle, vrijede te novce...jedino ako danas nije ostalo samo ime. One koje sada nosim su iz 2005. ili 2006., ali uz njih imam još četvere traperice, a dosta nosim i hlače, dok sam u mladosti nosila traperice svaki božji dan...i to jedne jedine koje su se stalno prale i sušile na radijatoru.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 13:47   #783
Quote:
bubuljica_na_nosu kaže: Pogledaj post
Hvala, budem probala tamo.
Mogu izdvojiti vise novca za traperice, ali ipak mislim da su Replay i Diesel precijenjeni.
Jesu. Govorimo o najobičnijem pamuku, pobogu. Imam i ja traperica još iz 90ih koje i danas nosim. A nisu bile skupe...Levisice, Miss Sixty,Top Shop, Benetton..
Jedine trapke koje su mi se skroz razvukle i raspale nakon samo 2 godine su one iz HM-a. Ne preporučujem nikako.
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 14:52   #784
I čokolade ima od 4kn u Lidlu do ne znam ni ja koliko po nekim čokolaterijama...a radi se o najobičnijem kakaovcu pobogu.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 14:57   #785
Super su mi ovi što se uvrijede zbog komada (precijenjene) odjeće. Kao da se radi o prvorođenom djetetu, a ne o običnim hlačama.
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 17:13   #786
Ne moraš pisati u 3. licu ako to ide mene...a ide. Niti radim u ijednoj od navedenih kompanija, niti imam njihove dionice, niti ikakvu korist od njihovog povećanja prodaje. Ti ili imaš malo godina, ili malo novaca, ili malo znanja za raspoznavanje materijala kada kažeš da je pamuk pamuk jer nije čak niti od uzgoja, a kamoli obrade.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 19:45   #787
Gdje naći savršene uske traperice koje se neće nakon nekog vremena razvući oko koljena? Skoro sve koje imam su mi se razvukle oko koljena i tako odvratno izgledaju da sad samo skupljaju prašinu po ormaru. Žali Bože novaca... Inače sam mršava i nosim xs/s...
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 22:03   #788
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Gdje naći savršene uske traperice koje se neće nakon nekog vremena razvući oko koljena? Skoro sve koje imam su mi se razvukle oko koljena i tako odvratno izgledaju da sad samo skupljaju prašinu po ormaru. Žali Bože novaca... Inače sam mršava i nosim xs/s...
sve jeftinije se razvuku, meni su najgore iz bershke. imala sam jedne 3-4 godine iz Motivija, i nisu se uopce razvukle i cujem da je Levis kvalitetan
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 14:35   #789
Meni su najgore bile iz pull and bear-a valjda najgore ikad koje su trajale jedva dva mjeseca... Ja kao da nemam sreće sa tim trapericama...
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 21:19   #790
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Gdje naći savršene uske traperice koje se neće nakon nekog vremena razvući oko koljena? Skoro sve koje imam su mi se razvukle oko koljena i tako odvratno izgledaju da sad samo skupljaju prašinu po ormaru. Žali Bože novaca... Inače sam mršava i nosim xs/s...
Meni su Diesel skinnyce dobre, razvukle su mi se, ali nakon zaista puno puno nošenja
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 08:36   #791
Da li je tko kupovao hlače iz lidla,kakva je kvaliteta? Da li se brzo isperu? http://www.lidl.hr/hr/2635.htm?actio...etail&id=13937
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 10:17   #792
Najbolje traperice ikad bile su mi Wrangler/Lee.. Njih sam nosila isti model 4 godine i onda ih dala sestri. Neuništive! Nažalost, u nedostatku love počela sam kupovati jeftinije traperice tipa Stradivarius, Zara, Mango, Berskha.. Uopće nemam riječi da izrazim nezdaovoljstvo tim markama traperica. Najduže su mi trajale godinu dana, traper se istanji, pucaju kod džepova i kod resica za remen. Očaj! Moje je mišljenje da kod traperica dosita vrijedi ona: kolko para, tolko muzike!
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 10:29   #793
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Da li je tko kupovao hlače iz lidla,kakva je kvaliteta? Da li se brzo isperu? http://www.lidl.hr/hr/2635.htm?actio...etail&id=13937
Nisam kupila traperice ali sam kupila bijele hlače prije 3 godine i oduševljena sam! Inace imam problem da mi se hlace ili razvuku ili pocnu pucati izmedu nogu ove su tako fine da nakon x puta nosenja su i dalje iste. Trebale su mi bijele hlace i slucajno sam ih kupila ( jos ako ih pitate daju i da u njihovom wc-u se isproba) i sad mi je bas drago zbog toga
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 08:56   #794
Quote:
Chocollina kaže: Pogledaj post
Nisam kupila traperice ali sam kupila bijele hlače prije 3 godine i oduševljena sam! Inace imam problem da mi se hlace ili razvuku ili pocnu pucati izmedu nogu ove su tako fine da nakon x puta nosenja su i dalje iste. Trebale su mi bijele hlace i slucajno sam ih kupila ( jos ako ih pitate daju i da u njihovom wc-u se isproba) i sad mi je bas drago zbog toga
Hvala,kupiti ću jedne za probu pa cu vidjeti
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 20:39   #795
Pozdrav svima i molim za pomoć ako znate

Radi se o muškim trapericama Lee Dungarees Carpenter http://www.ebay.com/itm/Lee-Dungaree...3D121561992828

kojih u hrvatskim trgovinama nema nigdje. Dali je netko naručivao od nekog sellera ili ebay i sl. Svaka informacija je dobrodošla
__________________
Uživam u životu!!!!
FASHION GIRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 14:21   #796
salas jeans trenutno ima popust na online shopu , dali netko zna hoće li biti još veći popust ili je to to?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 00:46   #797
Preporuka traperica za oko 500-600kn?
Terminator_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 09:12   #798
Za te pare imas solidnih traperica. Lee, LTB, Mustang, Levis, Wrangler. Ak naletis na kakvu akciju, Scotch&Soda. Scotchove imam 2 god, nosene jako puno, a izgledaju ko iz ducana.
Slav3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 09:29   #799
Quote:
Slav3n kaže: Pogledaj post
Za te pare imas solidnih traperica. Lee, LTB, Mustang, Levis, Wrangler. Ak naletis na kakvu akciju, Scotch&Soda. Scotchove imam 2 god, nosene jako puno, a izgledaju ko iz ducana.
Hvala Slaven!

Načua sam da su Lee i Wrangler odlične.
Nekoć sa (kao klinac) nosio Levis iz Varteksa, ali ih on više ne proizvodi.
Diesel su kao odlične, ali malo skupe, ove LBT ne znam di ih ima kupiti u Splitu
Terminator_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 12:30   #800
Kakve su kvalitete LBT traperice?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:13.