Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2008., 19:36   #41
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
Little Miss ja bi isto a nemam s kime ići. Gdje bi ti išla? mene najviše zanima Milano. Koliko dobro znaš talijanski?

ja sam učila talijanski 4 godine u srednjoj i naučila stvarno sve što sam mogla naučiti u školi i onda sam ga na faksu učila 3 godine i usput svakodnevno chatala s talijanima što mi je ustvari najviše od svega pomoglo. Ja bi samo malo išla u Italiju i da imam prilike pričati faccia a faccia sa talijanima. (iako se ja čujem svako malo telefonom s nekim)

meni se sviđa ova Leonardo da Vinci škola u Rimu i Milanu(ima i u Firenzi i Sienni)
http://www.scuolaleonardo.com/Italia...ool-Milan.html
http://www.scuolaleonardo.com/Italia...ses-Milan.html
http://www.scuolaleonardo.com/Italia...sign-academies
http://www.scuolaleonardo.com/Italia...shion-in-Milan
Bolju nisi mogla naći.
Po mnogima najbolja skola za ucenje talijanskog u italiji.
betty_blu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 19:43   #42
ja na ljeto na dva tjedna idem u englesku na učenje engleskog. cambridge, preko generalturista, 16 tisuća i nešto kuna(avio. karta uključena i hrana i smještaj u rezidenciji u jesus college ) nisam još nikad bila pa ako netko ima iskustva ili je bio, bilo kakav info bi bio koristan
digital knife is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 19:49   #43
kakvu preporuku imate za učenje francuskog u parizu za ne punoljetnu osobu?
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 19:51   #44
Quote:
California kaže: Pogledaj post
kakvu preporuku imate za učenje francuskog u parizu za ne punoljetnu osobu?
alliance français? brdo kosta ali je dobro pogotovo ovi intenzivni tecajevi
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 20:00   #45
Quote:
digital knife kaže: Pogledaj post
ja na ljeto na dva tjedna idem u englesku na učenje engleskog. cambridge, preko generalturista, 16 tisuća i nešto kuna(avio. karta uključena i hrana i smještaj u rezidenciji u jesus college ) nisam još nikad bila pa ako netko ima iskustva ili je bio, bilo kakav info bi bio koristan
Ja cu isto vjerovatno u Cambridge, ali preko kompasa. Cijena je tu negdje.
Mozes birati između smještaja u studenskom campusu ili u obitelji. Obitelj je naravno nesto povoljnija. Kada ti ideš?
betty_blu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 20:19   #46
Quote:
digital knife kaže: Pogledaj post
ja na ljeto na dva tjedna idem u englesku na učenje engleskog. cambridge, preko generalturista, 16 tisuća i nešto kuna(avio. karta uključena i hrana i smještaj u rezidenciji u jesus college ) nisam još nikad bila pa ako netko ima iskustva ili je bio, bilo kakav info bi bio koristan
Malo je poskupo
Slaven22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 20:27   #47
Quote:
betty_blu kaže: Pogledaj post
Ja cu isto vjerovatno u Cambridge, ali preko kompasa. Cijena je tu negdje.
Mozes birati između smještaja u studenskom campusu ili u obitelji. Obitelj je naravno nesto povoljnija. Kada ti ideš?
ja sam u campusu, idem 13.7. jesi ti bila već prije ili?
digital knife is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 15:16   #48
^^

Ja sam ti prošle godine bila u Italiji na dva tjedna, ali ne preko agencije.
Išli smo turistički u Italiju da bih ja na kraju ostalo još 2 tjedna u Rimu na ljetnom tečaju talijanskog jezika. Sasvim neplanirano, ali nezaboravni iskustvo.
Ove godine cu dva tjedna biti u Engleskoj, a dva tjedna u Italiji. U Italiji sam bila smještena u campusu sa jos dvije cure mojih godina. Jedna je bila iz Egipta, a jedna iz Maroka. Od pon do pet imaš organizirane tečajeve. Navečer se družiš s ostalim vršnjacima. Vikendima se ide na izlete i upoznaje s talijasnkom kulturom. Preko tjedna u gradu možeš ostati do 22h, a vikendom zavisi o dogovoru sa tetom koja je zaduzena za tebe dok si tamo.
Isla sam jutros do kompasa potpisati ugovor. Na kraju sam se ipak odlucila za Oxford. Idem 20.7., a cijena je 15 790 kn.
betty_blu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 19:44   #49
Quote:
betty_blu kaže: Pogledaj post
^^

Ja sam ti prošle godine bila u Italiji na dva tjedna, ali ne preko agencije.
Išli smo turistički u Italiju da bih ja na kraju ostalo još 2 tjedna u Rimu na ljetnom tečaju talijanskog jezika. Sasvim neplanirano, ali nezaboravni iskustvo.
Ove godine cu dva tjedna biti u Engleskoj, a dva tjedna u Italiji. U Italiji sam bila smještena u campusu sa jos dvije cure mojih godina. Jedna je bila iz Egipta, a jedna iz Maroka. Od pon do pet imaš organizirane tečajeve. Navečer se družiš s ostalim vršnjacima. Vikendima se ide na izlete i upoznaje s talijasnkom kulturom. Preko tjedna u gradu možeš ostati do 22h, a vikendom zavisi o dogovoru sa tetom koja je zaduzena za tebe dok si tamo.
Isla sam jutros do kompasa potpisati ugovor. Na kraju sam se ipak odlucila za Oxford. Idem 20.7., a cijena je 15 790 kn.
moja prijateljica ide u oxford s bratom, isto 13.7 ali cijena im je veća ona ide u st. hugh's college, a njen brat u hertford college.
digital knife is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 20:29   #50
Quote:
Keya kaže: Pogledaj post
alliance français? brdo kosta ali je dobro pogotovo ovi intenzivni tecajevi
nemaju u pariz, a ja sam malo zahtjevna
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 21:47   #51
Quote:
digital knife kaže: Pogledaj post
moja prijateljica ide u oxford s bratom, isto 13.7 ali cijena im je veća ona ide u st. hugh's college, a njen brat u hertford college.
Meni su rekli da u st. hugh's mogu ici samo oni od 12-16 godina, a od 16-25 idu u hertford. Tako da sam ja u hertfordu. Iako je bolja ponuda za st. hugh's. Imaju više izleta i mogućnosti za slobodne aktivnosti, al to valjda zato sto su mlađi.
betty_blu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 09:26   #52
Quote:
betty_blu kaže: Pogledaj post
Meni su rekli da u st. hugh's mogu ici samo oni od 12-16 godina, a od 16-25 idu u hertford. Tako da sam ja u hertfordu. Iako je bolja ponuda za st. hugh's. Imaju više izleta i mogućnosti za slobodne aktivnosti, al to valjda zato sto su mlađi.
da, pa ona ima 15, a brat joj ima 23 prvo su mislili ići u cambridge, ali je u oxfordu jači program ima više nastavnih jedinica i sat traje čak 5 minuta više
digital knife is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 00:00   #53
Quote:
digital knife kaže: Pogledaj post
da, pa ona ima 15, a brat joj ima 23 prvo su mislili ići u cambridge, ali je u oxfordu jači program ima više nastavnih jedinica i sat traje čak 5 minuta više
To bi je najbolje - traje cak punih 50 min!
Jel' znas nekoga tko ce ici u istom terminu kao i ti?
betty_blu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 00:02   #54
betty blu...digital knife

ova vasa komunikacija lagano ide pod zachatavanje/offtopic..molim vas da daljnje rasprave lijepo preselite ne PP
hvala
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 00:54   #55
Quote:
California kaže: Pogledaj post
nemaju u pariz, a ja sam malo zahtjevna
a gdje se ide onda ako ne u pariz??
youngfashionista0038 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 16:09   #56
rekla je profa da nemaju ljetne tečajeve u parizu nego se ide u manje gradove i većinom na jug i provansu..
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 16:51   #57
Quote:
California kaže: Pogledaj post
rekla je profa da nemaju ljetne tečajeve u parizu nego se ide u manje gradove i većinom na jug i provansu..

ja mislim da profa malo laze ili je nesto zeznula (al mozda ima razloga )

http://www.alliancefr.org/pdf/AF_coursETE08_FR.pdf
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 22:25   #58
hvala keya, raspitala bum se bolje.
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 17:27   #59
da li itko zna dobru skolu za ucenje poslovnog engleskog??
bilo kakva informacija, al bas za poslovni eng. iskustva, prijedlozi, bilo sta..
omnia_crystalline is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 20:06   #60
preporucam www.marelingua.info za sve one koji zele uciti spanjolski u malagi...
Holly Golightly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:05.