Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2009., 23:42   #81
Ko je štuliću srbin?otac mu je hrvat
niks.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 23:47   #82
Odlutaste s teme. Pokušat ću se sjetiti još njekih poznatijih...

Miješano podrijetlo:

August Harambašić
Stjepan Miletić
Mirko Kovač
potomstvo Stipe Šuvara
Rade Šerbedžija
Ilija Matijević (košarkaški tener i sudac)
Davor Perinović, prvi predsjednik HDZ-a BH
..
Hroboatos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 23:48   #83
Quote:
niks.st kaže: Pogledaj post
Ko je štuliću srbin?otac mu je hrvat
Keva mu je iz Kragujevca.
Hroboatos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 23:56   #84
Mene cudi to sto su kod nas u bosni mjesoviti brakovi i dan danas poprilicno prihvaceni... i nisu uopce tabu tema, a sve u ovom vaktu entiteta, srebrenica i vehabija
2211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 00:08   #85
Quote:
Hroboatos kaže: Pogledaj post
Odlutaste s teme. Pokušat ću se sjetiti još njekih poznatijih...

Miješano podrijetlo:

August Harambašić
Stjepan Miletić
Mirko Kovač
potomstvo Stipe Šuvara
Rade Šerbedžija
Ilija Matijević (košarkaški tener i sudac)
Davor Perinović, prvi predsjednik HDZ-a BH
..
Ban Jelacic
Milka Planinc
Svetozar Marovic (otac Hrvat)
Goran Ivanisevic
Frenki Simatovic
Veljko Kadijevic
Apatrid is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 00:12   #86
Quote:
Apatrid kaže: Pogledaj post
Ban Jelacic
Milka Planinc
Svetozar Marovic (otac Hrvat)
Goran Ivanisevic
Frenki Simatovic
Veljko Kadijevic
Marovic, Kadijevic i Simatovic, jedni od odgovornijih ljudi za pakao u Hrvatskoj... verovatno ih je zuljalo poreklo pa su pokusali da se ociste
NikolaBGD is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 00:21   #87
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
e... di je onaj s akademije kralja petra? Go To ..jel tak beše?
Od kako se srećno oženio Hrvaticom, predano radi na širenju srpstva
__________________
Ko visoko leti, nisko zimi.
GoTo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 00:30   #88
Quote:
Hroboatos kaže: Pogledaj post
Keva mu je iz Kragujevca.
Ja sam čuo da je štulićeva mater iz Makedonije,nikakvog Kragujevca
Ali svejedno,ionako je jugoslavenčina,bez nacije...
Gluskab is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 00:31   #89
[QUOTE=Apatrid;23162717]Svetozar Marovic (otac Hrvat)
Ma idi u banju
Gluskab is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 00:50   #90
Quote:
Apatrid kaže: Pogledaj post
Milka Planinc
Svetozar Marovic (otac Hrvat)
Goran Ivanisevic
Veljko Kadijevic
Milka Planinc je po djevojačkom prezimenu Malada,porijeklom je iz jednog čisto hrvatskog sela kod Drniša,nitko joj nije ni ,,S,, od Srbina. Otac Svetozara Marovića je iz Grblja,a to mjesto nije baš poznato po hrvatstvu,baš suprotno,to praktički jedina srpska kasaba na Jadranu.Uz to znam da je Marović pravoslavac praktikant,član Spc-a,da je isticao par puta da slavi krsnu slavu,a to sigurno nije preuzeo od ,,oca Hrvata,,. Što se Gorana Ivaniševića tiče,osobno znam,a zna i čatav grad Split,da je jedino srpsko što on ima-žena. Kadijević nije Hrvat po nikome
Gluskab is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 00:54   #91
Generalno po prezimenima teško može da se zaključi koji su naši a koji njhovi jer su masu ista.ja znam marovića hrvata
niks.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 00:58   #92
Quote:
niks.st kaže: Pogledaj post
Generalno po prezimenima teško može da se zaključi koji su naši a koji njhovi jer su masu ista.ja znam marovića hrvata
Znam i ja,poznajem jednu djevojku koja se tako preziva. A znam i za Crnogorce i Srbe s tim prezimenom. Jasno,prezime nijedno nije nacionalnost,pa tako ni to.
Gluskab is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 01:54   #93
Marovići su bratstvo iz staroga plemena Paštrovića uz samo more više Budve i šire!

I naravno ima i katolika Marovića Bokelja i iz CG!!
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 05:47   #94
Quote:
Hroboatos kaže: Pogledaj post
Griješiš, sinko. Ovo su Leonardi, univerzalci.
Pišu, yebu, slikaju, voze motore, biju ljute bojeve....
Šta da kažem: ljube i ubijaju.
kerum posjecuje forum zbog pisanja? stane nasred foruma, desnicom se primi za oruzje, a pedercici koji ga kritiziraju mu ne smiju prici, jer ih je strah da ih ne opere?
gubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 07:57   #95
Quote:
teranova kaže: Pogledaj post
Jednonacionalni brak, mešoviti brak, velika stvar...
Biti u braku sa Srbinom iz LDPa je isto kao biti sa Hrvatom.
Možda i strašnije.
Ti si stvarno bolesna. Prvo probaj pa reci HOP
agw is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 08:04   #96
Quote:
NikolaBGD kaže: Pogledaj post
Cim je Cobe viknuo "uhapsite Vlasija" mislim da je zavrsio sa sexom na internacionalnoj osnovi
Vlasijeva zena je Muslimanka i danas je urednica programa na bosnjackom na Televiziji Kosova
agw is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 08:15   #97
Quote:
NikolaBGD kaže: Pogledaj post
Apatrid, ovde si promasio!

Covek je ono sto sam odluci, ciju kulturu prihvati za svoj identitet. Hipoteticki da te neko odnese iz jasli u Ameriku i kaze ti da ti je matori bio John Smith ti bi bio ubedjen da si Amer. To je ekstremni primer, ali na ovim prostorima presudnu ulogu igra gde odrastas, u kom duhu te vaspitaju roditelji, sa kim se druzis.
Tu si potpuno u pravu.

Otac babe po ocu je bio Nemac koji je iz Austrije dosao da zivi i radi u Srbiju. Tu se ozenio Srpkinjom, otvorio radnu u Sapcu.

Bio je u Prvom balkanskom ratu u Srpskoj vojsci, pa u drugom i na kraju pogine u Srpskoj vojsci u Kolubarskoj bici.

Kuci i radnju su Nemci porusili u bombardovanju Sapca. Ostane troje sirocica koji se u Srbiji prezivaju Kriger. Baba i njena sestra se udaju i dobiju vrlo cesta srpska prezimena, a ocev ujak ostane Kriger.

Kad je dosao drugi rat pozovu ga Nemci u policiju i pitaju: Sta si ti?
Ja, ja sam Srbin!

Onda su ga pustili i nisu ga vise zvali
agw is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 09:46   #98
Quote:
Gluskab kaže: Pogledaj post
Milka Planinc je po djevojačkom prezimenu Malada,porijeklom je iz jednog čisto hrvatskog sela kod Drniša,nitko joj nije ni ,,S,, od Srbina. Otac Svetozara Marovića je iz Grblja,a to mjesto nije baš poznato po hrvatstvu,baš suprotno,to praktički jedina srpska kasaba na Jadranu.Uz to znam da je Marović pravoslavac praktikant,član Spc-a,da je isticao par puta da slavi krsnu slavu,a to sigurno nije preuzeo od ,,oca Hrvata,,. Što se Gorana Ivaniševića tiče,osobno znam,a zna i čatav grad Split,da je jedino srpsko što on ima-žena. Kadijević nije Hrvat po nikome
Aj bar da netko prekine sa ovim festivalom neznanja i preseravanja.
Ben Quick is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 09:58   #99
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Sex & violance su neraskidivi pojmovi!

Mužjaci na obe strane kad imaju seks sa neprijateljskim ženkama uglavnom svete nejač i brane vaskoliku kulturu , tako da je kvalitet u inspiraciji odnosa neverovatno veliki!



Auuu, pa sad mi sve jasno. Kad sam bio mlad nisam osjećao nikakav nacionalizam ili netrpeljivost, ali još tada sam primijetio da kada derem Srpkinju ili Muslimanku, da to odrađujem ko lud. za tri klase bolje i ubojitije nego kad sam karao Hrvatice. Nisam to sebi mogao objasniti.
Ali sada mi je jasno, joe enter mi je otvorio oči. Zapravo ja sam time branio sveto hrvatstvo, tisućljetnu uljudbu našu i svetio sve nepravde nama nanešene kroz povijest.
Što ti je podsvijest ...
Bulmez is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 10:07   #100
Quote:
Gluskab kaže: Pogledaj post
Milka Planinc je po djevojačkom prezimenu Malada,porijeklom je iz jednog čisto hrvatskog sela kod Drniša,nitko joj nije ni ,,S,, od Srbina. Otac Svetozara Marovića je iz Grblja,a to mjesto nije baš poznato po hrvatstvu,baš suprotno,to praktički jedina srpska kasaba na Jadranu.Uz to znam da je Marović pravoslavac praktikant,član Spc-a,da je isticao par puta da slavi krsnu slavu,a to sigurno nije preuzeo od ,,oca Hrvata,,. Što se Gorana Ivaniševića tiče,osobno znam,a zna i čatav grad Split,da je jedino srpsko što on ima-žena. Kadijević nije Hrvat po nikome

Mali, nemoj da z.......s

Evo ti Milkine ispovijesti.

http://www.globus.com.hr/Clanak.aspx...&ClanakID=6727

"Moja majka Stana Kašić iz prvog susjednog zaseoka, rođena Srpkinja, pravoslavka, udajom je, valjda po kršćanskom ili seoskom običaju, morala preći na katoličku vjeru. Udala se kad je imala 16 godina"


Kadijevic je Srbin po ocu, i Hrvat po majci. Bio je i ozenjen Hrvaticom.

Ivanisevicu je mati srpkinja.

Sveto Marovic je Hrvat po ocu. ovo ispod je na engleskom jeziku. Ako im je za vjerovati.

http://www.absoluteastronomy.com/top...etozar_Marovic
Apatrid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.