Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2016., 21:33   #9061
počastili su nas insertima iz Ferzanovog filma.

https://twitter.com/TurkeyNewsAR/sta...85785818398720

Isler na 0.3

Tubica na 2.12 ljubav draga
Andreas Sam is offline  
Old 23.10.2016., 00:46   #9062
Vozdrica

Quote:
Andreas Sam kaže: Pogledaj post
počastili su nas insertima iz Ferzanovog filma. : s

https://twitter.com/TurkeyNewsAR/sta...85785818398720

Isler na 0.3 : trep:

Tubica na 2.12 ljubav draga
@Andreas, kad si već donijela vijesti o Ferzanovom i Tubinom filmu, sjetila sam se nečeg što nije spominjano na temi a čini mi se interesantnim.

Ferzan se, nedavno, 27.09., u Rimu, vjenčao sa svojim dugogodišnjim partnerom Simoneom.
Vjenčanju je prisustvovalo svega petnaestak osoba.
Izgleda da je i Tuba bila jedna od njih.
Svadbeni ručak je bio u Ristorante La Vecchia Pineta na Lido di Ostia.

Sutradan je Ferzan na svom Instagramu postavio čok tatli sličicu Bellissime i njene agentice Yasemin kako jedu kolače u kuhinji njegove kuće u Rimu.

Ako je Tubica bila na vjenčanju ili ako je samo podržala Ferzana u odluci da se vjenča i ako mu je na tome čestitala ima od mene i
Svaka joj čast!

Što se tiče filma "Istanbul Kirmizisi" nadam se da neće doživjeti istu sudbinu kao "Dar Elbise" jer sva je prilika da je film "Dar Elbise" zabranjen za prikazivanje u Turskoj.
( O tome i još ponečemu neki drugi put dok provjerim neke stvarčice )
Nadam se, jer dio filma "Istanbul Kirmizisi" opisuje i dešavanja za vrijeme demonstracija u/za Gezi park, što se aktuelnoj vlasti, njenim ( režimskim ) glasilima i "objektivnim filmskim kritičarima" neće nimalo svidjeti.
Usput, ubrzo nakon ljetošnjeg čudnovatog puča, ponovo su, po Erdinom naređenju, krenuli radovi u Gezi parku.
Sve ono što su demonstranti tražili i zašto su demonstrirali, borili se, a neki platili i životom, je - gone with the wind.
Kao da se nikada ništa nije desilo!
Tako to biva kad "demokrate" slušaju glas naroda i rade za njegovu dobrobit!

"Istambul Kirmizisi" - Trailer sa engleskim titlovima i sinopsis
Quote:
Con 'Rosso Istanbul', Ozpetek torna nella sua Turchia
Con 'Rosso Istanbul', girato interamente nella capitale turca, e liberamente tratto dal suo omonimo successo editoriale, il cineasta ritorna agli esordi della sua fortunata carriera, gli anni scanditi da 'Il bagno turco' e 'Harem Suarè'. E’ proprio sull’idea del ritorno e del cambiamento che Ozpetek pone l’accento: “Tutti abbiamo assistito in questi anni al cambiamento del rapporto tra Occidente ed Oriente, di cui mi coinvolge soprattutto l’aspetto emotivo perché, dopo tanto tempo vissuto in Italia, è cambiato anche il mio sguardo su Istanbul. Con questo film, attraverso i personaggi, che sono anche una parte di me, ho provato a ricucire quella relazione, spero di esserci riuscito”.
Quote:
Sa "Crvenim Istanbulom", snimljenim u potpunosti u turskoj prijestolnici, a slobodno prilagođenim njegovom istoimenom bestselleru, redatelj se vraća na početak njegove uspješne karijere, godina obilježenih filmovima "Il bagno turco" i "Harem Suarè".
Apropo te ideje povratka i promjene Ozpetek naglašava: "Svi smo, u posljednjih nekoliko godina, svjedoci mijenjanja odnosa između Istoka i Zapada, što uključuje i mene, posebno moju emocionalnu stranu jer nakon toliko godina života u Italiji i ona je, također, promijenila moj pogled na Istanbul.
S ovim filmom, kroz likove, koji su također dio mene, pokušao sam popraviti taj odnos, nadam se da sam uspio."
Tubina Neval

i Ferzanova, prava Neval, nekad, u mladosti

Zadnje uređivanje Daša : 23.10.2016. at 01:29. Reason: Edit: sličica
Daša is offline  
Old 23.10.2016., 10:31   #9063
Quote:
Daša kaže: Pogledaj post

Što se tiče filma "Istanbul Kirmizisi" nadam se da neće doživjeti istu sudbinu kao "Dar Elbise" jer sva je prilika da je film "Dar Elbise" zabranjen za prikazivanje u Turskoj.
( O tome i još ponečemu neki drugi put dok provjerim neke stvarčice )
zabranjen? zanimljivo

šteta bi bilo da i IK zabrane, bukvalno me boli stomak od sreće koliko je Isler dobar. samo tih par scena što videh nije mi dobro. zar Turci da ne vide kakve umetnike imaju. al dobro, koga još zanima umetnos...
Tubica...kao i uvek, ko ne razume da je njena gluma prvenstveno u pogledu (kao i Ojku K.) i dalje će mantrati ono što misli da o glumi zna...facijalne ekspresije i slično. pa nek onda gleda Mister Bina


Zadnje uređivanje Andreas Sam : 23.10.2016. at 11:10.
Andreas Sam is offline  
Old 23.10.2016., 11:14   #9064
Quote:
Andreas Sam kaže: Pogledaj post
zabranjen? zanimljivo

.
Tubica...kao i uvek, ko ne razume da je njena gluma prvenstveno u pogledu (kao i Ojku K.) i dalje će mantrati ono što misli da o glumi zna...facijalne ekspresije i slično. pa nek onda gleda Mister Bina
To bi stvarno bilo previše..ne očekujem to!!


Svojim nevinim pogledom,može prenijeti svu silinu osjećaja
U filmu takve tematike,jedan mig otkriva više nego puno riječi
11tena is offline  
Old 24.10.2016., 03:11   #9065
Vozdrica

Bellissima i malena fanica

Daša is offline  
Old 24.10.2016., 06:28   #9066
Quote:
Daša kaže: Pogledaj post
Bellissima i malena fanica

http://i.hizliresim.com/MkjjA6.jpg
Dvije nevine duše
Ovu malenu,kao da sam vidjela negdje u seriji(ili sliči)

Ovo je isto fan



Ovo je nešto,recimo to tako,neplanirano!!
Nešto se Bellissima ljuti kao..i ima svoje neizostavne cipele...visoke..s debelim džonom
11tena is offline  
Old 28.10.2016., 19:33   #9067
jeee

maj grl.

Andreas Sam is offline  
Old 29.10.2016., 06:05   #9068
Quote:
Andreas Sam kaže: Pogledaj post
Da...to je Tuba koju volim i pamtim
Mislim da sam to negdje i napisala,ali nisam znala riječima objasniti.Ovo je to

Kao i na ovom isječku iz novina

11tena is offline  
Old 02.11.2016., 19:53   #9069
Tubica sa poznatim, dragim osmehom ...

hasret is offline  
Old 03.11.2016., 05:06   #9070
Vozdrica

^
Na ovoj fotki, s Tubom je Carolina Acosta - Alzuru, vanredna profesorica na Grady College of Journalism and Mass Communication, University of Georgia ( Ph.D., University of Georgia, USA ).
Spominjali smo je na temi "Ljubav i novac" / "Kara Para Ask" prije nekih, nešto više od, mjesec dana.
Povod je bio - jedno njeno predavanje (o vezi medija, kulture i društva ) gdje je govoreći o melodramama, udubljivanjima u ljubavnu priču i građenju hemije među glumcima - akterima melodrame koristila inserte iz serije "Kara Para Ask", posebno one iz čuvene 13. epizode - zadnje epizode 1. sezone serije.
Ovih dana profesorica Carolina boravi u Istanbulu a danas se na setu "Cesur ve Guzel" srela sa Tubom.
Boravak u Istanbulu i susrete sa nekima od poznatih iz svijeta dizija ( Tuba, scenaristice KPA Sema Ergenekon i Eylem Canpolat, redateljka Hilal Saral... ), obilježila je postavljanjem kratkog klipa na svoj IG uz komentar:
Quote:
caa2410: In 2004, Turkey earned only $10,000 from overseas sales of TV shows. Last year, earnings reached $250 million (Tukish Exporters Assembly). The large majority of this money comes from the sales of Turkish serial dramas (#dizi). Little by little, dizi have been taking the place of #telenovelas in the programming grids of many countries around the world, including some in Latin America. Is it a boom? A temporary fad? Or is this a more permanent trend? We really don’t know yet. But dizi deserve to be studied. So I went to #Istanbul to do a preliminary study. I conducted interviews and had a chance to observe in a couple of sets. It was a (too) short, very fruitful trip. I’m deeply thankful to every person I talked to and to those that made those conversations possible. I learned a lot and met some brilliant writers, directors, executives and actors. To all of them, my heartfelt thanks. And to Istanbul: you’re still the most fascinating city I’ve ever visited.
Particular thanks to @nineteen0seven @ilkintufekci @tubabustun.official @semaergenekon @eylemmmc @hilalsaral @isilimtrak @ayyapim #KaraSevda #KaraParaAşk #CesurVeGüzel
Daša is offline  
Old 06.11.2016., 15:48   #9071
Post

Nova sličica s fanom......osmijeh je tu, kosa sve duža

srečica Mici is offline  
Old 06.11.2016., 16:44   #9072
Thumbs up

Quote:
srečica Mici kaže: Pogledaj post
Nova sličica s fanom......osmijeh je tu, kosa sve duža
http://i.hizliresim.com/byn5NG.jpg
izgleda da je radna nedjelja,
ali treba malo i predahnuti..
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 08.11.2016., 04:55   #9073
Sve na jednom mjestu i puno mi se sviđa
Filiz,Asi,Hasret,Melek,Elif...
Hoşgeldin yeni karakter Sühan Korludağ :klap:
Odbrojavaju se dani,fanovi su neumorni

Tuba snimljena s fanom.Ispred radnje s turskom robnom markom ARK LINE

Lice sretno,nasmijano

11tena is offline  
Old 08.11.2016., 18:05   #9074
Navodno se Tubica oglasila povodom špekulacija o krahu njenog braka sa Ončitom.

Saopštila je da su Ončito i ona odlučili te da već neko vreme žive odvojeno, da odluka o razvodu nije konačna kao i da nastoje kćerkice poštedeti ali da su one već dovoljno velike pa se od njih ne može ništa sakriti.
Navodno je istakla kako je sve to normalno, dešava se i da moli da se ispoštuje njena privatnost a fanove da se ne uznemiravaju (šta god to značilo).

http://www.habermeydan.com/magazin/t...masi-h804.html

Nisam iznenađena, dapače...
hasret is offline  
Old 08.11.2016., 18:46   #9075
Mila moja Tuba..lijepo je rekla..sigurno prolazi kroz mučno razdoblje,ali kako kaže poslovica:Svatko ide za svojom sretnom zvijezdom
Želim joj samo najbolje,kao i njezinim dvjema anđelima.
Treba i raditi sad na tako važnom projektu,valjda će iznijeti najbolje što može.Jaka je ona,ne sumnjam.
I još nešto...Ona se uglavnom ne oglašava na raznorazna pisanja......
Ili je to u neku ruku zahtijev produkcije da se ne pravi negativna reklama za seriju!
11tena is offline  
Old 08.11.2016., 19:31   #9076
Očekivani razvoj događaja, šteta što se nisu i prije oglasili i zaustavili špekulacije novinara koji su ih stalno razvlačili.

Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
Treba i raditi sad na tako važnom projektu,valjda će iznijeti najbolje što može.Jaka je ona,ne sumnjam.
Mislim da je najgore iza nje, ni ja ne sumnjam u nju, koliko možemo vidjeti na slikama, u zadnje vrijeme je baš dobro raspoložena.
U svakom slučaju, držimo joj fige, i njoj i curicama.
__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)
Oria is offline  
Old 08.11.2016., 19:34   #9077
Nije da sam iznenađena, kako bi bila, ali mi je svejedno nekako
sve to skupa tužno. Razumijem njenu želju da se sve završi u
miru, kakav god završetak bio; želim joj puno strpljena i snage.
__________________
..ako jednom ne budeš toliko ponosna sve će onda započeti.......Demirzlatomoje
zenzo117 is offline  
Old 08.11.2016., 20:32   #9078
a gde se oglasila? na sajtu Haber meydan?

nemojmo se prerano radovati, sačekajmo.

tviter je miran, ovde nema ništa https://www.facebook.com/TubaBuyukustun/..., njen Inst za sada miruje...

gde se to turski selebriti oglašavaju da su razvedeni? stvarno nemam ideju...

prošli put je kao trebalo da se oglasi menadžerka, pa se sad kao oglasila ona.

mali oglasi

nigde ništa, priča se jedino o seriji. samo na forumu hr počelo slavlje.

Zadnje uređivanje Andreas Sam : 08.11.2016. at 20:44.
Andreas Sam is offline  
Old 08.11.2016., 20:48   #9079
Quote:
Andreas Sam kaže: Pogledaj post
a gde se oglasila? na sajtu Haber meydan?

nemojmo se prerano radovati, sačekajmo.

nigde ništa, priča se jedino o seriji. samo na forumu hr počelo slavlje.
Tko konkretno se prerano raduje i gdje je počelo slavlje?
Jana1104 is offline  
Old 09.11.2016., 13:16   #9080
Šteta, što se Tuba odlućila rastati. Ako je , naravno , to istina.Iskreno , mislila sam da će njen brak imati duži rok trajanja. Izgleda da je brak bio samo pokriće za trudnoću,bijeg od osude Turske konzervativne javnosti. kao što se i pisalo na početku .Znači , ni bolja ni lošija od drugih.
Ma da za očekivat je tako nešto. na svakom drugom setu , drugi muškarac , što naravno dovodi do iskušenja. A malo ih je koji mogu odoliti. malo je glumaca, glumica koji su odoljeli tome. Treba imati čvrst karakter pa ostati vjeran , braku/mužu, obitelji.
__________________
Kada čitam putujem, živim u novim svjetovima, slobodna sam, knjige me uče , upućuju, zabavljaju i čine me sretnom.
bidaka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.