Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2014., 06:07   #441
Ako ne jedeš bijeli kruh mislim da je to skoro nemoguće.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 12:08   #442
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
Ja sam znala pitati: "Ima li manja od manje porcije?"
ja nekada naručim dječju porciju

jučer mi se nije nešto dalo kuhati i naručim pizzu za tatu i za sebe i uzmem malu, ali stvarno je došla neka minijaturna pičca i nas dvoje to nismo mogli pojesti
a reko u tri pm nama se ne isplati ni pizzu naručiti
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 09:48   #443
ja sam se prije nekoliko godina sa 40kg popela na 46 u roku od 3-4 mjeseca.
jela sam dok mi ne bude muka i nakon svega umjesto vode ili soka sam si napravila shake od banane. stavim malo mlijeka, šećera, 2-3 banane i 4-5 keksića onih sa komadićima čokolade ili žlicu linolade. a osim toga nekoliko godina sam pila Ensure plus, napitak koji ima cca 330 kalorija. ima s okusom čokolade, banane, jagode i vanilije. od čokolade i banane sam pila ali mi se zgadilo nakon nekog vremena jer sam to pila svaki dan po 2-3 tetrapaka. opet sam se vratila na staru kilažu jer sam pod stresom a kad sam pod stresom ne mogu jesti
__________________
"I like people too much or not at all."
-mrzim is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 14:34   #444
Možda sam već pisala,ali udebljati se je potpuno nepotrebno.
__________________
that was just a dream
Maca Micko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 20:42   #445
[QUOTE=-mrzim;49659880]ja sam se prije nekoliko godina sa 40kg popela na 46 u roku od 3-4 mjeseca.
jela sam dok mi ne bude muka

Ja isto jedem tako doslovno dok mi ne bude muka i ništa od kila jednostavno ne ide i ne ide...

Čak bi voljela da mi sve što pojedem ode u sise haha

Za taj Ensure plus sam čula ali mi se ne isplati jer je dosta skup a trebala bi tone toga piti i nadati se nekom pomaku...
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 20:51   #446
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
mogu probat
doručak, odnosno zajutrak prije nego što odem na posao: ništa posebno, grickam suhu granolu dok se spremam, samo da spriječim eventualno kruljenje u želucu, i popijem čaj
doručak: nekakva salata ili kroasan, možda čak i sendvič od puretine (2 šnite integralnog tosta, putar i ona neka dimljena salama od puretine) i kava (ne šečerim kavu, možda samo jedan natren)

ručak: hmmmm obično radnim danima odem van na ručak i pojedem nešto tipa njoki, piletine, lososa, salate, juhe...šta god već bude na meniju

kasnije se vraćam u ured i grickam ili kekse ili neko voće

večera: volim si navečer napraviti frape od jogurta i banana, obično složim neki sendvič ili napravim kajganu ili poširana jaja

ako dugo ostanem budna čopi me glad oko ponoći pa jedem well šta god ima u frižideru, jučer sam jela Zdenka sir


ništa posebno puno ja ne jedem jer ne smijem zbog želuca (čir i gastritis)- ništa masno, ništa prženo, ne smijem puno mesa, mlijeka...tako da moja prehrana nije ništa spektakularno ali trudim se jesti što raznovrsnije i zdravije

stalno u torbi imam neki vrag za grickati, ili čokoladu ili kviki gric ili nešto treće
sad sam to malo smanjila jer plus ograničenja koje imam u prehrani zbog želuca sad imam i zbog aparatića na zubima tako da ti ja baš i nisam neki svijetli primjer konkretne prehrane jer em inače ne jedem puno em pogotovo sada

stalno slušam da sam mršava, da niš ne jedem, da se moram udebljati...bla bla iskreno, slušam to čitav život, navikne se čovjek
jedi onoliko koliko tebi paše, nemoj se prejedati, ja to nikada nisam radila, i kreni u teretanu ili na nekakve treninge da dobiješ mišiće i da više ogladniš pa češ više i pojesti

i nemoj gledati kile, ja sam ih uvijek imala premalo, bitno je ono kako se ti osječaš u vlastitom tijelu
ja sam jednom prilikom kada sam jako puno trenirala natukla 58,59 kila i iskreno grozno sam se osjećala, bolio me želudac non stop, mučio me tlak, stalno mi je bilo loše
puno bolje sam se počela osjećati kada sam krenula na neko umjereno treniranje i umjereniju prehranu, jednostavno je to ono što mome tijelu paše
nisam stvorena za snagatora nikako


Hvala ti na odgovoru ! Moja prehrana je slična tvojoj mada ja nekad znam preskočit doručak jer nekad uopče ne mogu jesti ujutro a kad sam gladna onda znam složit nekakav sendvič ili tost i kakao uz to ili cornflakes....
Za ručak mogu stvarno puno pojesti ako npr. ima nekog mesa ili nešto onda bez problema pojedem dvije do 3 šnicle sa prilozima,kruhom,salatom i nije mi problem poslije toga pojesti nešto slatko
Jučer sam baš pekla palačinke i pojela sam skoro 10 komada...
Ja mislim da sam ja jedina koja toliko mogu jesti i izgledati još mršavije Baš mi je čudno kako ni gram ne mogu dobiti a sve što jedem je dosta kalorično i zasitno...
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 08:32   #447
Meni se cak prosle godine u ovo vrime desilo da nakon sta san se vratila na svoju staru kilazu(65kg) toliko jela da san ocekivala da san se udebljala bar 5kg,a kad ono ja smrsala jos 2kg.
Al mene zanima kako se zasitit.Ja san jednostavno ko rupa bez dna...
lussylu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 17:58   #448
Quote:
Maca Micko kaže: Pogledaj post
Možda sam već pisala,ali udebljati se je potpuno nepotrebno.
i ja mislim da je ljudski oblik najbolji
Sanja-Secer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 10:57   #449
Ja sam mršava, istina ne prežderavam se, tj. jedem normalno, nisam neki ljubitelj slatkiša, volim više volim slane stvari, također dosta se krećem tako da moja mršavost nije čudna.

Na 164 cm imam 46 kg, i sebi sam skroz ok, ali ljudi oko mene me ubijaju komentarima da sam premršava, u gornjem dijelu jesam malo mršavija, ali eto kao što rekoh ja sam zadovoljna, ima na moju visinu cura s jedva 40 kg, sve ovisi o građi tijela, a meni se nađu držati prodike.

Samo želim reći da se nikad nisam pomislila prežderavati na silu i stvarno to nemojte raditi, samo ćete si zajebati želudac.Možete jesti griz, više krumpira, tjestenine dok čokolada i ostalo vam mogu samo celulit donijeti, a što se tiče komentara okoline samo ih ignorirajte.
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 22:25   #450
ja sam pak oduvijek imala jako mršave noge. prije dvije godine sam se udebljala jer sam živjela u stranoj zemlji i tada nisam slušala kako sam mršava. bila sam što bi se reklo taman ali probava je bila grozna pa sam počela paziti na prehranu. smršavila sam i sad sam opet ona stara - mršava ali bar sam zdrava i dobro se osjećam. ne pada mi na pamet da se prejedam slatkišima, kruhom i sl kako bih se udebljala. zdravlje mi je ipak na prvom mjestu. tako da nažalost debljanje se ne odražava dobro na moje zdravlje.
lika daroš is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 09:00   #451
Ja san danas stala na vagu nakon nekog vrimena i nisan mogla virovat da se apsolutno nista nisan udebljala
Nije da se bunim al ocekivala san bar da san dobila 3-5kg zbog jedenja gluposti i onda kad nisan gladna,a pogotovo jer bi jela kasno. ^^
lussylu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 14:20   #452
khm cuga puno deblja, pivo, gemist.. Ak ne to onda gazirana pica, tetrapak sokovi i sl. Od jela secer, mesina dakle cevapi, pljeskavice, pizze, burek, kebab, pomfrit dakle junk food. Sa shakeovima, kviki perecima i salatama si necete puno pomoci. I prirodno mrsav dakle nesklon debljanju ce tako najprije nabiti masnoce, kolesterol i secer dakle razjebat zdravlje kak mi muski volimo tak da razlucite zelite li biti zdrave i vitke, debele ili vitke sa povisenom masnocom itd.
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.