Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2013., 21:40   #61
ta ženska (zločesta) iz MP je inače miljenica kod njih, prije dok je bila mlađa je glumila uvijek glavne uloge a sad kako stari dobiva ovakve uloge, inače zna bit slatka samo su je ovde stvarno deformirali. na ovoj slici je slatkica

Masters sun se napunio prijevod na 51 %
i da ne brini, neću nigsi nestat... drago mi je da mogu s nekim popričat jer ih nitko od mojih prijatelja neće da gledaju..samo turske i niša više
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 09:54   #62
Ooooo novi avatar!


Ovaj ti puno bolje pristaje

I ja sam dosta dugo turske gledala ali sam trebala promjenu...a K-drame su dosle kao kec na desetku



Sad sam pogledala....

Zasto moraju komplicirati kad ne moraju

super mi je bila epizoda ali dosta teska

pukla sam na onom dijelu kad je Yoong rekao "Nije niti jednom rekla da me voli!"

I da....onaj most me podsjetio na CH!
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)

Zadnje uređivanje Mrs. Nikolina : 03.10.2013. at 10:02.
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 17:36   #63
Quote:
Mrs. Nikolina;47033500[B kaže:
]Ooooo novi avatar[/B]!
haha morala sam prominit avatar, da budem dosljedna

ne mogu virovat da tako slično razmišljamo, i meni je isto kad je bila ona scena na mostu prvo palo na pamet Yoon Sung i otac od tužitelja...i mislim se eh da sad lee min ho protrči mostom bilo bi zakon..

cilu epizodu se živciram zašto kompliciraju sve zašto, zašto
i još na kraju kad on kaže prošlo je 375 dana, aaah pa ja bi je ubila.. ne triba mi se niti vraćati nakon toga..dobro joj je reka da je kuja na kraju

evo taman su stavili 17. tu baš me zanima kako će se izvući Gong sil iz toga, i btw imam osjećaj da je neki duh iscenira onaj njihov slučajni susret na kraju

Heirs počinju emitirati na vikiju od 9.10. aaah napokon ću ga gledat i uživat
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 20:40   #64
Quote:
sarma87 kaže: Pogledaj post
haha morala sam prominit avatar, da budem dosljedna

ne mogu virovat da tako slično razmišljamo, i meni je isto kad je bila ona scena na mostu prvo palo na pamet Yoon Sung i otac od tužitelja...i mislim se eh da sad lee min ho protrči mostom bilo bi zakon..

cilu epizodu se živciram zašto kompliciraju sve zašto, zašto
i još na kraju kad on kaže prošlo je 375 dana, aaah : 504: pa ja bi je ubila.. ne triba mi se niti vraćati nakon toga..dobro joj je reka da je kuja na kraju

evo taman su stavili 17. tu baš me zanima kako će se izvući Gong sil iz toga, i btw imam osjećaj da je neki duh iscenira onaj njihov slučajni susret na kraju :cerek :

Heirs počinju emitirati na vikiju od 9.10. aaah napokon ću ga gledat i uživat
iskreno nemam pojma, suzdrzat cu se nekako do prijevoda...koliko god mi je drago da je izasla epizoda, zao mi jer je kraj


e da ... 375 dana WTF!!

pa di je bila

boldano...znam kako ti je
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 22:04   #65
Naš So Ji Sub nije samo lip i zgodan
http://img842.imageshack.us/img842/5822/3gwsjs.jpg

Nego i divno piva našla sam jednu prigodnu pismu :
http://www.youtube.com/watch?v=AEoBvN6ZSyg
i meni je žao šta završava serija, on mi je posta pre drag.
Gledala san koje su mu poznate serije i naišla na onu koja ga je proslavila zove se I'm sorry, I love you i samo šta sam pročitala plot na wikipediji plakala sam, tako da ne namjeravam je niti gledat. Mislim da bi dušu isplakala na ovu seriju jer je tragična, plakala sam i na Masters Sun a kamo li na neku ozbiljniju temz

pogledala sam interview s njim i bio je pre sladak i na kraju je ispalo da mu je najbolji prijatelj onaj glumac iz my princess, kaže da su skupa ušli u glumačke vode i od tada su nerazdvojni
Song Seung Heon



odgledala sam MP i zadnje dvi epizode su mi bile pre slatke...Sad se mislim između Coffe prince i Oh my lady
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까

Zadnje uređivanje Amona M : 12.10.2013. at 12:02. Reason: IMG
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 07:59   #66
Koji način za probuditi se.....:jezikdopoda:

Nisam znala da su najprijatelji, ali to je super obojica su predobri, ali zasad SJS ima malu prednost!

Voljela bi pogledati SSU ovu novu dramu "When a men loves!" ali nemogu

također am tržila "Im sorry, I love you!" ali na v mi ne daju..., im li mozda na YT

morat cu pogledti....

Neznam jesi gledala film "Always"ako nisi pod hitno skidaj!

naravno SJS je u pitanju!

evo maloprije sam pogledala zadnju epizodu, ah, što reći.., žao mi je sto je kraj i naravno pratit cu sve njegove projekte od sad!

ima li kakvih novosti što dalje?

bas je ono opustana epizodica bila ali najbolje od svega kad je napokon dobio poziv

izraz lica, neprocjenjiv

Ja sam krenula sa "Secret garden", kakva ti je? Nezz jesi li gledala....

Od ove dvi sta si navela nisam ni jednu vidjela..., ima vremena...javi kakve su!

evo jedna i od mene...

[SLIKA OBRISANA]

lik je dosta razvijen i mišićav što nije bas karakteristično za njih!
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)

Zadnje uređivanje Mrs. Nikolina : 04.10.2013. at 08:09.
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 14:41   #67
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
Koji način za probuditi se.....:jezi:

Nisam znala da su najprijatelji, ali to je super obojica su predobri, ali zasad SJS ima malu prednost!

Voljela bi pogledati SSU ovu novu dramu "When a men loves!" ali nemogu

također am tržila "Im sorry, I love you!" ali na v mi ne daju..., im li mozda na YT :mis

morat cu pogledti....

Neznam jesi gledala film "Always"ako nisi pod hitno skidaj!

naravno SJS je u pitanju!

evo maloprije sam pogledala zadnju epizodu, ah, što reći.., žao mi je sto je kraj i naravno pratit cu sve njegove projekte od sad!

ima li kakvih novosti što dalje?

bas je ono opustana epizodica bila ali najbolje od svega kad je napokon dobio poziv :l

izraz lica, neprocjenjiv :zub

Ja sam krenula sa "Secret garden", kakva ti je? Nezz jesi li gledala....

Od ove dvi sta si navela nisam ni jednu vidjela..., ima vremena...javi kakve su!

evo jedna i od mene...:ce

http://kmisa.files.wordpress.com/200...aked.jpg?w=630

lik je dosta razvijen i mišićav što nije bas karakteristično za njih!
Ne znam nisam tražila I'm sorry i love you ali mislim da je ima na YT jer je bila popularna jako

Zadnja mi je epizoda bila slatka i sviđa mi se šta više nije Get lost, nego Call me...Baš mi je bila onako sweet a on mi je pre pre savršen bio

Secret garden mi je među dražim serijama, priča je pre slatka, a to je možda do sada jedina serija u kojoj glavna glumica nije predstavljena kao neka glupačica koja plazi po liku... vidi ćeš da je serija posebna i drugačija..i kraj mi je bio odličan..i glavna glumica je pre lipa..ima lipe usne
jedino me živcira lik koji je glumio drugu mušku ulogu onako mi je pario preplastičan.. a u ovoj seriji ti nema baš razvlačenja oćeš ti malo oću ja malo..nekako je priča bila glatka i slatka

uživaj u secret garden a ja ću počet sa oh my lady
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 04.10.2013. at 14:55.
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 19:27   #68
Quote:
sarma87 kaže: Pogledaj post
Ne znam nisam tražila I'm sorry i love you ali mislim da je ima na YT jer je bila popularna jako

Zadnja mi je epizoda bila slatka i sviđa mi se šta više nije Get lost, nego Call me...Baš mi je bila onako sweet a on mi je pre pre savršen bio

Secret garden mi je među dražim serijama, priča je pre slatka, a to je možda do sada jedina serija u kojoj glavna glumica nije predstavljena kao neka glupačica koja plazi po liku... vidi ćeš da je serija posebna i drugačija..i kraj mi je bio odličan..i glavna glumica je pre lipa..ima lipe usne
jedino me živcira lik koji je glumio drugu mušku ulogu onako mi je pario preplastičan.. a u ovoj seriji ti nema baš razvlačenja oćeš ti malo oću ja malo..nekako je priča bila glatka i slatka : cerek:

uživaj u secret garden a ja ću počet sa oh my lady
i ja sam pročitala sinopsis i mislim da ne bi imala želudac da pogledam, pretužno

Secret Garden mi se do sad sviđa, neobična je a i glavni me karakterom podsjeća na Yoon Yonga

Oska mi je presmiješan
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 22:32   #69
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
i ja sam pročitala sinopsis i mislim da ne bi imala želudac da pogledam, pretužno

Secret Garden mi se do sad sviđa, neobična je a i glavni me karakterom podsjeća na Yoon Yonga

Oska mi je presmiješan
Oska je legendaran i jako dobro razrađen lik kojem se karakter i uloga poboljšava kroz cilu seriju meni je možda on najdraži naravno nakon Gil Ram

Ne mogu gledati oh my lady na vikiju pa sam počela gledat Ghost sa SJS i mislim da je obećavajuća..glavno da SJS tu

Počeli su the heirs na vikiju
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 08:26   #70
Quote:
sarma87 kaže: Pogledaj post
Oska je legendaran i jako dobro razrađen lik kojem se karakter i uloga poboljšava kroz cilu seriju meni je možda on najdraži naravno nakon Gil Ram

Ne mogu gledati oh my lady na vikiju pa sam počela gledat Ghost sa SJS i mislim da je obećavajuća..glavno da SJS tu

Počeli su the heirs na vikiju
na wikipediji piše da počinje 09.10 a na v ima samo jedan klip...

ma kako god glavno da ce biti

oni se zamijenili

sinoć sam gledala scenu sa toplicama onaj vrisak je bio legendaran, umalo nisam upala sa kreveta smijući se

nadam se da ce se brzo vratiti
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 20:15   #71
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
na wikipediji piše da počinje 09.10 a na v ima samo jedan klip...

ma kako god glavno da ce biti

oni se zamijenili

sinoć sam gledala scenu sa toplicama onaj vrisak je bio legendaran, umalo nisam upala sa kreveta smijući se

nadam se da ce se brzo vratiti
ma to su glupi amerikanci počeli pisati kako ne mogu vidit prvu epizodu heirs pa se ja lažno alarmirala da je počelo

guštaj u secret gardenu i bit će ti još boljih scena između njih dvoje, lipo mi je kako se on na nju odmah navuka kao na drogu
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 17:28   #72
Quote:
sarma87 kaže: Pogledaj post
ma to su glupi amerikanci počeli pisati kako ne mogu vidit prvu epizodu heirs pa se ja lažno alarmirala da je počelo

guštaj u secret gardenu i bit će ti još boljih scena između njih dvoje, lipo mi je kako se on na nju odmah navuka kao na drogu
i ja reko vec sam se pripala

a SC mi je super do sda imam jos 6 epizoda i onda cu i ja gledati Ghost...

kako ti se čini do sada?
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 21:36   #73
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
i ja reko vec sam se pripala

a SC mi je super do sda imam jos 6 epizoda i onda cu i ja gledati Ghost...

kako ti se čini do sada?
nisam stigla gledati ovih dana ostala sam na prvoj epizodi..izgleda mi obećavajuće... secret garden može postati samo bolje
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 23:30   #74
Jesi pogledala prvu epizodu?

meni je bas bila super

sutra druga
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 23:01   #75
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
Jesi pogledala prvu epizodu?

meni je bas bila super

sutra druga
aaaa zastala sam na drugoj ne znam nekako mi nije silaaaa i još k tome izašla je prva epizoda Heirs pa se tome više veselim taman idem oprat kosu i bacam se na Lee Minho

Edit: Imaš na fejsu stranicu korejski svet zabave na njoj imaš sve novosti i možeš naći serije koje ne možeš gledat na Vikiju
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까

Zadnje uređivanje sarma87 : 10.10.2013. at 23:26.
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 08:16   #76
Quote:
sarma87 kaže: Pogledaj post
aaaa zastala sam na drugoj ne znam nekako mi nije silaaaa i još k tome izašla je prva epizoda Heirs pa se tome više veselim taman idem oprat kosu i bacam se na Lee Minho : cerek:

Edit: Imaš na fejsu stranicu korejski svet zabave na njoj imaš sve novosti i možeš naći serije koje ne možeš gledat na Vikiju
Samo se ti bacaj, ne zamjeram ti

Lajkala sam

obe epizode sam pogledala, obožavam ih!! Preslatki su

Samo se Tan malo požurio, a to mi se ne sviđa bice kasnije puno teskih trenutaka vidit ces.....

Rachel

ali glumica mi je preslatka...

evo samo da te updateam što sam pogledala.....

"That winter the wind blows"....di sam se opasno navukla na Zo in-sunga...

nakon toga naravno "What happened in Bali" ali mi se kraj nije nikako svidio, da nitko od njih na kraju nije završio sretno a to bas i nije tipično za korejce....

e da Ha Ji-won iz Secret Gardena , ona ženska iz "My princess" a i naravno SO JI SUB!!!!!
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)

Zadnje uređivanje Mrs. Nikolina : 12.10.2013. at 08:30.
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 12:48   #77
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
Samo se ti bacaj, ne zamjeram ti
Lajkala sam

obe epizode sam pogledala, obožavam ih!! Preslatki su

Samo se Tan malo požurio, a to mi se ne sviđa bice kasnije puno teskih trenutaka vidit ces.....

Rachel
ali glumica mi je preslatka...

evo samo da te updateam što sam pogledala.....

"That winter the wind blows"....di sam se opasno navukla na Zo in-sunga...

nakon toga naravno "What happened in Bali" ali mi se kraj nije nikako svidio, da nitko od njih na kraju nije završio sretno a to bas i nije tipično za korejce....

e da Ha Ji-won iz Secret Gardena , ona ženska iz "My princess" a i naravno SO JI SUB!!!!!
Ajme ti si super napredovala ja sam prezauzeta faxom ovih dana da sam na minimumu trenutno

aaa i meni je to palo na pamet da se Tan požurio ali ne smeta mi volim njega gledat zaljubljenog ali mislim da sad slijedi povratak u Koreju i osvajanje njenog srca

živcira me jedino šta uvik stave onu zločestu žensku ulogu ljepšu od glavne, mada je meni glavna glumica draga i super mi je šta ima inata u sebi a nije ona koja samo spusti glavu (btw ona je glumila u He is beautiful ako si gledala ta mi je serija posebna bila)

Šta je bilo s tobom i Gost ? ja stala ali nastavit ću svakako počela sam gledat personal taste na drama fever, totalno sam u fazi Lee Min Ho-a
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 13:09   #78
Quote:
sarma87 kaže: Pogledaj post
Ajme ti si super napredovala ja sam prezauzeta faxom ovih dana da sam na minimumu trenutno : mad:

aaa i meni je to palo na pamet da se Tan požurio ali ne smeta mi volim njega gledat zaljubljenog : cerek: ali mislim da sad slijedi povratak u Koreju i osvajanje njenog srca : cerek:

živcira me jedino šta uvik stave onu zločestu žensku ulogu ljepšu od glavne, mada je meni glavna glumica draga i super mi je šta ima inata u sebi a nije ona koja samo spusti glavu (btw ona je glumila u He is beautiful ako si gledala ta mi je serija posebna bila: cerek

Šta je bilo s tobom i Gost ? ja stala ali nastavit ću svakako počela sam gledat personal taste na drama fever, totalno sam u fazi Lee Min Ho-a : cerek: : cerek:

ja sam fax-free pa mogu gledati do mile volje

znam kako ti je i meni je sad uzasno teško čekati tjedan po tjedan dok izađe nova epizoda...izgleda da ce ih biti 20..a to znači puuuuuno Lee Minhoa

Hocu i ja gledati Personal taste...ali na dramafever mi nedaju, kako si ti uspila

sad tražim ima nesto na YT ali neznam imaju li sve epizode

Iako ga obožavam umirem od smijeha kad progovori engleski...neznam zasto je korejcima tako teso izgovarati engleske riječi

Woo Bin mi tko umjetno izgleda da mi je smiješno...al eto progutat cu!

a i ostatak ekipe nije los!

Ghost sam stala na devetoj...super mi je li nema ni r od romanse...mislila sam bar malo ce biti...ima onako nekih scenica ali to je slabo...

Sviđa mi se Tanov karakter...onako baš frajerski ali opet njezan

a i ona mi je prelijepa, mogu mislit kad je srede bice 100 puta ljepša od one....!!



bas su cakani

e da napomenem od kad smo se ja i ti krenule "dopisivati" ima preko 3000 čitanja ali ni jedan komentar...

čudo jedno!
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)

Zadnje uređivanje Mrs. Nikolina : 12.10.2013. at 13:23.
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 14:41   #79
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
ja sam fax-free pa mogu gledati do mile volje



Hocu i ja gledati Personal taste...ali na dramafever mi nedaju, kako si ti uspila



e da napomenem od kad smo se ja i ti krenule "dopisivati" ima preko 3000 čitanja ali ni jedan komentar...

čudo jedno!
Moraš se učlaniti na drama fever pa onda možeš, nadam se samo da mi neće nakon šta se navučem lupit da moram članarinu placati ili nešto slično

Možda se ljudi stide pričat s nama

Od svih korejskih glumaca jedino je Direktor u Secret Gardenu normalno pričao engleski a to je vjerojatno jer je korean american, Lee Min Ho uopće ne zna engeski ovo su bit će snimali milijun snimki da bi ispalo ovaki.
Inače u koreji mladi kad počmu koristiti engleski jezik u žargonu stariji ih odmah ukore jer je njima nacionalni zanos trenutno na vrhuncu..Korea je bog i batina i tradicija je im je sve

Woo bin mi je malo rečeno ružan u seriji..i neda mi se uopće njega zamišljat oko park shin hye.. smišan mi je onaj njen najbolji prijatelj..al hvala bogu lee min ho pobija sve

Malo me hvata nostalgija
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 15:41   #80
Quote:
sarma87 kaže: Pogledaj post
Moraš se učlaniti na drama fever pa onda možeš, nadam se samo da mi neće nakon šta se navučem lupit da moram članarinu placati ili nešto slično

Možda se ljudi stide pričat s nama

Od svih korejskih glumaca jedino je Direktor u Secret Gardenu normalno pričao engleski a to je vjerojatno jer je korean american, Lee Min Ho uopće ne zna engeski ovo su bit će snimali milijun snimki da bi ispalo ovaki.
Inače u koreji mladi kad počmu koristiti engleski jezik u žargonu stariji ih odmah ukore jer je njima nacionalni zanos trenutno na vrhuncu..Korea je bog i batina i tradicija je im je sve

Woo bin mi je malo rečeno ružan u seriji..i neda mi se uopće njega zamišljat oko park shin hye.. smišan mi je onaj njen najbolji prijatelj..al hvala bogu lee min ho pobija sve

Malo me hvata nostalgija
http://i14.photobucket.com/albums/a3...ps32933446.jpg
zasto bi se stidili svašta!

Direktor iz SC je odrastao u Americi pa zato! sad si me sjetila kad je ona mala s njim pričala usi me bile zabolile

glupo im je to sto su tupavi za Engleski....ipak je to danas postao univerzalni jezik

i mene hvata, a tek su zavrsili...neka malo prođe vremena pa cu ju ponoviti....
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:11.