Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2013., 04:28   #1
Turski glumci i glumice

Ljubitelji turskih serija evo teme gde ćete moći razgovarati o svim onim glumcima i glumicama koji nemaju svoje teme, a još kako zaslužuju da se o njima tipka.

Gde su viđeni, s kim, ko će snimati novu seriju, film, CD, ko je nagrađen, ko je rešio da se doškoluje, ko je napustio snimanje, ko se čim bavi u (ne)slobodno vreme, ko je privođen zbog nečega, kome se rodilo dete, ko se verio, venčao, razišao, razveo...

Nejat Isler, Gürkan Uygun, Necati Şaşmaz, Berk Hakman, Mustafa Üstündağ, Alican Yücesoy, Fahriye Evcen, Nehir Erdoğan, Buğra Gülsoy, Zerrin Tekindor, Onur Saylak, Burçin Terzioğlu, Belçim Bilgin, Güven Murat Akpınar, Aslı Enver, Aslı Tandoğan, Burak Hakki, Özge Özder, Erkan Can, Sumru Yavrucuk, Mehmet Özgür, Fırat Albayram, Yasemin Allen, Ahmet Rıfat Şungar… velika zemlja, ima puno glumaca, da ih ne nabrajam dalje, u obzir dolaze svi koji nemaju svoju temu.



Na ovoj temi nikako nemojte razgovarati o sadržini serija, osobito ne na način kojim bi otkrili buduću radnju.

Molimo vas da se suzdržite od klanovskih prepucavanja, dokazivanja čije je mišljenje jedino ispravno i/li prihvatljivo, privatiziranja teme, teranja neistomišljenika - dobrodošlo je svako mišljenje, i negativno, sve dok je argumentirano...

Uvođenjem ovog topica, na podforumu se vise nece otvarati posebne teme za glumce.

Zadnje uređivanje TheWitch : 18.07.2021. at 17:04. Reason: edit
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 14:52   #2
Buğra Gülsoy



Zadnja dva intervjua prevedena na engleski možete pročitati ovdje.Trenutno glumi u seriji Eski Hikaye.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 11:04   #3
Naišla sam na još jednu vest o Nejatu İşleru za koju se ljudski nadam da je tek nova medijska spekulacija: Nejat İşler'e dava mı açılıyor?
Navodno se producent Intikama sprema da podnese tužbu protiv njega zbog štete koju su pretrpeli. Pominje se slab rejting serije, te Nejatov udeo u tome. GT.
U tekstu se pominje i spekulacija kako je Nejatov problem sa jetrom možda uzrokovan alkoholom. Novinari se izgleda nisu setili, ili nisu umeli, povezati to i psorijazu i nagađati da se možda zapravo radi "tek" o autoimunom uzroku.
Naravno i ovde se pominje ona (ružna) spekulacija o tome kako glumac umire, koju je on nedavno negirao. Koliko sam shvatila GT, Nejat će izgleda morati na operaciju (transplantaciju?).


I jedna veselija vest: İlker Aksum sevgilisinin çantasını kamuflaj yaptı! - Aksum se kamuflirao torbom njegove sevgili.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 11:20   #4
Bhea, da.Nazalost produkcija i reziser optuzuje Nejata da je njegov odlazak uzrok pada rejtinga i sve losijeg rejtinga intikama, te da su zbog toga pretrpjeli velike gubitke i da im je nanijeta steta. Boze sacuvaj svasta. Zar se covjek ne smije ni razboliti?
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 11:42   #5
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Naišla sam na još jednu vest o Nejatu İşleru za koju se ljudski nadam da je tek nova medijska spekulacija: Nejat İşler'e dava mı açılıyor?
Navodno se producent Intikama sprema da podnese tužbu protiv njega zbog štete koju su pretrpeli. Pominje se slab rejting serije, te Nejatov udeo u tome. GT.
U tekstu se pominje i spekulacija kako je Nejatov problem sa jetrom možda uzrokovan alkoholom. Novinari se izgleda nisu setili, ili nisu umeli, povezati to i psorijazu i nagađati da se možda zapravo radi "tek" o autoimunom uzroku.
Naravno i ovde se pominje ona (ružna) spekulacija o tome kako glumac umire, koju je on nedavno negirao. Koliko sam shvatila GT, Nejat će izgleda morati na operaciju (transplantaciju?).
Uvijek im je neko drugi kriv kada im serija propada. Oni naravno nisu.
Ja sam se obradovala kada sam čula da je Nejat napustio Intikam, ali poslije mi je bilo žao kada sam čula da je to zbog bolesti
To što je to možda zbog alkohola njegova je stvar, znam da su prvo pisali da je odbijao liječenje i kao izjavio "ako umre biti će lijep leš" (nešto tako), dugo je bio i u Bodrumu (tamo on inače živi), nije bio ni na nedavnoj promociji svoga filma, tek nedavno je došao u Istanbul i valjda rekao da će se liječiti.
Tužbom neće ništa dobiti, samo će i ono malo ljudi što još prati Intikam odustati od gledanja, a ne mislim ni da će dobiti nešto na sudu, jer bez obzira šta je uzrok bolesti čovjek ima sigurno gomilu ljekarskih nalaza i dokaza da je bolestan.
Ne tuži Tims Mejru jer je pobjegla, ovi se našli tužiti njega jer je bolestan. Nadam se da će im Intikam skroz propasti na dobrom je putu

Njegova slika od ljetos. Baš je previše bio
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 11:59   #6
Čuj ,Nejat im kriv ?! Svašta. Kriv je scenario očito, ljudima više nisu zanimljivi, čak ni Beren Saat više ne može održati gledanost. Nek' završavaju seriju uskoro i poštede se sramote.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 23:36   #7
ELLERiNE SAĞLIK



Bade İşçil je izgleda odlučila da pauzira godinu dana, nakon što je okončana serija Kuzey/Guney i nakon što se udala. Ako sam dobro ukopčala, kuva mužu lepa jela i uživa.
Ufotkana je tokom šetnje na Bebeku.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ako haber o mogućoj tužbi protiv Nejata nije izmišljotina, šta reći... neljudski. Ako je izmišljotina, onda medije koji objavljuju takve, u najmanju ruku neukusne "vesti" treba biti sram. Ali oni ga odavno nemaju. :/
Xavi-8 tnx za detalje.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 17:57   #8
glavna uloga Nejata Islera u dramskoj seriji Aliye



jedna od http://www.youtube.com/watch?v=V39XOR8pC7w
Dalia-Bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 19:28   #9
Ne pratim inače turske serije (prije sam Sulju pratila, no u zadnje vrijeme imam previše obveza), ali ovo sam morala podijeliti: Meltem Cumbul, koja trenutno u MY glumi Fatma-sultaniju, je 2004. bila voditeljica Eurosonga 2004., koji se održavao u Istanbulu zahvaljujući pobjedi Sertan Erener godinu prije u Rigi. Ovo je link s otvaranja polufinala.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 19:17   #10
Flordun’un yeni aşki / Flordunova nova ljubav.



Tardu na Bebeku ufotkan s novom devojkom.
Sve mi se čini da su ga paparazzi ciljano lovili i ulovili, jer je početkom ovog meseca sa Canan dao izjavu kako su se razišli još proletos zbog tzv. nepremostivih razlika.


I Umutsuz Ev Kadınları’'dan Dalya:



Songül Öden, Ceyda Düvenci, Deniz Uğur, Özge Özder i Bennu Yıldırımlar slavile su u restoranu Günay 100. epizodu serije "Umutsuz Ev Kadınları".
Izgleda su se lepo provele.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 19:38   #11
Podršku Nejatu dao je i Mert Firt

http://www.gecce.com/magazin/haber/m...re-sahip-cikti

Nejat je dobra osoba i ove zadnje vijesti nisu u redu.





http://www.sinemalar.com/sanatci/37057/hulya-duyar

Zadnje uređivanje Bhea : 24.11.2013. at 23:03. Reason: merg.
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 22:29   #12
Nije htio biti Sulejmanov sin, ni Berenin ljubavnik ... Berk Hakman je odabrao Kaçak ...



... malo na setu, malo na humanitarnoj akciji radi ono što voli i ima razloga biti zadovoljan

Zadnje uređivanje leukotea : 24.11.2013. at 23:44.
leukotea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 14:26   #13
Turski glumci nominovani za Elle style awards.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 14:30   #14
Ni jedan od nominovanih al' eto ako moram birat onda Engin Hepileri. Da se mene pita, nagradu bi svake god. dobivao Engin Altan Duzyatan.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 14:41   #15
Da se mene pita Bugra Gulsoy .
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 17:14   #16
Bhea sorry,previd

Evo,nešto novo..
"Friško",taze..
FIRAT ÇELİK

http://www.youtube.com/watch?v=PXAVtyHRpQU
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 08:24   #17
http://gecce.com/video/magazin-forev...-cok-kiskandim

Fahriye Evcen: Çok kıskandım!

Ja sam ljubomorna!!!Çoook!!!
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 19:43   #18
Hurriyet: Bebeğin Adi Ahmet Kaan
Mustafa Üstündağ, Muro iz Kurtlar Vadisi Pusu, Babur/Sermet iz Merhameta, iščekuje rođenje sina kojem su on i supruga Ecem Özkaya odlučili dati ime Ahmet Kaan. U nastavku teksta/fotogalerije je intervju u kojem je dosta pričao o aktualnoj seriji i liku, a pitan je i za brkove, drugo dete, očinstvo...



Odličan glumac, nisam ga gledala u KV Pusu no znam da je za Mura hvaljen, a odličan mu je i Sermet. Babura baš ne lajkam.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 23:02   #19
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Hurriyet: Bebeğin Adi Ahmet Kaan
Mustafa Üstündağ, Muro iz Kurtlar Vadisi Pusu, Babur/Sermet iz Merhameta, iščekuje rođenje sina kojem su on i supruga Ecem Özkaya odlučili dati ime Ahmet Kaan. U nastavku teksta/fotogalerije je intervju u kojem je dosta pričao o aktualnoj seriji i liku, a pitan je i za brkove, drugo dete, očinstvo...

http://imgkelebek.hurriyet.com.tr/Li...lkan%20(1).jpg

Odličan glumac, nisam ga gledala u KV Pusu no znam da je za Mura hvaljen, a odličan mu je i Sermet. Babura baš ne lajkam.
hvala za podatak, nisam ni ime znala zapamtit ću Mustafu Ustundaga
Ja lajkam i babura i sermeta sadzasad
i u ćemu je razlika?
mora da je babur sranja delao u Jaslihanu?
aysha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 00:23   #20
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Hurriyet: Bebeğin Adi Ahmet Kaan
Mustafa Üstündağ, Muro iz Kurtlar Vadisi Pusu, Babur/Sermet iz Merhameta, iščekuje rođenje sina kojem su on i supruga Ecem Özkaya odlučili dati ime Ahmet Kaan. U nastavku teksta/fotogalerije je intervju u kojem je dosta pričao o aktualnoj seriji i liku, a pitan je i za brkove, drugo dete, očinstvo...

http://imgkelebek.hurriyet.com.tr/Li...lkan%20(1).jpg

Odličan glumac, nisam ga gledala u KV Pusu no znam da je za Mura hvaljen, a odličan mu je i Sermet. Babura baš ne lajkam.
fantasticno glumi u merhametu
meni je on otkrice sezone
a inace merhamet i gledam bas zbog njega
ovi drugi ko da tamo statiraju u kukuruzu
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)

Zadnje uređivanje Bhea : 28.11.2013. at 20:49.
hajat is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:47.