Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2013., 09:33   #61
Talking Karijera?Dijete??

Selma Ergeç

11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 12:15   #62
Radi se o njenom novom filmu "Senin Hikayen"/Your Story, premijera će biti 27.om ... našla sam fragmane, neke linkove vezane uz taj film, čak i muzičku temu, ali nisam znala jel' moram stavit na MY, turske filmove ili ovdje ... u međuvremenu mi se blokirao pristup forumu, i sve sam pogubila ...

Tema filma je dilema žene u tridesetima: karijera ili dijete, u nekim trenucima vuče na komediju, scena koju sam gledala mi je nalik na Seks i grad, koji sam izbjegavala gledati koliko sam mogla ... ali, mislim da film kasnije poprima ozbiljniji tijek ... a novinarima dušu dalo za kojekakve aluzije na Selmin život
leukotea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 14:23   #63
Quote:
leukotea kaže: Pogledaj post
Radi se o njenom novom filmu "Senin Hikayen"/Your Story, premijera će biti 27.om ... našla sam fragmane, neke linkove vezane uz taj film, čak i muzičku temu, ali nisam znala jel' moram stavit na MY, turske filmove ili ovdje ... u međuvremenu mi se blokirao pristup forumu, i sve sam pogubila ...

Tema filma je dilema žene u tridesetima: karijera ili dijete, u nekim trenucima vuče na komediju, scena koju sam gledala mi je nalik na Seks i grad, koji sam izbjegavala gledati koliko sam mogla ... ali, mislim da film kasnije poprima ozbiljniji tijek ... a novinarima dušu dalo za kojekakve aluzije na Selmin život
lea hvala za info
a meni je selma simpa glumica
nije da je nesto ekstra gotivim
al mi je simpa
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 02:20   #65
Vozdrica

Jedan simpatični klip sa proslave kraja snimanja prve sezone OBGZK
"Smoke on the Water" - Deep Purple
Ili, kako to rade
Erkan/Ali & Renan/Suleyman & Ayce/Cemile
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 14:50   #66
ayca:
erkan i renan:

Hahaha Ayca(Cemile) kao da je malo vise popila i jos cigara i djuskanje haha
A Erkan mi i privatno lici na nekog ko je kao Ali jako impulsivan ali ne na neki los i negativan nacin vec pozitivan, saljivdzija..
__________________
History is written by survivors. And I am surely that.
|Catherine de Medici ♥ R E I G N |
cemileakarsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 17:05   #67


Njegove fotke, izvan seta i brojnih filmskih festivala na kojima je njegov film (i on) nagrađivan, zaista su rijetke ... zato je neobično kad se pojave čak tri istovremeno, a još neobičniji je popratni člančić uz njih ... novinar je slikom i tekstom zabilježio njegovo oduševljenje jer je kupio karte za koncert (i to je vijest ) ... kako "nije mogao sakriti svoju radost" pretpostavljam da je kupio karte za neki rock koncert ... a novinar je zaključio da je, za razliku od likova koje glumi, u svakodnevnom životu veseo i živahan (fkt. za nevjerovat da je različit od likova - psihopata, manijaka i mentalno retardiranih )


... najsvježiji dokaz ove tvrdnje o "opakom zafrkantu" je trenutno "in" majica u kojoj se slikao s fanom (kojeg je netko izrezao, nisam ja )

Zadnje uređivanje leukotea : 20.12.2013. at 17:10.
leukotea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 09:08   #68
Quote:
dasha1602 kaže: Pogledaj post
Jedan simpatični klip sa proslave kraja snimanja prve sezone OBGZK
"Smoke on the Water" - Deep Purple
Ili, kako to rade
Erkan/Ali & Renan/Suleyman & Ayce/Cemile
Ovo je odlicno! Koje legende. Odusevljena sam.
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 16:01   #69
16 Istanbul International Film Festival

Puno interesantnih faca se našlo ovdje
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 18:16   #70
Quote:
leukotea kaže: Pogledaj post
http://www.gazetepress.com/wp-conten...et-600x200.jpg
Njegove fotke, izvan seta i brojnih filmskih festivala na kojima je njegov film (i on) nagrađivan, zaista su rijetke ... zato je neobično kad se pojave čak tri istovremeno, a još neobičniji je popratni člančić uz njih ... novinar je slikom i tekstom zabilježio njegovo oduševljenje jer je kupio karte za koncert (i to je vijest ) ... kako "nije mogao sakriti svoju radost" pretpostavljam da je kupio karte za neki rock koncert ... a novinar je zaključio da je, za razliku od likova koje glumi, u svakodnevnom životu veseo i živahan (fkt. za nevjerovat da je različit od likova - psihopata, manijaka i mentalno retardiranih )


... najsvježiji dokaz ove tvrdnje o "opakom zafrkantu" je trenutno "in" majica u kojoj se slikao s fanom (kojeg je netko izrezao, nisam ja )
leukotea hvala tı za ınfo.
Napokon da ı on ugleda svjetlost dana Da nema Kaçak-a nebıh ga nıkad nı vıdjela, eh da sreca pa je u posljednje vrıjeme aktıvan na tvwtteru.
tul mrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 04:51   #71
Quote:
tul mrt kaže: Pogledaj post
leukotea hvala tı za ınfo.
Napokon da ı on ugleda svjetlost dana Da nema Kaçak-a nebıh ga nıkad nı vıdjela, eh da sreca pa je u posljednje vrıjeme aktıvan na tvwtteru.
tul mrt, , pojavile su se fotke s panel diskusije na Ege University-u ... majica je bila za tu prigodu ... intervju, jedna i dvije studentice
leukotea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 08:45   #72


Yeni Erkan Pettakaya With His Son

Uskoro ćemo ga opet gledati u Dili (Dila Hanım)
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2013., 18:54   #73


Pelin Karahan s prijateljicama
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 08:32   #74
Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu boşanıyor mu?

Da li sam dobro razumjela?
Razvode se možda??
Uglavnom,nekoliko sličica,koje su odlučili podijeliti s nama

Puno lijepih sličica
“Senin Hikayen” projekciji pridružilo se puno javnih osoba


Zadnje uređivanje 11tena : 25.12.2013. at 08:47.
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 01:10   #75


Ovako izgleda Berk Hakman u rl ... snimljen kamerom profesionalnog fotografa Muhsina Akgüna prije nekoliko dana

Isti fotograf je snimio i Onura Saylaka ...


Zadnje uređivanje leukotea : 26.12.2013. at 01:20.
leukotea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 03:36   #76
Kad sam pomislila da ću potrošiti svih 7-8 Berkovih fotografija iz rl ikad snimljenih, koje sam uspjela naći na internetu (one s fanovima, sa festivala i seta ne računam) ... pojavi se ova ...



naslovi i tekstovi u svim trač magazinima ... s detaljnim opisom gdje su bili u sitne sate ...

Ovo bi mogao biti težak udarac onima koji ne vide razliku između serijskih veza i stvarnog života glumaca ...

Dakle, Begum i Berk već treću seriju glume zajedno (treća sreća ) ... u seriji Kacak glume bračni par u kojem on nju vara s raznim ljubavnicama prije zaruka, za vrijeme zaruka i 7-8 godina braka, no i ona njemu taji da njihov sin u stvari nije njegov, konačno se odluče razvesti ... osim bračnih razmirica, dolazi i do drugih svađa ... a vrhunac netrpeljivosti između njih je prikazan dan prije njihovog zajedničkog izlaska , a izgledalo je ovako ...



Nisu se poubijali , zasad, on se zaljubio u drugu, ona još uvijek voli oca svog sina ... idemo dalje, uz odličan rejting i sve veću popularnost serije i glumaca ... izgleda da su Berkove fanice iz Grčke dobro vidjele kemiju mnogo ranije
leukotea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 11:12   #77
Quote:
leukotea kaže: Pogledaj post
Kad sam pomislila da ću potrošiti svih 7-8 Berkovih fotografija iz rl ikad snimljenih, koje sam uspjela naći na internetu (one s fanovima, sa festivala i seta ne računam) ... pojavi se ova ...

http://oi42.tinypic.com/2jilqq.jpg

naslovi i tekstovi u svim trač magazinima ... s detaljnim opisom gdje su bili u sitne sate ...

Ovo bi mogao biti težak udarac onima koji ne vide razliku između serijskih veza i stvarnog života glumaca ...

Dakle, Begum i Berk već treću seriju glume zajedno (treća sreća ) ... u seriji Kacak glume bračni par u kojem on nju vara s raznim ljubavnicama prije zaruka, za vrijeme zaruka i 7-8 godina braka, no i ona njemu taji da njihov sin u stvari nije njegov, konačno se odluče razvesti ... osim bračnih razmirica, dolazi i do drugih svađa ... a vrhunac netrpeljivosti između njih je prikazan dan prije njihovog zajedničkog izlaska , a izgledalo je ovako ...

http://oi39.tinypic.com/2mdhqh1.jpg

Nisu se poubijali , zasad, on se zaljubio u drugu, ona još uvijek voli oca svog sina ... idemo dalje, uz odličan rejting i sve veću popularnost serije i glumaca ... izgleda da su Berkove fanice iz Grčke dobro vidjele kemiju mnogo ranije
Iako nisam gledala ni jednu njihovu zajedničku seriju, ovako na izgled mi deluju kao lep par . A ne bi bilo ni prvi put da se partneri na snimanju zagreju jedan za drugog. Samo mi nije jasno zašto se kriju , ako sam dobro shvatila, trenutno su oboje slobodni, a ovako skrivajući se, samo su još zanimljiviji za paparace i žutu štampu.
__________________
Yalnızlık paylaşılmaz,
Paylaşılsa yalnızlık olmaz.
Özdemir Asaf
slavica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 13:49   #78
Quote:
slavica7 kaže: Pogledaj post
Iako nisam gledala ni jednu njihovu zajedničku seriju, ovako na izgled mi deluju kao lep par . A ne bi bilo ni prvi put da se partneri na snimanju zagreju jedan za drugog. Samo mi nije jasno zašto se kriju , ako sam dobro shvatila, trenutno su oboje slobodni, a ovako skrivajući se, samo su još zanimljiviji za paparace i žutu štampu.
Begum je prije 6 mjeseci prekinula vezu u kojoj je bila 5 godina, a ovih dana je objavljeno da ona i bivši prodaju zajedničku kuću u kojoj su živjeli ... međutim, za Berka i njegove veze nema skoro nikakvih podataka, samo nagađanja, jedna "vijest", bez fotki, u vrijeme kad je potpisao ugovor za Suskunlar. Netko se pametno sjetio da je zavela "dijete Berka od 31 godine", jer su glumili ljubavnike u seriji Seher Vakti 2005., u kojoj je bio i sa Begum ... fotka iz restorana u vrijeme snimanja Susa ... s nekog slavlja na kojem je bio i Kaya Akkaya sa ženom, ljetovanja (?) 2012. i ove godine ... a neki su vidjeli kemiju i na setu Suskunlara

To je sve što sam našla od "dokaza" Berkovih veza, pa mislim da je njemu stalo da svoj privatni život i veze drži u tajnosti ... drugi razlog bi mogla biti serija u kojoj su se trenutno burno razvode, a gledatelji navijaju za njegovu vezu s onom kojoj je izjavio ljubav (u mom potpisu Ne znam razlog, ...), zbog koje se odlučio promijeniti ... iako je ta "veza" je u rl malo vjerojatna, jer se glumica Ozlem Yilmaz prošli mjesec udala ... ponekad postoje i klauzule o vezama u ugovorima koje glumci potpisuju za snimanje serija, možda su i oni potpisali tako nešto

Što se mene tiče, navijam za njih ...
leukotea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 17:33   #79
Vrlo interesantna reklama

Ovo je i moje osobno upoznavanje sa glumicom koja igra Irmak u Merhametu

Yasemin Kay Allen
10.7.1989. London


http://tvnovella.ru/index.php/aktris...-yasemin-allen

Zadnje uređivanje 11tena : 27.12.2013. at 18:36.
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 22:36   #80
Quote:
leukotea kaže: Pogledaj post
Kad sam pomislila da ću potrošiti svih 7-8 Berkovih fotografija iz rl ikad snimljenih, koje sam uspjela naći na internetu (one s fanovima, sa festivala i seta ne računam) ... pojavi se ova ...

http://oi42.tinypic.com/2jilqq.jpg

naslovi i tekstovi u svim trač magazinima ... s detaljnim opisom gdje su bili u sitne sate ...

Ovo bi mogao biti težak udarac onima koji ne vide razliku između serijskih veza i stvarnog života glumaca ...

Dakle, Begum i Berk već treću seriju glume zajedno (treća sreća ) ... u seriji Kacak glume bračni par u kojem on nju vara s raznim ljubavnicama prije zaruka, za vrijeme zaruka i 7-8 godina braka, no i ona njemu taji da njihov sin u stvari nije njegov, konačno se odluče razvesti ... osim bračnih razmirica, dolazi i do drugih svađa ... a vrhunac netrpeljivosti između njih je prikazan dan prije njihovog zajedničkog izlaska , a izgledalo je ovako ...

http://oi39.tinypic.com/2mdhqh1.jpg

Nisu se poubijali , zasad, on se zaljubio u drugu, ona još uvijek voli oca svog sina ... idemo dalje, uz odličan rejting i sve veću popularnost serije i glumaca ... izgleda da su Berkove fanice iz Grčke dobro vidjele kemiju mnogo ranije
jaoo bre kako sam sretna pocelı su Berkıca da prımjecuju novınarı ılı se on nıje dobro skrıo u svakom slucaju Lea obradovala sı me opet.

On ı Begum su odlıcnı u serıjı, ( takodje navıjam za njıh). E sad mozda su samo kao kolege bılı vanı alı ı to je dovoljno da tracevı krenu. Ako slucajno budu vıse nesto od kolega pa ok je, ızgledaju super zajedno
tul mrt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.