Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2016., 22:49   #1021
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Prije sam više gledao na TVu , a u posljednje 2 god. isključivo preko neta .
Razlog je poznat.
Svi imamo izbor i trebamo to poštovati . Bar dok je ovakve slobode na internetu.
prije sam i ja gledala na tv,jer je mi je to jedini bio izvor sapunica .

sada mi ne pada uopće na pamet da svaki dan u isto doba gledam pred tv seriju jer sad skidam seriju kako ide u mexicu ili hrvatskoj i gledam kako mi se da
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 18:18   #1022
Muchachu ne vrijedi nit komentirati,negledljivi cirkus koji je napokon zavrsio
Meni ni nove brazilske nisu sto su prije bile. Lado a lado se mogla pogledati,cisto ok serija nista posebno a ona Joia rara je nesto najgluplje sto sam ikada vidjela. Kakve reinkarnacije,bedastoce..boli glava od te serije. Grozna je bila

Sto se tice mex.tu i tamo moze se pronaci nesto vrijedno gledanja. TVA nije losa telenovela,ima nekih nedostataka ali je i unatoc tome sto se mene tice najbolja telenovela u posljednje vrijeme. I Boyer je doslovno rasturila. Ali naravno LDA je ipak klasik i naravno da ju nije uspjela nadmasiti. LDA je bila realnija, malo usporenija(zato je nekome dosadna ali o ukusima se ne raspravlja),cak mi se cini da je i montaza bila malo bolja (ipak je Carla u pitanju). Imala je finale drugacije od svih drugih telenovela i po tome je ostala zapamcena. Jos uvijek mi je br.1
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 18:28   #1023
Ti shvaćaš da je to s reinkarnacijom nečija religija? Može to tebi bit glupo, al nije da je to autorima palo s Marsa. (ovo nije obrana Joia rara, nije se ni meni svidjela, al čisto da kažem...)
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 19:24   #1024
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Ti shvaćaš da je to s reinkarnacijom nečija religija? Može to tebi bit glupo, al nije da je to autorima palo s Marsa. (ovo nije obrana Joia rara, nije se ni meni svidjela, al čisto da kažem...)
Ne vrijeđam ničiju religiju ali to nije neka tema za telenovelu.
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 19:29   #1025
Quote:
Manuela Lena kaže: Pogledaj post
Ne vrijeđam ničiju religiju ali to nije neka tema za telenovelu.
Zašto ne? Koja je razlika ako neka telenovela obradi temu budizma, a paralelno u drugim telenovelama likovi idu u crkvu, mole se Bogorodici, sudjeluju u crkvenim procesijama svetaca itd.?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 00:03   #1026
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Zašto ne? Koja je razlika ako neka telenovela obradi temu budizma, a paralelno u drugim telenovelama likovi idu u crkvu, mole se Bogorodici, sudjeluju u crkvenim procesijama svetaca itd.? : nogica:
Baš to.
Bilo je to drugačije nešto za naše podneblje. Nije ni meni JR bila neki vrh ali je, iskreno, bolja od podosta meksičkih.

LaL da je čist ok samo? . Meni jedna od dvije najdraže, najbolje telenovele ikad
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 10:27   #1027
voljela bih imati više meksičkih na tv-u jer meni na laptopu nije gušt gledati i palim ga svake prijestupne... već sam par puta počela gledat neku meksičku na netu i, kako se nisam mogla naviknut na takvo gledanje, na kraju sam odustala jedino sam uspjela Lo imperdonable pogledat cijelu, al da nije bilo Ane i Ivana, ne bih ni nju odgledala...
ova Muchacha na hrt-u kao da i nije jer je stvarno katastrofa, ne mogu je gledat ni 5 min.
meni je ponajviše krivo što su meksičke zamijenile turske i, bez obzira što možemo meksičke gledat na netu, nije fer da je tv okupiran turskima. kao što nije bilo fer ni da se te neke meksičke što su bile bace u jutarnji program jer naravno da se neću budit ranije da gledam seriju. kad kažem da bih voljela da se vrate na televiziju, mislim pod time u popodnevnim satima...
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 12:40   #1028
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Zašto ne? Koja je razlika ako neka telenovela obradi temu budizma, a paralelno u drugim telenovelama likovi idu u crkvu, mole se Bogorodici, sudjeluju u crkvenim procesijama svetaca itd.?
Ja općenito ne volim da mi se telenovela previše vrti oko nekih vjerskih tema,u telenovelama volim neke druge teme na prvom mjestu. Zna se koju temu bi telenovele trebale obrađivati.To je moje misljenje ali ukusi se razlikuju

Jednostavno mi ni brazilske telenovele nisu onako dobre kao prije. Barem ove sta su se prikazivale kod nas,Avenida B.,Lado a lado,Joia rara (za druge novije ne znam).
Ne sviđa mi se što u svaku telenovelu ubace nekakve komične likove i situacije koji meni nisu niti malo smiješne(ni mex ne stoje najbolje s humorom).
Primjer Lado a lado. Uvijek sam voljela povijesne telenovele,imala je dobru priču,sjajnih četvero glavnih glumaca ali oni pokusaji s humorom mi nisu sjeli. Mislim na sve oko one Dive sto je meni bilo malo previse. Prevelika minutaža oko toga.Malo previše prenemaganja oko toga je bilo. Ono napeta scena izmedu Laure i Edgara i sl.a onda Diva i cirkus pola epizode. Jos su u internacionalnoj verziji izbačene neke super scene a bespotrebne stvari su prikazane.
Zadnja brazilska koja mi se ono baš svidjela je bila Sinha moca (verzija iz 2006.).
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 13:02   #1029
Ne volim ni ja, da se razumijemo.

Od te tri šta si nabrojila, meni je najbolja bila Lado a lado. Komičnih elemenata ima u skoro svakoj telenoveli, bilo ih je i u Forca de um desejo i Našoj zemlji i Zemlji nade, samo šta to možda nismo primjećivali. Meni je isto nucleo comico u Lado a lado bio bzvz, al to mi ne umanjuje da je novela bila odlična.

Joia rara mi se nije svidjela (vidio sam samo prvih 20 epizoda), bez obzira na kvalitetnu produkciju i režiju, pa i glumu.

Avenida Brasil je meni bila pretjerana meksikanada, kao i sve od tog autora (osim Da cor do pecado).

Hoću reći, ima puno boljih i kvalitetnijih sapunica, pogotovo od ove zadnje dvije. Npr. ova šta danas kreće A vida da gente na HRT-u je meni bila izvrsna od prve do zadnje epizode.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 14:21   #1030
Svaka brazilska ima te komične elemente,to je jednostavno njihov stil. U onim starijim to mi nije bilo toliko napadno,možda jer se odnosilo na neke druge teme a ne npr.strka,zbrka oko kazališta,kabrea i sl.
A vida da gente ću pogledati,nadam se da će mi sjesti bolje od ovih prethodnih.
Marjorie Estiano mi je jako draga glumica.
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 19:56   #1031
https://web.facebook.com/%C5%BDivot-...49902/?fref=ts evo stranice o Život teče dalje tko gleda neka lajka
Nisa Castelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 20:13   #1032
RTL je navodno osim Vatan Sensin (Halit i Berguzar), kupio i Kosem.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 22:13   #1033
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
RTL je navodno osim Vatan Sensin (Halit i Berguzar), kupio i Kosem.
Zar Kosem? Oni se zbilja nadaju da će ponoviti uspjeh Sulejmana pa idu na to?(barem prve dvije sezone,s ostalim se i nisu baš proslavili). Ova i u Turskoj jedva gura. Na RTL- genijalci kao i uvijek
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 19:50   #1034
Piko Bodljić je u Studiju napisao da će nakon Život teče dalje meksička serija. Istina da ga neki ne svačaju ozbiljno ali uvijek je sve točno napisao. Možda na HRT-u već znaju što će ići
Nisa Castelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 17:13   #1035
Kod naših slovenskih susjeda, dolaze dvije španjolske serije - El Principe i Aguila Rojo te Telemundova Reina de Corazones.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 16:52   #1036
Hoće netko gledati Perseguidos? Zna li se koliko će biti epizoda?
Plavusana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 12:52   #1037
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Kod naših slovenskih susjeda, dolaze dvije španjolske serije - El Principe i Aguila Rojo te Telemundova Reina de Corazones.
A principe je meni bila genijalna serija ali nazalost nisam je odgledala do kraja.mozda se jednom uhvatim pa uspijem odgledat.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 14:39   #1038
Vatanim Sensin se pojavio na Rtl-u 2 u 11 h ujutro (vikend) i to dok u rasporedu piše da ide Večera za 5..poznato je da su na Rtl-u genijalci ali ovo što rade je živa komedija Platili su za ovu seriju a onda je daju bez ikakve najave i to na Rtl 2 koji "rastura" u gledanosti.
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 14:42   #1039
Quote:
Manuela Lena kaže: Pogledaj post
Vatanim Sensin se pojavio na Rtl-u 2 u 11 h ujutro (vikend) i to dok u rasporedu piše da ide Večera za 5..poznato je da su na Rtl-u genijalci ali ovo što rade je živa komedija Platili su za ovu seriju a onda je daju bez ikakve najave i to na Rtl 2 koji "rastura" u gledanosti.
Zapravo, pravi razlog ti piše u temama o RTL-u i RTL2. Navodno su zvali neke ljude za ankete (normalno, dobiju plaćeno), pa testiraju kakav će odjek ostvariti serija. Barem sam ja tako skužila, ali pogledaj si te teme za svaku sigurnost.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 15:10   #1040
Mislim da je to razlog,iako me od njih nista ne bi cudilo
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.