Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2015., 21:15   #41
Evo jedne da se nasmijemo

Snašao se babac
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 12.10.2015., 21:43   #42
Kumek..
Tak treba.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Old 12.10.2015., 21:50   #43
Nova kafana!!!! Jeeeeeee....

Drinks for olllll....



Pa da vam kažem, zubari su vam jeftiniji nego kod nas. Nemam pojma kako je to moguće, pošto je kao kod nas sve jeftinije nego u okruženju, ali izgleda da jeste. Obična kompozitna plomba kod nas je 20-25 eura, a ukoliko rade umrtvljenje živca, sva ta procedura zna da ispadne i preko 100 e. Pričamo naravno o privatnim ambulantama, nemam pojma koliko je preko socijalnog. Iskreno rečeno, ni ne želim da znam, bude mi previše čim uđem u onu ambulantu i osjetim miris karanfilića...



Kako uvijek kasnim, počela sam nekim čudom da vrtim USA Voice. I to gledam ih, ne zbog kandidata, nego zbog opičenih trenera i njihovih nadmudrivanja. I tek sad sam skontala da ovaj Adam i nije toliko bezze koliko mi je prije izgledao...
Kovrdžava is offline  
Old 12.10.2015., 21:54   #44
Baš mi neka utjeha šta će se pojavit tu i tam , ajde iskupit će se onin daron

Frčkava
__________________
Najgora ubodna rana je ona u srce. Naravno, većina ljudi ju preživi, ali srce više nikad ne može biti isto. Uvijek ostane ožiljak, koji vjerojatno ostane da te podsjeti da je, makar i na kratko, neko učinia da ti srce kuca brže. A to je ožiljak s kojin možeš da živiš ponosno, do kraja svog života.
divji cvit is offline  
Old 12.10.2015., 22:00   #45
aj ti bar to pogledaš nabrzaka, pazi kak je nama bilo koji smo pratili seriju godinama pa nismo znali dal se David vraća ili ne, tj dal će se vratit u normalnom ili leš izdanju a ha znači znaš za dar kaj nije to spojler?


hvala na cugi frčkava
x files agent is offline  
Old 12.10.2015., 22:03   #46
A to je još i dobro....imam rođake u Norveškoj.....oni redovno kad dolaze u Bosnu onda si idu sređivati zube jer je to gore još skuplje

Nego nema nam nećaka
Brinem seee..,....fali da ostavi svoj pečet
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 12.10.2015., 22:10   #47
Šta misliš zašto san te tila ubit kas stavila oni link jer san saznala za darak
__________________
Najgora ubodna rana je ona u srce. Naravno, većina ljudi ju preživi, ali srce više nikad ne može biti isto. Uvijek ostane ožiljak, koji vjerojatno ostane da te podsjeti da je, makar i na kratko, neko učinia da ti srce kuca brže. A to je ožiljak s kojin možeš da živiš ponosno, do kraja svog života.
divji cvit is offline  
Old 12.10.2015., 22:17   #48
nećak se sigurno karapusti momak neka uživa

ma daj ja uopće nisam znala da sam stavila neki link sa tim spojlerom di si stala?
x files agent is offline  
Old 12.10.2015., 22:21   #49
Svi smo nastali od vanzemaljaca -početak sedme

Oni link di su prekinili, pa tupsoni cilu radnju ispisali
__________________
Najgora ubodna rana je ona u srce. Naravno, većina ljudi ju preživi, ali srce više nikad ne može biti isto. Uvijek ostane ožiljak, koji vjerojatno ostane da te podsjeti da je, makar i na kratko, neko učinia da ti srce kuca brže. A to je ožiljak s kojin možeš da živiš ponosno, do kraja svog života.
divji cvit is offline  
Old 12.10.2015., 22:24   #50
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
A to je još i dobro....imam rođake u Norveškoj.....oni redovno kad dolaze u Bosnu onda si idu sređivati zube jer je to gore još skuplje

tako moji iz francuske , ovdje dolaze sredivati zube dok su ovdje na odmoru i posjeti obitelji
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Old 12.10.2015., 22:26   #51
Tako Miro i moji

A istina....pustimo nećaka nek se kara za sve nas ostale koji smo na suhome
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 12.10.2015., 22:29   #52
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
A istina....pustimo nećaka nek se kara za sve nas ostale koji smo na suhome
mislis da kara ,meni se cini da mu pokazuje zvjezde iznad berlina
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Old 12.10.2015., 22:53   #53
Pa kako god okreneš...mogli bi vidjeti zvijezde
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 12.10.2015., 23:07   #54
Quote:
divlji cvit kaže: Pogledaj post
Svi smo nastali od vanzemaljaca -početak sedme

Oni link di su prekinili, pa tupsoni cilu radnju ispisali
ehh nisam fan početka te sezone,meni najlošiji početak sezone u cijeloj serijijedino mi valja zadnja scena 2 epke

a haa a dobro jedna stvar je pročitat druga gledat

Nato
x files agent is offline  
Old 12.10.2015., 23:16   #55
Aha biće tu jednostavna radnja, pa ti se ne sviđa, a meni bude super
Buden vidila zaš su Muldera strpali u ludnicu

Super mi je ona scena kod halucidogenih gljiva kad odvede Scully u sobu i pokaže kako je otea aliena
__________________
Najgora ubodna rana je ona u srce. Naravno, većina ljudi ju preživi, ali srce više nikad ne može biti isto. Uvijek ostane ožiljak, koji vjerojatno ostane da te podsjeti da je, makar i na kratko, neko učinia da ti srce kuca brže. A to je ožiljak s kojin možeš da živiš ponosno, do kraja svog života.
divji cvit is offline  
Old 12.10.2015., 23:21   #56
Sjećam se i ja Iksice nečega...iako je bilo davno
Znaš ipak si ti fan x filesa i tako tih nebeskih svodova...znala si ti odvesti ženu hasta las estrellas....s vremena na vrijeme, kad nisi vodila tuđe žene i muškarce gore a tvoja sjedila kod kuće dolje
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 12.10.2015., 23:33   #57
da sjećam se da je ta epka mindefuck cijelo vrijeme, ja sam fakat prvi put kad sam gledala misla da ge je oteo i baš mi je bio sladak malia i on mi je bio sladak ko malo dijete koje je dovelo kućnog ljubimca doma

by the way dobar avatar scena baisballa je isto preslatka kaj kažeš na Sculy nadrogiranu? meni je to Gillian predobro odglumila


otimam vam srca ko NLO a gle znaš Nato da NLO digne gore do zvijezde pa nakon nekog vremena ponovo spusti dole kako bi se drugačije znalo za njega i pričalo o njemu, pravi sam ti ja mali zeleni
x files agent is offline  
Old 12.10.2015., 23:37   #58
da...da...to je ono...za dobrim se konjem prašina diže
Evo ti jedne prikladne pjesmice



E ova pjesma mi postala zakon baš zato jer spominje Muldera i Scully
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 12.10.2015., 23:42   #59
svima.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 12.10.2015., 23:46   #60
na vrata mi pokucaše Mulder i Scully... he he je dobar je Edo
x files agent is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.