Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2016., 18:24   #61
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Sigurna sam jedino da se glavni likovi zovu Alper (Kadir), Leyla i Hašmet (Mustafa).

Ovo drugo otprilike: ona je živjela u Njemačkoj s mužem i bebom i pobjegla je (kao, prisiljena je ili tako nešto) s djetetom u očevu kuću u Istanbul. Put joj se ukršta s Alperom u restoranu u kojem je on glavni kuhar (i činimise vlasnik). Očev prijatelj Hašmet je bogat i utjecajan i ona je navodno planirala budućnost s njim jer bi tako osigurala dijete, ali joj se život okrene naopačke nakon jedne noći s Alperom.

U videu na početku vidimo Lejlu kako bježi s bebom u naručju, a kasnije vidimo Alpera kako mu s leđa dolazi curica od nekih 7-8 godina i grli ga...to me buni, ili je vremenski odmak pa je beba porasla ili ima i on dijete ili je nešto nebitno da nas navuku. Vidimo i Leylu u bijeloj haljini kako bježi (po drugi put, ova kao da je na Olimpijadi), i to me buni, od koga/čega/zašto.

Još pišu da je ovo glumici (Seda Bakan) prva uloga u kojoj glumi majku, a nadaju se i da će Kadir imati priliku pokazati svo svoje (respektabilno) kulinarsko umijeće. Hadi bakalim

Ugl, Vesna, javi ako naiđeš na neki suvisli prijevod na engl, vjerojatno je netko već preveo. I nema nam druge nego čekati prvu epizodu, ovdje spominju kolovoz, moguće da će krenuti krajem ovog mjeseca.

Ustvari, mogla bi Vesna otvoriti temu o seriju na Neprikazano, pa da tamo razglabamo o haberima.
Adadjo canim :klap: tvoj prijevod je skoro pa savrsen .Eng. teksta nema ali djevojke s FB-a su prevele kao i ti

Sto se tice otvaranja teme na Neprikazanom, rado bi prepustila nekom drugom jer nisam bas vicna tim radnjama, zaboravila i ono sto sam prije znala (postavljanje slkica )

Tema serije??? Iskreno vec dosta dugo nisam gledala neku suvislu temu pa cu se zadovoljiti sa Kadirom i Mustafom


Mladenci nam se vratili sa medenog mjeseca, Kadir snima a draga ga prati dok i njoj ne krene njena serija

https://www.youtube.com/watch?v=DBYFySlbgzQ
__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 01.08.2016., 18:49   #62
Tema BSA je otvorena, pa buyrun.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 01.08.2016., 18:52   #63
miceki, čok slatki

pitaju novinari nekaj za čuđuka, jao:klap:, daj netko nek prevede kaj li je Kadir rekel
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 01.08.2016., 19:07   #64
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
miceki, čok slatki

pitaju novinari nekaj za čuđuka, jao:klap:, daj netko nek prevede kaj li je Kadir rekel
Ako sam ja sa svojim serijski naučenim turskim dobro shvatila, rekao je: "Ako nam Allah da da dočekamo taj dan, mi svakako želimo." Onda nisam shvatila što reče nakon toga, a prije nego je nadodao "ima vremena".
just_happy_girl is offline  
Old 01.08.2016., 21:56   #65
Quote:
vesna12345 kaže: Pogledaj post
Eto i jednog klipa, iako vec sve vidjeno, ali ja uzivam iznova i ponovno

https://www.youtube.com/watch?v=5BF8H236OAU
Od 2:20 plešu svatko sa svojom mamom. Btw, Neslihan nevjerojatno sliči na svoju majku, probat ću kasnije naći sliku, mislim da sam je vidjela na Kadirovu IS.

Quote:
vesna12345 kaže: Pogledaj post
Adadjo canim :klap: tvoj prijevod je skoro pa savrsen .Eng. teksta nema ali djevojke s FB-a su prevele kao i ti
Mašala, turski mi se popravlja, prije sam znala pošteno zglajzati.

Quote:
Mladenci nam se vratili sa medenog mjeseca, Kadir snima a draga ga prati dok i njoj ne krene njena serija

https://www.youtube.com/watch?v=DBYFySlbgzQ
Vidi se da im je medeni mjesec prijao, super izgledaju oboje. Još jednom hayirli im olsun i u dizijima i privat.

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
Tema BSA je otvorena, pa buyrun.
Svaka čast Mina, ruke ti se pozlatile! Tnx canim.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 02.08.2016., 08:12   #66
Nevjerojatno pozitivno zrače!!!
Toliko osmjeha,svjetlosti,svježine, skoro ne vidjeh

Ja se divim...

11tena is offline  
Old 02.08.2016., 12:21   #67
Ali to nije sve!!!
Neslihan je zaboravila da se vratila kući u Tursku...
Da više nije na Maldivima




Beš ga..skinulo mu odmah osmijeh s lica
11tena is offline  
Old 02.08.2016., 13:16   #68
Quote:
just_happy_girl kaže: Pogledaj post
Ako sam ja sa svojim serijski naučenim turskim dobro shvatila, rekao je: "Ako nam Allah da da dočekamo taj dan, mi svakako želimo." Onda nisam shvatila što reče nakon toga, a prije nego je nadodao "ima vremena".
ma kad bolje razmislim , imaju vremena, ona je tako mlada
moram opet

Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
Ali to nije sve!!!
Neslihan je zaboravila da se vratila kući u Tursku...
Da više nije na Maldivima


http://i.hizliresim.com/9Lnq73.png

Beš ga..skinulo mu odmah osmijeh s lica
a baš se namrgodil, ma samo jedan pogled na njegovu dragu i osmjeh bude opet tu
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 02.08.2016., 13:17   #69
Savršeni su mi skupa, savršeni. Baš to što kažete - zrače srećom.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 02.08.2016., 13:26   #70
Al da ne bude sve savršeno, frizura mu je grozna.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 02.08.2016., 14:36   #71
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Al da ne bude sve savršeno, frizura mu je grozna.
je imaš pravo, predugačke su mu šiške i onda u zraaak
valjda mu za ulogu treba takva kosa, slična mu je i u najavi za seriju
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 02.08.2016., 14:37   #72
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
valjda mu za ulogu treba takva kosa, slična mu je i u najavi za seriju
Pretpostavila sam. Ali neyse...čok mu je grozna.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 03.08.2016., 16:06   #73
Našla sam nešto na njemačkom, Neslihan i Kadir su kupili kuću za 4.000.000 lira u četvrti Zekeriyaköy. Govore da Kadir zarađuje po epizodi 40.000 lira, a Neslihan 30.000 lira.

http://www.vaybee.de/nachrichten/kad...flitterwochen/

Nisam ni znala da je Kadir prije bio tri godine zaručen za tursku pjevačicu Hande Yener.
Isa is offline  
Old 03.08.2016., 16:32   #74
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Našla sam nešto na njemačkom, Neslihan i Kadir su kupili kuću za 4.000.000 lira u četvrti Zekeriyaköy. Govore da Kadir zarađuje po epizodi 40.000 lira, a Neslihan 30.000 lira.

http://www.vaybee.de/nachrichten/kad...flitterwochen/

Nisam ni znala da je Kadir prije bio tri godine zaručen za tursku pjevačicu Hande Yrene.
nema veze, prije tri godine nisam ni znala za njega(doduš ni za sebe), bitno da on ne pušta Neslihan iz ruku
ljepote moje
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Old 04.08.2016., 08:44   #75
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Našla sam nešto na njemačkom, Neslihan i Kadir su kupili kuću za 4.000.000 lira u četvrti Zekeriyaköy. Govore da Kadir zarađuje po epizodi 40.000 lira, a Neslihan 30.000 lira.

http://www.vaybee.de/nachrichten/kad...flitterwochen/

Nisam ni znala da je Kadir prije bio tri godine zaručen za tursku pjevačicu Hande Yener.
Je, čini mi se dosta starija od njega...bar po fotkama. Još je on tada bio skroz kratke kose, dečec.

Zekeriyaköy. Praktički su na selu.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 04.08.2016., 10:42   #76
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Zekeriyaköy. Praktički su na selu.
Gdje je taj kvart točno? U usporedbi s četvrtima Fatih i Harbiye?
Isa is offline  
Old 04.08.2016., 11:50   #77
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Je, čini mi se dosta starija od njega...bar po fotkama. Još je on tada bio skroz kratke kose, dečec.

Zekeriyaköy. Praktički su na selu.
Starija je od njega 10ak godina i dosta poznata i popularna u Turskoj. Bili su u vezi prije 4-5 godina, neam pojma jesu bili zaručeni...to je valjda više bilo sex, drugs and rock & roll. Ali taman je tada krenula i njegova tv karijera, vjerojatno mu je pomogla u tom smislu.

Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Gdje je taj kvart točno? U usporedbi s četvrtima Fatih i Harbiye?
To ti je Sariyer, na sjeveru Bospora prema Crnom moru s europske strane. Elitni bogataški kvart, obiteljske kuće, mir i tišina. Ima se, može se

Evo na ovoj karti se vidi http://www.biriyilik.com/wp-content/...04_04_2008.jpg

Oni su u Sariyeru od slova r prema Bosporu, Harbiye je di piše Šišli, Fatih je Fatih, najjužnije.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse

Zadnje uređivanje Adadjo : 04.08.2016. at 12:00.
Adadjo is offline  
Old 04.08.2016., 11:59   #78
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Starija je od njega 10ak godina i dosta poznata i popularna u Turskoj. Bili su u vezi prije 4-5 godina, neam pojma jesu bili zaručeni...to je valjda više bilo sex, drugs and rock & roll. Ali taman je tada krenula i njegova tv karijera, vjerojatno mu je pomogla u tom smislu.

To ti je Sariyer, na sjeveru Bospora prema Crnom moru s europske strane. Elitni bogataški kvart, obiteljske kuće, mir i tišina. Ima se, može se
Kada toliko zarađuju u serijama, imaju i taj sitniš za kućicu.

Ja sam jučer slučajno vidjela da je Kadir od 2007 do 2010 bio s tom pjevačicom, velika ljubav itd, zaručeni,par puta skoro vjenčani. Meni nikako ne sliči druga ženauz njega osim Neslihan.
Isa is offline  
Old 04.08.2016., 12:03   #79
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post

To ti je Sariyer, na sjeveru Bospora prema Crnom moru s europske strane. Elitni bogataški kvart, obiteljske kuće, mir i tišina. Ima se, može se
A svi se oni načičkaju tu negdje oko Sariyera (Ulus, Etiler, Aranavutkoy...). Imaju i pravo, i meni je to najljepši komad Bospora. Samo ja volim da mi se vidi Bogaz a ovo dvoje ode u brdo.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 04.08.2016., 12:05   #80
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Ja sam jučer slučajno vidjela da je Kadir od 2007 do 2010 bio s tom pjevačicom, velika ljubav itd, zaručeni,par puta skoro vjenčani. Meni nikako ne sliči druga ženauz njega osim Neslihan.
Ja sam vidjela 2010/2011...nejse, izgleda da mu je krenulo tek kad su prekinuli.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:55.