Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2016., 06:04   #61
Quote:
Fan91 kaže: Pogledaj post
Jucerasnja ep je bila opet bas dobra i dinamicna Selim , Mert i Yaman su mi bas dobri zajedno ono bas pravi "bromance"

A kaj je sa ovim Tanom pa to je neki ludak u nastanku ziher, od kud su njega sad ubacili za instruktora sviranja...
Odmah sam rekla...ovaj nije normalan!!
Kako može učitelj sviranja potezat nož??
Vidi se,luđak neki

Malo ljubomore u Selima,zapravo previše..
Di je nestalo povjerenje ..u hipu?

Btw...serija ruši vlastite rekorde..pa je tako u Čileu digla rejting na 20 (nečega),koji je bio do tada najviši,18 (nečega)

Meni se sviđa glumac koji igra Merta.Dobro glumi klinca,tek izašlog iz kratkih hlača,a zapravo je najstariji od ekipe(trideset mu je):klap:
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 09:34   #62
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
Meni se sviđa glumac koji igra Merta.Dobro glumi klinca,tek izašlog iz kratkih hlača,a zapravo je najstariji od ekipe(trideset mu je):klap:
Odličan je. Čok simpatik.

Ali meni je predivna Mine. Koja lijepa žena.
http://media.sinematurk.com/person/a.../53634gsfg.png
Iako ne mogu skužiti u kojem diziju se još pojavila.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 11:39   #63
Kenan, Giray...ma..., nije dosta što je Yaman glavni krivac za sve u elitnom kvartu nego ga i ovi iz mahale krive za ono što su sami počinili. Zavist nikada nisam razumjela.

Dobro što Yaman ipak nije sam, ima Selima, Merta i Miru koji mu vjeruju,to su ionako jedine važne osobe u njegovom životu.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 15:30   #64
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Odličan je. Čok simpatik.

Ali meni je predivna Mine. Koja lijepa žena.
http://media.sinematurk.com/person/a.../53634gsfg.png
Iako ne mogu skužiti u kojem diziju se još pojavila.
Mine Tugay..igrala dadilju Sonerovoj kćeri u diziju "Kako vrijeme prolazi"
Ovdje je još ljepša,nekako zrelost u najboljem izdanju:klap:
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 18:07   #65
Od ponedjeljka serija u novom terminu od 16:45 do 18:15
millanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 20:49   #66
Ova nova epizoda je zbilja udarena.
Prvo ejlul nepristojno zuri u ovo dvoje kao da joj je kultura strani pojam.
Drugo ona Sude zeli da bivsi decko njene kreci koju ju je varao bude uz nju kako ovaj posteniji nebi bio
Trece neka random zenska koja je sestra od Eder se ima obraza uvuc po noci u krevet nekog nepoznatog (Jaman u ovom slucaju) i onda jos flegmaticno suti drugo jutro kad ih njegova cura zatekne u krevetu.

Previse biserja za jednu epizodu
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 23:33   #67
Da dodam da Miru opasno pere ljubomora a tetka baš navalila

Nije vrag da prvi puta vidi tetku.
Drago mi je da su Ender (dugo sam se mučila otkud je znam)
i Selim riješili nesuglasice.
Sude užasna
anista1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 14:25   #68
Sedef je bezobrazna da bezobraznija ne može biti, i prema svojoj sestri i njenoj obitelji i prema Yamanu i Miri. Shvatila je da su tek počeli hodati, ali ona opet ne može a da ne dira u Yamana, sad u vrtu tako da svi mogu vidjeti. Baš je umorna od aviona pa joj treba onakva masaža.
I kako je samo velikodušno rekla Miri "ništa se nije dogodilo".

Mira jest ljubomorna, ali dobro se ona nosi za sada s tim, bez prigovora Yamanu i pokazivanja ljubomore. Druga stvar je to što se povjerila Eylul, nekome mora.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 22:02   #69
Ender partijanerica.
Sedef bi barila kaj stigne
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 20:44   #70
Ovaj popodnevni termin meni savršeno odgovara.

Orkun poljubio Miru kad je ugledao Yamana na vratima, dobro taj tip čita Yamana, predobro, nažalost. I što će Yaman, poletjela mu šaka, jače je to od njega. Ne znam kako bi to bilo u RL, ali meni se ovdje svidjelo.
Ono što mi se nije svidjelo, nikako , to je ono što je Yaman izgovorio Miri ni krivoj ni dužnoj i to pred svima, povišenim glasom.

A Selim mi je opet zakon! Kako je onako kod kuće, potiho, branio Yamana pred Ender. I onda Ender "Braniš ga jer bi ti isto učinio!".
I legenda Selim kimne glavom, bez riječi. Obožavam ga!
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 21:12   #71
Smile

Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Ovaj popodnevni termin meni savršeno odgovara.

Oonda Ender "Braniš ga jer bi ti isto učinio!".
I legenda Selim kimne glavom, bez riječi. Obožavam ga!
Isto tako, obožavam Selima, mislim Barisa Falaya, baš mu paše ovaj pozitivni lik.
Znamo da mu inače pripadnu nagativni. A i Ender mi je draga.
Minka72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 22:46   #72
Jaman je bio uzrujan radi onog pisma pa mu je Orkun samo dolijao ulje na vatru.
I ja bi vjerovatno nekome nos naravnao da mi poljubi curu pred nosom, i jos tako podlo da napravi scenu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 19:08   #73
Mira zvana kokoš
Kako mi diže živac!!!
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 12:48   #74
Sedef od prvog pojavljivanja samo stvara "škandale". I baš je jako zanimaju ljudi u braku ili u vezama, ne bi ona posegnula za nekim drugim, a ne.

Najprije je stalno peckala Yamana na onom izlasku (ustvari, svjesno je dizala živac Miri), onda se dohvatila sestre i peckala je zbog muža koji je otišao na službeni put u društvu zgodne žene, Tana se također dohvatila čim je čula da ima curu no kako nije vidjela tu curu, prestao je zanimati.
Zadnji u nizu je Faruk. E sad, zbog čega se njega dohvatila sada? Jasno mi je da ga se dohvatila prije 20tak godina kako bi napakostila sestri. Pa nije valjda da se iz istih pobuda opet upušta s njim? Ili ide po onome, može mi se pa što?
Vrhunac svega je da opet izigrava žrtvu jer eto, "nije mogla zaustaviti susjedovog pijetla".
Nije Faruk nevin u toj priči, ni najmanje, ali što se Sedef ima dirati u njega?

Očito još uvijek nosi neizliječene komplekse iz mladosti, voli kriviti druge za vlastite pogreške i bježi čim nešto zezne.
Pa trebala je već izliječiti mladenačke komplekse, kad je zavodila Faruka imala je 15ak godina, a od tada je bogme prošlo 20tak godina. :
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 17:05   #75
Sedef je slucaj za psihijatre i potom prigodnu terapiju.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 20:00   #76
Stvarno mi nije jasno da ovak dobru seriju su stavili na Doma tv popodne, a ova domaca sranja drze na Novoj
Fan91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 20:10   #77
Isti drek je. Reklame i tu i tamo...
Imam dojam kao da su produzili s reklamama na Domi. Jer sad ima po 2 ili cak 3 reklame od 10ak minuta po epizodi
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 05:50   #78
Jučer sam,gledajući epizodu bila vrlo zadovoljna.Radnja je tako pitka,teče sa svrhom i razlogom,dijalozi izvrsni,jednostavno se može uživati u njoj!
Svi su odlični,ali bih opet izdvojila Merta i njegovu dvojbi pred vratima Ejlul...pa bi,pa ne bi ,pa krene i stane ,onda opet.Samo zato što ga je Tugče zatekla svojim poljupcem.
I njegovo priznanje da ju je "prevario",kao i reakcija Ejlul.Da li ona stvarno to misli ili se pretvara?
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 06:37   #79
Pitanje je hoce li kod nas pustit i 2. sezonu ove serije na Domi. Jer ovo kaj pise na teletekstu cca 77 epizoda je samo 1. sezona.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 08:27   #80
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Pitanje je hoce li kod nas pustit i 2. sezonu ove serije na Domi. Jer ovo kaj pise na teletekstu cca 77 epizoda je samo 1. sezona.
Tko to može znati??
Možda i ovo ukinu...ne znam kolika je gledanost.
Meni je serija skroz super,baš,baš
Vidjet ćemo
Evo,npr scena kad baba Selim ulazi u sobu kod Merta pa vidi da mu je krevet "pun"..Njegov,recimo to tako,slavodobitan osmjeh.
Pa komentar u kolima,kako izgleda da se njegovom sinu posrećilo.

Dvostruki aršini
Njegovom sinu se posrećilo,a što bi rekao otac Ejlul??
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:59.