Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2016., 17:47   #81
dugo nisam vidjela muškarca koji tako zrelo, voli ženu kao što to čini Selim.
s puno, razumijevanja, emocija, nježnosti, shvaćanja, onako kako bi svatko trebao biti voljen, jednostavno, slobodno, sa nevjerojatnom lakoćom.
njegova gluma je gotovo savršena u svim serijama pa i u ovoj,
njegova jednostavnost, način kako prilazi ulozi, davanje sebe u ulogama, govori o tome da je on glumac nad glumcima.
uživam u scenama, njegove dominacije kao čovjeka, moralne vertikale, kao zavidna oca, prijatelja, supruga. on je stup oko kojeg bi se trebalo vezati jer daje stabilnost, svojom promišljenošću, shvaćenjem onog nečeg što je onkraj nečeg što nije bilo izrečeno...

posebno me nervira današnje ponašanje Mire, i njeno sada vrijeđanje Jamana.ona nema vrmena poslušati što je iza tog famoznog, Ali..ta patnja, bez pitanja, povrijeđena sujeta, kao da on nema prava na bivši život, nezrelo, patetično...i nije u skladu s njom niti onim što bi ona trebala biti.

iako Jaman mora mijenjati svoj stil, radi sebe, ali i radi Selima.
Selim mu je dao sve, sebe, svoj dom, on mu treba "vratiti" iskrenošću.

Selim zaslužuje istinu jer ju nudi uvijek i u svemu.
__________________
Uvijek su teže posljedice ljutnje, nego njeni uzroci.
Marko Aurelije
AKIF is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 18:59   #82
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Pitanje je hoce li kod nas pustit i 2. sezonu ove serije na Domi. Jer ovo kaj pise na teletekstu cca 77 epizoda je samo 1. sezona.
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
Tko to može znati??
Možda i ovo ukinu...ne znam kolika je gledanost.
Meni je serija skroz super,baš,baš:top :
Vidjet ćemo
Ma da, tko će znati s našim tv kućama, sjeckanjima i prekrajanjima epki. Ma valjda će ipak sve prikazati, šteta bi bilo da je ne dovrše.

I meni je serija super, nakon gledanja na netu baš mi ovo ponavljanje gradiva na tv dobro dođe.
Quote:
Evo,npr scena kad baba Selim ulazi u sobu kod Merta pa vidi da mu je krevet "pun"..Njegov,recimo to tako,slavodobitan osmjeh.
Pa komentar u kolima,kako izgleda da se njegovom sinu posrećilo.
: facepalm:
Dvostruki aršini: flop:
Njegovom sinu se posrećilo,a što bi rekao otac Ejlul??
Odlično zapažanje! Potpuno si u pravu.
Na strani sad što sam odvalila na Selimove face. . Genijalac je čovjek!

Što ono sve nisam spomenula, a sviđalo mi se? Ah da, ono Yamanovo "Hvala!" na Mirinu izjavu ljubavi. Svima oko njega je bilo za krepat' osim njemu i Miri. Ma preslatki su oboje.

I onaj savršen Mirin potez kad je skužila što joj je majka spremila iza leđa i kad je u trenu donijela odluku i iskočila s onog trajekta ni ne osvrnuvši se. Bravo Mira!

Sedef me živcira i dalje, u tim godinama ponaša se kao razmažena curica i samo nanosi štetu, svima, a najviše sebi.

Ali ni izdaleka me ne živcira kao pokvarena Leyla, ta je spletkarica posebne vrste, sve radi smišljeno i nije me prestala živcirati do kraja serije.

Evo jedna sličica "iza kamere" iz originalne 15. epke

klik


Žao mi je njih dvoje neizmjerno.
Oboje su pogriješili, Mira što je zaključivala samo prema onome što je vidjela, a ustvari se, zbog nedavno proživljenog, nije usuđivala ništa pitati Yamana. A Yaman griješi u onome u čemu će griješiti i dalje, misli da je nešto dužan ljudima iz bivšeg susjedstva, a svi ga oni, redom, žele iskoristiti za svoje ciljeve.

Također, Yamanu prelako poleti šaka. U ovoj situaciji nije trebao udariti Orkuna. Na stranu sad što je Orkun stvarni ljigavac (genijalni Metin, odličan glumac, jedva ga čekam vidjeti u Kosem ) no ovdje nije učinio baš ništa što bi trebalo izazvati onakvu Yamanovu reakciju. To je samo prelilo Mirinu čašu i ona je, također bespotrebno, potjerala Yamana od sebe.

Sada su oboje duboko nesretni, sami ili usamljeni dočekuju Novu godinu . A vole se, to im izbija iz svake pore.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 20:53   #83
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Ma da, tko će znati s našim tv kućama, sjeckanjima i prekrajanjima epki. Ma valjda će ipak sve prikazati, šteta bi bilo da je ne dovrše.
Na zalost to je tako danas sa mnogim serijama. Tak da ova nebi bila ni prva ni zadnja da ju na pol prekinu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 14:53   #84
Uf, trebalo je da ona luda Hale pokuša ubiti Miru pa da se Mira i Yaman pomire-

Svakako, napeta scena jurnjave automobilima po nedovršenoj cesti. Dobro, znali smo da će preživjeti oboje glavnih likova jer bez njih ne bi bilo ni serije. No svejedno, vrlo napeto i odlično odglumljeno, i Serenay i Caga su me oduševili u toj sceni, osobito na kraju.

A jako, baš jako me dirnula scena kad se Yaman penje na Mirin balkon samo da bi je nekako vidio.
Jest bilo komično kad se uključio alarm i svi izletjeli po balkonima, čak i Mert, a Yamanu neugodnoooo.
Njih dvoje, opet, predivni, preslatki, savršeni.

Kako je samo Mira pogledom prostrijelila majku kad je ova izjavila "Vidi se da si u formi!", jer se to moglo i drugačije protumačiti, odmah se Sude ispravila.

Negdje sam pročitala (više se ne sjećam gdje, da li na temi spojlera ili na nekom portalu ) da je Caga prilikom snimanja scene pentranja na balkon povrijedio nogu. Nakon pružene liječničke pomoći nije htio odustati od snimanja, vratio se i odradio scenu do kraja. Svaka čast! No i tako sam puno puta čitala da je on baš potpuno predan ulozi i da sve voli sam napraviti (kao što je bilo u onoj sceni na početku, s požarom u oglednoj kući, sam Metin ga je hvalio).

Kad sam već spomenula Metina, kako taj čovjek u trenu zna složiti zaljubljenu facu. Čim ima priliku razgovarati s Mirom (primjerice nedavno, kod onog džuboksa) u trenu se prebaci i začas vidiš jako zaljubljenog čovjeka. Ne kažem, ljigo je i dalje, ali on zaista voli Miru što će se još puno puta vidjeti.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 00:02   #85
ne gledam baš često,ali bacim pogled...serija je jako pitka i lagana...odlični su mi glavni glumci,dobra kemija,razgovori,mert-otkriće...curi koja glumi eylul je super legla ova uloga,sve u svemu,da se gledat...

jedino šta me zasad užasno,ali u-žasno nervira je cagina fizura...taj neki đir s šiškama,kao ,on mlad,šta??

lonac plava boja je i ovdje prisutna,ne znam što im je crush na tu boju...
sedef je vrlo zgodna ,prvi put vidim ovu glumicu...
scenarij je zasad koliko-toliko normalan...kažem zasad...
__________________
#biokovo
sapunka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 06:14   #86
Serija je za deset..
Doduše,nisam jučer gledala(opravdano).pa ako netko može ukratko...
Zadnje sam gledala kad su bili u Skijaškom centru i kako su se lijepo zabavljali
Još bih htjela dodati,kako mi je Mert kul dečko..i taj njegov iskreni odnos prema svima je jedno čudo.Aferin Mert
Isto tako mi je jako simpatično kad u pojedinim situacijama zapjeva narodnjak,ali sve sa svrhom i razlogom.Ma super je:klap:
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 11:04   #87
Quote:
sapunka kaže: Pogledaj post
ne gledam baš često,ali bacim pogled...serija je jako pitka i lagana...odlični su mi glavni glumci,dobra kemija,razgovori,mert-otkriće: rofl:: cheer:...curi koja glumi eylul je super legla ova uloga,sve u svemu,da se gledat...

jedino šta me zasad užasno,ali u-žasno nervira je cagina fizura...taj neki đir s šiškama,kao ,on mlad,šta??: rolleyes:: facepalm:

lonac plava boja je i ovdje prisutna,ne znam što im je crush na tu boju...
sedef je vrlo zgodna ,prvi put vidim ovu glumicu...
scenarij je zasad koliko-toliko normalan...kažem zasad...: D
Jest, frizura mu nije baš bajna , ali valjda je to bio neki đir među mladima, znala sam i ja ponekad vidjeti neke mlade momke s takvom frizurom, srećom, ne više.

Scenarij je još uvijek normalan i bit će dok ne počnu s tipičnim rastezanjima i nebulozama. Ali, dva glavna para ostaju dobri do kraja, bar po meni.


Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
Serija je za deset..
Doduše,nisam jučer gledala(opravdano).pa ako netko može ukratko...
Mert

Evo, ukratko onoliko koliko ja mogu ukratko jer baš volim ovu seriju.

Kraj 22. i početak 23. epke

Večer je, svi plešu, Eylul se nešto dogovara s DJ-em, popne se na neko povišeno mjesto, pozove i Merta i pred svima kaže da je zaljubljena u njega, većina se raduje, neki su malo iznenađeni. Zabava i ples se nastavljaju, Mira i Yaman ostaju zadnji na podiju. Eylul i Mert se vraćaju u sobu i zaspu zajedno na krevetu. Nije se dogodilo ništa ozbiljno iako je Mert pokazivao želju.

Giray je pušten iz zatvora, dolazi kod Nermin.

Mira i Yaman se vraćaju u sobu, Yaman želi probuditi Merta no Mira mu ne dopušta i vodi ga u svoju sobu. Nakon obostranog, kao ,nećkanja, zajedno legnu u krevet i tako ih zatiče jutro. Buđenje je prekrasno, šteta što na ovoj temi nema nitko tko radi gifiće, inače bi to bio baš jedan lijepi gifić.
Zatim Mira presretna otrči curama u sobu, cure čekaju tko zna kakvu priču, no Mira ih razuvjeri i presretna otpjeva Varsa Soyle (turska verzija What a Feeling iz filma Flashdance).
Yaman i Mert u sobi, Mert je razočaran jer je hotel pronašao slobodnu sobu za njih dvojicu.
Nakon 3 dana ekipa se vraća kući, odjednom Yaman otkrije kako je netko probušio sve gume na njihovom autu, pored njih se zaustavlja Orkun (glavni sumnjivac) i nudi prijevoz curama. No cure ne prihvaćaju. Zovu vučnu službu i dok je auto na popravku, svi odlaze u kino gledati Bir Küçük Eylül Meselesi (Engin Akyürek, Farah Zeynep Abdullah), mislim da su to zgodno ubacili kao reklamu za film koji se tada počeo prikazivati u kinima.
Nakon popravka, najprije Yaman odlazi kući i ne nalazi majku, samo njeno pismo u kojem mu piše da ona odlazi i neka je ne traži. Yaman je bijesan, tužan i nesretan, ali ipak ima kamo, vraća se u Serezovu kuću.



Faruk i Sedef se dogovaraju o uređenju novog prostora, Faruka zanima zbog čega je Sedef napustila SAD, ona kaže da je prekoračila brzinu na autoputu, bila bezobrazna prema policajcima, a i viza joj je bila na isteku pa se vratila. Faruk joj baš i nije povjerovao, a nisam ni ja. Ayse prisluškuje njihov razgovor.

Selim je otkrio kako je Reyhan Arsen prije 18 godina bila u vezi s Asim Šekip Kayom i pita je o tome, ona ne želi odgovarati.

Ender dolazi kući gdje je očekuje iznenađenje koje joj je pripremio Selim, soba posuta laticama ruža, svečana večera i Selim u svečanom odijelu s ružom u zubima, plešu uz pjesmu She (C.Aznavour).

Epka završava scenom u kojoj ekipa sa skijanja dolazi u kuću Serez.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 11:48   #88
holaquetalçok teşekkürler
Za nagradu.malo plesa

https://vine.co/v/OiprduOzu6q

Samo..to odlaženje u hotelske sobe
Bez posljedica??
Čisto sumnjam
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 13:15   #89
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
holaquetalçok teşekkürler
Za nagradu.malo plesa

https://vine.co/v/OiprduOzu6q

Samo..to odlaženje u hotelske sobe
Bez posljedica??
Čisto sumnjam


A eto, kao, malo je rano za TS

Meni je u toj epki Selim legendaran, kad sam ga ugledala s ružom u zubima nisam znala bih li ili
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 06:16   #90
Ovaj tjedan dobre epizode. Put na zimovanje (skijaliste) je bio dobar. Mert izigrava svalera zbog oklade u nocnom klubu i pobere sakom po zubima

A ono busenje guma na Jeepu kojim su ovi petero isli, preocito je da je to Orkun napravio. Nema ko drugi, a sanse da se probuse sve 4 gume odjednom su rijetke kao dobitak na lutriji.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 17:38   #91
Jel ovo upravo tetka na izlasku iz kuće pozdravila s "Behlul kaçar!"?
Tko je gledao 'Strasti orijenta', znat će o čemu pričam.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 18:24   #92
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Jel ovo upravo tetka na izlasku iz kuće pozdravila s "Behlul kaçar!"?
Tko je gledao 'Strasti orijenta', znat će o čemu pričam.
Jest, i ja sam to čula. I znam o čemu pričaš.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 20:35   #93


Nisam čula, a znam što znači........oh Behlul. Nego zašto bi to ona rekla......

I tko je ovaj lik što glumi tetkinug sina......... gdje smo ga već vidjli?

Baš je sladak
Minka72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 08:54   #94
Quote:
Minka72 kaže: Pogledaj post


Nisam čula, a znam što znači........oh Behlul. Nego zašto bi to ona rekla......

I tko je ovaj lik što glumi tetkinug sina......... gdje smo ga već vidjli?

Baš je sladak
A valjda zato što bježi čim je zagustilo, tj. ne želi se zadržavati kod kuće da je ne bi štogod pitali.
A možda joj se samo sviđa taj izraz

Cem , tetkin sin, je Berk Cankat, glumio je Iskendera u Kösem, ja sam ga tamo gledala. Što jest jest, puno glumaca iz ove serije je kasnije glumilo u Kösem (čak i gnjusni Giray iz MC)
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 09:28   #95
Jel to ovaj Orkun u Kosemu glumi princa?
Onakvog mulavog iz Medcezira mi ga tesko zamislit u ovakvoj ozbiljnoj ulozi.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 14:43   #96
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Jel to ovaj Orkun u Kosemu glumi princa?
Onakvog mulavog iz Medcezira mi ga tesko zamislit u ovakvoj ozbiljnoj ulozi.
Grozan mi je ovamo. Toliko da ne bih više pogledala ništa di on glumi.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 17:34   #97
I meni je Orkun naporan, a posebno Giraj.

Mert danas dok su pricali o Mirinom tajnom obozavatelju ''ovo je perverzija na intelektualnoj razini''
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 23:22   #98
Serija mi je bas gledljiva i zanimljiva je radnja bar u ovim dosadasnjim epizodama, cudim se da nije komentiranija tu forumu, ali valjda je vecina ekipe to iskomentirala sve na neprikazanom kad je serija isla u Turskoj. Iako zasad kazem nemam zamjerki cito sam tu temu i ljudi su pred kraj bas pizdili da razvlace itd...ali ok tak je sa svim serijama manje vise pa se necu oko toga previse sekirat
Neznam kakva im je gledanost, a vidim da je vani oborila rekorde di je god prikazivana...po meni trebali su je staviti na Novu u vecernji termin, ali sad sta je tu je, gledam i ovako kad god stignem
Fan91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 08:16   #99
Orkun jest gnjida i ljiga, ali zato je Metin .
Odlično je iznio lik bahatog, zavidnog, pokvarenog Orkuna, ali je znao i pokazati zaljubljenost u Miru u nekoliko scena (neke su već bile, a neke još nisu), a znao joj je biti i pravi prijatelj (kasnije).
Kao lik mi je baš grozan, no ne manjka takvih ni u RL. Jako mi se svidio glumac i baš sam pomislila dok sam gledala ovu seriju na netu kako njemu baš treba neka jaka uloga u kojoj će pokazati sve svoje sposobnosti. I evo ga, dobio je ulogu sultana Murada IV, jako mi je drago zbog njega (u međuvremenu mu je propala jedna serija - Analar ve Anneler).

Jedva čekam početak te serije, gledat ću i to upravo zbog njega. Ne sumnjam, bit će on fantastičan, dovoljno je samo pogledati najave.

Ne kužim zašto bi bilo loše što je ova serija na Domi?
Barem ima stalni termin, prikažu svakog dana 50tak minuta originalne epke. Da je na Novoj, već bi je nasjeckali na 25-30 minuta, selili bi joj termin svakog tjedna, na kraju bih morala navijati uru da je gledam u neko doba noći.
Ovako, meni super i nadam se da će ove domaće serije i Farme na Novoj potrajati kako im ne bi palo na pamet da presele Medcezir na Novu.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 12:04   #100
svima!

Samo sam htjela reći da glumci razvaljuju svoje uloge, USA postav bi se mogao ugledati, ako se mene pita
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:20.