Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2008., 17:23   #41
Da i može se prenijet broj u Tomato, ali zasad ima jako malo prodajnih mjesta gdje se to može napraviti.....
KokoshkaKokodak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 14:41   #42
@KokoshakaKokodak

Mozes li mi odogovoriti na dva pitanja?

1) Koja je obracunska jedinica (60, 30, 15 sek?) za ovih besplatnih 50min.? Znam da ces pitati sto ce mi to kad je besplatno, ali nije svejedno jer da je npr. obracunska jedinica 5min. onda napravis 10 poziva u trajanju od 1-2 min. i ode cijeli iznos.

2) U vezi reklamnih poruka, sto ako mobitel ne moze primati mms-ove, vec samo sms-ove? Tamo kod prijavljivanja na tomato plus tarifu mozes staviti da ti mobitel ne prima mms-ove (pa pretpostavljam da ce ti onda samo sms-reklame slati)?
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 15:24   #43
1.) Tu info nemamo ni mi, ali ti obračunska jedinica ne može bit veća od 15 -30 sekundi ili 60 sekundi prvu minutu i onda nakon toga po sekundi.

2.) Uvjeti: 13. Aktivacijom tarife korisnik je suglasan svakog dana primati promotivne SMS, MMS ili e-mail poruke (u daljnjem tekstu: poruke). Poruke šalje tomato u ime oglašivača. Korisnik dnevno može primiti najviše 10 poruka. Za primanje MMS poruka, korisnik mora posjedovati telefon koji podržava MMS funkcionalnost. Korisnik tarife nema mogućnost slanja MMS poruka, već samo primanja.
KokoshkaKokodak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 15:30   #44
Ako te 4. ljudi upiše (tj tvoj br. telefona), prilikom registracije, kao osobu koja mu je preporučila tih 50 min i 50 SMS-ova ti dobivaš još 20 dodatnih SMS-ova
KokoshkaKokodak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 15:38   #45
"2.) Uvjeti: 13. Aktivacijom tarife korisnik je suglasan svakog dana primati promotivne SMS, MMS ili e-mail poruke (u daljnjem tekstu: poruke). Poruke šalje tomato u ime oglašivača. Korisnik dnevno može primiti najviše 10 poruka. Za primanje MMS poruka, korisnik mora posjedovati telefon koji podržava MMS funkcionalnost. Korisnik tarife nema mogućnost slanja MMS poruka, već samo primanja."

Sve sam i ja to procitao ali me je zbunilo sto te kod registracije pita: Prima li tvoj telefon mms: da - odaber svoj modeli sa popisa da ti se posalju postavek ili ne?!?!?
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 15:42   #46
Pa samo radi postavki te pita
KokoshkaKokodak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 20:34   #47
Quote:
KokoshkaKokodak kaže: Pogledaj post
Pa samo radi postavki te pita
Dobro, nemam drugi telefon a ovaj nema mms pa cemo vidjeti sto ce biti. Inace pise da moram primiti makar 50% reklaminih poruka pa se nadam da ne salju samo mms-ove :-)
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 00:08   #48
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
Dobro, nemam drugi telefon a ovaj nema mms pa cemo vidjeti sto ce biti. Inace pise da moram primiti makar 50% reklaminih poruka pa se nadam da ne salju samo mms-ove :-)
Neee... bit će svega... i mailova
KokoshkaKokodak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 22:14   #49
evo počeo je novi mjesec... primala sam mmsove, čak sam i odgovorila na onu neku poruku. danas sam dobila poruku da držim mob upaljenim i primam te promo poruke... zašto nisam dobila svoje besplatne pare i poruke?
__________________
People get what they get. It has nothing to do with what they deserve.
peggy bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:00   #50
Quote:
peggy bundy kaže: Pogledaj post
evo počeo je novi mjesec... primala sam mmsove, čak sam i odgovorila na onu neku poruku. danas sam dobila poruku da držim mob upaljenim i primam te promo poruke... zašto nisam dobila svoje besplatne pare i poruke?
Meni isto vise nije besplatno zvanje, ali od danas (2.10.) ali vidim po mom counteru u mobitelu da sam tek danas premasio 50 minuta poziva. Cujem da je kod drugih ista situacija.

Evo pitanja za KokoshkaKokodak sto se desava?
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 18:02   #51
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
Meni isto vise nije besplatno zvanje, ali od danas (2.10.) ali vidim po mom counteru u mobitelu da sam tek danas premasio 50 minuta poziva. Cujem da je kod drugih ista situacija.

Evo pitanja za KokoshkaKokodak sto se desava?
Uobicajene pizdarije kod vipa. Svaka usluga koja im krene je poluusluga. Na toj mrezi nikad nista ne radi kako treba od samog pocetka.
Platoon Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 18:55   #52
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
Meni isto vise nije besplatno zvanje, ali od danas (2.10.) ali vidim po mom counteru u mobitelu da sam tek danas premasio 50 minuta poziva. Cujem da je kod drugih ista situacija.

Evo pitanja za KokoshkaKokodak sto se desava?
Dešava se to da još niste potvrdili točnost svojih podataka te vam se free minute i SMS-ovi ne produljuju. Kad dobiješ pismo na kućnu adresu, sa šifrom, potvrdiš točnost podataka i u roku 24 sata ti se dodjele besplatni pozivi i poruke....

do tada ništa!!!!
KokoshkaKokodak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 11:30   #53
Quote:
KokoshkaKokodak kaže: Pogledaj post
Dešava se to da još niste potvrdili točnost svojih podataka te vam se free minute i SMS-ovi ne produljuju. Kad dobiješ pismo na kućnu adresu, sa šifrom, potvrdiš točnost podataka i u roku 24 sata ti se dodjele besplatni pozivi i poruke....

do tada ništa!!!!
Pisalo je da imas vremena mjesece dana za to pismo ali u svakom slucaju jucer sam dobio pismo i poslao sifru i od danas opet imam besplatne pozive (sms su cijelo vrijeme bili besplatni jer nisam ni potrosio 50 komada od aktivacija plus tarife).
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 15:55   #54
Thumbs up

bok,da li zna netko kako da postavim mms,aktivirala sam tomato plus tarifu i poslali su mi postavke za mms i pisalo je da su spremljene ali sta sad trebam napravit?nemogu otvorit mms poruke koje dobivam jer stalno pise da moram podesit nesto???nemogu uopce skuzit,zna li netko???hvala!!!
katarina1106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 19:55   #55
Skužili smo da svi imaju problema s tim, tak da se nemoj ni trudit. Dobivat ćeš SMS-ove i mail-ove tak i tak
KokoshkaKokodak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 15:20   #56
Draga , ali zašto? Zato jer mi on nudi garantirano 50 minuta besplatnih razgovora i 50 besplatnih sms poruka. da li se po vašem isplati prijeći na tomato.što mislite da li je bolji i jeftiniji od t-coma i vipa? i ja sam na tele2 da li trebam dekodirati mobitel ako mislim prijeći na tomato ili samo kupim tomato karticu i koristim tomato?
admin7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 11:27   #57
@admin7
Ti si ovdje sve i svasta nabacao:
"što mislite da li je bolji i jeftiniji od t-coma i vipa?"
Da jeftinij je, ali ne i od Tele2 tj. on imaju recimo jako slicne cijene (usporedjujem Tarificu od Tele2 i Tomato)!

Tomato ti je sa ovom akcijom dobar jedino ako mjesecno pricas samo 50 min. i saljes samo 50 sms-ova a nakon toga ti je isti kao i Tele2 i moras odkodirati mobitel da bi mogao koristiti Tomato u mobitelu kupljenom u Tele2.

Moja osobna preporuka ti je da uzmes Tomato i iskoristis mjesecno tih 50 min./sms a onda koristis svoj stari broj!
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 23:51   #58
Htio bi samo upozoriti eventualne buduće korisnike tomato mreže neka je zaobiđu u najširem mogućem krugu. Pronađite neku drugu mrežu, ako ikako možete! Govorim iz iskustava i nemam namjeru praviti reklamu drugim operaterima.
Pametnome dosta. Uživajte!
salviol is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 20:57   #59
Po meni je tomato skroz fer, bez ikakvih sranja telefoniras jeftino a koristis vipovu mrezu znaci ista kvaliteta kao i vip samo jeftinije i bez dodatnih opcija koje me ionako ne zanimaju
__________________
Viasat History je majka mudrosti !
chainsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 15:21   #60
Tomato i besplatni razgovori

Kratko pitanje...ima li tomato opcije za besplatne razgovore...
nešto slično kao Vip što nudi, uz mjesečnu naknadu...
Franco F. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.