Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2016., 12:35   #1
Biznis ideje 2016/2017

Pozdrav narode, da se malo aktiviramo

Drzim da HR nije trula zemlja koliko pricaju i koliko nas dozivljavaju. Smatram da prostora za uspjeh ima, citam neki dan da HR ima preko 800 milionera!
800 milionera (za koje se zna) je ogromna cifra za jednu tako "trulu" HR.
Vjerujem da se o ovoj temi puno razgovaralo, neki pisu, neki sute, al evo, vjerujem da na forumu ima ljudi sa finim idejama ali fali resursa za realizaciju.

Sta je po vama pametna ideja za pokrenuti? Sta mislite sta danas moze realno raditi. U mom konkretnom slucaju radi se o covjeku sa dosta velikim znanjem u tehnologiji, imam fakultet, dobro mi ide prodaja (na Njuskalu stotine prodanih telefona) i posjedujem sredstva za pokretanje nekog srednje velikog biznisa. Jos sam relativno mlad, zelim dati svoj doprinos za razvoj i zaposliti jos nekoga i odlazak iz drzave smatram bas onom zadnjom opcijom.
Otvorio sam ovu temu cisto da vidimo neke prijedloge za biznise osim smilja, kafica i duhana.
Powerway is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 14:54   #2
https://www.forum.hr/showthread.php?t=187523&page=69
Erebus25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 11:42   #3
Meni 800 milijunaša i ne izgleda velika brojka na 4,x milijuna ljudi. Možda, ako se govori u €, ali i tada bih rekao da je upitno(osim ako ubacimo u varijablu"poznatih milijunaša", pa da je ta brojka zapravo još i veća). To je 1/5000 ljudi.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 22:27   #4
Business cafei Kristine Ercegović
mari999 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:30.